2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Tutulmayla birlikte yaşanan gelişmeler yeni bir dönemin başlamasına neden olur. Yeni dönemin koşulları aylarca sürer.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

*İş yerindeki konumunuz/statünüz değişebilir. Yaşanacak değişimin sizin lehinize sonuç verme ihtimali oldukça yüksek.

*Kariyerinizle / işinizle ilgili yeni gelişmeler neticesinde başka şehre taşınmak durumunda kalabilirsiniz ya da evinizi değiştirmeniz gerekebilir.

* Eşinizin / sevgilinizin iş hayatında yeni bir gelişme olabilir. Bu durum elbette sizin hayatınızı da etkileyecektir, belki de uzunca süre ayrı şehirlerde yaşamak durumunda kalacaksınız.

* Eşinizin işi sebebiyle, yaşam alanınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

*Aileniz ile ilgili gündem oluşabilir, destek olmanız gerekebilir. Zaten aylardır devam eden Satürn kaynaklı stres yüzünden bu süreç çoktan başlamıştır. Şimdi yeni safhaya evrilecek, şartlar tamamen değişecektir.

* Eğer ki ailenizle birlikte yaşıyorsanız kendi evinize geçebilirsiniz.

* Çalışma ortamınızda yerleşik görev / ilişki dinamiklerini değiştiren gelişmeler olabilir. Ekibe girenler ekipten ayrılanlar olabilir, yönetim kadrosu yenilenebilir, çalışma arkadaşlarınız görev değişiklikleri sonrası ayrılabilir. Ayrıca çalışma ortamındaki insani ilişkilerde dengeleri değiştirecek gelişmeler yaşanabilir.

* Tutulmayla birlikte oluşacak yeni koşullar, hayatınızda yurt dışı bağlantısı olan her şeyin farklılaşmasına neden olacaktır.

* Üniversite sınavının sonuçlarının açıklanmasını bekliyorsanız; kendiniz, çocuğunuz ya da kardeşinizin başka şehirde okuyacağı netleşebilir.

* Akademik hayatınız devam ediyorsa, atama vb. nedenlerle yaşam alanınız değişebilir.