Terazi Burcu Ekim 2016 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

Yazar 

Terazi burcu Ekim 2016 yorumu, 1 Ekim Yeniay ve 16 Ekim Dolunay etkileri ile Ekim ayındaki diğer önemli astrolojik etkileri içeriyor.

Değerli dostlar, öncelikle doğum gününüzü kutluyorum, iyi ki doğdunuz!! ❤️ Umuyorum ki var olmanın eşsiz mucizesinin tadını çıkarmak için fırsatlar buluyorsunuzdur.

Ekim 2016, geçtiğimiz aylardan farklı bir enerjiye sahip olacak, belirsizlik bitti; şimdi yeni bir dönem başlıyor. Artık güzel şeyler inşa etmeye başlayacağız.

Eylül başından bu yana burcunuzda bulunan Jüpiter, 26 Eylül itibarı ile kendini göstermeye başladı. Günler geçtikçe etkisi artarak devam edecektir.

Eylül’ün son haftasını ve Ekimin ilk haftasını önemseyin lütfen, yaşadıklarınız ileride önemli fırsatlara dönüşebilir.

Başlamadan önce Ekim ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayalım.

 1. terazide yeniay – 1 Ekim
 2. güneş-pluto kare – 7 Ekim
 3. güneş-uranüs karşıt – 15 Ekim
 4. koçta dolunay – 16 Ekim
 5. mars-pluto kavuşum – 19 Ekim
 6. mars-uranüs kare – 29 Ekim

Terazi Burcu Ekim 2016 Yorumu

Her şey bir yana, Jüpiter artık terazi burcunda ve Ekim 2017’ye kadar terazide kalacak. Tam bir yıl var değerli okurlarım, hayatınızı güzelleştirmek için fırsatlar bulacaksınız.

Jüpiter enerjisi iyimserlik ve inanç getirir, iç sesiniz çok daha kolay şekilde “evet, ben istersem yaparım” demeye başlar. Bunu duymaya başladığınızda zaten hayatınız değişmeye başlayacaktır çünkü farkında olsak da olmasak da hayatımızı iç sesimiz yönetiyor.

Jüpiter etkisiyle birlikte, doğum haritanızda Güneş’in konumuna göre, hayatınızın bir alanında açılım süreci tetiklenecek. Güneş her koşulda kimlik ve benlik oluşturan enerji olduğu için, egonuz da güçlenecektir.

Jüpiter kaynaklı inanç ve iyimserlik çok değerlidir dostlar, bu nedenle “sen yaparsın” diyen iç sesinizi önümüzdeki 1 yıl boyunca susturmaya çalışmayın, duymazdan gelmeyin.

Tabi ki mutsuz olduğunuz her ne varsa bir anda hayatınızdan çıkarın demiyorum. Elbette hesapsız riskler alın demiyorum!

Fakat diyorum ki, Jüpiter en son Eylül 2004 – Ekim 2005 arasında terazideydi, bir sonraki ziyareti ise Ağustos 2028’de olacak.

Özetle, bu fırsatı değerlendirmek için zorluklara rağmen inancınızı güçlü tutun, atılımlara hazır olun. Jüpiter Şubatta gerilemeye başlayıncaya kadar hızla yola devam, sonrasını konuşacağız zaten.

Ekim 2016 yorumunu Uranüs ve Pluto’yu dahil etmeden yapmak olmaz çünkü bu 2 önemli uzak gezegen Ekim’in ilk yarısında Güneş’le temas edecek, son haftasında ise Mars’la temas edecekler.

Ekim’de Güneş ve Jüpiter terazide, Mars ve Pluto oğlakta, Uranüs ise koçta.

Terazi, oğlak ve koç burcunda bulunan gezegenler birbirleri ile etkileşime girdiklerinde değişimi tetiklerler.

Kısacası Ekim ayının sert/yüksek tondan bir enerjisi var: ya coşkulu ve olumlu ya da tersine gergin ve tahammülsüz!

Güneş ve Jüpiter burcunuzda olacağı için bu etkilerin olumlu yönde gelişmesi mümkün olsa da şu alanlar hassas olacak:

 1. yaşam alanınız, eviniz
 2. yaşadığınız şehir/ülke
 3. aile büyükleriniz ve kardeşleriniz
 4. eşiniz/sevgilinizle ilişkileriniz ve ortak gündeminiz
 5. eşinizin/sevgilinizin şahsi hayatındaki gelişmeler

Eğer olumlu bir gündeminiz varsa emin olun hızla yol alacaksınız, harika bir Ekim sizi bekliyor. Yeter ki duygusallaşıp olmadık tepkiler vermeyin.

Eğer ki tadınız yoksa, zaten yaşadıklarınız olumsuzsa; sizi rahatsız eden durumu değiştirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Bu noktada önerim, kendinizi ölçüp tartarak, makul adımlar atmanız! Ayrıca sevdiklerinizden gelebilecek ani tepkilere tahammüllü olmanız ve olası değişim isteklerine mesafeli yaklaşmanız!

Uzun soluklu bakış kazandırmak açısından bir bilgi daha vereyim: 16 Ekim’de koç burcunda Dolunay yaşayacağız, Mart 2017’de ise koç burcunda Venüs gerilemeye başlayacak.

Eylül ve Ekim’deki Dolunay zamanında aldığımız kararlar, hepimizi Mart 2017′ de gerçekleşecek değişime doğru götürme potansiyeli taşıyor.

Ekim 2016 için olasılıklar

Aklıma gelen birkaç olası gündemden bahsedeyim, fikir vermesi açısından faydalı olur diye düşünüyorum:

Evlilik hazırlıkları yapıyorsanız, Ekimde heyecan içinde olacağınızı söylemek mümkün. Taleplerinizi makul seviyede tutun, farkında olmadan herkesi zorlayabilirsiniz.

Eşiniz/sevgiliniz ile aileniz veya onun ailesi arasında kalabilirsiniz. Kim ne derse desin, siz kendinize “bu süreci sorunsuz atlatacağım” diyerek tavırlarınızı belirleyin.

İş değişikliği, evlenmek, ayrılmak gibi nedenlerle yaşadığınız evin/şehrin değişmesi ihtimali ortaya çıkabilir. Enerjiniz çok yüksek olacak, kolayca halledersiniz.

Siz veya eşiniz zaten şehir değiştirmek zorunda kaldıysa, geçici ayrılık sürecini sorunsuz atlatmak için girişimleriniz olabilir.

Eğer ki eşiniz/sevgiliniz beklenmedik şekilde davranıyor, kontrolsüz ve gergin tavırları ile sizi üzüyorsa, süreci kontrollü şekilde yönetmeniz gerekebilir veya yol ayrımına gelinebilir. En doğru kararı almak için olayı zamana bırakmanızı öneriyorum, tabi imkan varsa.

Sorunlu bir evlilik yaşıyorsanız, aileyi dağıtmak ile zorluklara rağmen devam etmek arasında kalmış olabilirsiniz. Ekimde bir karar aşamasına geleceğinizi söyleyebiliriz.

Sevdiklerinizin size zor zamanlarda yeterince destek vermediğini veya aslında sizi pek de umursamadıklarını düşünüyorsanız, ilişkilerinizi gözden geçirmek, belki bazılarını hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

1 Ekim Terazi Burcunda Yeniayın Etkileri

Yeniay olumlu enerji altında yaşanıyor değerli dostlar. Bu günlerde yaşadıklarınız ve zihninizde beliren fikirler, önümüzdeki 1 yılda hayatınızı güzelleştirecek kapasiteye sahip olacak.

Olasılıklar şöyle:

 1. hayatınıza yeni bir yön verecek önemli kararlar almak
 2. evlilik, işe girmek, iş değişimi, çocuk sahibi olmak gibi büyük adımlar
 3. gelirinizi ve etki alanınızı artırma girişimleri
 4. popülerlik yolunda adımlar
 5. imajınızı ve görüntünüzü iyileştirecek girişimler

Yeniay enerjisi harika!

Gözle görülen değişimler olmasa bile, siz zihninizden geçenleri ve size söylenenleri dikkatle dinleyin. Bu aralar hem bilinçaltınız hem de çevrenizdeki insanlar size önemli mesajlar veriyor olabilir.

Jüpiterin terazideki konumu, 1 yıl boyunca görüntünüzü çok değiştirecek. Seneye bu zamanlar çok daha güzel/yakışıklı ve popüler olacaksınız. 😀 🍀

Şu anda öyle hissetmiyorsanız, bir yol planı hazırlayın kendinize.

Ayrıca, çocuk sahibi olmaya niyetlenmek için de güzel zamanlar.

16 Ekim Koç Burcunda Dolunayın Etkileri

Dolunay ise bambaşka bir senaryo!

Ekim ayı güzel/yumuşak bir enerjiyle başlayıp keskinleşen bir enerjiyle devam edecek. Dolunay ise enerjinin en yoğun gün olacak.

Biliyorsunuz Dolunay mevcut bir gündemin sonuçlanmasına vesile olur. 16 Ekim’deki Dolunayın gündemi, 20-22 Ekim arasında sonuçlanacaktır.

Konu başlıkları şöyle:

 1. eşiniz/sevgilinizle ilişkili gündem netleşir
 2. ilişkinizin dengesini etkileyecek bir karar verilebilir
 3. tamam/devam kararı alınabilir
 4. evlilik/nişan süreci planlanır, harekete geçilir
 5. iş/sosyal ortamdan arkadaşınızla benzer süreç yaşanabilir
 6. ticari ortaklık da aynı kapsamdadır: konu netleşir, karar verilir

Yukarıda uzun uzun konuştuğumuz için Dolunay konusunu burada bitiriyorum.

Ekim 2016, önceki aylardan çok daha farklı bir enerji taşıyor ve Kasım geldiğinde bu enerji sona erecek fakat oluşan gündem evrilerek 6 ay sonra önemli gelişmelere kapı açmış olacak.

Ekimden itibaren ne istediğimizi bilerek kararlı şekilde yola devam edeceğiz kıymetli dostlar, gerisini zamana ve Güneş sistemine bırakacağız. 🌞

En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.

Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️ ❤️

Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com 

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

60 Yorum

 1. melike

  27/09/2016

  Merhaba zafer bey 10.10.1987 doğumluyum doğum haritamda jüpiterim retro görünüyor. Retro konumda olan jüpiter nasıl bir etki verir jüpiter terazide iken?

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   Melike hanım merhaba, fark etmez diyebiliriz.
   siz de herkes gibi fırsatlar bulacak, Jüpiterin güzelliklerini yaşayacaksınız 🙂
   en güzelini dilerim.
   ZC

 2. burçin

  27/09/2016

  ceyhuncum selam , erkenden yazıyorum sana cunku sonra yorumlar fazlalasıyor …burcum koc ,yukselen yay gezegenler koc terazı aksında …ve hayatım gercekten çok sevimsiz halaaaa … sorun var mı dersen pek yok ama güzel seylerde yok .ıcımde dınmek bılmeyen bır ofke var …nolcak dersın ? hayat gidiyo da bi sekılde keyıf vermıyor

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   bu söyledikleriniz, yüksek olasılıkla haritanızda Güneş dışında bir gezegene bir uzak gezegen teması sonucudur Burçin hanım.
   sevgiler ZC

 3. Burcu

  27/09/2016

  Merhaba Zafer Bey,
  Tam üstüne bastiniz…soluksuz okudum! Harikasiniz! Cok teşekkürler.
  Haftaya patronlarimla görüşücem cünkü iş degiştirmek istiyorum…ama cok korkuyorum yagmurdan kacim derken doluya yakalanirim diye…belki yeni iş koşulari daha kötü olur diye. Kararsiz kaldim 🙁

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   çoook tşk ederim Burcu hanım 🙂
   yeni iş belli mi, ne zaman konuşuldu? gibi sorular sormak istedim 🙂 🙂

   • burcu

    28/09/2016

    konusulmadi…ama haftaya konusulucak, hayirlisiyla .

 4. ilkay

  27/09/2016

  Öncelikle dilinize sağlık Ceyhun bey eşim 23 Ekim 1968 sabaha karşı doğmuş Terazi oluyord dimi bende 30 Ağustos 1978 Adana sabah 07 10 arası doğmuşum benimde yükselenb burcum Terazi sanırsam biraz aydinlatirsan sevinirim birde birazcık yorum şimdident teşekkürl er iyi günler

 5. Burçak

  27/09/2016

  Merhabalar zafer bey terazı yukselen koc ve ay burcum oglak yukarda bahsettıgınız uc burcta gerceklesen olay sanırsam beni daha etkıli etkılıycek sevınmelımıyım dersınız umarım dedgınız gbı artık terazı ıcin harıka ay bı ay gecer harıka yorumlarınız ıcın tesekkurler

 6. Sevgi

  27/09/2016

  Jüpiteri dört gözle bekledim ve nihayet geldi..
  Mayıstan beri sıkıntılı süreç yaşıyorum. Neredeyse cezalandırıldığımı düşünmeye başlayacağım.
  Herşey bukadar mı aksi gider.
  Ne kadar iyi niyetli olsamda bir türlü bir çıkar yol bulamadım.
  Artık rahat nefes almak istiyorum.
  Nereye yönelsem önümün açılmasını istiyorum..
  Emeklerimin karşılığını almak istiyorum…
  Huzur bulmak istiyorum..
  Artık gelmek istiyorum.

 7. CANAN BAŞOĞLU

  27/09/2016

  HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL AMA YENİ OLAN BİRŞEY DE YOK :)))

 8. Çisem

  27/09/2016

  Harika Ev değiştiriyorum.. ilişkimde bir karar aşamasındayım bu kadar iyi anlatılabilirdi. Peki zafer bey estetik ameliyat olmak için uygun bir yılmı teraziler için ?

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   evet çok uygun Çisem hanım

 9. nuray

  27/09/2016

  Gecen defa basak burcundaydi jupiter hic ama hic faydasi olmadi

 10. alinda

  27/09/2016

  Emeginize sağlık ikizler burcuyum yukselesen terazi bu yorumun benim hayatım da etkisi olur mu ceyhun bey..yukselenin ne kadar etkisi olduğu hakkinda en ufak bir fikrik yok çünkü simdiden tesekkurler

 11. bulut

  27/09/2016

  Merhaba ceyhun bey…
  Güneşi koç ay burcu terazi biri olarak bu yorumunuzu dikkate almalımıyım… koç ile çifte katmerli iş ve özel yaşamda bir sıçrayış umuyorum.. sizce imkan varmı?

  Kaleminize sağlık..

 12. esra

  27/09/2016

  sizce 12 yılda bir gelen Jüpiterin iyimserlik ve inanç enerjisi, Jüpiter Satürn kavuşumunda doğmuş olan yükselen terazilerde de aynı coşkuyu yaratır mı?

 13. Aygül

  27/09/2016

  Zafer bey merkür bizi perişan etti!Nasıl toplarız durumu toplanacak gibi mi? 27 Ağustos ile başlayan süreçle 15 Eylülde ayrıldık hissettiğim kadarıyla ikimiz de perisaniz! Ne çok bekledim sizi! Eylulu bekleyen bekleyen gün saydım pes etmedim cabaladim! TToplanır miyiz dağılır mıyız? Pes mi etmeliyim? Kuyruğuna mı geldim? Da yanayım mı? Ben koç, yükselen yengeç! O başak, yükselen ikizler! Zafer bey bekliyorum! Şükür kavuşturana!

 14. Zeynep

  27/09/2016

  Evi taşıyorum mecburi alınmış bir karardı ancak dünden beri kendimi en doğru kararı almış gibi hissediyordum,sebebi belli oldu Ekimi sabırsızlıkla bekliyorum.6 Ekim 1979 doğumluyum.Çok teşekkürler

 15. mira

  27/09/2016

  merhaba Zafer bey.her kes yupiteri guzel anlatiyor.ama benim burcumda(boga)da oldugunda beni 2 insanla karsilastirdi ama 2 side bana ters hic anlasamadigim burclaro zamandan beri pek sevinemiyorum yupitere

 16. Legendary

  28/09/2016

  Merhaba Zafer bey. Sizin terazi ile ilgili paylasdıgınız bilgiler benim yukselenimle aynı. Bunun icin hep yukselenimi ince izliyorum ve o yanıtlarınız dogru cıkıyor. Size sorum olacak, rica ederim cevaplandırın:
  1)Yükselenim terazi ve Gunes balık burcunda. Güneşim 5.evin sonunda
  Jüpiter etkisiyle birlikte, doğum haritanızda Güneş’in konumuna göre, hayatınızın bir alanında açılım süreci tetiklenecek. — bana hangi alanda etkisi olacak şimdi?
  2)Jupiter şubatda geri çekiliyor. Satur de yay burcunda ve 3.evimde. Şubat ayında yuksek lisans icin sınav olacak.Jüpiter’in gerilemesi ne zaman baslar ve biter? Şimdi bu benim için ugursuzmu sonuçlanır?:((
  3) 16 ekim dolunayı bekar teraziler için etkisi ne olur? İliskisi olanları yazdınız, biz kaldık (((

 17. sevtap

  28/09/2016

  Teşekür ediyorum sevgili Zafer Ceyhun kaleminize yüreğinize sağlık. Ben terazi yim ve haritam da Jüpiter retro ve bu etkiyi retro olduğunda mi daha çok hissedecem ?

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   hayır Sevtap hanım, retroya kadar güzel hissedeceksiniz, sonra biraz karamsarlık oluşacaktır.
   şimdi harekete geçmek lazım bir gündem varsa 🙂
   sevgilerimle ZC

 18. whatever

  28/09/2016

  merhaba, yukselen burcum terazi, gunes burcum akrep , bu dediklerinizin hicbiri yoksa hayatımızda, yani rutin is hayatı ve yalnız devam eden saglıklı mutlu huzurlu bir hayat ise 🙂 karar asamasında olunan bir konu bile yoksa suan nasıl yorumlamalıyız durumu 🙂

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   akrep yorumunu okuyun derim 🙂 🙂

 19. fatma

  28/09/2016

  merhaba zafer bey, güneş burcum terazi, yükselenim ikizler, ay burcum yay. çok yorulduğumu hissediyorum. kariyer için çok çalıştım (sınavlara hazırlandım) ama şimdilik değişen bir şey yok. sanki her şeyin sonuna gelmiş gibiyim. ilişkiler bakımından en olmaz insanlar karşıma çıkıyor. acaba benim seçimlerimde mi yanlışlık var, olanlarda gezegenlerin payı olabilir mi? yardımcı olabilir misiniz?

  • fatma

   28/09/2016

   not: doğum tarihim 21 ekim 1983

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   Fatma hanım 21 ekim 83 te ay koçta.
   Sizin ay burcunuza Uranüs gelmiş, önümüzdeki 1 yılda da etkisi devam edecek.
   Ayrıca 7. eve Satürn temas ediyor.
   fakat 2015 öncesi de ilişkilerde benzer temalar yaşadıysanız, ki doğum saatinizi akşam 8 civarı alırsak bu ihtimal güçlüdür, o zaman diyebiliriz ki sizin doğum haritanızdan kaynaklanan ilişki meseleleriniz var ve meseleyi doğru anlamazsanız ilişkiler hep sorunlu alan olarak kalma riski taşıyor.
   sevgiler ZC

 20. ceyda

  28/09/2016

  Zafer bey merhaba:)benim burcum aslan,yukselenim basak,ay burcum da terazi.ard arda hepsi de nasil dikkate almaliyim terazinin etkisini

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   keyifli bir yıl olacak diyebiliriz Ceyda hanım..
   evlenmek veya şehir değiştirme kararı almak için ideal zamanlar..
   güzellikler dilerim
   ZC

 21. Didem

  28/09/2016

  Merhabalar..soluksuz okunan bir yazi daha
  1.7.81 dogumlu. iliskiler acisindan zor yillar gecirmiş biri olaraakk ekim nasil olucak yengeclere deseemm ve cevaplasiniiizzz coksevinirim Zafer Ceyhun ..

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   Siz Jüpiter dönüşü yaşıyorsunuz Didem hanım, ayrıca Satürn de terazide zaten..
   hayatınızın unutulmayacak bir yılına giriyorsunuz, 2004-2005 ile benzerlikler gösterecek fakat daha iyisi..
   sevgiler ZC

   • ecem

    29/09/2016

    Zafer bey benim doğum tarihim 03.12.1980 dogum saatim 05:20 . Burcum yay. Yukselen akrep ay burcum terazi diye biliyorum dogrumudur. Ayrıca cok zor bir yıl geçti aşk anlamında ne zaman bir düzelme olur. Bugüne kadar hicbir sorumu cevaplamadiniz 🙁 inşallah bunu cevaplarsiniz 🙂 şimdiden teşekkürler

   • Didem

    29/09/2016

    Cok tesekkurlerrr Zafer beyy fakaaatt umarim oyillara benzemez demeden edemiycemm aile.saglik acisindann…
    Artik guzelgunlere gecsin yengeclerrrr cokyoruldukk…sevgiler

 22. Beren

  28/09/2016

  Harika yazı olmuş Zafer Bey. Sabırsızlıkla bu yazıyı bekliyordum.Resmen müjde verdiniz ekim enerjisini. 8 ekim 1997 20.10 istanbul doğumluyum. Neredeyse son bir yılım çok durağan ve isteksizdi.Kafamda bir sürü plan var gerçekleştirmek istediğim. Cesaretim yok sanırım.Doğru zaman mıdır , bitecek mi kötü günler şimdiden teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   Beren hanım merhaba,
   siz kendinizi yenerseniz, sorun yaşamazsınız hayatta:
   ben ailemi ve onlardan aldıklarımı aşabilecek miyim?
   engeliniz yok, kendinize güvenin, her şeyi yaparsınız.
   sevgiler ZC

 23. Elif

  28/09/2016

  Zafer bey teşekkürler.cok güzel olasılıklar. inşallah hayirli tercihler yapariz umdugumuz guzel gunlere kavusuruz 🙂 2016 mayista ayrilik yasadm sonraki aylar da onun üzüntüsüyle gecti. Ekimle birlikte mutlulugu diliyorum hepimize iyi ki dogdunuz teraziler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   28/09/2016

   ben teşekkür ediyorum Elif hanım, yeni başlayan terazi yılı, öncekinden çok daha iyi olacak 🙂
   sevgiler ZC

 24. miren

  29/09/2016

  Terazi değilim ama ben bile heyecanlandım yengeçleri merakla bekliyor olacağım.

 25. hülya

  29/09/2016

  Merhaba..
  bugun benim dogum gunum,guzel bir hediye oldu yorumunuzu gormek..
  ben sizi hayretle takip etmekten, tesekkur ederim demekten baska bir sey yapamiyorum. Bravo gercekten..
  gecen ay yine ne dediyseniz yasadim.. sanki yakinimda bir yerde yasiyorsunuz..umarim bu ayda oyle olur..tekrar tesekkurler:-)

  • Zafer Ceyhun

   29/09/2016

   doğum gününüz kutlu olsun Hülya hanım, güzel zamanlarda yaşayın inşallah 🙂
   ilginiz için çok tşk ediyorum, her zaman bekliyorum.
   sevgiler ZC

 26. Selen

  29/09/2016

  İyi günler zafer bey 28.09.1979 doğumluyum burcu terazi ve yükselen burcu koç ay burcu yay doğum haritamda güneş ay karem var bu karşıtlıklar ve kareler beni nasıl etkiler. Teşekkürler

 27. Selay

  29/09/2016

  Merhaba Zafer bey yine sabırsızlıkla beklediğim yazınızı soluksuz üst üste 3 kere okudum. Bu ay hayırlısıyla doğumun gerçekleşecek bir kızım olacak annesi gibi terazi 🙂 bu sefer anne kız birlikte takip edeceğiz sizi paylaşımlarınız için teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   30/09/2016

   Şimdiden gözünüz aydın, kızınızın doğum günü belli mi?
   değilse bile, doğum sonrasındaki aylarda bilgilendirin beni fırsatınız olursa 🙂
   sevgiler, ailece mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.
   ZC

 28. Gönül

  01/10/2016

  Merhaba yüreğinize sağlık 28 eylül 1964 gece 01 afyon dogumluyum 30 eylülde isyerimle sorunlarımı çözemedigim için noterden tek taraflı iş aktimi heshettim ve birkaç güne kadarda evimi başka bir şehire taşıyorum ama içimde bir korku var ne dersiniz

 29. Gülden

  01/10/2016

  Merhaba Ceyhun bey ben 18.10.80.saat 8.44dogumlu.aylardir madi manevi sikintilar bitmiyor bundan sonra düzelicekmi cok yoruldum artik

 30. Ilayda bakır

  01/10/2016

  Merhabalar 7 ekim 1999 dogum tarihim iliski konularında neler olacak hayatımızın askını bulabilecekmiyiz 🙂

 31. Gamze

  01/10/2016

  14.10.1986 doğumluyum 2 senedir Ekim ayı çok kötü kızım ve eşim vefat etti. Yükselenim bilmiyorum hayatında bi ucundan tutmaya çalışıyorum ama hayata tutunmaya sebep bi oğlum var açıkçası yükselenim etkisi mi oluyor bana iyilik getirecek mi bu ay zafer bey yanıtlarını sevinirim zafer bey..

 32. Deniz

  02/10/2016

  Merhaba Zafer bey.. ☺ Yorumlariniz süper.. Görüntünüzü iyilestirecek girisimler demissiniz. 2 gün önce bir anda dişlerime tel taktırma kararı aldım ama hâlâ inanamıyorum buna cesaret ettigime. Hem de 30’umu geçtikten sonra. ☺ Bugün doğum günüm bu arada 02.10.84 / 07.45 istanbul doğumluyum. Gelecek aylari heyecanla bekliyorum.. Sizi seviyoruz, hoscakalin..

 33. Sevgi

  02/10/2016

  Merhaba ceyhun bey
  Burcum 27.06.1992 doğumluyum son son 6 yılım çok çalkantılı gecti yıprattı beni .. artık herseye bir öfke var içimde tahamül sınırları zorlandi be olacak böyle mi devam execek burcumdan kaynaklı bir inatci yapim var artık hersey durulsun

 34. Büşra

  02/10/2016

  Merhaba iyi günler dilerim sizi dün keşfettim 13 Ekim doğum günüm yükselenim balık ve doğru mu bilmiyorum ama ay burcunda oğlak bulmuştum:) geçmiş yorumlarınızı okudum bazı yerlerde tam isabet dedim…Ve eylül ayı özellikle iç sesime noluyo derken daha iyi anlıyorum :)) yılla sonra bu Jüpiter etkisi beni çok mutlu ediyor olumlu deniliyor çünkü Ama yükselen ve ay burcum göze alınınca Jüpiter ve diğer gökyüzü olaylarının etkisi nedir ne dersiniz:)

 35. nilay

  04/10/2016

  bravo çok mutlu olduğum yorumlar

 36. Gül

  04/10/2016

  Ceyhun beycim terazi burcuyum ve yukselenim aslan yorumunuz nedir

 37. Şenol

  06/10/2016

  Ceyhun bey selamlar 20.10.1975 sabah 8.00 da doğmuşum yükselen akrep ve şuan hayatım altüst ceyhun bey

 38. Tülay

  07/10/2016

  Merhabalar !

  Ben önemli kararlar için yardım almak isterim yardımcı olurmusunuz ?
  Ben daha önce mail ve msj attım ama cevap yok
  Yazarsanız sevinirim teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   07/10/2016

   Tülay hanım merhaba,
   asistanım size süreci anlatan maili iki kez göndermiş, size ulaştığına dair google’dan geri dönüş de almış.
   eğer ulaşmadı ise, maillerinizde spam bölümüne bakın lütfen, belki bir ihtimal oradadır..
   ZC

   • Şenol

    07/10/2016

    Ceyhun bey yukarıda yazmıştım yorum yapsanız rica etsem

 39. Filiz Hacioglu

  08/10/2016

  Merhaba Zafer bey, Bu terazi burcunun başına gelmedik kalmadı .ben 06.10.1983 Bulgaristan doğumlu ve iş arıyorum merak ediyorum Jüpiter etkileri ve biraz da ikilemdeyim yani aklım karışık ve karar sizim iş konusunda nasal doğru kararı alarim haritada neler var şans bana da gelecek mi artık.Tesekurler.

 40. Merküriyen

  08/10/2016

  Merhaba Zefer Bey

  Benim haritamda Güneş ve Merkür(1.ev) terazi, ay (7.ev) Koç karşıt açısı var. Ve jüpiter (4.ev) oğlak bu iki eve kare yapıyor. Böyle bir t kare var. Etkilerini çözemiyorum. Ama 7. Ev ve 4. Ev konularım ergenlikten beri hep problemli. Şu ara transit gezegenler benim haritamda transit bir t kare oluşturuyor. Bu konularda yorum alabilir miyim?

 41. Emel

  18/10/2016

  Merhaba, Burcum terazi yükselenim aslan ay Burcum akrep. Yorumunuz nedir? Sevgiler

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *