Terazi Burcu Haziran 2016 Yorumu: Odakta Sosyal Hayat ve Eğitim Var

Yazar 

Terazi burcu Haziran 2016 yorumu, yılın en önemli günlerini doğru analiz ederek önümüzdeki süreci sizler için anlaşılır kılmaya çalışıyor.

Ne yıl ama! 😊

Değerli okurlarım, biliyorsunuz 2016 yılını astrolojik olarak değerlendirip “bir geçiş yılı” olacak demiştik, daha yılın en başında.

Biliyorum “ne olabilir ki” diyenler oldu mutlaka fakat zaman ilerledikçe, hakikaten de hayatlarımız değişime maruz kaldı. Belki istekli olarak bizler adım attık, belki de zorlandık!

Hangisi olursa olsun, hepimiz için sonuç hayırlı olsun. 🍀 İnşallah zorluklar bile nihai olarak güzellikler getirir.

Mart sonunda başlayan, Nisanda altyapısı oluşan, Mayıs sonunda olgunlaşan gündem, Haziran itibarı ile büyük ölçüde netleşecektir. Zamanın ruhu, şartların bir şekilde değişeceğini söylüyor, öyleyse direnmeye gerek yok, uyum sağlayalım ve fırsatları kovalayım, öyle değil mi?

Bugünlerde yapılan tercihler, tüm çabalarınız, aldığınız kararlar ve her türlü girişiminiz, Eylül/Ekim gibi düzen yeniden kuruluncaya kadar hayatımıza bir hız ve hareket katacaktır. 2017 yılında artık farklı şartlarda yola devam ediyor olacağız. Bunu kabullenmek gerekiyor.

Terazi burcu Haziran 2016 yorumunuzda, gökyüzünde olanın yeryüzündeki etkilerini sizlere doğru şekilde aktarmaya çalışacağım. Vakit kaybetmeden başlayalım. 👍

Terazi Burcunu Haziranda Neler Bekliyor?

Öncelikle önümüzdeki günlerde hangi astroloji olaylarının gerçekleştiğine değinmeliyiz, inceleyin lütfen, çok önemli.

Sırasıyla şöyle:

 1. Güneş-Neptün etkileşimi – 2 Haziran
 2. Güneş-Satürn karşıtlığı – 3 Haziran
 3. Güneş-Jüpiter etkileşimi – 4 Haziran
 4. İkizler burcunda Yeniay – 5 Haziran
 5. Güneş-Venüs kavuşumu – 6 Haziran
 6. Yay burcunda Dolunay – 20 Haziran
 7. Mars gerilemesi bitiyor – 29 Haziran

Astrolojik olaylardan görüldüğü gibi, Haziranda önemli gezegenler Güneşle temas ediyor olacak. 🌞 İşin içinde Güneş varsa, bilin ki bir hareketlilik de beraberinde gelecektir.

Tüm bu olayların Haziranın ilk haftasında gerçekleştiğini de göz önüne alırsak, Haziran ortasına kadar gündeminiz olgunlaşıp netleşecektir. Ayrıca diyebiliriz ki, hayatınızın farklı alanlarında yankıları olacak kapsamlı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Olasılıkları şöyle düşünebilirsiniz:

 • beklenmeyen bir olay olabilir
 • beklenen bir gelişme netleşebilir
 • bir süredir devam eden konuda karar aşaması gelebilir
 • mevcut bir konuda eskisi gibi devam etmeniz imkansız hale gelebilir
 • seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz
 • başkalarının seçimlerine uyum sağlamanız/direnmeniz gerekebilir

Peki hayatınızın hangi alanları bu olaylardan etkilenecek? Bu noktada her gezegenin etkisini ayrı ayrı anlatmak istiyorum, sonra özetleriz.

Güneş/Venüs etkisi

Venüs etkisi çerçevesinde kalan konulara ilişkin sonuçlarının keyifli olmasını bekleyebilirsiniz çünkü işin içinde güzellikler gezegeni Venüs var.

 1. yurtdışı bağlantılı gelişmeler
 2. yayıncılık, yazarlık ve internet gibi alanlara yönelik girişimler
 3. öğrenim hayatınızla ilgili kararlar, olaylar
 4. yükünüzün azalmasına vesile olacak gelişmeler
 5. hayatızın sınırlarını, etki alanınızı genişletecek olasılıklar

Mars/Satürn etkisi

Bu başlıkta yaşananların baskı unsuru olabileceğini, sizi zorlayabileceğini söyleyebiliriz çünkü Satürn var.

 1. eğitim, öğrenme
 2. sosyal ortamlarda bulunma isteğiniz
 3. sosyal merak, insanlarla iletişimde müsade ettiğiniz derinlik
 4. iş ve günlük hayatın mecburi kıldığı getirisiz, angarya uğraşlar
 5. ulaşım ve seyahatler, bu konularda beklediğiniz rahatlık

Jüpiter etkisi

Biliyorsunuz Jüpiter varsa işlerin yolunda gitmesi normalden daha kolay olur, fırsatlar çıkabilir. Hatta diyebiliriz ki, hayatınız beklediğinizden çok daha iyi gider, hem de çok çaba göstermeniz bile gerekmeden.

 1. kolayca destek bulma imkanları, kadersel gelişmelerin lehte sonuçlanması
 2. yalnızlıktan keyif almak, iç huzurunuzun artması
 3. sevdiklerinize yönelik fedakarlıklar
 4. geleceğin güzel olacağına inancın güçlenmesi
 5. sessizce yürütülen işlerin, aleni olmayan girişimlerin fayda sağlaması
 6. yersiz korku ve endişelerden arınmak
 7. kendi kendinizi engellediğiniz tavırlarınızı kolayca değiştirebilmek
 8. sağlık hissiyatınızda iyileşme, daha iyi hissetmek, varsa hastalıkların tedavisi

Neptün etkisi

Neptün’ün bulunduğu alandaki şartlar kesinlikle değişiyor değerli okurlarım. Çoğu zaman olumlu yönde bir genişleme oluyor. Neptün etkisi nedeniyle özellikle şu alanlarda gelişmeler muhtemeldir:

 1. çalışma ortamınız
 2. becerilerinizle ürettiğiniz fayda/gelir
 3. iş/çalışma arkadaşlarınız, birlikte iş yapabilme kapasiteniz
 4. işlerin yolunda olmasına, zamanı/enerjiyi doğru yönetmeye odaklanma arzunuz

Kıymetli dostlar!

Haziran ayında tüm bu konu başlıkları, bir şekilde birbiri ile ilişkili olarak hayatınızda gündem oluşturacaktır.

Gündemi oluşturan etkilerin geleceği başlıca konu, Mars/Satürn kaynaklı konular olacaktır, bunu biliyorsunuz zaten. Yılın ilk gününden bu yana sürekli bu konunun önemini anlattım. 👍

Bu noktada 2 hatırlatma yapmak istiyorum:

Güneş-Venüs kavuşumu harika bir zamanda gerçekleşiyor. 🍀 Satürn kaynaklı gelişmelerin en yoğun olduğu günlerde Venüs’ün varlığının ne kadar kıymetli olduğunu kelimelerle ifade etmek zor. Büyük bir şans diyebiliriz.

Venüs sayesinde, ağır şartlar altında bile derin bir nefes almak mümkün olacaktır. Bu nedenle iyimser olabilirsiniz. Venüs’ün hangi alanda olduğuna değindik..

Artı, Jüpiter de güzel enerjisi ile bu özel gündemin parçası olacağı için, atacağınız adımların şanslı olma potansiyeli oldukça yüksek. 

Şöyle söylemek lazım: Eğer ki Venüs ve Jüpiter aynı anda varsa, işler hepten kötü gidemez! Evet kolay olmayabilir, zorluklar çıkabilir fakat zor/kötü görünen şeylerin bile harika sonuçlar vermesi güçlü ihtimaldir.

Bu noktada bizlere düşen, iyimser kalmak, her şeyden önce kendimize inanmak, dik ve kararlı durmak, yolumuzdan şaşmamaktır. Yeter ki inanalım!

Zor bir gündem mi oluşuyor? Sakın moral bozmayın! 💪 👊

Haziranda karmaşık kararlar almanız da gerekebilir, kritik bir eşikte de olabilirsiniz. Bunlar mümkündür! Bu noktada size düşen, yılmadan yola devam etmek çünkü güzel sonuçlar çıkma potansiyeli çok yüksek; bunu hatırlayın lütfen. 🍀

Olasılıklara dair birkaç örnek vereyim:

Eğitim hayatınıza yönelik bir meseleniz varsa, mesela yüksek lisans/doktoraya başlamak veya devam etmek gibi, beklediğiniz kadar da kolay yürümüyorsa, sakın endişelenmeyin, pes etmeyin. Doğru adımlarla şartlar lehinize dönecektir. Türkiyeden kabul olmazsa, bir de bakmışsınız ki yurtdışındasınız! ✈️

Sosyal baskı hissediyor olabilirsiniz, iletişim kurma isteğiniz azalmış olabilir. Kendi başınıza daha fazla zaman geçiyor, belki de yalnız hissediyorsunuz. Olabilir! Artık kitap yazmaya, bir konuda uzmanlaşmaya, bir internet sitesi kurup dünyaya açılmaya veya dil öğrenmeye zamanınız da var, imkanınız da. Hiç durmayın. 🍀 👊

Kısacası zorluklar olabilir, keyfiniz yerinde de olmayabilir. Fakat henüz görünmeyen fırsatlar da bir yerlerde sizi bekliyor.

Bu noktada, sonuç alıcı önemli kararlar almanız, bir seçim yapmanız gerekebilir. İyimser olup kendinize inanarak yola devam etmelisiniz!

Önemli not:

Yaşadığınız gelişmelerin hangi konu başlığında olduğuna dikkat edin. Mesela Güneş, Venüs veya Jüpiter kaynaklı gündem baskınsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Fakat şurası kesin: şanslı dahi olsanız, atacağınız adım Mars/Satürn konularında bir baskı unsurunu beraberinde getirecektir..

Belki de gündem şimdiden size bunu gösteriyordur..

Hayat hızla değişiyor, umarım ki en şanslı ihtimalli yaşarsınız. Gözleri dört açmak, sakin kalmak, ince eleyip sık dokumak gerekiyor!

Terazi burcu Haziran 2016 yorumu, bu ay yazacağım tek yazı olmayacak, başka yazılar da yazmak istiyorum. Tek bir yazıyla anlatılamayacak kadar zengin bir gündemin içindeyiz, öyle değil mi? 😊

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu arada, böylece hep birlikte bir ortak akıl geliştirme imkanı olur.

Ayrıca terazi burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize bu yazıdan bahsetmeyi ihmal etmeyin. Onları önemsediğinizi göstermenizin iyi bir yolu olduğunu düşünüyorum.

En güzel olasılıkları yaşamanız, en doğru kararları almanız dileğimle…

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

48 Yorum

 1. Looser

  02/06/2016

  Merhaba, burcum terazi yükselenim başak. Görüştüğüm kişinin burcu başak, yükseleni ikizler. Öğrenmek istediğim sadece burçlarımız uyumsuz mu? Sizi yormak istemiyorum gördüğünüz gibi, kısa cevabınız yeterli olacak 😉 şimdiden teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   02/06/2016

   merhaba Looser 🙂
   uyumunuz %100 değil fakat %80’den aşağı da değil..
   hep kazanın çünkü Güneşin haritanızdaki konumunu düşününce, “losing” size göre olmasa gerek. 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 2. kevser

  02/06/2016

  Aman tanrııımmmm…
  Şu okuduklarıma inannamıyorum.
  yaşadıklarımın olumlu sonuçlanma ihtimali o kadar az ki ancak bir mucize olması gerekir.
  Biliyor musunuz bundan daha zor zamnlarda geçirmiştim ama bu zor zmanlar sadece beni etkileyecek kötü günlerdi.kendi gelişimim için burnumun sürtünmesi gereken konular yani.
  ama şuan öyle bir dönemdeyimki hiç arzu etmediğim kararlar almanın arifesindeyim.direniyorum ama mecbur kalıcakmışım gibi görünüyor. ve sanki bu karar da benim sonum olacakmış gibi. daha kötüsü ceremesini benimle birlikde çekecek başka kişiler de var. en sevdiklerim.
  haziranın biran önce bitmesini istiyorum tek dileğim bu şuan.

  • Zafer Ceyhun

   02/06/2016

   Kevser hanım merhaba,
   çok merak ettim hayatınızda neler olduğunu paylaşmak ister misiniz bizlerle 🙂
   Burcuna Göre ailesi, en başta ben, şu anda merak ediyor!

 3. Zel

  02/06/2016

  Terazi geldi sonunda süper, mayıs ayında oğlak birisi ile tanıştım ciddi bir beraberlik, terazi-oğlak Nasıl şans olur mu?

  • Fatos

   12/06/2016

   Ceyhun bey yazilarinizi uzun zamandir okumaya gayret ediyorum ozellikle aylik yorumlari bir kez degil basima olaylar geldikce acip tekrar tekrar okuyorum son 3 senedir inisler cikislar cok yoruldum artik tam simdi oldu hersry yolunda dedigim an tekrar tepetakla oluyorum 🙁

 4. Jüpiter göbeği

  02/06/2016

  Elinize sağlık!
  Yengeç yükselen terazi biri olarak tüm algım yurtdışı bir master programına kabul almak üzerine şu aralar.
  Mayıs sonunda yaptığım ve çok istediğim bir başvurudan dün red cevabı aldım, biraz yılgınım ancak yazdıklarınızı okuyunca şimdi biraz olsun umutlu hissediyorum. Sanırım 6 hazirana kadar hızla yeni başvurular yapmaya devam edeceğim
  Denemeye devam! Umarım bu aralar yine bir fırsat bulur ve eğitimime koşarım…
  Not: Evet haziran çok zor 🙁
  Teşekkürler,

 5. kevser

  02/06/2016

  neresinden başalsam ki bilemedim.
  3 yıl önce haziran ayında eşimden ayrılıp ailemin yanına yerleştim. şehir değiştirdim. hatta tüm dünyamı,hayata bakışımı değiştirdim. eski kevser olmak için yeniden yarattım kendimi.
  iki yıl önce bir atarlandım ben.:) boyumdan büyük işlere kalktım.
  koskoca bir işletme açtım. daha en başında tözeklememe rağmen inat ettim. sonra toparlandık güzeldi herşey.ama 2015 haziranda başlayan zorlu bir düreç bana en sevdiklerimi kaybettirdi. ölmediler. ama ölselerdi ancak bu kadar canım yanardı. Kardeşimden çok ağır darbeler aldım. işin garibi ailem onun yanında durmak zorunda kaldılar.onlara da kızdım.yine atarlandım 🙂 tek başıma devam etme kararı aldım. iyi halt ettim. ikinci kez bana dön yolundan diyordu gizli güç,gözüme gözüme sokuluyordu olamayacağını ama ben ısrarla devam etme kararı aldım. büyük riskler üstlendim.boyumdan büyük borçların altına girdim. sağlam 3-5 arkadaşım vardı onlar yürü be kevo kim tutar seni dediler. tam destek yola devem.fena gaza geldim sanırım 🙂
  ölmedim ayaktayım.
  ne güzel dostlar edinmişim onu da gördüm bu arada. sağlam dostlarımın varlığını iliklerime kadar hissettim.kardeşlik bağının cinsiyetle yada kan bağığıyla alakası olmadığını da gördüm.
  ama dostlarında yapabilecekleri bir yere kadar sonuçta.

  En kritik ayım. haziran 2016 ya attım tüm borçları. ozAmana kadar toparlAnma umudu ve biraz da şansıma güvenme diyelim.
  işte hazirandayız 🙁
  gökdelen kadar borç ve 1.60 kevo karşı karşıya ..
  ne yapacağıma dair en ufak fikrim bile yok.Şehir ve iş değişikliği teklifleri alıyorum. ben kendi işimi batırmak konusunda uzmanken insanlar bna gel benim şirketi yönet diyorlar. 🙂 garip. galiba bu kız battı. nasıl batılacğını en iyi o bilir gelsin biz batırsın diyolar bilemiyorum 🙂 ama çok sayıda teklif alıyorum. ama hiç biri mantıklı değil. sanırım mecburen birini kabul etmek zorunda kalıcam. evlatcığımı ihmal etme.eski eşimle tekrar sorunlar yaşama pahasına bir karar vermek zorunda kalıcam.öyle görünüyor.
  biraz karışık oldu sanırım: anlatabildim mi bilemiyorum ama işim zor anlıycanız. teslim oldum bekliyorum.

 6. kevser

  02/06/2016

  bu arada ,
  yazımı içselleştirip alaka gösterdiğniz için çok teşekkür ederim.çok naziksiniz.
  ben de ne kadar kaba bir teraziyim dimi ?
  halbuki teraziler naif insanlardır yanılıyor muyum ?
  kendimle o kadar meşgulüm ki kabalığımı onlarca dakika sonra farkediyorum.
  inceliğinizden dolayı tekrar teşekkür ederim.

 7. Selen

  02/06/2016

  Jupiteri o kadar hissediyorum ki anlatamam. Yarına umutla bakıyordum artık inanarak bakıyorum. Korktuğumun başıma gelmesnden de çok korkuyorum.bunca zaman hayal kırıklığı zorluklar yaşadım. Az kaldı. İnanıyorum bişeyler kökünden değişcek.yinede yaşadıklarım korkmamı gerektiriyor.olumsuzu düşünmek istemiyorum. Şans benimle. Bazen umutsuzluğa düşüyorum. Sabırla temmuz sonu ağustosu bekliyorum.

