TATSIZ BİRKAÇ GÜN: NEPTÜN SAHNEDE

Merhaba değerli okurum, hoşgeldiniz. 🍀

Aylık yorumlarda ilişkileri de olumsuz etkileyeceğini belirttiğim günlerden birine yaklaşıyoruz: 9 Aralıkta Neptün sahnede olacak.

Tabi gezegen etkileri bir günle sınırlı olmuyorlar, 7-8-9-10 Aralık günlerinde bu etkiyi hissedeceğiz.

Neler beklemeli?

Birincisi, fiziksel olarak iyi hissetmeyeceğiz; yorgun, enerjisiz, neşesiz ve tatsız olacağız. Uyku sorunları klasiktir, gıda zehirlenmeleri en çok böylesi zamanlarda olur. Ayrıca alerjik reaksiyonlar, ilaç yan etkileri daha sık görülür.

Bu nedenle beslenmeye ve uykuya her zamankinden daha fazla özen göstermeli.. Özetle sağlığa dikkat!

Bunun yanı sıra, yetersiz ve değersiz hissetmemize neden olacak gelişmeler yaşayabiliriz. Mesela öyle bir olay olur ki, küçük çaplı bir hayal kırıklığı veya hüsran yaratır, birkaç gün kendimizi kötü hissederiz. Bazılarımız ise bu süreçte yaşadıkları nedeniyle kalıcı bazı tatsızlıklar veya kayıplar yaşayabilir.

Bu anlattıklarım hepimizi etkileyen ortak konulardı. Şimdi yükselen burcunuza göre bazı ihtimallere değinelim.

Öncesinde 3 not:

  1. Her yıl mutlaka bir kez yaşadığımız bir olayı yeniden yaşıyoruz, gözünüzde büyütmeyin fakat tatsız birkaç gün yaşayacağımız kesin..
  2. Covid-19 salgını malumunuz fena yaygınlaştı, 7-10 Aralıkta tedbiri elden bırakmayın lütfen
  3. Aynı günlerde süper pozitif bir başka astrolojik olay var, güzel bir başlangıç yapıyorsanız şüpheye düşmeyin, devam edin lütfen

Koç, yengeç, aslan, akrep, balık

Aile büyüklerinizle ilgili konular, evliyseniz aile içi huzur veya eviniz/mülklerle ilgili gündeminiz Neptünün olumsuz enerjisinden etkilenecek ana konular olacak.

Yükselen yengeçler ve aslanlar ayrıca maddi konularda; özellikle borçlar, bekleyen ödemeler veya kredilerle ilgili gündem varsa olumsuz etkilenecektir.

Boğa, başak, yay

Özellikle yükselen burcunuz başaksa; eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz, onun hayatında süregelen önemli konular başlıca ihtimaller arasında olacak. İlişkileri olumsuz etkileyen bir enerjiye maruz kalacaksınız.

Yükselen boğa ve yay ise kardeş, kuzen veya bir yakın arkadaşıyla arasındaki konular üzerinden olumsuz etkilenecektir.

İkizler, oğlak

Tatsız enerji sizleri iş hayatınızla ilgili olumsuz etkileme potansiyeline sahip. Yükselen oğlakların ayrıca gelir-gider dengesini etkileyecek olaylar olabilir.

Özetle önümüzdeki birkaç gün içinde işinizle veya parayla ilgili tatsız bir gündem olacaktır.

Terazi, kova

Başlıca konular arasında sağlık var değerli okurum. Neptünün yorgun ve bitkin hissettiren enerjisine herkes maruz kalacak fakat sizi bir tık daha fazla etkileyecektir.

Bunun yanı sıra melankolik hissedebilirsiniz, geçmişte yaşadığınız olaylar nedeniyle suçluluk veya kızgınlık duyguları ortaya çıkabilir. Kendinize çok yüklenmeyin, bunlar hayatın kaçınılmaz olayları değil mi sanki, hepimiz yaşıyoruz.

Ayrıca eğer çocuklarınız varsa birkaç gün onlarla ilgilenirken yorgun düşebilirsiniz.

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.