TERAZİ

Birkaç gündür kendinizi göstermekten büyük keyif aldınız. Güzelliğiniz de mutlu etti, başarılarınız da. Bugün hepimiz farklı bir güne uyandık, ancak siz yine kendinizi göstermekten mutlu olacaksınız.
Önümüzdeki iki gün mutlu olmak ve kendinizi iyi hissetmek için en iyi yol, ne kadar özel bir insan olduğunuzu çevrenize göstermekten geçiyor. Arkadaşlarınızın yanında olun, onlarla sohbet edin! Siz diğerlerinden ayıran kendinize özgü yönlerinizi vurgulayın, farkınızı ortaya koyun.
Hatırlatayım, arkadaşlarınızın olumsuz ruh haline karşı bağışıklığınız zayıf olacak, mutsuzlukları size de bulaşabilir. Aman dikkat!

AKREP

Birkaç gündür kabınıza sığamıyor, elinizdekilerle yetinemiyordunuz. Mutlu olmak için başka bir şeyler yapmanız, başka yerlerde olmanız gerektiğini düşünmüş olabilirsiniz. Ancak bugün farklı biri olarak uyandınız.
Önümüzdeki iki gün, hayatınızın sorumluluğunu yeniden güçlü bir şekilde ele almak, ucu kaçan ipleri yeniden tutmak isteyeceksiniz. Başarılarınızla parlamak, güzelliğinizle takdir edilmek sizi mutlu edecek. Ayrıca, kendinizi yetersiz hissedebilir ve mutsuzluğa kapılabilirsiniz. Bu dönem, tatmin olmakta zorlanıyor olmanızın nedeni hayatınızın kötü olması değil, zamanın ruhunun ta kendisidir. Normale göre daha hassas olabilirsiniz, moralinizi boşuna bozmayın.
En iyisi siz görüntünüze odaklanın, eğer yapmıyorsanız makyaj yapın, her zamankinden daha iyi giyinin. Göreceksiniz, daha mutlu hissedeceksiniz.

YAY

Bugün uyandığınızda, birkaç gündür üstünüzde dolanan karanlık bulutların dağıldığını gördünüz ama bambaşka bir hikayenin içindeki yepyeni bir kahraman değilsiniz. Hikaye de aynı, siz de…
Duygularınızın sizi yerinizde oturamayacak kadar kontrolü altına alacağı birkaç güne hazır olun. Hayatınızda sahip olduğunuz hiçbir şey size yetmiyor gibi hissedebilirsiniz. Size daha fazlası lazım, çekip gitmek istiyorsunuz. Hatta belki siz bir başkasının hayatını yaşıyorsunuz, belki Matrix’te Neo’sunuz, yaşadığınız hayatın size ait olmadığına dair garip hisleriniz var 🙂
Şaka bir yana, bu dönemin ruh hali, başka yerlerde olmaya karşı özlem hissetmenize neden olabilir. Eğer mutlu değilseniz, ki mutsuzluk size hiç yakışmıyor, daha önce bulunmadığınız bir yere gidin, katılmak isteyip katılamadığınız club’a uğrayın, spor yapın…Yerinizde durmayın, evde hiç oturmayın. 2 gün sabır.
]]>