 8. g

  02/06/2016

  merhabalar
  öncelikle şubat başından beri kesinlikle bir başkasının hayatını yaşıyor gibiyim . ( bu arada yükselenim de terazi ay burcum balık) . bir evlilik arifesinden döndüm ve hala bu ayrılıkla ilgili kabuslar görmeye devam ediyorum. her ne kadar çaktırmasamda mart ayı çok zor geçti. bu ayrılık sebebiyle hali hazırda mutlu olmadığım işimi hatta şehrimi değiştirmek için girişimlerde bulundum ama hala bir sonuç alamadım . iş konusunda farklı sektörlere başvurdum başvurum sistemden silindi o derece aksilik yaşadım . tayin istedim şartlar uygun bulunmadı . tam manasıyla köşeye sıkıştım . sizi de bu süreç de takip etmeye başladım . kısacası iş hayatım da mutlu değilim özel hayatım tuzla buz oldu ve gerçekten artık ne olacak çok merak ediyorum çünkü ne olacaksa süpriz olacak. bu durumda terazi olmama rağmen karar vermek benim için hiç zor olmayacak çünkü en kötü karara bile razıyım . desteğiniz için teşekkürler ..

 9. Matmazel

  02/06/2016

  Ceyhun Bey ;
  Kitap yazmayı ve dil öğrenmeyi çok istiyorum ama en çok kitap sanırım hatta dün gece başlasam mı oldum yorumunuzu okuyunca bu bir işaret olmalı dedim ama emin olun hayata dair herşey berbat!
  Sevgiler

 10. Sevgi

  02/06/2016

  Hayatımda bir değişiklik yok ama Üzerimde Harika bir iyimserlik hali var.
  Bu iyimserliğin nedeni belki sizin yorumlarınızdan belki gezegenlerin konumlarından. Belkide ikisi birden..
  Her ne yaşanırsa yaşansın kişinin kendini iyi hisstmesi harika..
  Bu arada ne gibi bir değişiklik olabilir ki

 11. Özlem

  02/06/2016

  Arkadslarin yorumlarini okudum da umarim hersey istedikleri gibi olur:)Jüpiter beni de umutlandirdi ,size de cok tesekkur ediyorum her ay yorumumu okumadan rahat edemiyorum ceyhun bey bir de ay icinde tarih olarak olumlu olumsuz günleri yazabilseniz bilmiyorum.ama ben cok güveniyorum yorumlariniza

 12. Gül

  02/06/2016

  Benimde hayatimda hersey normal devam ediyor. Sadece erkek arkadasim biraz daha ilgili ve anlayisli olmaya basladi , daha cok deger vermeye basladi, ilişkimde mutluyum yani. Ancak eski es canimi sıktı biraz maillerle rahatsız etti ancak su an duruldu. Ama yine de diken üstündeyim, su an mutlu giden ilişkimi bozmasından korkuyorum. Böyle bir potansiyeli var çünkü. Bunun dısında bir terazi olarak gündemim yok. Ne dersiniz Zafer Ceyhun bey? Korktugum basıma gelmez umarım 🙁

 13. Yeşim

  02/06/2016

  Ceyhun bey, bende terazi burcuyum işten çıktım. Sizce yeni iş imkanları olabilir mi?

  • ilker

   02/06/2016

   Eveeet bu soruya bir cevap varmi sevgili ceyhun bey:)))

 14. meral

  02/06/2016

  Bu yazilariniz yaşadığım onca umutsuz ve zor günlerin sevince dönüşmesi için mukemmel olumlama burcum oğlak yukselenim terazi artık sans benden yana olssun lütfen ulmekten yoruldum yeteeeeeerrrrre ve sizi çok seviyorum ceyhun bey umutlandirdigin icin intahar etmeyi bile dusundum artık yaşamak istemiyorum

  • meral

   03/06/2016

   Kötü günleri

 15. hülya

  02/06/2016

  Oncelikle tesekkurler.. gelismeyen gelismeler biktirdi artik. Ocak ayinda super bir firsat kapimi caldi..azimle ugrastim ve sona ulasmak icin en guzel emegi verdim. Bu bir is firsatiydi. Ama hic benimle ilgisi olmayan bir nedenle bitti. Sonra tekrar ne ilginctir ki ayni is bu kez cok alakasiz bir kisiyle nisan ayinda karsima cikti..yine ayni emegi verdim ama yine sonuc ayni sekilde oldu.. 🙂 🙂 guluyorum cunku ayni is yine 5 gun once karsima cikti yine farkli bir kisiyle.. simdi ceyhun bey sormak istedigim bir sey var; kisisel analiz hala yapiyor musunuz ve size nasil ulasirim ?? 🙂 sanirim benim gormedigim birsey var ..

 16. Nil

  03/06/2016

  Bir terazi olarak 2010_2011 arası iyiydi iş kariyer hersey güzell birden olmasada yavas yavas basınç farkı yasamadan düşüşler ve garip bir kabulleniş kimseyle görüşmek istemiyorum ama sikayetcide deilim ailem le ve hiç cıkmaSam olacak dediğim evimde biraz erken bir emekli hayatını anlamsız rehaveti ne zaman kalkar :)Terazinin mediatif hali ceyhun bey

 17. Zeynep

  03/06/2016

  Ceyhun bey bu yil ocaktan itibaren hizli bi giris yaptım. Birlikteligimde hersey iyi giderken nisan sonu gibi hepsi bi anda bitti. Ne oldu anlayamadim. Sizin de yazdiklariniz gibi değişimler ve başlangıç bitisler yasadim. Mayista iyimserlik mevcut bende. Ve çabuk toparladim . Bi terazi olarak kendime sasiriyorum açıkçası bu normal mi 🙂 haziranda bir secimden bahsettiniz, terazi kararsizdir napicaz inşallah yerinde kararlar verebiliriz 🙂 umutlu yaziniz icin tesekkur ederim kaleminize saglik.

 18. Murat

  03/06/2016

  Mars ve Satrün O kadar gerdiki adamı anlatamam Bahsettiğiniz Haziran ay’ı içerisindeki tüm olumlu/şanslı döneme hasret kaldım.Bu ay benim için çok önemli.√√√∆∆∆

 19. Murat

  03/06/2016

  Şu geçen üç ay adamı çok gerdi.Haziran’ının dediğiniz olumlu enerjisini dört gözle bekler oldum.Diğer Haziranla ilgi detaylarıda paylaşın bekliyoruz.

 20. Karaca

  03/06/2016

  Yazdiklariniz kesinlikle dogru yengec yukselen terarazi olarak mart nisan mayis gundem calistigim yerdi mayista netlesti ayrildim ve haziran ilk haftasi ise basladim hic beklemedigim biseydi super oldu tesekkurler. Sizi kesinlikle takip ediyorum.

 21. klimentina

  03/06/2016

  Merhaba
  mayis ayinda beni 10 yil onceki genel mudurum aradi ve cv ni gonder dedi henuz gondermedim su siralar calismiyorum ama dusunmuyor da degilim.Ne yapmaliyim bilemedim.
  oglum suan ilkokul da ve bana ihtiyaci var fakat okul konusunda biraz endiseliyim daha iyi kaliteli bir egtim alsin istiyorum o da terazi burcu. Ve son zamanlarda kendime araba almak istiyorum.

 22. Fatma

  03/06/2016

  Ben bugün kiramen katiplerimle konuştum, iyi geldi. 🙂

 23. Yeşil

  03/06/2016

  Öncelikle paylaşımınız içinteşekkürlerSize bir sorum var cevaplarsanız memnun olurum natal 5. Evimde saturn başak burcunda 18 martta düşük yaptım acaba saturn başak etkisi çocuksuzluk veya çocuk sevmeyen kişilik belirtisimi? Benim bu yılki gündemim inziva ve hangi yöne gideceğimi bilememek birsürü parçaya bölünmüş gibiyim artık direnmiyorum yetişemediğimde inzivaya çekiliyorum evim mabedim

 24. Tuğba

  03/06/2016

  Beni yordun be 2016 hem aşk hem iş hiç bu kadar baskı altında ve karamsar olmamıştım bedenen değil belki ama kafa olarak pskolojik olarak bitkinim bitkinim bitkinim.. ;(

 25. Merve

  03/06/2016

  Burcum aslan yükselenim terazi ve Ceyhun Bey yazdıklarınıza inanamıyorum!!! 6 Haziran’da işten ayrılacağıma dair patronumla görüşeceğim ve muhtemelen dolunay zamanı yani 20 Haziran’da şu an çalıştığım yerden ayrılmış olacağım! Tam bir neptün etkisi yaşıyorum ve iyi haber, çok daha iyi bi yerde yeni işime başlayacağım!!! Umarım aşk da gelir artık hayatıma… Satürn döngüsü yaşadığım şu yıllarda en çok istediğim şey haline geldi artık aşk…. Deli gibi aşık olmak istiyorum :)))))

 26. Sonay Şener

  05/06/2016

  merhaba Ceyhun Bey yazılarınızı her ay sabırsızlıkla okuyorum ve geç yazdığınızda içten içe kızıyorum (şaka şaka)inanın gelmiş geçmiş en iyi astroloji yorumcususunuz.yaşadıklarımızı tekrar yaşıyormuşuz gibi anlatıyorsunuz teşekkür ederiz.Sorum 2 Haziran da bir iş başvurusunda bulundum olumlu bir cevap alabilir miyim sizce.. yıllardır aradığım bir iş diyebilirim.Teşekkürler.

 27. ebru

  05/06/2016

  Ceyhun Bey merhaba, son iki aydir sanki tum burclara asagi yukari ayni seyleri yaziyorsunuz aslinda daha cok genel bir degerlendirme gibi…

 28. Gülhan

  05/06/2016

  Terazi burcuyum..8 ekim.. yukselenim terazi.. ay burcum kova…bol sans gerekiyor…
  Haziran temmuz agustos. . Is ve saglim.. nasik olacak

 29. Muzican

  07/06/2016

  merhaba,
  ben terazi yükselşen teraziyim, bahsettiğiniz değişkliklerin hemen hemen hepsini yaşamaya başladım Nisan ayından itibaren değişmeye başlayan gelişmeler var. yurtdışı bağlantısı, dil öğrenme isteği, kararlar alma durumları, pozitif enerji vs. Yorumlar için teşekkürler.
  M.

 30. sevgi

  10/06/2016

  Ceyhun Bey, ocak ayı yorumunuzda ocak ayının garip, sıkıntılı bir ay olduğunu yazmıştınız. Aynen de öyle oldu.
  Nisan-Temmuz arasının ise dahada sıkıntılı olacağını yazdığınızı hatırlıyorum. Aynen yazdığınız gibi sıkıntılı bir süreç yaşandığını gözlemliyorum. Hem kendi hemde etrafımdaki insanlarının hayatında..
  Örn. terör olayları, bireysel yaşadığım iradem dışında gelişen istemediğim değişiklikler (Ancak iradem dışında olan gelişmelerden uzun vadede memnun kalacağımın beklentisi içerisindeyim)
  Bu dönem etrafımda herkes çok gergin..
  En iyi arkadaşların bile bir çatışma içerisinde olduğunu gözlemliyorum.
  Bu sürecin geçici olduğunu bilmek işin iyi tarafı 🙂

 31. Karamsar

  11/06/2016

  Herşey ufak ufak yerine oturuyo sanki 2016 iyimi geldi derseniz daha sonuç alamadım ama kötü olmadığındanda eminim artık. En azından bunca yıl acı çektikten sonra e ama yeter artık bende yaşıcam dedim sonunda ve garip bi şekilde adım attım benden beklenmeyecek bi ataktı bu! Korkardım hep acaba ne olacak diye şimdi gizli bi güç hadi hadi kendi hayatını eline al artık demeye başladı artık neyin etkisi anlamadım ama inşallah şyi sonuçlar ederim…

 32. Sibel

  11/06/2016

  Meehaba, herkesin yorumlarını okudum.insanın derdi olunca en büyüğünü yaşıyor sanıyor kendini…
  Ben ocak sonun da bir kaza geçirdim, omuriliğimde bir çatlakla atlattım.
  4ay sonra mayıs sonunda, yine kaza geçirdim ve bu sefer çatlağa birde çökme kırık ekledim, 15 gündür yatıyorum.ilk günler neden ben diye çok ağladım, ama şükürler olsunki ameliyat şimdilik gerekmiyor,bir sonraki kontrolü bekliyorum. Belkide çok daha kötü sonuçlanacak bir olayı yine de bu kadarla atlattım.
  Burcum ve yükselenim terazi,ay burcum boğa, bu kadar kazayı üstüste yaşamam tesadüf olamaz,hayatta öğrenicegim şeyler varmış, sonunda güzel şeyler olsun inşallah.

 33. Fatos

  12/06/2016

  Ceyhun bey sizi uzuuuun zamandir takip ediyorum yazilariniz benim icin buyuk inem tasiyor.son 3 senedir inisler cikislar beni yordu artik aylik yorumalari ay icerisinde kac kez okuyorum bilmiyorum (herbasima birolay geldiginde acip tekrar tekrar okuyorum)nezaman desem ki sukur rabbim yoluna girdi ardindan hoooop hesapta olmayan seyler cikiyor karsima. iyi ki varsiniz yazilariniz bagimlilik yapiyor:) (uzun sureli sessiz okuyuculuktan sonra yazmak istedim)

 34. Gönül

  12/06/2016

  Burcum terazi yükselenim boğa 17.10.1970 sizi yeni takip ediyorum veçok güzel bu sene ki yorumlar sırası ile tutuyor benim birlik te okduğum kişi 09.05.1967 bizim için yorumunuz ne olucak birliktelik nasıl uyumlu mu sonucu ne olur

 35. Hicran

  16/06/2016

  Merhaba, Ceyhun bey
  Burcum Terazi 26.09.1981 doğumluyum.
  Gece 3.00 3.30 arası doğmuşum Yükselenim Aslan veya Başak çıkıyor.
  Sizce hangisi.Teşekkürler

 36. Hicran

  16/06/2016

  Merhaba, Ceyhun bey
  Burcum Terazi 26.09.1981 doğumluyum.
  Gece 03.00 03.30 arası doğmuşum Yükselenim Aslan veya Başak çıkıyor.
  Sizce hangisi.Teşekkürler

 37. Canan

  20/06/2016

  Ya sen nasıl bişeysin arkadaş olasılıklar bukadar destekli olabilir. Sizin yorumları okumadan aya hatta yıla baslayamiyorum..çoook iyisin hatta en iyisisin..

 38. Beliz

  21/06/2016

  Bu kadar çok inanmazdım burçların etkilerine, siteyi ziyaret edince şoka girdim resmen. Şöyle anlatayım Ağustos’tan beri mükemmel bir ilişkim vardı. Ben Terazi, sevgilim Yay burcu. Nisan’da ilişkimiz çatırdamaya başladı ve Mayıs sonunda ayrıldık ve sebepsiz bir şekilde ama o ayrılmaya 21 Mayıs’ta karar vermiş bile. Üstelik bu arada iş de değiştirdim. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorum gerçekten. Hem Terazi hem de Yay’daki çift dolunay derken sonuçlarını en kötü şekilde almaya devam ediyorum. Gerçekten inanılmaz yıldırıcı, üzücü bir dönem. Umarım her şey artık güzelleşmeye başlar. Sizin de elinize sağlık gerçekten inanılmaz yorumlar. Bugünden itibaren takipteyim.

 39. Banu

  22/06/2016

  Çok güzel bir yazı olmuş tebrik ederim gönlününüze dilinize elinize sağlik. Ben 23.10 doğumluyum sevdiğim erkek 13.07 yengeç çok seviyorum ama zorlanıyorsunuz yengeç kapali kutu fikriniz nedir ilgisini dikkatini nasıl çekerim ve onu çözebiliriz.

 40. Ayşe B.

  28/06/2016

  Selam ,
  Haziran ayı eğitim öğretim ve bilhasa eğitim dönümümün dönğm noktası olan bir sınava hazırlanma sürecin temmuzun sonu sınavım var stres hat safhada yorumlarınızı ıkuyunca biraz olsa oh be diorum 05.10.1983 sabaha karşı 03.45 civari ve yğksenelim ne bilmiyorum ama az da olsa içimi rahatlatacak bişeyler duymak iyi gelecek . Sevgiyle kalın

 41. ayşe b.

  29/06/2016

  Selam ,
  Haziran ayı eğitim öğretim ve bilhasa eğitim dönümümün dönğm noktası olan bir sınava hazırlanma sürecin temmuzun sonu sınavım var stres hat safhada yorumlarınızı ıkuyunca biraz olsa oh be diorum 05.10.1983 sabaha karşı 03.45 civari ve yğksenelim ne bilmiyorum ama az da olsa içimi rahatlatacak bişeyler duymak iyi gelecek . Sevgiyle kalın

 42. burcu

  01/07/2016

  merhaba Ceyhun Bey, umarım yorumumu okursunuz.Yazılarınızı 1 yıldır takip ediyorum. Tipik bir terazi burcuyum.Ne ay ama demişsiniz , gerçektende öyle oldu. 36 yaşında bekar bir bayanım. son 15 yıldır istikrarlı bir şekilde bir şirketde yükselen bir grafikte tempo kesmeden çalışıyordum. Haziranın ilk günü kanser olduğumu öğrendim. 10 gün içinde 2 ameliyat oldum.8 yıldır sevdiğim insan hiç beklemezken bu süreçte bana çok destek oldu, iş düzenim tamamen değişti. Umarım artık beni aydınlık günler bekliyordur.Eğer hayatımın dönüm noktası ise bunlar geçip sevdiğim insana kavuşma dönümü gelmiştir belkide.(bu arada o da kova burcu)

 43. Terazi

  02/07/2016

  Merhabalar, tanıdığım biri bana sizi önerdi ve son 6 aydır sizin yazılarınızı okuyorum. Ben 3 ekim 1984 doğumluyum. Bu geçtiğimiz sene hiç olmaz yapmam dediğim şeylerle karşılaştım özellikle özel hayatımda.bu sene yani eylülden sonra on planda karıyer aile mi aşk hayatım mı görünüyor? Bir yenilik var mı açıkcası bu son geçtiğimiz 8 Aydan?
  Teşekkürler

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *