Temmuzun ilk haftasında gerginliklere dikkat

Etkili olduğu günler
01 – 07 Temmuz

Kıymetli okurlarım merhaba 🙋‍♀️

Temmuzun ilk haftasına gökyüzündeki sert açılarla başlıyoruz. Mars’ın hem Satürn’le hem de Uranüs’le kuracağı enerji akışı olumsuz etkileri beraberinde getirerek engelleyici, huzursuz edici, zaman zaman korkuya neden olabilecek, ani beklenmedik durumları tetikleyici güce sahiptir. Bu nedenle olası sorunlarda sakin olmak, fevri ve tepkisel davranışlardan kaçınmak faydalı olacaktır.

Bu süreçte insanlar arasında ego kaynaklı çatışmalar, saçma sapan tavırlar, sinirli davranışlar ve hatta zaman zaman öfke patlamaları olabilir. Böylesi zamanlarda ani, düşünmeden, hesapsız agresiflikler olacaktır. Siz de gerileceksiniz diğer insanlar da gerilecek.

Böylesi dönemlerde ateş, yangın, patlama, silahlı yaralanma, kesici aletler, kavga, dövüş ve bela gibi durumlar dahi ortaya çıkabilir. Trafikte de dikkat edilmeli, hız yapılmamalı, kazalara karşı temkinli olunmalı.

Amacımız elbette sizin tedirgin edip huzurunuzu kaçırmak değil fakat zamanın ruhunda gerginlik olduğunda bunu bilmeniz gerekiyor. Bu sayede yaşadığınız gerginliklerin ve olası çatışmaların üstesinden gelmeniz kolaylaşır; sorunlar olduğunda kayıpsız ve aklı selim aşabilirsiniz. Astroloji bu nedenle önemli, önceden olabilecek ihtimallere karşı alarm hali olunca kimsenin canı yanmaz.

Güzellikler diliyorum 🍀

Yasemin⚘

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.