Yükselen TeraziTerazi Burcu Aralık 2015 Yorumu: Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Kasım 29, 2015by Zafer Ceyhun105

Terazi Burcu Aralık 2015 yorumu, 11 Aralık Yeniay ve 25 Aralık Dolunay etkileri ile Aralık ayında baskın olacak Uranüs’ün etkilerini içeriyor. Yeni dönemin ayak seslerini duymaya başladınız mı değerli dostlar? Yeni bir öğrenme süreci, hareketli günler, yeni hobiler.. Daha yeni başlıyor 🙂 30 Kasım’da Satürn ile Güneş yay burcunda bir araya geliyor. 2016 ve 2017 yıllarında, her Satürn gerilemesinde iletişim ve ulaşım alanında baskı altında olacağınızı görmezden gelecek olursak, önünüzde harika bir süreç var 🙂 Hiç merak etmeyin, gerilemeler sırasında size hatırlatma ve önerilerim olacak. Satürn etkisiyle 2013-2014 yıllarında iş hayatınız ve kazancınız üzerine düşünmeye, bu alanda adımlar atmaya ihtiyaç duydunuz. Aralıkla birlikte hayatınızda yeni bir pencere açılıyor, artık şu soruları soracaksınız:

 1. hayatımda kimler olmalı?
 2. zamanı en değerli şekilde kullanmanın yolu nedir?
 3. yeni hobiler ve ilgi alanlarına ihtiyacım var mı?
 4. ikinci bir dil mi öğrensem yoksa yazılımla mı ilgilensem?
 5. araba almalı veya arabamı satmalı mıyım?
 6. nerede, nasıl bir muhitte yaşamalıyım?
Yeni Satürn sürecinde, tam 2 yıl boyunca, dikkatinizi bu soruların cevabını bulmaya yöneltecek, kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru olanı yapmaya çalışacaksınız. Yeni gelişim sürecinde başarılar diliyorum. 2 yıl sonra kendinizle ilgili birçok şey keşfetmiş olacağınıza eminim. Tabi bu sürecin bazı maliyetleri de olacaktır: Yeni sorumluluklar ve aşılması gereken engeller mutlaka olacak. Teraziler için iletişim alanındaki zorluklar hep keyifsiz oluyor, 2 yıl boyunca yaklaşık 2 aylık süreçlerde bu zorluklar kaçınılmaz olarak hayatınızda yer alacak. Olsun varsın, sonuç o kadar iyi olacak ki, hiç de pişman olmayacaksınız 🙂 Aralık 2015 yorumuna başlayalım.

Terazi burcu Aralık 2015

Satürn etkilerini bir yana koyalım çünkü Aralık ayında baskın etki Uranüs’ten geliyor ve Uranüs terazi burcunun alanında: evlilik ve ilişkiler. Uranüs 2011 yılından bu yana terazi burcunu şu alanlarda etkiliyor:
 1. ilişkilerin sizi kısıtlamasını istemiyorsunuz
 2. eşinizle/sevgilinizle bir özgürlük mücadelesi içindesiniz
 3. ilişkileriniz beklenmedik şekilde sona eriyor
 4. insanların tavırlarını kestiremez hale geldiniz, beklenmedik şekilde davranıyorlar
 5. sizi boğan ilişkilere saplanıp kaldınız
Uranüs’ün enerjisi özgürleşmeyle ilgilidir ve iki farklı şekilde yaşanır. Birinci ihtimal, yukarıda saydığım konularda özgürleşmek, rahat olabilmek istersiniz; yeni arayışlarla birlikte karşınıza yeni fırsatlar çıkar. İkinci ihtimal, bu alanlarda engellenmiş hissedersiniz veya bir vesile ile gerçekten engellendiğiniz için özgürlüğe yeniden kavuşma mücadelesi verirsiniz. 2011 yılından bu yana, her iki ihtimali de yaşamış olmanız mümkün. Aralık 2015, Uranüs’ün enerjisini çok yoğun hissedeceğiniz bir ay olacak, gündeminiz ise saydığım konular etrafında gelişecek. Uranüs enerjisi bağımsızlık mücadelesine dönüşebilir, isyan bayrağını açmak isteyebilirsiniz 🙂 Zapt etmesi zor bir enerjidir, sakin kalmayı başarmak en doğrusudur. Uranüs’ün etkileri 2018 yılına kadar devam edecek, sizi nasıl etkilediğini daha iyi anlamak isterseniz geçmişte yazdığım yazınızı okumanızı öneriyorum: Uranüsün terazi burcuna etkisi

Ortak Uyarı

Uranüs dişleri, kemikleri ve eklemleri temsil eder. Bu nedenle Aralık ayında kırıklara neden olabilecek sporlardan uzak durmak (futbol gibi) ve süratli araba kullanmak hiç iyi fikir değil. Özellikle 19-25 Aralık arası en riskli dönem diyebilirim çünkü Merkür-Uranüs etkileşimi de var. Trafikte dikkatli olun (araçta ve yaya olarak), kar yağmış olursa kayıp düşme ihtimalini aklınızda tutarak ihtiyatlı hareket edin, mutfakta bıçakla uğraşırken elinizi kesmeyin.. Birden dişleriniz ağrımaya başlarsa, eklemleriniz sızlarsa “ne oluyor” diye sormaya gerek bile yok, Uranüs gerilemesinden önceki ve sonraki hafta bunlar olabilir. Siz tedbirinizi alın yani, dişinizle fıstık kırmaya çalışmayın mesela, kırılabilir; benden söylemesi 🙂 İlla ki bir şey olacak demiyorum elbette, öyle olacak olsa insanoğlu hep birlikte kaza bela yaşıyor olurdu ki öyle olmuyor biliyorsunuz 🙂 Dikkatli olun yeter. Son olarak, Uranüs “yeter artık” dedirten bir gezegendir, talimat almayı hiç sevmez, kendi bildiğini yapmak ister. Olur da bu his tarafından ele geçirildiğinizi hissederseniz, önce derin bir nefes alın ve “gördüm seni Uranüs” deyin 🙂

11 Aralık Yeniay’ın terazi burcuna etkileri

Güzel haber şu: Mars terazi burcunda. Harika! Kötü haber şu: Mars terazi burcunda. Aman dikkat! Hayır yanlış yazmadım 🙂 “Ne alaka şimdi” diyen okurlarıma hemen durumu açıklayayım: Mars cesaret ve dinamizm dolu bir enerji getirir fakat olumsuz açılar alırsa son derece agresifleşebilir. Aralıkta Mars-Uranüs karşıtlığı olacak, ki bu olumsuz açıya iyi bir örnektir. Yeniay enerjisi, hem özel hayatınız hem de iş hayatınızdaki insanlara karşı tahammülsüz olmanıza neden olabilir. Hele ki olumsuz ve sorunlu bir gündeminiz varsa, sabretmeniz kolay olmayacaktır. Diğer yandan, Mars sizin burcunuzda olduğu için, hem sabırsız hem de agresif bir tavır almanız mümkündür. Kırıp dökme eğiliminiz artabilir. Her ne kadar uzlaşmadan yana insanlar olsanız da, haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüzde sert tepkiler veriyorsunuz. Şu sıralar özellikle eşinize/sevgilinize, ayrıca arkadaşlarınıza veya iş yerinde muhatap olduğunuz insanlara kırgınsanız, Aralıkta bomba gibi patlama ihtimaliniz var 🙂 “Yeter artık beni rahat bırakın” tarzında şeyler de olabilir, “sen kim oluyorsun ki” tarzında da..Gerek var mı? Orasını en iyi siz bilirsiniz, bana laf düşmez 🙂 Benim görevim, bu enerjinin Mars/Uranüsten geldiğini bilmenizi sağlamak, ki görevimi yapmış olmanın huzuru ile devam ediyorum 🙂 🙂 Diğer yandan, eğer ki olumlu bir gündem varsa, evlilik gibi mesela, bu ay harika olacak. Her şeye yetişebilecek kadar çok enerjiniz ve gücünüz olacak. Terazi burcu için olasılıklar şöyle:
 1. hareketli bir dönem başlıyor
 2. yeni bir ilgi alanına (hobi, dil, beceri) adım atıyorsunuz
 3. kardeşinizden kaynaklanan yeni bir sorumluluk
 4. eşinizle/sevgilinizle ilgili önemli bir gelişme, bir karar
 5. hayatınızdan bazı insanları çıkarma kararı
 6. nişan, evlilik yolunda adımlar
 7. bir ilişkinin başlaması
Yeniay enerjisi 11 Aralık – 17 Aralık arasında etkin olacak. Umarım ki aldığınız kararlar; hayatınıza heyecan, renk ve özgürlüğün hafifliğini getirir 🙂 2011 yılından bu yana hayatınızdaki hareketin başlıca sorumlusu olan Uranüs, Aralık ayında kendini yeniden hatırlatacak. Evi falan terk etmek isterseniz, durun hemen gitmeyin 🙂 Şaka yapıyorum tabi de, bu ay en büyük mücadeleniz kendinizi kontrol altında tutmak olacak gibi görünüyor.

25 Aralık Dolunay’ın terazi burcuna etkileri

Aramıza yeni katılan okurlarım için söyleyeyim: Dolunay gündemdeki bir meselenin sonuçlanmasını sağlar, böylece konu gündemden düşer. 25 Aralıkta gerçekleşecek Dolunay’ı günler öncesinde yazdığım için okuduklarınız anlamsız ve gündeminizden uzak gelebilir fakat Aralık sonunda gündem şekillenecektir. Bu yazıyı ilerleyen günlerde yeniden okumanızı öneriyorum. Terazi burcu Dolunay gündemi şöyle:
 1. nişan/düğün mü var? hadi hayırlı olsun.
 2. yeni hayat düzenine geçiş yapabilirsiniz
 3. kariyerinizde önemli bir gelişme netleşebilir
 4. görüntü değişikliğinin zamanı geldi diyebilirsiniz
 5. yeni iş ortamı ve arkadaşlar (iş yerinde terfi, iş değişimi gibi)
Dolunay sırasında Neptün enerjisi olacak, bu nedenle keyifli bir çalışma ortamına geçiş mümkündür. Neptün etkisi, çalışma arkadaşlarınızı temsil eden alanda fakat bu alan aynı zamanda sağlıklı olmayı da temsil eder. Bu nedenle, sağlıkla ilgili aşmak istediğiniz sorunlarınız varsa Aralık sonundaki Dolunay size fırsatlar getirecektir. Diğer yandan spora başlamak veya daha sağlıklı/düzenli bir hayat tarzına geçiş yapmak için de elverişli olacak. Kim bilir, belki de evlendiğiniz veya ev/iş değiştirdiğiniz için yeni bir düzen başlıyor 🙂 Her koşulda, yeni dönemi seveceğinizi düşünüyorum. Umarım öyle olur. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

105 comments

 • Fatos

  Kasım 29, 2015 at 11:41 pm

  Gozumu kirpmadan okudum diyebilirim harikasiniz ve hizli ayni sekilde ben sanirim etkileri simdiden gormeye basladim kendimi sinirimi yonetmekte zorlarken farkediyorum fevri ve negatif oluyorum

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:36 am

   ilginiz için çok tşk ederim.
   Bu ay sakin kalmak hiç kolay değil Fatoş hanım, bu kabul ediyorum fakat denemeye değer 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhuhn

 • Nehir

  Kasım 29, 2015 at 11:45 pm

  Iliski bir anda baslayib bir anda bitiyor.cok dogru .Ask yene mi berbat? 🙁 ya ne zaman ask da mutlu olacayiq acaba :)Umarim bundan sonra her sey gozel olur 🙂 Tesekkurler Ceyhun bey.

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:37 am

   ben de tşk ederin Nehir hanım 🙂 Uranüs terazileri en hassas oldukları alanda etkiliyor, kaderin cilvesine bakın ki Uranüs 84 yıl sonra koç burcuna gelecek 🙂 bu dönemde size denk geldi işte 🙂 neyse az kaldı, 2018 son..
   sevgiler, Ceyhun

 • flz

  Kasım 30, 2015 at 12:02 am

  Zafer bey merhaba sizin yorumlarınızı çok önemsiyorum.çünkü benzer gündemler yaşıyorum. 5 aydır istanbulda yaşadığım evime uzak bir işte çalışabilmem için sirket bana gecici olarak işe yakin iyi bir ev tahsis etti. Başka bir ülkede yaşar gibiyim. Asıl Evimi ve muhitimi özlüyorum. Ama işin şartları iyi. Şimdi bu geçici evden kalıcı bir eve geçmem lazım. Ve diğer kendi Evimi de baskasina kiralamam gerekiyor. Ama iş yerinde yeni bir anlaşma yapmaya çalışıyorum. Bir yandan da kararsız kaldım. Bu ise guvenmelimiyim. İşte mutsuz olduğum şeyler var . Bu işi aslında orda bulunmadan da yapabilirim. Fln fln…cok uzattım . ☺ ama durum karisik. Duzen bozcam. yeni ev ve yeni hayat. Ya memnun kalmazsam işte. .. bir yandan da yeni iyi evi merak ediyorum. Bu değişim benim için iyi olur mu Bu yıldızların altında. . Napıyım sizce. Bir de artik aşkta kayda değer bişey olmaz mı… Cevabınızı merak ediyorum Teşekkürler.

  • flz

   Kasım 30, 2015 at 12:05 am

   Ben 28.9.1970 ist…saat 02.30 Doğumluyum terazi aslan ☺

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:40 am

   Filiz hanım merhaba 🙂
   sorularınıza cevap verebilmem için, sizin öznel görüşlerinize, işinizin sektörüne, doğum haritanıza vs. hakim olmam gerekiyor, bunu yapabilmem de bu şartlarda zor tabi 🙂 🙂
   sizin için çok önemli bir kararsa eğer, kişisel analizlere başladım, bana ulaşmak isterseniz mail atın, analiz sürecini anlatayım size.
   sevgiler, Ceyhun
   burcunagore@gmail.com

 • Betül

  Kasım 30, 2015 at 12:06 am

  Ay ne olur Başak

 • Afife

  Kasım 30, 2015 at 12:09 am

  Bu kadar doğru olur Zafer Ceyhun bey emeğinize ve gönlünüze sağlık.. Gerçekten de 2011den bu yana olanları bir an bildiğinizi sandım yazınızı okurken.. Güzel yorumlarınızın ışığında mutlu bir ay geçer inşallah.. Çok teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:41 am

   en güzelini dilerim Afife hanım, ilginiz için çook tşk ederim 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Duygu

  Kasım 30, 2015 at 12:23 am

  2010-2011 uranus etkisinin aynisi olacaksa,bittim! 🙁 etkiler zaten vardi. Ayni seylerin benzeri yasanmaya baslamisti. Sonuda ayni olacaksa,bittim ki ne bitmek!!

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:42 am

   Uranüs etkisi 2011 de başladı Duygu hanım, yükselen burcunuz başak/terazi mi?

  • Duygu

   Aralık 13, 2015 at 5:46 pm

   Yukselenim oglak? Ne diyorsunuz ceyhun bey, yasar miyim? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 9:07 pm

   zor olur belki biraz ama yaşarsınız Duygu hanım 🙂
   güzel yaşayın inşallah..
   sevgiler, Ceyhun

 • Hülya

  Kasım 30, 2015 at 12:27 am

  Emeğinize saglik hala is bulamadım Üzgünüm .

 • Burak

  Kasım 30, 2015 at 12:35 am

  Ceyhun bey ben boga burcuyum yükselenim terazi martta bi sınavım var dedikleriniz benim için de geçerli mi

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:44 am

   Burak bey merhaba, Marttaki sınava çok iyi hazırlanın çünkü Güneş tutulması olacak Mart ayında..
   şimdiden başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • Basak

  Kasım 30, 2015 at 12:38 am

  Hayirlisi diyelim o zaman.. Emeginize saglik. Selamlar&sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:48 am

   Çok teşekkür ederim Başak hanım, siz de sağ olun 🙂
   Burç terazi, yükselen oğlak olunca, zor veya zormuş gibi görünen bir dönem gelmiş olabilir, her şey yolundadır inşallah..
   sevgiler, Ceyhun

 • dilek

  Kasım 30, 2015 at 12:54 am

  Mrb.lar Ceyhun bey,
  yükselenim Terazi, burcum Başak.
  Yazınızı yine bir solukta okudum.Emeğimize,elinize sağlık.
  Eylül ayından beri iş beklentisi icindeyim, Kasım dolunayı da geçti ama hala bir ışık yok maalesef 🙁 Gündemim sonuçlanmadı yanı.Artık umudumu yitirmis durumdayım 🙁
  Aralık ayından hiç umutlu değilim.
  Acaba başak burcu değil miyim diye düşünmeye bile başladım inanın 🙁
  Başaklar için görünen olumlu durumlar nedense bana pek denk gelmiyor 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:50 am

   Dilek hanım merhaba,
   bu süreçte yerinizde olsam birkaç aylık süreyi dert etmezdim, Mart ortasına kadar zaman verin kendinize, olur mu? En kritik ay Mart olacak, o zamana kadar bir şeyler olmuş olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • Hiper

  Kasım 30, 2015 at 12:57 am

  Ceyhun bey uranüs etkisi Aralık’ta baskın olacak ve 2018 e kadar sürecek demişsiniz.uranüsün teraziye etkisi yazısında da 2011 den Nisan 2015 kadar etki var diye okudum.bu şu mu demek oluyor 2011 de 2015 ortalarına kadar ilişkilerde yaşadığımız özgürlük mücadelesinin benzerini 2018 e kadar tekrar yaşama ihtimalimiz mi yüksek ???bu arada emeğinize sağlık sanki benim için yazılmış bir yazı;çok yönlendirici ve faydası olacak teşekkür ediyorum ve alkışlıyorum sizi:)

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:55 am

   Merhaba Hiper, Uranüs etkisindeki teraziye yakışan bir isim olmuş 🙂 🙂
   Her yıl Nisan 2015’te Uranüs-Güneş kavuşumu oluyor, bir yıllık döngü bitip bir yenisi başlıyor. O yazıdaki Nisan 2015 vurgusunun nedeni bu. Yani evet, 2018’e kadar süreç benzer şekilde devam edecek.
   sevgiler, Ceyhun

 • ayşen

  Kasım 30, 2015 at 1:08 am

  Mrb zafer bey Uranüs beni.. Uranüs terazi retrosunda yazdınız yeni biriyle tanıştınız, o kadar farklı biri ki, aşık olmamak mümkün değil; gece gündüz onu düşünüyorsunuz alanında etkiledi.ve cok yogun bir duygu yaşıyorum bu ne kadar sürecek çok yanlış birine aşık oldum resmen.

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:56 am

   Ayşen hanım merhaba 🙂
   yanlış kişi olduğunu neden düşündünüz?

  • ayşen

   Aralık 4, 2015 at 12:51 am

   Çünkü evli biri ve gece gündüz onu düşünüyorum imkansız bir aşk oldu bu üronüs retrosu git benden uzak dur benden diyorum cok yogun hisler yasatıyor üronüs.2018 kadar bu sürecek mi.zafer bey burcu kova yükselenim terazi ve yükselen burcun etkisi daha fazla bende sanki.ceyhun bey siz ne kadar mükemmelsiniz alanınızda tebrik ederim.artık kova burcuanda sıra gelsin

 • Zübeyde

  Kasım 30, 2015 at 10:03 am

  Tesekkurler ceyhun bey;
  Su iliski durumlari ne zaman otutacak acaba? Jet hiziyla insanlar giriyor ve ayni hizda da cikiyorlar.artik yeni biriyle tanismaya korkar oldum kapattim kendimi resmen.algi şu o da ayni onun ne farki var? Mutlaka ondan da bir sey cikacak.lanetlendik mi biz acaba?? Valla sinirlerim bozuldu 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2015 at 10:07 am

   🙂 🙂 lanet sayılmaz ama anlattıklarınız da benziyor gibi 🙂

 • Nehir

  Kasım 30, 2015 at 12:59 pm

  Peki bunlardan ne zaman kurtulacayik acaba? 🙁 Ceyhun bey peki 2016 yila heyatimizda ask ve ya is beklentimiz gercek olacakmi?

 • sare

  Kasım 30, 2015 at 3:56 pm

  siz iyiki varsınız..herzaman ki gibi harika ifadelerinizle 2015 yılının son ayında ve 2016 ya hazırlanirken bizlere güzel söylemlerinizle daha da harika oluyorsunuz.yüreğinize sağlık Ceyhun Bey..
  sevgiyle kalın hep..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:56 am

   siz de sağ olun Sare hanım, çoook tşk ederim 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • leyla

  Kasım 30, 2015 at 4:47 pm

  Iyi gunler zafer bey Terazi kadini ve akrep erkeği anlaşabilir mi böyle bi ikilinin evliliği nasıl olur

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 3:59 am

   Leyla hanım merhaba,
   burç uyumunda esas uyumun kaynağı; Güneş, Venüs, Mars ve Yükselenlerin uyumlu olmasıdır.
   Bu nedenle, akrep ve terazi uyumlu da olabilir uyumsuz da olabilir, diğer konumları bilmeden söylemem malesef imkansız.
   en güzelini dilerim, umarım sizin için doğru kişidir, uyumun olmadığı ilişkilerde sevgi zamanla zulme dönüşebiliyor.
   Allah göstermesin.
   sevgiler, Ceyhun

 • leyla

  Kasım 30, 2015 at 4:48 pm

  Cvp bekliyorum lütfen

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:01 am

   yukarıdaki sorunuza cevap verdikten gördüm, hemen ardından bu yorumu yazmışsınız.
   bu yoruma istinaden aceleci bir tavrınız olduğunu düşünüyorum, eğer öyleyseniz Leyla hanım, akreple anlaşmanız imkansız..
   sevgiler, Ceyhun

 • naime

  Kasım 30, 2015 at 7:08 pm

  “Yeter artık beni rahat bırakın kasim in son haftası yaşadım. Özellikle 27 sinde.tekrarmi yasiycam yani.hic gücüm kalmadi

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:02 am

   iş yerinde mi oldu Naime hanım?

  • Naime

   Aralık 5, 2015 at 6:43 pm

   Iş yeri ailece calistirdigimiz bir yer.başlaması muhtemel bir ilişki erkek kardeşim in davranışları yüzünden engellendi.

 • cellist

  Kasım 30, 2015 at 10:16 pm

  2015 ciğeri sökülenleri kovalar olarak bekliyoruuuuz

 • leyla

  Kasım 30, 2015 at 10:42 pm

  Zafer beeeeyyy

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:03 am

   şimdi de bu yorumu görüyorum 🙂 🙂 yok size akrep uymaz.

 • Ekin

  Kasım 30, 2015 at 11:40 pm

  Kasım yorumunuzda kasım sonu itibariyle aralık sonuna kadar 45 gün tüm ışıkların bizim üstümüzde olduğunu hatta 2016da da herşeyin yolunda gideceğini yazmıştınız şimdi görüyorum ki aralık için yazdıklarınızda bu ay hatta 2 yıl karamsar ve mücadele dolu günler bizi bekliyor. Yazınızın başında kendimize soracağımız soruları yazmışsınız ya pes diyor başka da bir yorum yapamıyorum…

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:05 am

   Ekin hanım merhaba, aynı anda birçok etki yaşıyoruz, Satürn’ü çok dert etmeyin siz, bugünlerin tadını çıkarın 🙂

 • Ömür

  Aralık 1, 2015 at 12:28 am

  Merhaba Ceyhun Bey.Koç burcuyum ve yükselenim terazi.Hayatla bitmek bilmeyen imtihanlarım ne zaman biticek?ne ask ne is hic bisey güldürmüyo beni..zaten aska hic rastlamadım ki..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:06 am

   Merhaba Ömür hanım,
   Ne gibi imtihanlardı bunlar?
   Bu arada “hayat bir imtihandır” demezler mi zaten.. 🙂

 • Eda

  Aralık 1, 2015 at 1:07 am

  Merhabalar Ceyhun bey. Ben koç burcuyum ancak yükselenim terazi 33 yaşındayım. Hangisini dikkate almam gerek? 4 aralıkta bir eğitime başvurum görüşmem var. Uygunmudur sizce???
  Teşekkürler. Mutlu geceler. 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 4:10 am

   Eda hanım merhaba,
   terazide yazdıklarımı mutlaka okuyun, öncelik burç.
   yükselene gelince ya yanlış biliniyor ya da derece olarak burcun sonlarında olabiliyor, bu nedenle yükselen koça kefil değilim 🙂 koçu ve boğayı okuyun, size hangisi daha çok uyuyorsa artık onu okumaya devam edersiniz, olur mu?
   eğitim konusunda ne iyi yapmışsınız, tam zamanı 🙂

  • Eda

   Aralık 3, 2015 at 11:11 am

   Tekrar merhaba Ceyhun bey çok teşekkür ederim, cevap yazdığınız ićin. Ben 19 Nisan 82 Samsun Çarşamba saat 19-19:40 arası doğmuşum. Eğitime kabul edilirsem size mutlaka yazacağım mutlulukla :))) Sevgiler ve saygılar

 • Ömür

  Aralık 3, 2015 at 11:28 am

  Şöyle imatihanlardı hep üzuldum hep askta zaten hic yuzum gulmedi hani 2015 koclarin yiliydi hani teraziler tutulma etkisiyle degisim donusum gecirip dogru iliskiyi bulacaklardi.yok iste yok:( burcum koc,ay ve yukselenim terazi bu arada

 • çiğdem

  Aralık 3, 2015 at 1:59 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Ben akrep burcuyum yükselim terazi, iki yorumda birbirinden o kadar uzakki birinde dinlenin diyor diğerinde çok yoğun bir gündem oluyor. Hangi konularda hangisine bakayım bilemedim. Lütfen yardım edin. Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 5:04 pm

   Aslında cevap sizde Çiğdem hanım, yaşadıklarınız hangisine uygun?

  • çiğdem

   Aralık 4, 2015 at 1:01 pm

   Aslında doğru diyorsunuz, tamamiyle teraziyi yaşıyorum :))

 • nazlı

  Aralık 3, 2015 at 2:20 pm

  HERSEY SARPA SARMIS DURUMDA ZAFER BEY HAYATIMDA HIC BİŞEY YOLUNDA DEGİL İŞİM OLMUYO BI TURLU EWLENICEM SEWGİLİM İŞİM OLMADIGI İÇİN SIKINTILAR YASIYRZ UMARIM BU AY HERSEY DUZELİR SZÖLERNZDE DESTEK BULMAK İSTYRM BASARILAR DILIYRM SİZE..

 • Zeynep

  Aralık 4, 2015 at 12:45 am

  Ceyhun bey Mrh
  30 Ekim 1979 sabah saat 5 50 doğumlu akrep yükselen terazi burcuyum bu donemde iş Değişikliği uygun olurmu

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 6:03 pm

   neden değiştirmek istediğinize bağlı Zeynep hanım..

 • ayda

  Aralık 4, 2015 at 6:39 am

  Burcum terazi yükselenim oğlak desenize zor günler bitmeyecek devam edecek.yazdıklarınıza aynen katılıyorum peki ne zmn bitecek artık bu süreç cok sıkıldım cok bunaldım başımı alıp gtmek istıyorum

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 6:05 pm

   Merhaba Ayda hanım,
   evet hayatınızın en güzel yıllarını yaşamadığınız doğru fakat herkes bu süreçleri er geç yaşıyor, yaşayacak..
   kabullenmek lazım, huzur kaderi kabul etmekte diye düşünüyorum.
   sevgiler, Ceyhun

  • Tasarruf Meleği

   Aralık 5, 2015 at 1:55 am

   Huzur tevekkülde gerçekten. Sevgilerimle.

 • ayda

  Aralık 4, 2015 at 6:40 am

  2011 yılından beri bitmek bilmeyen sorunlar

 • kevser

  Aralık 5, 2015 at 6:36 pm

  Bu aralar öyle gerginim ki sormayın gitsin. Daha önce bu gerginlerimin bedelini çok ağır ödediğim için kendimi dizginliyorum ancak kendimi kasmaktan diş etlerimin hali perişan. Borç olmuş gırtlağa kadar. Çıkış yolu bulamıyorum. bi taraftan da güzel günleri görebiliyorum. Çok Uzakta olamazlar.sabret diyorum kendi kendime. ama uçurumunda kenarındayım. manzara süper.
  Hadi söyleyin bana.geçecek diyin.lütfeeeen..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 6, 2015 at 12:17 am

   Kevser hanım merhaba 🙂
   “manzara süper” demişsiniz ya, tamam dedim kendi kendime, Kevser hanımın harika bir geleceği olacak 🙂 🙂
   iyimserlik gibisi var mıdır şu hayatta?
   Hayatımızın ne kadar güzel olacağını kendimiz belirleriz (doğum haritamız), sizinki iyi olsa gerek..
   sevgiler, Ceyhun

  • ays

   Aralık 7, 2015 at 11:05 am

   oooo Kevser Hanım !yok öyle yağma;bu hayat O manzarayı tek başına yedirtmez adama…benzer şartlarda 2 derece sağınızdayım el sallayın ;)))

  • kevser

   Aralık 29, 2015 at 11:52 am

   🙂 🙂 🙂
   manzaraya her bakan farklı görebilir.benim gibi düşündüğünüze sevindim.Umut var oldukça çare herzaman vardır.
   El salladım gitti :))

 • çiğdem

  Aralık 5, 2015 at 8:25 pm

  Yükselenim kova. Eğitim/iş hayatım savaş alanı gibi. Üstelik aşk acısı çekiyorum. En kötüsü bu zaten. Aşkta iyi haber yok mu. Ölüyorum yaaa

 • okan

  Aralık 7, 2015 at 12:58 am

  Merhaba zafer bey 20 ekim 81 doğumlu terazi burcu yum 2016 da bana nişan evlilik varmi acaba?cevap yazın lütfen tesekkurler

 • sevtap

  Aralık 8, 2015 at 6:28 pm

  Ceyhun bey yorumlarınız harika Çok teşekür ederim

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 8, 2015 at 6:29 pm

   her zaman beklerim Sevtap hanım 🙂

 • sevtap

  Aralık 8, 2015 at 6:30 pm

  2016 yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum

 • Gul

  Aralık 9, 2015 at 2:06 am

  Mrh ceyhun bey gercekten yorumlariniz cok guzel ben bir terazi burcuyum ve yukselenimde terazi. 2008 den bu yana o kadar cok sorunlarla ugrastimki anlatamam. Hayatimda giren sorunlarla beraber ayni zamanda pozitif gibi görunen imkanlar görundu. Ama ben sorunlarimla mucadele etmeye zorda Olsa tercih ettim. Siz teraziler icin yazmisinizya alisik olmadiginiz bi hayat basliyor
  Diye gercekten bu ay buyun sorunlarim bir anda cözuldu Suan hersey bir tozbulutu olup bitti hayatimda. Ben kendim bile inanamadim cunku son yedi yildir sorunlarla ugrasmaya o kadar alismistimki. Yillardir calistigim isimi bu ay biraktim ve su an is ariyorum ins hersey dedigimiz gibi iyi olur. Yeni hayata Alismak zaman alicak sanirim.tsk ederim
  // Gul

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 9, 2015 at 4:58 pm

   Merhaba Gül hanım 🙂
   ne güzel haberler vermişsiniz, inşallah çok daha iyi olur her şey..
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Gul

   Aralık 9, 2015 at 7:58 pm

   Ins ceyhun bey .Bu arada kisisel analiz yapiyorsunuz?

 • gamze

  Aralık 10, 2015 at 11:45 pm

  Zafer bey bu ay aşk var mı 01.10.1990 doğmluyum 2016 yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum

 • alara

  Aralık 15, 2015 at 12:05 am

  Zafer Bey bu üçüncü defa size yazılım. Umarım görür ve cevap yazarsınız. 11.10.1969 doğumluyum. Yükselen ve ay burcum da terazi iş Değişikliği görünüyor mu? Tşk

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 8:57 pm

   Merhaba Alara hanım,
   iş değişikliği gibi konular haritada “görünmez” sizin tabirinizle..
   siz isterseniz ve bu yönde adımlar atarsanız elbette olabilir, harita ne olacağını kısmen gösterir fakat ne isteyeceğimizi daha çok gösterir..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Songül Köse

  Aralık 15, 2015 at 3:01 am

  iyi geceler Zafer bey, yazınızı okudum bir terazi burcu olarak aralık ayında yasadiğim herseyi yazmissiniz… sinir kontrol edememe, hayatimdan cikardigim insanlar, tahammül edilemeyip hüsranla sonlanan bir iliskı… yüregınıze saglık… 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 8:55 pm

   Siz de sağ olun Songül hanım,
   umarım ki doğru adımları da atmışsınızdır, sonuçta yazılarımın amacı en doğrusunu yapmayı başarmanızda yardımcı olabilmek.
   sevgiler, Ceyhun

 • oya

  Aralık 15, 2015 at 8:23 am

  bu kadarmı olur nefesimi bile alamadım özgürleşmek adına okadar zor günler geçiriyorumki şu aralar bana ters gelen veya düzeltemek de zorlandığım problemlerim var daha dun evimi terk edecektim neredeyse iyiki de bu yazıyı gördüm ve okudum şimdi ne yapacağımı bilemez halimden kurtuldum tşkler ceyhun bey

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 8:54 pm

   Oya hanım çok sevindim, ne mutlu bana ki oluşan farkındalık sayesinde okurlarımın hayatlarında geri dönüşü zor değişimler olmayabiliyor.
   En güzelini dilerim size, sevgilerimle..
   Ceyhun

 • seda

  Aralık 17, 2015 at 2:31 pm

  ceyhun bey geçen aylarda bir iş başvurum olduğunu ve bana dönüş yapmalarını beklediğimi söylemiştim iş başvurum olumlu sonuçlandı..fakat bu defa da iş arkadaşlarıyla sıkıntılar yaşıyorum..o yüzden moralim bozuk bu sorunlar yakında cözülür mü?

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 18, 2015 at 4:10 pm

   Seda hanım hayırlı olsun 🙂
   iş arkadaşlarıyla sorun 2 yıl devam eder, eğer ki Satürn yazılarımda bahsettiğim etkiyi doğru anlayıp yönetemezseniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • Serap

  Aralık 18, 2015 at 10:06 am

  Burçlara ay konularına ilgim yogun ay taktiklerini araştırırken tesadüf siteniz denk geldi bağımlısı oldum istediğim gibi bir yorumlama tekniğini var 
  22.10.1988 doğumluyum saatimi tam bilmiyorum lazım olursa öğrenebilirim 
  Evlilik hazırlığı yaptığım kişi 23.10.1983 doğumlu saati lazım olursa öğrenebilirim 
  Nasipse 1 ocak isteme günümüz 16 nisan 2016 nikah günümüz olacak düğün tarihi temmuz gibi ama net değil …gökyüzünün konum azizligine uğrayıp yanlış tarihlerin denk gelmesini istemiyorum yonlendirirseniz sevinirim lutfennnn ay boşlukta olmasın istiyorum ay boğa basak yengeç Burçların da olabilir herhangi bir gezegen retrosuna denk gelmesin bereketli ugurlu bir gökyüzü eşliğinde olsun tüm evren yanımda olsun uguruyla istiyorum yardimci olurmusunuz
  Samsung cihazımdan gönderildi

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 18, 2015 at 4:07 pm

   Serap hanım merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz 🙂
   ileride inşallah çocuklarınızla birlikte büyüyecek ailenize daima mutluluk ve sağlık dilerim.
   gezegenlerin gerilemesine denk gelmeden evlenmek kolay değildir, bazı önerilerim olsun:
   tanışma için Aralık sonu daha iyi diye düşünüyorum, 5 Ocakta Merkür gerilemesi var, 5 Ocağa ne kadar uzak o kadar iyi..
   Nikah gününü de Nisan başına almanızı öneririm, Mars gerilemesi 17 Nisan Mars gerilemesi..
   Düğün için Temmuz ideal..
   Sevgiler, Ceyhun

  • serap

   Aralık 18, 2015 at 6:09 pm

   amin inşallah güzel temennileriniz için teşekkür ederim.
   yönlendirmeniz için de tabiki
   o zaman tarihler de bi sıkıntı pek yok ucuz yırtıyorum.
   1 ocak isteme gününü malesef değiştiremem zaten 5 ocağa biraz war.
   nikah gününü bir nisana alabilirim
   şaka gibi çünkü…evliliğe sıcak bakmayan ben …diğer yarımı bulamayan ben …
   ruh eşimi diğer yarımı buldum….şaka gibi …:)

 • Gizem

  Aralık 18, 2015 at 10:41 pm

  Zafer bey, gerçekten yorumlarınızı okumadan yeni bir aya başlayamıyorum artık. Son 7 gündür yaşadıklarım artık beni yorum yapmak zorunda bıraktı 🙂 öncelikle 12 Aralık’ta hiç ummadığım bir şekilde şansım yaver gitti ve yanında huzurlu hissettiğim biri ile ilişkiye başladım. Sonra bir başka arkadaşımın etkisi ile bu yeni erkek arkadaşım ile ilgili çok korkunç bir takıntı yaşamaya başladım ve bu nedenle ilişkim tam başlıyor derken sona erdi, aslında bu konuda yorumlarınıza ihtiyacım olacak. (keşke sizinle özel mesaj yolu ile iletişime geçmem mümkün olsa :() ve az önce çikolata yerken dişimi kırdım! İnanılır gibi değil ama kırdığım anda aklıma yorumlarınız geldi ve size bu yorumu yazmak istedim. Umarım görüşlerinizi benimle paylaşırsınız. İyi akşamlar

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:46 am

   Gizem hanım merhaba,
   geçmiş olsun öncelikle..ben de az önce düştüm, olmadık şekilde, evde yürürken 🙂
   sizin ve onun burç-yükselenler belli mi?

  • Gizem

   Aralık 22, 2015 at 7:12 pm

   Benim burcum Terazi, yükselenim Aslan. O ise İkizler burcu. Dün ona ihtiyacım olduğunu söyledim, o da bana artık yeni biri ile görüştüğünü söyledi. Aslında ilişkimiz tam olarak bitmemişti, ondan biraz süre istemiştim, takıntı yaşamaya başladığım durum ile ilgili olarak. O ise sadece 2 gün içerisinde yeni birini bulmuş. Gerçekten 2015 ancak bu kadar kötü bir final yapabilirdi diye düşünüyorum… 🙁

 • Merve

  Aralık 19, 2015 at 7:50 pm

  Merhabalar 🙂
  Bu ay yorum yapamamustim yaziniza ama simdi yapmayi istedim. Is yerinde iletisim sorunlari yazilarinizda terazi burcu icin sin dönemler hep vardi ve bi süre daha olacagini yazmistiniz. Yani ne diyeyim. Eylül ayinda basladigim isten memnunken benden sorumlu olan üstümle iletisim sorunlari yasamaya baslamistim, dün patlak verdi sonunda! Tam anlamiyla hararetli olmasada bir “tartisma” yasadik. Ona göre ya verilen kararlara ve üstlerime boyun egmeyi ögrenmeliymisim yada serbest meslek yapip kendi isimin patronu olmaliymisim…. Bir gün öncesindede isimden memnun olup olmadigimi ve staj sonrsi devam etmeyi düsünüp düsünmedigimi sormustu… Evet cok sinirleniyorum bu aralar ve öfjem disa yansiyor cabucak.
  Herkes gibi bende merak ediyorum ne olacak bu halim diye. Ve uranüsün de etkisini yasiyorum. Hic bana uymayacak birine cok ilgi duyuyorum ve kendiside benim gibi terazi. Ama bu konuda duygularim ne kadar yogun olsada gelecege dair planlar yapmiyorum akisina biraktim ve hersey olacagina varir diyebiliyorum sadece. Cok ümitsiz ve pesimist bi ruh hali aldi basini gidiyor bende 🙁 2016 yili yorumlarini bekliyorum sabirsizlikla….

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:43 am

   Merve hanım hiç canınızı sıkmayın, sorunlara odaklanıp “güvensiz” hissettiğiniz süreci işler ters gider.
   derin bir nefes alın, “her şey yolunda gidecek” deyin ve yola devam edin, olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 • Gökhan

  Aralık 22, 2015 at 4:02 am

  Tek keliyle Harikaaa. Hepsini yaşadım/yaşıyorum desem 😀
  Tebrik ediyorum, cidden çok başarılı 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 7:31 pm

   tşk ediyorum Gökhan bey, her zaman beklerim 🙂 🙂

 • zübeyde

  Aralık 22, 2015 at 7:05 pm

  Selamlar ceyhun bey :))
  Müjdeyi ben vereyim aşik oldum..olmaz olmaz lanetlendim derken asik oldum 🙂 umarim hayirlisi olur.
  Erkek arkadasim akrep burcu ve yukseleni de oglak. Benim ise teraziye oglak.
  Ne olur bir yorumda bulunun.Uyumlu olduk suan icin bir anlasmazligimiz olmadi ama yorumunuzu sabirsizlikla bekliyorum.
  Tesekkurler…

  • zübeyde

   Aralık 22, 2015 at 7:06 pm

   Yanlis yazmisim akrepe ikizler olacakti 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 7:30 pm

   Zübeyde hanım merhabaa 🙂
   süper uyummmmm!! inşallah sonu da çok güzel olur, bu potansiyel temel olarak var, tabi detaylara bakmadan söylüyorum..
   sevgiler, Ceyhun

  • zübeyde

   Aralık 23, 2015 at 12:14 pm

   Sevgili ceyhun bey 🙂
   Cok cok tesekkur ederim.O kadar mutlu oldum ki anlatamam.Insaallah aramizdaki bu uyum hic bozulmaz degerlendirdiginiz icin de tesekkur ederim.
   Ayrica sevdiklerinizin ve sizin simdiden yeni yilini kutlarim.
   Sevgiler 🙂

 • Nur

  Aralık 23, 2015 at 2:38 pm

  2016 yorumlarınızı dört gözle bekliyorum hadi bize erken sürpriz yapın Ceyhun bey. Mutlu seneler bu arada 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 24, 2015 at 12:34 am

   çok teşekkür ederim Nur hanım, yazıları yayınlamaya hafta sonu başlayacağım inşallah 🙂
   size de harika bir yıl dilerim..
   sevgiler, Ceyhun

 • Özlem

  Aralık 23, 2015 at 7:06 pm

  Ceyhun bey ocak ayina hazirlikli girelim dimi yorumlarinizi bekliyoruz sevgiler…:)

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 24, 2015 at 12:28 am

   elbette sonuna kadar hakkınız var Özlem hanım 🙂 çok yakında inşallah.
   Ceyhun

 • sare

  Aralık 24, 2015 at 10:50 am

  merhaba Ceyhun Bey,
  herzamanki gibi sizi dört gözle bekliyoruz, 2016 yılı yorumlarınızı yeni yılı karşılamadan önce merak..merak..
  mutlu günlere 🙂

 • Pınar

  Aralık 24, 2015 at 9:34 pm

  Salı günü sinirden çıldıracaktım. Yok böyle bişey. Her türlü sürtüşme, aksilik…anlam verememiştim, her şey kontrolden çıkmış gibiydi! Uranüs resmen onikiden vurmuş beni.

 • aassllii

  Aralık 26, 2015 at 3:07 pm

  Dört gözle bekliyorum 2016 yorumlarınızı ceyhun beyy:)ne zaman yazıcaksınız.çoğu şeyi yaşıyoruz bilerek veya bilmeden farkına varmadan hayat gidiyor uranüs ten bahsettiğiniz ortak uyarı yorumunda en etkili tarih 19-25 aralık demişsiniz 25 aralık yani dün gece kız kardeşimin eşi trafik kazası geçirdi fabrika servisi yol ortasında stop etmiş tır arkadan vurmup öndeki kamyonun altına sokmuş araba pert ama allahtan ölen yok çoğu kişi yaralandı hastanedeler allah herkesin yardımcısı olsun

 • Rümeyza

  Aralık 29, 2015 at 4:01 am

  Tespitlerinizin vuruculuğunu yineleyeceğim çünkü ağzım açık okudum dolunay yazısını. Aslında bir hafta önce de okumuştum ama bugün daha bir anlam kazandı. Haksız ve usulsüzce çıkarıldığım işime tekrar dönme hakkı elde ettim ki olay 4-5 sene önce oldu. Şimdi ben kararsızlık içindeyim, bir tarafta yarım kalmış hayat ve haklarım diğer yanda da gerçekler. Gerçi gerçeklik olgum bozuldu, çalıştıracak düğmeyi bulamıyorum bir süredir. SOS desem, gitmeli ve yıllar sonra gelen hakkımı kucaklamalı mıyım… desem… Dışarıdan bir göz olmanın dışında fikirlerinizi merak ediyorum. Burcum terazi, yükselenin yay. Teşekkürler. Sevgi dolu bir yıl dilerim. Gönlünüz hayatınıza ışık olsun…

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 29, 2015 at 4:53 pm

   Rümeyza hanım merhaba,
   öncelikle hayırlı olsun 🙂
   şahsi bir değerlendirmenin sonucunda doğru adımın atılabileceğini, bu nedenle en doğru kararı da sizin verebileceğinizi düşünüyorum..
   başarı ve mutluluk dilerim..
   Ceyhun

 • kevser

  Aralık 29, 2015 at 11:57 am

  Yani bir astroloji sayfasını sürekli kontrol edeceğimi biri söylese,her zamanki ukala tavrımla yandan bir tebessüm atar BOŞ İŞLER derdim. Yahu nasıl bağımlık yaptınız. gece aklıma düşüp aaa sabah bi bakayım varmıymış yeni bi gelişme diyorum.
  yeni yıl için yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 29, 2015 at 4:49 pm

   her zaman bekliyorum Kevser hanım 🙂 🙂 ayrıca sabrınız ve anlayışınız için de çok teşekkür ederim..sanırım bugün başlayabileceğim sonunda, malum herkesin yeni sorumluluklar yüklendiği bir dönemde ben de kaçamadım bazı olaylardan, hala masanın başına geçemedim..
   sevgiler, Ceyhun

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin