DOLUNAYYükselen TeraziTERAZİ BURCU: DOLUNAY

Mayıs 13, 2014by Zafer Ceyhun0

Terazi burcuna göre dolunayın etkisini okumadan önce, DOLUNAY ASTROLOJİSİ  yazısını okumalısınız, dolunayın duygusal etkisini iyi anlamanız çok önemli.
Yorumlarımı okurken, hayatınızdaki mevcut gelişmeleri düşünerek okuyun lütfen. Ayrıca, benim öncelikle kötü olasılıkları anlattığımı, olası olumsuzluklara karşı önlem almanızı kolaylaştırmaya çalıştığımı unutmayın lütfen. Bazılarımızın hayatında harika gelişmeler yaşanırken, bazılarımız ciddi yıkımlar yaşıyor. Bu yazıyı, hayatınızın mevcut gidişatına göre değerlendirin:

 1. gelişmeler olumsuz ise, dolunayda yaşayacağınız duygular karanlık ve yıkıcı olabilir.
 2. gelişmeler olumlu ise, dolunayda büyük bir coşku hissedebilirsiniz.
 
Dolunay akrep burcunda gerçekleşecek, yani güneş boğa burcunda iken, ay akrep burcunda karşıt konumda olacak ve birlikte olumsuz etkileşim yaratacaklar.
Her dolunay -kişinin burcuna göre değişen bir alanda – süregelen bir gelişmenin sonuca bağlanmasına neden olur. Dolunaylarda bir karar veririz ve “bir dönemi” bitiririz.
Örneğin, bir süredir araba almak için otomobil galerilerini gezip araştırmalar yapıyor, ikinci el araç pazarında uygun aracı arıyorsanız, dolunayla birlikte arayışınıza devam edemezsiniz. Dolunayı takip eden 5 gün içinde muhtemelen bir araba almış olursunuz veya araba almaktan vazgeçebilirsiniz, gibi.

Akrep-Boğa Dolunayı 

Akrep ile boğanın dolunayında, bizim için değerli olan her şey, karanlık tutkularımızla çatışır. Çoğu zaman, öfke, kıskançlık veya aşırı sahiplenme gibi çok yoğun duygulara neden olabilir.
Özellikle, sert esen değişim rüzgarlarının bizleri strese soktuğu bir dönemde, uzun zamandır kontrol ettiğimiz duygularımızı artık kontrol edemeyebiliriz.
Bu nedenle, hayatınızdaki gelişmeler çok olumsuz ise, bu dönemde oluşacak duygusal yoğunluğa, öfke patlamalarına ve hatta şiddete meyilli ruh haline karşı dikkatli olunmalı.

Terazi Burcunda Göre Dolunay: 14 Mayıs

Terazi burcu mayıs ayı yorumu ve güneş tutulması özel yazımda belirttiğim gibi, mayıs ayında gündeminizde daha fazla güç elde etmek var…Güç arayışınızda şunlarla ilgilendiniz:
 1. daha fazla paraya ihtiyaç duydunuz, belki kredi çektiniz, belki loto oynadınız.
 2. daha güçlü olmanıza yardımcı olabilecek insanlarla bağlantı kurdunuz.
 3. çevrenizdeki insanları kendi işlerinizde kullanmaya başladınız.
 4. korkularınızla birlikte duygusal yoğunluğunuz artmaya başladı.
 5. sizi kontrol etmeye çalışan, üzerinizde baskı kuran insanlarla hesaplaştınız.
 6. eski karakterinizi atıp yenisini yarattınız.
 7. yeni karakterinizi, yani kendinizi sert bir şekilde korudunuz.
Bu konularda attığınız adımların ayak sesleri, şu konularda yankılandı:
 1. kendinize verdiğiniz değer arttı.
 2. sahip olduğunuz şeylerin kıymetini anladınız.
 3. hayatınızı daha sağlam temellere oturtmaya karar verdiniz.
 4. gelirinizi artırmak istediniz.
 5. işinizde daha iyi bir pozisyona talip oldunuz.
 6. gayrimenkul yatırımları yapmak istediniz.
14 mayıs dolunayı ile birlikte, yukarıda saydığım konulardan hangileri zihninizi meşgul ediyorsa, o konuda bir sonuca ulaşacaksınız. Her neyin peşinde gidiyorsanız, en geç 19 mayıs’ta sonuçlanacak. Kasım ayına kadar bir daha bu konuya aynı şekilde odaklanmanız mümkün olmayacak. Bu nedenle işinizi şansa bırakmayın, fırsatları iyi değerlendirin. Terazi burcu olarak genel karakterinizden çok farklı bir dönem yaşıyorsunuz, değişiyor, dönüşüyorsunuz. Harika bir dönem olacağını düşünüyorum.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin