14 Eylülde balık burcunun 21 derecesinde bir dolunay oluşacak değerli okurlarım. Etkisini 13-20 Eylül arasında yaşamış olacağız.

Dolunay zamanları ay ve güneş karşıtlık oluşturduğu için geçmişin, şimdinin çözülmemiş sorunlarını çözmek, yarım kalmış meselelerle yüzleşmek gerekebilir. Çoğu zaman yaşadığımız bir süreç / dönem sona erer.

Dolunayla birlikte şartlar değişebilir ve sonuçta eski düzeni sürdüremeyebiliriz, yeni koşullarda yolumuza devam ederiz. Sürekli görüştüğümüz bir arkadaşımızla Dolunayda yaşanan bir olay neticesinde görüşmeyi kesmek gibi mesela..

Dolunay sırasında Ay ve Neptün balık burcunda kavuşumda olacaklar.

Gelelim size özel etkilerine;

  • İşinizle ilgili beklediğiniz bir gelişme var mı? Öyleyse dolunayda netleşecek. Eğer iş nedeniyle yaşam alanı değişikliği ihtimali varsa işiniz olacaktır.
  • Eğer işle ilgili gelişmeler sizin değil sevdiklerinizin gündemi ise, bu durumda işler beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.. Özellikle eşinizin işiyle ilgili gelişmeler istemediğiniz halde onu başka bir yerde çalışmaya zorlayacaksa, bu olacak gibi görünüyor.
  • Sağlığınızla ilgili bir problemle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ya da ailenizden birinin sağlık sorunlarıyla yakından ilgilenmeniz gerekebilir.
  • Çocuğunuzla ya da bir sevdiğinizin çocuğu ile ilgili olarak yapılması gerekenler olabilir, destek olmanız gerekebilir
  • Çocuk sahibi olmak için girişimleriniz olabilir ya da bu kapsamda bir tıbbi görüşme yapabilirsiniz