TERAZİ Hayatınızı düzenlemek, ucunu kaçırdığınız ipi yeniden tutmak isteyeceksiniz. Başarılarınızla parlamak, güzelliğinizle takdir edilmek sizi mutlu edecek. Ayrıca, kendinizi yetersiz hissettiğiniz konular varsa, mutsuzluğa kapılabilir, tatmin olmakta zorlanabilir, normale göre daha hassas olabilirsiniz. İmajınıza dikkat edin, yapmıyorsanız makyaj yapın mesela, her zamankinden daha iyi giyinin. Göreceksiniz, daha mutlu hissedeceksiniz.

AKREP

Hayatınızın sınırlarına tahammülünüzün azalacağı iki gün olacak. Engelleri aşmak için büyük bir isteğiniz olacak, “yapamazsın” diyenleri mahcup etmek için çok iyi zamanlar. Bağımsız bir ruh haline bürünüp, bulunduğunuz mekandan ve hatta zamandan uzaklaşmak, daha fazlasını yaşamanız gerektiğini düşünüp çekip gitmek isteyebilirsiniz. Mutsuz mu hissediyorsunuz? Kendinizi sokaklara atın ve daha önce hiç gitmediğiniz bir yerde yürüyün, hep gitmek istediğiniz o restorana gidin. Rahatlarsınız.

YAY

Karanlık bir ruh haliniz mi var? Hiç tarzınız olmadığı halde kıskançlık mı yapıyorsunuz? Doya doya yaşayın bu hisleri, her zaman olumlu olmak zorunda değilsiniz ki! Duygularınızın çok güçlü olduğu bir dönem yaşıyorsunuz. Hayatınızın anlamsız olduğuna dair derin bir tatminsizlik hissiyle sürükleniyor hissediyorsanız, biraz sabredin, iki gün içinde rahatlayacaksınız. Siz en iyisi sosyal ortamlara çok fazla girmeyip yaşadıklarınızı değerlendirin. Zamanın ruhu, iki gün boyunca bunu gerektiriyor.
]]>