Yükselen TeraziTerazi Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun1

Terazi burcu haziran 2014 yorumunda, “modern astroloji” mucizesinin, terazi burcuna göre haziran ayını nasıl gördüğünü paylaşacağım…

Yeni Ay 

Mayıs ayının son günlerinde, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek ve 1 Haziran günü Yeni Ay’ın enerjisi zirve yapacak. Yeni Ay enerjisini lehinize kullanmak için 5 gününüz var. Haziran ayına, yepyeni bir enerji ile başlayacaksınız.
Yeni ay 9. evinizde olduğu için terazi burcu ile uyum içinde bir enerji açığa çıkacak. 9. evin enerjisi, olumsuz çok fazla etkileşim yoksa, her zaman uyumlu ve pürüzsüzdür. Bu dönemde geçtiğimiz aylarda yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız, tertemiz bir nefes alacaksınız.
Terazi burcu, coşkulu bir enerjiye sahip olacak. Yeni Ay’ın enerjisi, sizi iletişime ve keşfetmeye daha açık olmaya ikna edecek. “Terazi burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi ufkunuzu genişletmek için harika bir dönem…

Terazi burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Yeni Ay, yerinizde durmanızı zorlaştırarak, sıradan işlerle uğraşmaktan keyif almanızı engelleyerek sizi yeni maceralara yöneltmek istiyor. Bu dönemde oluşacak enerjiyi iyi kullanmak için, hayatınıza yepyeni bir boyut katacağına inandığınız projelerinizi başlatın. Maceraya ve heyecana yatkın bir enerjiniz olacak, keşfetmek isteyeceksiniz. Aklınızda bir eğitim projesi varsa (spor, dans, drama her şey olabilir) mutlaka harekete geçin, hayatınız değişecek. Yeni insanlar, yeni bir enerji, bambaşka bir hayat. Bu fırsatı değerlendirin, yılda bir geliyor ve sadece 5 gün sürüyor. Mutlu ve heyecanlı bir hayat yaşamayı kim istemez ki? Yeni Ay, size bu fırsatı yakalama fırsatı veriyor. Eğer hayatınızın sıradan olduğunu düşünüyorsanız, eminim bunu değiştirmek için neler yapmanız gerektiğine dair bir listeniz vardır. Bu listeye bir göz atmanın zamanı geldi.

Terazi burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Harekete geçmek için 28 Mayıs – 1 Haziran en ideal dönem, sakın ertelemeyin.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana sizin burcunuzda, yani Mars terazi burcunda ve 1. evinizde. Yeni Ay’da oluşacak olumlu keşfetme enerjisiyle, Mars’ın kızgın ve coşku dolu enerjisi birleştiğinde, size yeni kapıların açılması işten bile değil. Ancak, Yeni Ay’ın harika enerjisini biraz kirletecek bir olumsuz Neptün etkileşimi olacak. Ne istediğinizi tam olarak bilemeyebilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek gibi bir niyetiniz varsa kural şu: az önce bahsettiğim listenin dışına çıkmayın. Ancak böyle bir listeniz de olmadıysa, Yeni Ay’ın dinamik enerjisiyle aklınıza gelecek yeni fikirleri hemen sahiplenmeyin. Bu dönem Neptün, zihnimizin berraklığını azalttığı için, kararlarınızın sonucunda neler olabileceğini net olarak anlamanızı engelleyebilir. Ne istediğinizden emin olun, eksi kararlarınızın peşinden gitmekte ise sakınca yok.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Terazi burcu da diğer burçlar gibi zorlu bir Dolunay yaşayacak. Zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Ayrıca 7 Haziran’da Merkür gerilemesi yaşanacak ve Temmuz’a kadar devam edecek. Neyse ki Mars terazi burcunda ama bu sizin normale göre daha sert olmanıza da neden olabilir.
Kavgacı olacaksınız, dik durmak isteyecek ve taviz vermek istemeyeceksiniz. Özellikle geçmişte çözülememiş meseleler varsa, birden önünüze çıkıp sinirlerinizi bozabilir. Her ne kadar Mars sizi destekliyor olsa da, sorunlarla yüzleşmekten bazen en iyi çözüm olmayabilir. Ancak, yüzleşmeniz gerekirse, hatırlatayım, kimse sizin önünüzde duramayacak. Kendinize güveniniz tam.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

One comment

  • Bedia

    Haziran 17, 2014 at 4:33 pm

    Haziran cok zor geciyor – iste problem, evde problem, askta problem, huzur yok

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin