Terazi Burcu 2015 Yorumu

Yazar 

Terazi burcu 2015 yorumu, 2015 yılında terazi burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor.

Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum.

Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum.

Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler.

Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir.

Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

TERAZİ BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Terazi burcu güzel bir yıl geçirdi desem kimse inanmayacak elbette, ki zaten öyle olmadı ama burada biz bizeyiz, her şey de kötü gitmedi. Jüpiter gökyüzünde olduğu sürece de gitmeyecek, bu yüzden seviyoruz onu.

Son 6 aydır çevrenizdeki insanların sayısı veya kalitesi artmış olabilir ya da ilişkileriniz güzelleşmiştir. Bu süreçte özellikle iş arkadaşlarıyla dostluklar pekişti, bazı tanıdıklar size destek olmakta hiç gönülsüz davranmadılar.

Son 2 yılın astrolojisi en başta size öyle çok kavga-dövüş ve gerilim getirdi ki, Jüpiter’in getirdiklerini görememiş olabilirsiniz ama kesinlikle fark etmelisiniz: Jüpiter hayatınıza yeni insanlar dahil ediyor ve bazı önemli insanların sizi daha çok sevmesine, her fırsatta size “kıyak” yapmasına/destek olmasına neden oluyor.

Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz?

 1. işiniz mi değişti?
 2. yaşadığınız şehir/ülke mi değişti?
 3. bir sebepten yeni bir ortamı mı girdiniz?
 4. tutkulu bir aşk mı yaşıyorsunuz?
 5. her ortamda destek mi görüyorsunuz?
 6. iş hayatınız daha kolay mı yürüyor?

Jüpiter geçtiğimiz günlerde gerilemeye başladı ve 2015 Nisan ayına kadar gerileme sürecinde olacak, bu konuda detaylı bilgiyi Aralık 2014 yazınızda bulabilirsiniz. Ben 2015’ta olacakları yazmaya devam edeyim.

Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter tüm gücüyle yeniden gelecek, siz de olanın bitenin daha farkında olacaksınız, bu sayede gelişim imkanlarını daha iyi değerlendirme şansı bulacaksınız. Gelecek planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: atılım yapmak istediğim konuda (sadece siz biliyorsunuz) Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam eğer, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek.

11 Ağustos 2015 yeni bir dönemin başladığı gün olacak, defterinize kaydedin lütfen çünkü Jüpiter başak burcuna geçecek ve yeni bir alanda size gelişim imkanları sunacak, tek bir cümle ile özetleyeyim: büyük bir temizlik dönemi başlatacaksınız.

Ne demek oluyor büyük temizlik? Birkaç madde ile özetleyeyim:

 1. hepimizin sevmediği özellikleri vardır, işte onlardan kurtulacaksınız
 2. zarar veren alışkanlıklarınızdan da kurtulacaksınız
 3. hayırsız arkadaşları hayatınızdan sileceksiniz
 4. yalnız kalmak isteyecek, sessizliğin tadını çıkaracaksınız

2015 yılının ikinci yarısı, son yılların en kıymetli dönemlerinden biri olacak, geçmişin yüklerinden arınıp huzur dolu aylar yaşayacaksınız. Şimdiden söyleyeyim: 2015 harika olacak ama asıl 2016-2017 sizin yılınız olacak 🙂

TERAZİ BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, akla sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir.

Satürn 21 Aralık’ta yay burcuna geçecek, bu sizin için yepyeni bir durum, hazır olun 🙂 neyse ki geçici olacak çünkü Satürn 15 Haziran 2015’te yeniden akrep burcuna dönecek.

2015 yılında Satürn hem akrep hem de yay burcunda olacağı için, yıl boyunca 2 farklı alanda test edilecek, zorluklarla mücadele edeceksiniz. Detaylı olarak anlatayım:

2013 yılından bu yana iş hayatınızda yaşadıklarınız sizi sinir ediyordu. Eminim ki birçoğunuz iş değiştirdiniz ya da değiştirmek istediniz. “Böyle iş olmaz olsun” sendromu yaşadınız mı? Bazılarınızın da kazancında belirgin bir gerileme oldu, işinden olanlarınız da olmuş olabilir elbette.

Bir not düşeyim: 28-29 yaşında olanlar, bu süreci katmerli yaşadılar çünkü aynı zamanda Satürn Dönüşü’nün “titre ve kendine gel” temalı oyununa maruz kaldılar. Bu konuyu ileride yazmayı planlıyorum, şimdilik bu kadarını söylemiş olayım.

Şimdi size kendimden özel bir bilgi vereyim, dostluğumuz pekişsin 🙂 Değerli dostlar, geçmişte bu sınavdan ben de geçtim..Peki ne yaptım? Çok parlak bir bankacılık kariyerini -yakınlarımın tüm girişimlerine rağmen- bıraktım. Biliyor musunuz, istifa ettiğimde insan kaynakları yetkilisi şöyle demişti: “Neden ayrılıyorsun anlayamıyorum, biliyorsun ki 2 yıl içinde müdür olacaksın.” O zamanlar, gazetelerdeki uydurma/sığ astroloji yazıları nedeniyle, malesef astrolojiyi hiç bilmiyordum ve ciddiye almıyordum doğrusu…Şimdi dönüp bakınca, Satürn’ün derin sularına dalıp hızla yüzeye çıkmaya çalışırken vurgun yemişim 🙂

Sizde durumlar nedir çok değerli dostlar, güzelim işinizi bıraktınız mı yoksa?  En güzelini yapmışsınız, ben şu anda hayatımdan çok memnunum. Bunu söylemeyi en sona bıraktım özellikle, heyecan olsun biraz 🙂 Hadi 2015’in analizine devam edelim.

2015 yılının başlamasıyla birlikte (Haziran 2015’e kadar tam altı ay) iş hayatınızdaki ve parasal konulardaki baskının azaldığını göreceksiniz, ya attığınız adımlar sonuç vermiş olacak ya da mevcut işinizde bir rahatlama hissedeceksiniz, ki zaten birkaç aydır zaten daha rahat olduğunuzu düşünüyorum.

Ancak bu sefer de yeni bir sınav süreci başlıyor, sonuçta Satürn güneş sistemimizi terk etmiyor, sadece burç değiştiriyor. Yeni sorunlu alanınızı söylüyorum: iletişim.

Peki sizi neler bekliyor?

 1. daha çok öğrenmek isteyecek/zorunda kalacaksınız ve zor olacak, çok emek harcayacaksınız
 2. hayatınızdaki insanlarla, özellikle iş yerindekiler, ilişkileriniz yıpratıcı olacak
 3. konuşmalar saçma, ilişkiler yavan gelmeye başlayacak
 4. arabanız varsa satmanız gerekecek, bir şekilde ulaşım sorun yaşayacaksınız
 5. “gereksiz insanlar” adını verdiğiniz bir sınıflandırma yapacaksınız

Bir hatırlatma: Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü.

15 Haziran-18 Eylül arasında, Satürn akrep burcunda olacağı için, geçtiğimiz 2013 yılından bu yana yaşadığınız zorluklar (iş hayatı, kazanç) yeniden gündeminize gelecektir. Özellikle Temmuz ayında ( son 2 hafta) gündeminizdeki sorunları aşmak için harekete geçmek isteyeceksiniz ama Temmuza kadar yaşadıklarınızı içinize atmayı tercih edeceksiniz. Zamanı geldiğinde size hatırlatacağım mutlaka, şimdilik Temmuz ayının önemli olduğunu bilin.

TERAZİ BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Pluto çarpıcı/sarsıcı olayların gezegenidir, onun enerjisi en çok size ters gelir çünkü Pluto’nun getirdiği enerji bencildir, “ilk önce ve sadece kendini düşün” der, “başkası zarar görecekse görsün, sen kaybetme yeter ki” tarzında öğütler verir. Terazi ise başka dünyanın insanıdır: “ben de zarar görmeyeyim, başkaları da görmesin.”

Değişmek kolay değildir, başka birine dönüşecek kadar değişmek ise ancak çok sarsıcı olaylardan sonra olur. 2008 yılı sizin için bir dönüşüm sürecinin başlangıcıydı, önünü alamadığınız çapta sorunlar, korkutucu gelişmeler yaşadınız.

Pluto, dönüşümün başarılı ve kalıcı olduğundan emin olmak ister, bu nedenle bir an duraksamadan etmeden sarsar, bazen kırar döker ama sonuçta başarılı olur. Şöyle bir geriye dönüp bakın, son 6 yılda ne çok bela yaşadınız, değil mi? Yaşam-ölüm kavramı kadar güçlü – zayıf olma ikilemi de yıllardır süregelen gündeminizin birer parçası olmadı mı? Mutlaka olmuştur, Pluto’dan kaçış yoktur.

2015 yılında Pluto etkisiyle yaşayacağınız dönüşüm konulardan bazıları:

 1. kaybetmeye tahammül edemiyorsunuz
 2. koşulsuz saygı görmek
 3. başarmak için ne gerekiyorsa yapmak
 4. tehditlere boyun eğmemek
 5. hesap vermeden yaşamak
 6. aileniz gücünüzün kaynağı
 7. geçmişinize bağlılık, aile bağlarına önem vermek
 8. aile büyüklerinizle ilişkileri dengelemek
 9. evde baskın karakter olmak
 10. birikim/yatırımlar yapmak, güvenebileceğiniz bir gelecek hazırlamak

Yukarıda saydığım alanlarda karşılaştığınız sorunların kaynağı aslında içinizde yaşanan dönüşüm sürecinin ta kendisi çünkü siz artık eskisine göre daha iddialı birisiniz. Her ne kadar Pluto enerjisi size uzak olsa da, az değil 6 yıl oldu ve bu enerjiyi içselleştirmeye başladınız. Siz daha fazla güç/kontrol talep ettikçe, hayatınızdaki insanlar da aynı ölçüde direnç gösteriyor. Sonuçta zaman zaman çatışmalar kaçınılmaz. Olsun, bu süreç faydalıdır, özellikle de terazi burcu için çok kıymetlidir; kıymetini bilin.

Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Bu süreçte yaşanacak her mesele karakterinizi dönüştürmek için zihninize kaydedilecek. Pluto, yaşadığınız sorunların bir daha yaşanmaması için, Eylül ayında artık karakterinizi dönüştürmüş olacak. 2015 Eylül’den itibaren, kontrolü elde tutmak için daha hırslı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Temmuz ayı önemli demiştim ya, 2015 Temmuz’un ilk 15 günü içinizdeki öfkenin yükselebileceği bir dönem olacaktır.

2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, ikincisini bazılarınız çok sevmeyeceksiniz, kısaca bahsedeyim:

20 Mart 2015’te balık burcundaki güneş tutulması, hayatınızın hareketlenmesine neden olacaktır. Belki yeni bir hobi, belki yeni bir faaliyet, hangisi olur bilemiyorum tabi. Sonuçta, günlerinizi daha iyi/verimli geçirmek, kendinizi işe yarar hissetmek için bir girişim mümkün.

Diğer taraftan, bazılarınız için sağlık konularında önemli gelişmeler olacaktır, özellikle sigara içenlerin bırakmaları için yılın en ideal günleri, şimdiden hazırlanın. Kilo sorunları olanlar için de harekete geçme zamanı olacak, zaten kendinizi durdurmakta zorlanırsınız..Güneş tutulmasının enerjisi baharda eriyen karların coşturduğu nehirler gibidir: ani, güçlü ve durdurulamaz.

İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcundaki güneş tutulması..başak burcundaki her olay, Jüpiter’in gelişi hariç, terazi burcu için keyifsizdir. 13 Eylül’de Jüpiter de başak burcunda olacak ama güneş tutulması nedeniyle kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz. Başak burcu sizin için bazı durumlarda bağışıklık/sağlık sorunları, bazı durumlarda ise pişmanlıklar/kayıplar anlamına gelebiliyor.

“Aman Allah’ım, ne olacak ki?”  demenize hiç gerek yok, bazı imtiyazlarınızı kaybedebilirsiniz (kayıp), emekli olabilirsiniz (kayıp), birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz (kayıp), birinin arkanızdan iş çevirdiğini öğrenebilirsiniz, ya da uzun zamandır planladığınız estetik ameliyatı olabilirsiniz (sağlık)

Yani en kötüsünü düşünmeyin, hem dediğim gibi, başak burcundaki tutulma sırasında Jüpiter’in de başak burcunda olması kadar büyük bir şans herkese nasip olmaz.

2015 güneş tutulmalarını zamanı geldiğinde detaylı yazacağım ama konuyu biliyorsunuz artık.

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum:

21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi

18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi

17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi

Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂

Sevgilerimle, Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

47 Yorum

 1. Osman

  14/12/2014

  Merhaba yükselenim terazi burcum başak. Hangi yazıyı okumalıyım? Başak mı? Terazi mi ?

  • burcunagorecom

   14/12/2014

   asıl etki her zaman burcumuzdur, bu nedenle başak..ancak teraziyi de okumanızı öneririm, yükselen burcunuz olan terazi, burcunuz başaktan bir sonraki burç olduğu için terazi de sizi etkiliyor.
   sevgilerimle, Ceyhun

 2. Olcay

  14/12/2014

  Sevgili astroloji gurum Ceyhun,

  Artık kesinlikle eminim. Sen beni tanıyorsun :)))) Ellerine sağlık, yine güzel ve anlaşılır bir yazı olmuş. Bin kez teşekkür ederim.

  • burcunagorecom

   14/12/2014

   ben de tşk ediyorum efendim 🙂
   siz beğendikçe, siz okudukça ben yazacağım inşallah.

   Sevgilerimle, Ceyhun.

 3. Gogorasira

  14/12/2014

  Burcum terazi, yukselenim basak… Her ikisini de okudugumda gecmisim teraziye gelecek yorumlariniz basaga uyuyor. Hangisini degerlendirmem gerek?
  Kisisel yildiz haritasi cikartiyor musunuz? İletisime nasil gecebiliriz?

  • burcunagorecom

   14/12/2014

   Merhaba, henüz kişisel analizlere başlamadım ama 2015 yılında düşünüyorum..haberdar edeceğim başladığımda..
   sevgilerimle, Ceyhun

 4. canan

  14/12/2014

  Eşim başak ben terazi sizi takip ediyoruz 2008 DEN BERI olan kısmı çok iyi anlatmissiniz

 5. dilek

  14/12/2014

  Keyifle okuyorum ve takip ediyorum 🙂 burcum da yukselenim de terazi 🙂 ay burcum da boga.venus venus 🙂

 6. metin

  15/12/2014

  Sessiz sedasiz uzun suredir takipcinizim. Cifte terazi olarak yazdiginiz herseyin hayatimda bir sekilde iz dusumunu gouyorum. Cok tesekkurler

  Buraya yazmak ne kadar dogru ama ulkerrinde astrolojisi oldugunu ve bazi realitelerin okunabildigini isitmistim. Bu sekilde bir 2015 Turkiyesi calismaniz olacak mi?

  • burcunagorecom

   15/12/2014

   Metin bey merhaba, sizi aramızda görmek harika, yanıma daha çok erkek destekçi arıyorum 🙂
   Ülkeler konusu çok doğru ancak ben bu konuya hiç girmek istemiyorum, işin siyasi olmaya başlamasından çekiniyorum, ki bir süre sonra öyle olur muhtemelen..yazmayacağım yani.
   ilginize çok tşk, sevgiler.
   Ceyhun

 7. Zeynep

  16/12/2014

  Ben de araniza yeni katilamama rağmen artik iple çekiyorum o güzel yazilarinizi okumayi 🙂
  2008 yili sarsici oldu benim icin ayni zamanda da 2012 yili..
  2014 ikinci yarisindan itibaren sanki bir seyler olacak degisecek daha iyiye gidecek hissediyorum

  • burcunagorecom

   16/12/2014

   Zeynep hanım 2015’ten ümitli olmak için çok sebep var 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 8. sevda

  17/12/2014

  2015 yılı yoğun bir yıl olacak sanırım.Benim yükselenim Aslan burcum terazi.Aşk konusunda pek bir şey yazmamışsınız 🙂 meraktayız.
  Ayrıca yazılarınızı herkese okuması için öneriyorum. Tepkilerini görmeliydiniz.Başarılarınızın devamını dilerim

 9. Bedia

  22/12/2014

  iyi gunleri sabirsizlikla bekliyoruz 🙂 mutlu yillar

 10. Sevim

  24/12/2014

  Merhaba ben aslan burcuyla ikinci bir evlilik düşünüyorum acaba iyi olacak mıdır? Ve 2013 ve 2014 kadar kötü geçti ki benim için anlatmam 2015 ten güzel şeyler bekliyorum

  • burcunagorecom

   25/12/2014

   Sevim hanım merhaba,
   Evliliğin geleceği, doğum haritalarınız arasındaki uyuma bağlıdır, bu nedenle sadece burcunuzu bilerek yorum yapmak, bir konu hakkında bilinmesi gereken 5 önemli etkenden sadece birini bilerek yorum yapmak olur, ki yetersiz bilgi ile yapılan yorum yanlış olacaktır.
   bu konuda bir çalışma yapıyorum, 2015’te başlayacağım inşallah, mutlaka duyurusunu yaparım.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 11. Filiz Bilir

  26/12/2014

  Merhaba Ceyhun bey yorumlarınız çok ilgi çekici gerçekten. Ben 28.09.1970 sabah saat 2_3 civarı doğdum. Teraziyim Yükselenim aslan. 2013 martta ve ve 2014 Eylül ekim aylarında pozisyonu eniyi ve iyi gittiğini düşündüğüm iki farkli isimden mobing nedeniyle ayrildim. Aslanin jupiterinden fayda gormeyi beklerken. Isten ayrilmak zorunda birakildim. Şimdi büyük bir isteksizlik var. Yeni Başladığım ilişkiler şaşırtıcı sekilde bitti…artık alıştım senelerdir ilişkiler konusunda saçma şeyler yaşadım. İşle ilgili her bitis sonrasında sıkıntı yasasam da daha iyi bişey oldu.isler uzun sürmüyor ama…ben de sıkılıyorum aslında sürekli yeniden başlamalardan. Benim dogdugum sırada gezegenlerde bir olay vardı sanırım. Unarim bu yeni dönemde daha iyi şeyler olur ve bunun için gereken istek sans ve gücü kendimde bulabilirim. Uzun yazdım 🙂 şimdiden ilginize teşekkür ederim. 🙂

 12. Melek

  29/12/2014

  Ceyhun bey bir terazi kadınıyım. Şu dayak yiyenlerden yani 🙂 yoruldum. Partnerim Kova. Beni terk etme peşinde durmadan fakat onu hala istiyorum. 2015 bize ne getirir ki 🙁 hiç mi umut yok??

 13. gamze çiçek

  03/01/2015

  yılan burcunun çıktığı dogru mu? 26 eylül doğumlu biri olarak kendimi hep terazi bildim. şimdi başak olmuş olabilir miyim ki?

  • Zafer Ceyhun

   03/01/2015

   hayır doğru değil Gamze hanım, terazi olarak yola devam 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 14. mukaddes

  04/01/2015

  aynen dediğiniz gibi oldu.çok sevdiğim işimden ayrıldım.24 ekim 2014 güneş tutulmasından 1gün sonra.

 15. mukaddes

  04/01/2015

  yükselenim, ay burcum terazi.doğum öncesi güneş tutulmasıda terazide olmuş.anlıycağınız kötü bir yıldı 2014.inş bu sene güzel olucak.

 16. Metin

  13/01/2015

  boş zamanlarda bol bol astrolojik yazılar okuyorum..nadiren okunmaya değer yazılara rastlıyorum ve heralde en iyisiydi diyebilirim..

  • Zafer Ceyhun

   13/01/2015

   Tşk ederim Metin bey,
   BurcunaGöre, “Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi” olmak için yola çıktı. Bu nedenle her yazım anlaşılır olmalı, net tespitler içermeli..En önemlisi de benzersiz olmayı başarmak.
   Yorumunuzdan, doğru yolda olduğumu hissettim 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

 17. Pingback: Terazi Burcu Şubat 2015 | Burcuna Göre

 18. Bedriye

  29/01/2015

  Zafer bey size mail attım,, fakat okuyabildinizmi bilmiyorum, bir geri dönüş olmadı, sevgiler

 19. selin

  08/02/2015

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Terazinin saturn etkisine maruz kalacağını yazmışsınız. Benim burcum oğlak ve yükselenim terazi. Hali hazırda oğlaktan ötürü zaten saturn etkisindeyim. Bu durumda büyük bir değişim yılı yaşayacağım yorumunu yapmam doğru olur mu ya da bu durumdan daha doğru nasıl bir sonuc cıkarmalıyım?
  Şimdiden çok teşekkür ederim.

 20. Zeynep

  06/03/2015

  Bir arkadaş tavsiyesiyle aranıza yeni katılan terazilerden biriyim 🙂 Gerçekten işinizi layıkıyla yapıyorsunuz tebrik ve teşekkür ederim 🙂 Her şeyi olumsuz giden bir terazi olarak okuduklarım biraz olsun umutlanmama sebep oldu açıkcası 🙂 mart sonu ve nisanda umarım dediğiniz gibi bir şeyler olur işsiz ve bir yerden (her şey belirsiz olsa da) haber bekleyen ve artık işsizlikten kafayı yeme noktasına gelmiş 🙂 biri olarak dediklerinizin gerçek olması için tüm kalbimle inşallah diyor ve bekliyorum 🙂 kaleminize sağlık tekrar teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   07/03/2015

   Zeynep hanımmmm, hoş geldiniz 🙂 🙂
   arkadaşınız sizi çok seviyormuş, hayatınızı aydınlatmanız için size bir fırsat vermiş ve siz de bunu kullanmışsınız..harika!
   umarım her şey gönlünüze göre olur, güneş ve ay tutulması yazılarımı kaçırmayın, olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 21. ewren

  29/03/2015

  Ceyhun bey Nisan yorumlarınızı bekliyoruz . Benim güneş burcum terazi ay burcumda terazi bu nedenledirki terazi burcundaki herşey beni cok fazla etkiliyor her ay bu da geçsin demekten yoruldum guzel haberler verin artik n ‘olur 🙂 sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   29/03/2015

   Merhaba Ewren hanım,
   Nisanda ay tutulması sizin burcunuzda olacak, haberler güzel olur inşallah, önemli olacağı kesin 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 22. Aysel

  31/03/2015

  Zafer bey ben bir terazi burcu olarak nisan ayı yorumlarinizi sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman yayınlanacak artik güzel şeylerde duymak istiyorum tabi 2 ekim 1979 dogumluyum

  • Zafer Ceyhun

   31/03/2015

   Merhaba Aysel hanım,
   Nisan yazılarını 2 Nisanda yazmaya başlayacağım, ilginiz için çok tşk ederim 🙂
   Ceyhun

 23. a

  11/04/2015

  Uzun süreli bi ilişkiye adim atacakmiyiz bu yl :(:(

 24. Bedia

  12/04/2015

  koca bir yil terazilere ask yok, nezaman oldu ki, omur boyu hep yanlizis 🙁

  • a

   14/04/2015

   Kesinlikle katılıyorm :'(

 25. Serpil

  02/07/2015

  Zafer Bey merhaba sitenizi yeni kesfettim ve yaziniz ilgimi cekti. Ancak cok merak ettigim bir durum var;evliyim ve iki yasinda bir kizim var ancak isim geregi esimle ayri sehirlerde yasiyoruz esimin oldugu sehire tayin aldirmak icin gorusmeler yapiyorum onlar da bekletiyor beni. Merak ettigim bu tayin bu sene sonuna kadar olur mu sizce? 14.08.1985 oglen saat 11-12 arasi dogmusum. Tesekkur ederim.

  • Zafer Ceyhun

   02/07/2015

   Serpil hanım merhaba,
   Türkiye’de astroloji konuşulan en büyük aileyi keşfedip, soru sorarak bizlere katılmış oldunuz, yani ilk önemli adımı attınız, aramıza hoş geldiniz 🙂
   astroloji geleceğin potansiyeli hakkında bilgi verir, kesin olarak olacak/olmayacak demez…
   ancak, her iki durumda da, yani tayin olsun olmasın, Ağustos 2015’i takip eden 1 yıl sizin için çok faydalı ve huzurlu bir yıl olacaktır…
   Jüpiter etkisi sizi bir koruma kalkanı içine alacak..insanlar size yardım etmeye daha gönüllü olacak vs.
   umarım gönlünüze göre olur.
   sevgiler, Ceyhun

 26. Nuran

  20/07/2015

  Ceyhun Bey;
  kişisel analiz yapmaya başladınız mı. Bu konuda nasıl bilgi alabiliriz sizden

  • Zafer Ceyhun

   20/07/2015

   Nuran hanım Ekim’de başlamayı planlıyorum, mutlaka duyuracağım öncesinde..
   sevgiler, Ceyhun

 27. Ayşe

  01/08/2015

  hayatımda ilk kez bu kadar doğru analizler okudum son 6yılımı birebir anlatmışsınız çok ilginç ve çok şaşırdım tebrikler

  • Zafer Ceyhun

   03/08/2015

   Ayşe hanım merhaba, öncelikle tşkler 🙂
   Burcuna Göre gerçek modern astroloji bilgisine kolayca ulaşabileceğiniz, ciddi emek verilen bir sitedir, her zaman bekleriz..
   sevgiler, Ceyhun

 28. Sanem

  22/10/2015

  Merhaba 30.03.1991 dogumluyum yükselenim terazi.koclar icin 2015 ask yılı olcak dendi olmadı.jüpiter terazi gecisine mi kaldık simdi sevgiler

 29. tolga

  04/12/2015

  Merhaba zafer bey ben 20 ekim 1981 doğumlu terazi burcu yum 2016 evlilik olacak mı acaba lütfen cevaplayın

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *