Şubat 2015 burç yorumunda, her burcun kendi gündemine göre yaptığım 2015 Şubat analizini bulacaksınız. Değerli okurlarım, Biliyorsunuz Ocak ayında yazdığım bir yazıda (Ocak-Şubat-Mart astrolojisi), 2015 yılının ilk 3 ayının genel olarak olumsuz olacağından bahsetmiştim. O yazıyı neden yazdığımı söylemiştim ama şimdi şunu eklemek istiyorum:

Kötü haberler vermeyi sevmiyorum ancak tüm okurlarımın her şeyi “olduğu gibi” öğrenmeye hakkı var. Bu nedenle gündem iyiyse iyi, kötüyse kötü demekten çekinmeyeceğim. Ayrıca, kötü günlerin ne zaman geleceğini ve geçeceğini bilmek beni rahatlattığı gibi sizi de rahatlatıyor olmalı. Umutlu olabilmek ne kadar önemli ise, tedbirli olabilmek de o kadar önemli, öyle değil mi?
Şubat ayında, zor günlerimizin birinci sorumlusu olan Jüpiter gerilemesi sürecinin kritik bir dönemecini yaşayacağız. Özellikle 6 – 10 Şubat arasında hepimizi çok önemli gelişmeler bekliyor. Eminim ki ayak seslerini duymaya başladınız, ya da gelecek haberlerin yolunu gözlüyorsunuz. Bazılarımız için çok güzel gelişmeler olacağı gibi bazılarımız için hiç keyifli olmayan olaylar yaşanacaktır. Şubat 2015 yorumlarınıza olabildiğince en iyi seçenekleri yazmaya çalıştım, olasılıkları en iyimser gözle inceledim. Umarım her şey gönlünüze göre olur. Sevgiler, Ceyhun

Şubat 2015 Burç Yorumları

Koç – Boğa – İkizler YengeçAslanBaşak TeraziAkrepYay OğlakKovaBalık  ]]>