15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili  olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Ailenizle ilgili güzel heyecan yaratan bir gelişme olur örneğin yeni bir ev alınabilir ya da yaşam alanınız değişebilir ve bu sizi de etkiler.

İnternet, sosyal medya, iletişim odaklı bir işiniz mi var, heyecan yatacak gelişmeler olabilir örneğin artık evden home-office Çalışmaya da başlayabilirsiniz.

Evinizden biraz uzaklaşabilirsiniz bu sosyalleşmek, gruplara katılmak ya da tatil amaçlı da olur, her şekilde yenilik ve heyecan getiren duygular hissedeceksiniz.

Bu dönemde köklerinizi merak edip araştırabilirsiniz memleketiniz, okuduğunuz okul, mahalleyi ziyaret edebilir bu konularda bilgiler alır, aileniz ve daha yaşlı akrabalarla vakit geçirebilirsiniz.

Evinizle ilgili proje tamamlanabilir, mesela planladığınız tadilat başlar, eski eşyalarınızı değiştirebilirsiniz.