GÜNLÜK BURÇ YORUMLARITERAZİ – AKREP – YAY: 8-9 Mayıs

Mayıs 8, 2014by Zafer Ceyhun0

Ay bugün başak burcunda ve hepimizin hisleri değişecek. Bu dönemin en belirgin özelliği, tüm işlerimizi bitirmeden duygusal olarak rahat hissetmek çok zor. Bu nedenle, bugün-yarın doğacak bebekler, hayatları boyunca bir oraya bir buraya koşturup görevlerini zamanında yerine getirmeye çalışacaklar, aksi halde huzurlu bir şekilde uyuyamayacaklar.

TERAZİ BURCU

Birkaç gündür arkadaşlarınızla bir arada olmak size çok iyi gelmiş olmalı. Duygusal enerjiniz çok yüksekti, vaktinizi iyi değerlendirmiş olmalısınız. Şimdi gündem oldukça değişecek, size yalnızlık lazım.
Ay’ın başak burcuna geçişiyle birlikte, 28 günlük ay döngüsünün terazi burcu için son iki gününü yaşıyorsunuz. Bunun anlamı şu: geçtiğimiz 26 gün boyunca yaşadıklarınızı değerlendirin, geçtiğimiz günlerde yaptıklarınıza ve yapmadıklarınızı düşünün, kendinize bir not verin. Bu dönem, arkadaşlarınıza yorgun olduğunuzu söyleyip kendi içinize dönmeniz gerekiyor. Kalabalıklar sizi yoracaktır zaten.
Mutlu olmak için: bir kalem-defter alın, aklınızdakini yazın. yanında kahve mi çay mı alırsınız 🙂

AKREP BURCU

Geçtiğimiz günlerde sizi başaralı olmak çok mutlu etti bu nedenle çok çalışmış olmasınız. Ayrıca, sevdikleriniz sizi takdir ettiğinde kendinizi harika hissettiniz. Şimdi gündeminizde daha da sosyalleşmek var.
Önümüzdeki günler, kalabalıklar içinde olmak, yeni insanlarla tanışmak için çok ideal fırsatlar sunacak. Tutucu davranmayın, herkese merhaba deyin; hem zaten enerjiniz çok yüksek olacak. Hatırlatayım, kendinizi nereye ait hissettiğinizi anlamak için harika bir dönem. “Evet, ben gelecekte bunu yapmalıyım” dediğiniz şeyi bulmaya çalışın, kalbinizin sesini dinleyin.
Mutlu olmak için: herkesten farklı yönlerinize odaklanın.

YAY BURCU

Birkaç gündür duygularınız taştı, ne yaptıysanız duygusal açlığınızı doyuramadınız. Sizi ancak tropikal bir adada, neşe dolu insanlarla bir arada olmak mutlu edebilirdi. Merak etmeyin, bugün başka bir hikayenin kahramanısınız.
Önümüzdeki günlerde sorumluluklarınızı sahiplenmek isteyeceksiniz. Bu dönemin en belirgin özelliği, başarma ihtiyacınızın gündeminizin ilk sırasını alması. Bu konuda hassas olacaksınız, başarılı hissetmek mutlu edecek, küçük başarısızlıklar bile moralinizi bozacak. Başarmaya odaklanın, büyüklerinizle çatışmaktan kaçının.
Mutlu olmak için: iyi giyinin, şık ve havalı olun.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin