Satürn Dönüşü (Döngüsü)

Yazar 

Satürn Dönüşünü, 25-29 yaşlarındaki okurlarıma özel yazıyorum, 30 yaşını geçtiyseniz, zaten konuyu biliyorsunuz.

Satürn Dönüşü (veya yanlış ifade edildiği şekliyle Satürn Döngüsü) hakkında yazmam için sizlerden gelen mesajlardan sonra, bu yazıyı yazmasam olmazdı.

Bugüne kadar Satürn hakkında pek çok yazı yazdığım halde, hala yeterince yazmadığımı düşünüyorum, yazmaya da devam edeceğim 🙂

Astrolojinin temeli, gezegenlerin temsil ettiği enerjidir. Bu enerjiyi bizlere ne zaman, ne şekilde aktaracaklarını bilmek/takip etmek, her akıllı insanın sorumluluğudur, diye düşünüyorum.

Satürn, “Takip Edilmesi Gerekenler Top 3” listemize girmeyi hak eden, enerjisiyle (öğütleriyle) bizi rezil veya vezir edebilen, eli sopalı hocamızdır.

Satürn hakkında ne kadar çok şey bilirsek, kendimiz hakkında da o kadar çok bilmiş oluruz, bu kadar da net konuşuyorum 🙂 Hadi konuyu enine boyuna konuşalım.

Doğum Haritası ve  Dönüşler (Döngü)

Siz doğduğunuz anda, güneş sisteminin bir fotoğrafının çekildiğini düşünün. Güneş ve çevresinde dolaşan 9 gezegen; en yakındaki Merkür’den en uzaktaki Pluto’ya kadar.. Hepsinin o anki konumu, fotoğrafa bakınca görülebilir, öyle değil mi? Doğum haritanız, işte bu fotoğraftır.

Biliyorsunuz bütün gezegenler Güneş’in etrafında hareket halindedir. Bu nedenle; gezegenler, doğduğunuz andaki konumda kalmaz ve hareket etmeye devam ederler. Kimi 1 yıl sonra, kimisi 14 yıl sonra yeniden doğduğunuz andaki konuma gelir.

İşte buna “Dönüş” denir.

Zihninizde daha net bir görüntü oluşması için, aşağıdaki görseli incelemenizi öneriyorum: Merkezde Güneş, çevresinde kimisi hızlı ve kimisi yavaş hareket eden gezegenler..

Dönüşler her zaman çok önemlidir. Dönüş yapan gezegenin enerjisine göre büyük bir baskı, aydınlanma veya coşku oluştururlar. Sonuçta içimizde yükselen enerjiyle beraber, hayatımızı değiştirmek için harekete geçeriz.

Aslında hepimiz dönüşleri biliyor, takip ediyor ve hatta kutluyoruz. Doğum günümüz, Güneş Dönüşü değil midir? Doğum günümüzde Güneş, doğduğumuz andaki konuma dönmüş olur.

Güneş takvimi kullandığımız için, Güneşin konumunu net olarak takip edebiliyoruz. Güneş, her yıl 23 Ocak’ta aynı konumdadır ama diğer gezegenleri takvimimizden takip edemiyoruz malesef.

Doğum gününüzde gergin olduğunuzu fark ettiniz mi hiç? Hepimiz doğum günümüzde normalden daha alıngan oluruz, egomuz da daha hassas olur. Güneş Dönüşü etkisi işte 🙂 Ayrıca geçmiş yılları bir hatırlayın, önemli adımları doğum gününüze yakın günlerde atmışsınızdır.

Satürn Dönüşü: 29 Yaş Bunalımı mı?

Buraya kadar tamamsa, Satürn’ün dönüşünün neden çok önemli olduğunu anlatayım. Öncelikle, Satürn enerjisini tanımlayalım.

Satürn,

 1. gerçekçi olmaktır
 2. azla yetinmemektir
 3. başarılı olma isteğidir
 4. sorumluluk almaktır
 5. yetersiz hissetmektir
 6. hırs yapmaktır

Modern dünya düzeninin bir sonucu olarak, 28 yaşına geldiğimizde hemen hepimiz çok önemli seçimler yapmış oluyoruz, değil mi? Mesela, bugünümüzü ve geleceğimizi şekillendiren bir meslek seçimi yapmış oluyoruz. Bazılarımız ise bir eş seçimi yaparak evlenmiş oluyoruz.

Araştırmalar diyor ki, iş/meslek değişimlerinin ve boşanmaların en yoğun olduğu yaş aralığı 28-30 arası!

Satürn’ün enerjisi için kullandığım tanımlamalar arasında ikisi var ki, hayatımızı değiştiren işte onlar:

Gerçekçi olmak ve azla yetinmemek!

Satürn döndüğünde, o güne kadar yaptığımız seçimlerin ne kadar doğru olduğunu, bizi ne kadar mutlu/başarılı yapacağını son derece gaddar bir gerçekçilikle, duygulardan tamamen arındırılmış olarak değerlendirmeye başlarız.

Eğer yaptığımız seçimlerde kusurlar bulursak, “azla yetinemezsin!” diye bağıran Satürn’e direnmeye çalışsak da, büyük bir hırsla ve kararlılıkla ne gerekiyorsa yaparız.

Evliliğimiz mutsuz mu? Bitiririz!

İşimizi sevmiyor muyuz? Bırakırız!

Yaşadığımız şehir/ülkeden nefret mi ediyoruz? Terk edip gideriz!

Satürn Dönüşü, 1 adım arkanızdan yürüyen birinin, sürekli olarak “bundan daha fazlasını hak ediyorsun” diye bağırmasına benzeyen bir etki yapar. Bu nedenle, içinizde büyüyen değişim/gelişim isteğine karşı koymanız zordur.

İşin en hassas boyutuna gelelim:

Satürn’ün doğasında gerçekçi olmak ve azla yetinmemek olduğu gibi, “yetersizlik hissi” de vardır. Yetersiz hissetmek, ama her şey yolundayken dahi yetersiz hissetmek, işlerin yolunda gitmediğine dair bir yanılgı/ilizyon yaratır. Bu nedenle, 2 adım geriye gidip hayatınıza uzaktan bakmayı denemezseniz, yanlış kararlar da verebilirsiniz.

Bu yazıyı burada bitireyim ancak daha sonra “Satürn Dönüşünü Fırsata Dönüştürmek” hakkında bir yazı yazacağım. Burcuna Göre okurlarının bir farkı olmalı, değil mi ama 🙂

Sevgilerimle, Ceyhun.

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

158 Yorum

 1. derya

  23/01/2015

  2haziranda 29 olacagım,aynen dediginiz gibi 4yillik bir kısırdöngüden cikmaya hazirliyorum kendimi..Daha fazla kazanmak,daha iyi kosullara sahip olmak icin isdegistiriyorum.Eminim guzel olacak. 🙂

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Yolunuz açık olsun Derya hanım,
   Başarma potansiyelinizin en yüksek olduğu dönemde olduğunuzu hatırlatayım öyleyse 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 2. azra

  23/01/2015

  Bu kadar güzel bir beynin Astrolojiye hizmet etmesi ve bizi aydınlatmakla kalmayıp ruhumuzu dinginleştirmesi ne büyük şans! Teşekkürler Zafer bey..

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Azra hanım çok tşk ediyorum,
   Aldığım en şık iltifat oldu, şu anda yüzümde kocaman bir gülümseme var sayenizde 🙂
   Sevgilerimle, Ceyhun

 3. merve

  23/01/2015

  çok yakın bir zamanda erkek arkadaşımın saturn döngüsü olacak. bende sanki o zaman çok önemli birşey olacakmış gibi düşünüyorum. saturn döngüsü olduğu gün mesela böyle birşey olabilir mi? (sıkıntılar bitsin artık:)

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Merve hanım merhaba,
   Kendi hayatımdan bir örnek vereyim: Satürn dönüşünün olduğu ay, herkesin çok parlak olduğunu düşündüğü bankacılık kariyerimi sona erdirmiştim 🙂
   Bakalım erkek arkadaşınız neler yapacak, haberlerinizi bekliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

  • merve

   28/02/2015

   Beklenen döngü gerçekleşti. Obiz simdilik çok önemli bir fark göremedik. Ancak ikimiz hakkında bir karar aldik. Eğer uygulamaya gecirirsek o zaman ciddi birşey olmuş o da Satürn döngüsuyle olmuş dicez bakalim.

  • merve

   03/05/2015

   Ceyhun bey merhaba diğer yorumun altında cikacak mi bilmiyorum ama daha önce size erkek arkadasimin Satürn döngüsü olacak yazmistim. Simdi soyle bir durum oldu. Satürn 4 derece retroda natal haritasinda. Satürn de geldi, ama retroda bir kez daha 4 derece oldu. Retro bitince yine 4 derece olacak. Simdi bu durumda benim erkek arkadasimin Satürn döngüsü ne zaman olmuş oluyor?tesekkur ederim:)

   • Zafer Ceyhun

    03/05/2015

    Merve hanım şu anda şiddetli bir şekilde yaşıyor olmalı, belli olmuyor mu ki? 🙂

 4. Ipek

  23/01/2015

  Gercekten cok farkli konulari ele aliyorsunuz ve detayli yazilariniz cok bilgilendirici. Ancak her seferinde yazilar “blair cadisi” gibi beklenmedik bir anda son buluyor 🙂 Keske daha aha toparlayarak, konulari havada birakmadan yazilari sonlandirsaniz… O zaman 10 numara 5 yildiz olurdu. Sevgiler.

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   İpek hanım merhaba,
   Aslında uzun uzun yazmak istiyorum ama sayfalarca bilgiyi bir anda vermenin doğru olmadığını düşünüyorum.
   Arkası yarın misali oluyor tabi 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 5. ayşen

  23/01/2015

  İlgiyle takip ediyorum sizi Ceyhun Bey, bir şey merak ettim peki bu döngüyü daha sonraki yıllarda da 55- 60 yaşındada yaşarmıyız.

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Ayşen hanım merhaba,
   Evet tabi, her 29 yılda bir yaşıyoruz, Satürn peşimizi bırakmıyor 🙂
   sevgiler, ceyhun

 6. su

  23/01/2015

  Cok tesekkur ederiz boyle yorumladiginiz icin simdi ben yay.burcuyum ve 85 yilinda saturun yaydayken dogmusum buyuk bir ihtimalle yükselenim oğlak ben cok uzun yillar saturunu misafir edecem burcumda ve yukselenimde

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Merhaba Su hanım,
   Aynen öyle, hem Satürn burcunuzda hem de Satürn dönüşü çok yakında..hatta bir süredir bu etkiyi yaşıyor olmalısınız çünkü Satürn 2 derece yay burcundayken doğmuşsunuz, Satürn dönüşünü yaşıyorsunuz bu aralar.
   Neler hissediyorsunuz peki, paylaşır mısınız?

  • su

   23/01/2015

   Herseye gec kalmis hissediyorum ama deli bir cearette var herseyi yapabilirim aglamalar zorlanmalar kimse beni anlamiyorlar eve ice kapanmalar gibi gibi

  • su

   23/01/2015

   Ben saturune inaniyorum sevgiyle kabul ediyorum sorumluluklarimi almaya hazirim memur olarak atanacam insallah ve evlenecem aslinda iyi baska saturun yorumlarini okudugumda aglamistim ya yani baska sitelerden bu kadar mi kötu diye.. ama ne oldugunu biliyor ve sizden ögreniyoruzzzzzz

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Bu süreçte şunları aklınızda tutmayı başarmalısınız:

   1- hayatımın en önemli sınavını veriyorum
   2- hayatımın en büyük fırsatı önümde duruyor
   3- duygularımı kontrol altında tutmalıyım
   4- kim ne derse desin, her şeyi yapabilecek gücüm var
   5- ne istediğimi biliyorum, kararlı olmalıyım!

   Bunlar üzerinde düşünün lütfen, çok işinize yarayacak, çünkü olan bu!
   Sevgiler, Ceyhun

 7. cigdem aksu

  23/01/2015

  Yaziniz icin tesekkurler Saturn donusunu aciklayan en guzel yaziydi devamini bekliyorum

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Çok teşekkür ediyorum Çiğdem hanım 🙂
   yazmaya devam edeceğim, Satürn dönüşü büyük potansiyeldir, fırsata dönüştürmek için neler yapılacağını anlatacağım yakında.
   sevgilerimle, Ceyhun

 8. Burcu

  23/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey…. Bu gün doğum günüm ve anlattıklarınızı (uzun yıllar öncede olsa 🙂 ) yaşadım… Keşke o zamanlar sizi tanımış olsaydım… Yaşadıklarımın sebebini anlardım… Teşekkürler…

 9. Betü l

  23/01/2015

  Ben de 6 mart’ta 30 olacağım maalesef 🙁
  30 yaş sendromu yaşayanlara hiç anlam veremezdim ama öyle oluyormuş…

  Umarım bu sendromun peşinden güzel şeyler yaşarız..

  Takibinizdeyiz Ceyhun bey… 😉

 10. nfb

  23/01/2015

  Ceyhun Bey izninizle bir kücük satürn deneyimimi paylasmak isterim…
  2012 yılının Temmuz ayı…satürn günes burcuma epey yakın derecelerde dolasmakta.dersanede ögretmen olarak calısıyorum ancak dersanelerin kapatılması gündeme geldi ve ben kpss ye girdim ancak cok kötü gecti.aynı hafta 3 yıllık iliskim sona erdi…
  durun lütfen okumaya devam edin daha yeni baslıyoruz:D
  2013 yılında hic umulmayacak bir sekilde o puanla memur olarak evimden 1 saat uzaklıkta bir kamu kurumuna atandım ki elimdeki puanla bunu hayal bile edemezdim.(atandıgım ay tr.jüpiter natal jüpiterim ile kavusumdaydı:))
  daha atandıgım gün problemler basladı.üc kurusluk insanların 5 kurusluk tafraları falan derken ben depresyondan depresyona kosmaya basladım.o kurumdan emekli olmayacagımı biliyodum.ögretmenligi deli gibi özlüyodum ancak bi cıkıs bulamıyodum cünkü formasyonum yoktu ve dönebilecegim tek yer dersane idi:( tam bu sırada hayatımda ilk kez psikolojik destege ihtiyac duydum ve terapilerin cogu napıcam ben bu manyaklarla doktorcugummmm teması ile geciyodu.psikologum bni yatıstırmaya cabalasa da artık hicbiseyi gözüm görmüyodu ve bn artık istifanın esigindeydim.
  2013 kasım ayında akrep burcunda bir günes tutulması meydana geldi ve hemen ardından 3000 kisiye formasyon verilecegi acıklandı.hala ümidim yoktu cünkü ortalamam yetmez diye düsünüyodum.tekrar bi acıklama geldi kontenjanları arttırdılar:D (bu sıralarda tr satürn natal plüto ile 9.evde kavusumdaydı:))
  bnm hala ümidim yok (satürn) ama bi ihtimal calıstıgım yerden kurtulurum diye(pluto) tercih yaptım ve coookkk uzak bi sehirde de olsa (9.ev) formasyon almaya (9.ev) hak kazandım:)
  satürn mc ile kavustugunda iste belge elimdeydi:)
  ve bu yıl yani 2014 te satürn dönüsüm basladı.
  bu yıl artık bu sacma sapan insanların tafralarına katlanmak ya da dersanede calısmak dısında bir secenegim daha var:kpss ye tekrar calısıp ögretmen olarak atanmak…ama su anda tepemde bos zamanlarında millet internetten alısveris yapınca hosuna giden ama bn iki soru cözünce laf eden bir amirim var.. (satürn hala 10. evimde üzerinize afiyet)ama hırsım gözümü öyle bürüdü ki sabah 4 e kadar ders calısıp ertesi gün ise gidebilecek kadar direncim var…
  diceksiniz sevgiliyle ilgili bisey yok:D
  valla ona ne mantıklı ne de astrolojik bi acıklama bn de bulamıyorum:D
  Ceyhun Bey bireysel dogum haritaları ile ilgilenmeye basladıgında isabetli çözümlemeleri ile ona da bi cevap bulacagımı umuyorum:D (Bilmem anlatabildim mi Ceyhun Bey bireysel danısmanlıgı ertelediginiz her gün bu kızımızın saadetine mani oluyorsunuz:))
  Dilerim satürn dönüsü günesle kavusumu kadar sancılı olmaz ya da olucaksa haber verin de ben psikologumdan randevumu bir an önce alayım Ceyhun Bey:)))
  Takipteyim…Sevgiler:)

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Merhabalar 🙂 yazdıklarınızı bir çırpıda ilgiyle okudum ve şu an diyorum ki, siz aslında olan bitene hakimsiniz…
   Bence bu süreçleri harika atlatmışsınız ve psikoloğunuz size danışmaya gelmeye başlamalı artık 🙂 siz ondan daha iyisiniz eminin!
   sevgiyle kalın, Ceyhun

 11. dilek

  23/01/2015

  Ceyhun bey selamlar oncelikle bu gusel site icin cok tesekurlerler size sadece bisi sormak istiyorum 15 kasim 1988 sabah 9 dogumluyum benim haritam nedir etkim gezegenim.nedir yada bilmiyorum baska nasil sorulur belki sorumuda dgru.sormadim

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Dilek hanım merhaba,
   sorunuzun cevabı çoook uzun desem 🙂 şimdilik bu kadarını söyleyeyim ama ileride uzun ve doyurucu cevaplar vermek üzere bazı çalışmalar yapıyorum.
   sevgilerimle, Ceyhun

 12. şermin

  23/01/2015

  1 aralık 76 lıyım, evet bu enerjiyi tanıyorum,rehberliginizle bu defa daha verimli gecirmeyi umuyorum Ceyhun bey, fakat en son ne zaman gelip ne kadar kalmıştı bu arkadaş, bilirsem daha iyi tahliller yapacağım hakkımda, bu bilgiyi de paylaşırsanız çok sevinirim..

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Şermin hanım merhaba,
   bu etki tam olarak 29 yaşları civarında sizi buldu, sonra benzer bir etki geçen yıl ya da bu aralar (36-37 yaş) etkilemeye başlamıştır.
   İş hayatınızda bir hareketlilik oldu mu geçen yıl?

 13. filiz

  23/01/2015

  bende evlilige cok soguk bakarken evlendim saturn dongusunde… hic aklimda yokken kosullar gerektirdi ama utilities evlenmisim diyorum:-)

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Filiz hanım merhaba,
   mutluluğunuz daim olsun, sevgiler 🙂
   ceyhun

 14. filiz

  23/01/2015

  utilities esittir iyiki 🙂

 15. şermin

  23/01/2015

  Evet Ceyhun bey onemli bir iş teklifi gelmişti geçen yıl bu zamanlar,hala beklemedeyim aslında bu işle ilgili, sonuçlanmadı maalesef..

 16. gizem

  23/01/2015

  Bende 85 dogumluyum boga burcu yukselen aslan saturn de malesefki akrepte.. 26 yasimda buyuk bi askla evlendim 29 umda cok uzulerek bosandim. Bu donemde de hic mutlu olmadim. Artik 30 olucam ama yinede korkuyorum artik evlilikten hatta 55 60 yas arasinda yine evlilik evime bi dongu yaparmi merak ta ediyorum.??! Bi hayata 2 kere vurmamali bu saturn . Cok yoruyo cook !!!

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Gizem hanım merhaba,
   Satürn akrepteyken hem evlilik alanınızı temsil eden 7. evde idi hem de dönüş yapmıştı, yani olabilecek en zorlu dönemlerden birini yaşadınız 🙁 Neyse ki sona erdi.
   Bundan sonra çok daha mutlu günler dilerim. Onca yaşanandan sonra, eminim ki nasıl/kimle mutlu olacağınızı artık çok iyi biliyorsunuzdur.
   sevgiler, Ceyhun

 17. Beyza

  23/01/2015

  Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum ve gerçekten öngördüğünüz çoğu şeyi yaşadım bu zamana kadar. Yarın benim doğum günüm. 30 yaş… Satürn dönüşünü okuyunca çok şaşırdım çünkü aynen yazınızda da belirttiğiniz gibi gaddarca bir gerçekçilikle şuanki işimi degerlendirip ben burda ne yapiyorum sorusunu sorar oldum. İsimi Bırakma niyetini de kesinlestirdim diyebilirim ama dogru bir karar olup olmadığından emin olamıyorum vicdanen.

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Beyza hanım merhaba,
   ilginiz için çok tşk ediyorum; veeee İYİ Kİ DOĞDUNUZ 🙂 sağlıklı mutlu başarılı bir yıl dilerim.
   İşinizle ilgili his ve düşüncelerinizin kaynağında Satürn dönüşü olduğu kesin..
   Yakınlarınız/sevdikleriniz, dışarıdan bakınca sizden farklı bir tablo görüyor mu iş hayatıyla ilgili, onlar ne düşünüyorlar?

 18. Asiye

  23/01/2015

  Harikaaaa

 19. Selin

  23/01/2015

  Merhabalar ve teşekkürler. Geçmişimi çözdüm sayenizde. 42 yaşındayım, 29 yaşımdayken hayatımı komple değiştirdim. Şimdi bakıyorum ne çok yanlış yapmışım. Bir sonraki Satürn dönüşüm ne zaman? Bu seneyse eğer içimdeki önlenemez değişim arzusunun nedenini bulmuş olacağım. Harika siteniz için teşekkürler, herkese reklamınızı yapıyorum.

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Merhaba Selin hanım,
   doğum günü-saati-yerini söyler misiniz?
   Böylece değişim arzunuzun gerçek kaynağını söyleme şansım olur 🙂

 20. ece

  23/01/2015

  Ben dogum saatimi bilmiyoruum net olarak:( 22:00 24 arasi

 21. dilek

  23/01/2015

  Zafer bey harikasınız sitenizi hergün takip ediyorum bizleri aydınlattığınız için teşekkür ederim. Tek kelimeyle harikasınız. Ben 25 Kasım 1986 tarihinde İzmirde doğdum yay burcuyum yükselenim akrep Satürn dönüşü yay burcunda başladı malum bir ara akrebe dönücek diyosunuz bana pek nefes almak yok anlaşılan yükselenimde akrep olacağı için sadece kariyer evinde mi sınanıcam bu saturn dönüşünde? Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Dilek hanım merhaba,
   Çok tşk ediyorum 🙂
   Yazarken aklımda hep şu cümle var: “BurcunaGöre okurları en iyisine layık!”
   Satürn dönüşü temel olarak kariyeri etkiler ama sadece kariyeri etkilemez. Aslında, hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz ve önemsediğiniz her konu sınanırsınız: evlilik, belki çocuk, belki aile..

 22. dilek

  23/01/2015

  Zafer Bey ben size Astrolojinin parlak zekası diyorum yazılarınızla kalplerimizi fethediyorsunuz. İyi ki varsınız.

 23. raven

  23/01/2015

  inanamıyorum.32 yaşındayım 28 yaşımda kendimi yetersiz gördüğüm daha ne kadar beklemeliyim vs düşündüğüm bir konuyla ilgili değişiklik yaşadım. o zamanlar bişeyler sanki sürekli beni itiyordu. sizi takip ettikçe aydınlanıyorum.teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Ben de tşk ederim 🙂
   Biliyor musunuz, bazen astrolojinin mucize bilgilerini önemsemeyen/ciddiye almayan insanlarla karşılaşıyorum.
   Aslında haklılık payları da var, malesef kaliteli astrolojik içeriğe ulaşmak kolay değil ama olsun, yine de onlar adına üzülüyorum. Ne çok şey kaçırıyorlar değil mi?

 24. GÜLBİN

  23/01/2015

  26.08.1986 gece 00:00 DA Cerrahpaşa hastahanesinde doğdum. Bi cvp bekliyorum sizden detaylı

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Merhaba Gülbin hanım,
   soru sormamışsınız ki?

 25. Nurgül

  24/01/2015

  Harika bir yazi olmuş..Mutsuz olduğum işimi tam 29 yaşında bırakıp yeni bir başlangıç yaptım.Tüm isabetli yorumlarınız belli ki büyük bir bilgi denizinden besleniyor.Sizi takip etmek gündelik davranışlarıma dönüştü.Çok teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Nurgül hanım sağ olun var olun 🙂
   böyle güzel sözler, olumlu düşünceler bana moral oluyor, daha fazla yazma isteğimi tetikliyor.
   sevgilerimle, Ceyhun

 26. Ayda

  24/01/2015

  25 yaşındayım ve fizik bölümü son sınıf öğrencisiyim. 21 yaşında çalışıyorken vazgeçip birden okumaya karar verdim ve tam olarak dün geçebileceğim en kolay dersten kaldım son senemde okulu uzatma tehlikesiyle karşı karşıyayım. Ha sözde aslan burcuyum sözde jüpiterim var benim ama ağlamaktan helak oldum, sağolsunlar!

 27. Aysun

  24/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey. 8 agistosta 30yasinda olacagim. Yüksek lisans yapiyorum ve birakmak istiyorum. Gecen yıldan beri bu düşüncedeyim..artik ugrasmak istemiyorum. Agir geliyor bana. cok stres yapıyorum birakip birakmama konusunda. Yukselenim yay.

 28. Aslı

  24/01/2015

  Zafer Bey resmen hayatimiza ışık tutuyorsunuz..karanliktaymisiz da haberimiz yokmus:)

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Aslı hanım ne güzel söylemişsiniz 🙂 🙂
   Yazılarımda zaman zaman bahsettim, amacım şu:
   “astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinin yolumuza ışık tutmasını sağlamak”

   Doğru yolda olduğumu bilmek harika bir his, yorumunuz için tşk, sevgilerimle 🙂
   Ceyhun

 29. şermin

  24/01/2015

  Ceyhun bey ben kendi sınanmamin kariyerle ilgili olacağını tahmin ediyorum,şu sıralar haber bekledigim bir iş var,ayrıca da kişisel olarak ilgilendigim hemen (hatta belki de hiç bir zaman) kazanç getirmeyecek olan sanatsal işlerim var, bu dönemle ilgili böyle bir ayrım var mı acaba? ikisine de açığım bu aralar, sadece haber bekledigim iş olursa kişisel işlerim ne olur diye bir tedirginlik yaşıyorum bazen..

 30. melisa

  24/01/2015

  mrb zafer bey;
  yazilariniz cok faydali oncelikle emeginiz icin tesekkur ederim.
  ben 5mart 1985 dogumluyum,son dönemde tamda yazilarinizda oldugu gibi hayatim.isle ve askla ilgili ciddi sinavlardan gectim,geciyorumda.iliskim vardi 2014e girmeden 2013 aralikta bitti(biranda oldu)o donemde issizdim ve dediginz gibi kendimi yetersiz hissetmenin dorugundaydim,mart ayinda bir bankada part time ise basladim issizligin ne oldugunu bildigim icin canla basla calistim ve kendimi yoneticilerime ispat ederek kasim 2014de kadroya gectim.bnm gibi part calisan 50kisiden sadece ben basardim bunu.isimle birlikte biten iliskim icinde cok çabaladim(tam 1 sene) ve kadroya gecmemle ayni zmnda sevgilimlede baristik.ama 2015 e girmeden yine aralik ayinda iliskide hersey yine biranda altust oldu ve yine bitti:/ tarih tekerrur etti yani:)
  eski sevgilim terazi burcu o da saturn etkisiyle kendi icin en iyisini isteyip egosunun pesinden gitti sanirim:)artik pesinden kosup mucadele etmeyecegim,en iyiyi istemek icin onu haketmek gerekir.mucadele etmeden sadece istemekle olmaz..bundan sonra isle ilgili mucadelem devam ediyor olacak tabi,bu saturn benm gibi bir baligi bile hirslandirdi yaa…;) sevgiler.

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Melisa hanım merhaba,
   yorumunuzu keyifle ve merakla okudum..bence bakış açınız çok güzel 🙂 umarım yolunuz açık olur.
   sevgilerimle, Ceyhun

 31. Selin

  24/01/2015

  16 Mayıs Kayseri doğumluyum Zafer Bey. Öğleden sonra doğmuşum ama tam saatini öğrenmeyi ben de çok istiyorum ama kimse hatırlamıyor 🙁 Değişim arzumun gerçek kaynağını çok merak ettim, sizce nedir? Cevabınız için yürekten teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Selin hanım, doğum yılınız da gerekiyor..
   yaz saati var mı yok mu bilmeliyim ki doğru hesap yapalım 🙂

 32. ilayda

  24/01/2015

  ceyhun bey yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum.ne kadar da doğru isabetli yorumlar 🙂
  bakıyorum hayatıma 28 yasındayım son zamanlarda aynen yazdıgınız hisler içerisindeyim …etfafımda ki arkadaslarımın 28-29 yasında yasadıklarını düşünüyorum verdikleri kararları ve sonuçlarını…pes diyorum…bu saturn neler yaptırıyor insana 🙂
  size bir sorum olacak kısacık bir cevap verirseniz içim rahatlayacak çünkü korktum…saturn ben dogdugumda yay burcunda rx ve 12 evimde …okudum 12 ev diyor hapislik hastane intahar dullul vs..kötü yani.
  benim yükselen burcum da yay …yani su an satrun yay burcunda zaten. bu ben kötü seyler yaşayacagım anlamına mı geliyor…şimdiden teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   İlayda hanım merhaba,
   “klasik astroloji” 12. evi tanımlarken içimizi karartıyor olsa da, Allah’tan modern astroloji var..
   Modern astroloji, bugünün dünyasına/gerçeklerine uygun yorumlar yapıyor.BurcunaGöre’de okuduğunuz tüm yorumlar Modern Astrolojidir ve sanırım Türkiye’de modern astroloji yazan tek site..
   Sorunuza gelince, Satürn Dönüşü nedeniyle kendinize şunları soracaksınız:
   1- ben neden kendime değer vermiyorum?
   2- bana zarar verdiğini bildiğim halde neden bunu yapıyorum?
   3- bu insanla hala neden görüşüyorum?
   4- geçmişte yaptığım hataları tekrarlayacak kadar aptal mıyım?
   5- fedakarlık yapmak, taviz vermek zorunda mıyım?

   Bu tarz sorular, eğer Satürn 12. evinizdeyse, Satürn dönüşünün en belirgin konusu olacak..

   Sevgilerimle 🙂 Ceyhun

 33. sukran

  24/01/2015

  05.02.1972 doğumluyum.sanırım 18-21 saatleri arasında dogmusum.yükselenimin başak olduğunu tahmin ediyorum.ilk kpss sınavı ile 28 yaşında çok zor şartlarda iken devlet memuru olarak atandim.:-):-) tabi bunu yazınızı okuyunca anladım.işe girmem hayatimi değiştirdi.ancak 36 yaşında iken de baştan beri sıkıntıli olan evliliğimi bitirdim.bir sıkıntıdan kurtuldum ama iki çocukla başka sıkıntılara yelken açtım.çok şükür suan çocuklarimin biri memur olarak atandı.diğeri üniversitede okuyor.yaşadıklarım hep satürnle mi alakalı.astrolojiye ilgim var ancak detaylı bilgim yok.

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Şükran hanım merhaba,
   elbette tüm yaşananların altında Satürn yok ama 36 yaşında yaşadığınız ayrılığın nedeni belli ki Satürn..
   Satürn dönüşünü takip eden 7. yılda, benzer bir etki yaşarız, ki 35-37 yaş aralığında olur.
   BurcunaGöre’de, hem kova ve hem de başak burcuna özel kaleme alınmış çok önemli yazılar var, buyrunuz adresleri:
   KOVA: https://burcunagore.com/astroloji/burc-yorumlari/kova-burcu/
   BAŞAK: https://burcunagore.com/astroloji/burc-yorumlari/basak-burcu/
   Özellikle Pluto ve Uranüs yazılarını pür dikkat okumanızı öneririm 🙂
   Sevgilerimle, Ceyhun

 34. betül

  24/01/2015

  Zafer Bey merhaba, yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum, dönüp dönüp tekrar okuyorum.Ben 09/12/1985 Samsun doğumluyum, yükselenim yengeç.Satürn benim doğduğum yıl da yaydaymış benim ikinci karşılaşmam kendisi ile :)Yazınızda da bahsediyorsunuz 25-29 yaş kritik kararların verildiği yaşlar diye.Ben de her şeye geç kalmışlık hissi var.2012 hazirandan beri işimle ve arkadaşlarımla ilgili bir sürü şey yaşadım.Satürn akrepteykende yay burcu için iyi yorumlar okumamıştım şimdi yay burcuna geçti yine sınavlar öğrenmeler deniyor.Zafer Bey bu yay burcuna rahat yok mu hiç?

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Merhaba Betül hanım,
   hepimizin hayatında arda arda 5 yıl zor geçer, siz 2 yılını geride bıraktınız şimdi 3 yılı kaldı.
   yani evet, yay burcunun zorlu dönemindeyiz, sıra yayda..
   sevgiler, Ceyhun

 35. selin

  24/01/2015

  Çok özür dilerim, ikidir eksik bilgi veriyorum sanırım. 16 Mayıs 1973 doğumluyum. Saat öğleden sonra diyorlar. Net bir bilgi yok. Kayseri doğum yerim. İkinci satürn dönüşümüm iş alanında olsa keşke 🙂 Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için. Bir numarasınız.

  • Zafer Ceyhun

   24/01/2015

   Selin hanım yükselen burcunuz başak veya terazi diye düşünüyorum.
   – yükselen başak: derli toplu, yardımsever, zeki, bazen endişeli ve her zaman ayrıntıcı olur.
   – yükselen terazi: neşeli, hoşsohbet, dost canlısı ve uyum odaklı olur.
   bunlardan biri size uyuyor mu?

 36. selin

  24/01/2015

  Bir de Ceyhun Bey, sizin burcunuzu ve yükselen burcunuzu çok merak ettim. Çok sabırlı ve zeki birine benziyorsunuz uzaktan. Yazmanızda sakınca yoksa öğrenebilir miyim?

 37. tugba

  24/01/2015

  Ben 30 oldum bu yil ama hala yasantindam siyrilip herseyi terketmek istiyorum bi ikizler olarak hic eglenceli degilim

 38. ilayda

  24/01/2015

  Ceyhun bey yine içimi okuduz aynen bunlarla cebellesiyorum çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için umarım en kisa zamanda kişisel danismanliga vaktiniz olur.ankarada olmanız ve gerçekten gerçekden harika.umarim hep burda olursunuz.sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   çoook tşk ediyorum size 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 39. Merve

  25/01/2015

  Ceyhun Bey tekrar merhaba,
  Artık her yazınızı şaşkınlıktan ağzım açık okur hale geldim. Enerjilerin hepimizi bizzat bu kadar etkilediğinin farkında değildim ama, içinde bulunduğum süreçte hem ülke değiştirme hem evliliğimi bitirme hem de farklı bir iş koluna yönelme planları yaparken, üzerine bu yazınızı da okuyunca, tesadüften fazlası olduğunu görmemek imkansız 🙂 Sağolun varolun, hep yazın, daha çok yazın 🙂

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Teşekkür ediyorum Merve hanım,
   Bu süreci ne olur doğru anlayın ve sizin için en doğrusunu yapın.
   sevgilerimle 🙂

 40. esra

  25/01/2015

  harika bir yazı!
  sitenizi devamlı takip ediyorum ve hakikaten iyi ki yazıyorsunuz ve paylaşıyorsunuz 🙂 4 kasım 86 doğumluyum ve tam da dediğiniz gibi bir süreç yaşıyorum. çok hevesle başladığım yüksek lisans programını hem de tezimin bir kısmını yazmışken bıraktım ve şu anda öğrenimimle ilgisi olmayan bir alanda çalışmaya başladım. yani sıfırdan başladığımı hissediyorum diyebiliriz 🙂 çok heyecanlı, gayretli ve sevinçliyim. umarım bahsettiğiniz bana çooook tanıdık olan yetersizlik hissiyle başa çıkmaya devam edebilirim 🙂
  güzel yazılarınızın devamını beklemekteyiz efendim.
  sevgiler.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Esra hanım ben de Satürn dönüşünde tıpkı sizin gibi kararlar vermiştim, çok iyi anlıyorum hislerinizi 🙂
   her şey gönlünüze göre olsun, sevgilerimle 🙂
   Ceyhun

 41. sec

  25/01/2015

  Merhaba,
  8 aralık 1973 saat 21,45 te doğdum. Az ve öz sormak istiyorum, ben neden hep yalnızım ve yalnız mı kalacağım?

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Sec,
   Yalnız olmanızın nedeni, yalnızlığı seçmeniz çünkü doğum haritanızda Venüs-Uranüs karesi var.
   Bu etki, sizi seven ve yakınlık gösterenlerden sıkılmanıza neden oluyor, sanki özgürlüğünüzü kısıtlıyor, sizi boğuyorlar.
   Şu yazıdaki “Onun Venüs Analizi” başlığının ilk 2 paragrafında anlattıklarım, sizin için de geçerli.”
   https://burcunagore.com/askta-burc-uyumu-analizi/
   sevgiler, Ceyhun

 42. Ebru

  25/01/2015

  Merhaba. 2 Eylül 1988 İstanbul doğumluyum. Doğum saatim net olmamakla birlikte sabah 3’le 5 arasında. Yükselenim aslan diye düşünüyorum. Satürn dönüşü yazınız epey ilgi çekici, hatta hatta yaşadığım süreci tanımlar bir yazı oldu. Tamamıyla bir aidiyetsizlik, belki de yoksunluk dönemi yaşıyorum. Ancak sizin de belirttiğinize paralel şekilde, bu dönem artık bende melankoli yahut depresyon olarak kendini göstermiyor. Dirayetliyim fakat noksan olduğum şey umut.
  Beni olası satürn etkisi üzerine bilgilendirirseniz çok mutlu olacağım. Ayrıca şunu da söylemeliyim ki, akıcı ve oldukça zarif bir diliniz var. Yazılarınızı okumaktan çok keyif aldım. Teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Ebru hanım çok tşk ederim, aramıza hoş geldiniz 🙂
   Olası Satürn etkisini yakında tüm burçlar için detaylarıyla yazacağım, mutlaka takip edin.
   Facebook veya Twitter’dan takip etmenizi öneriyorum.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 43. su

  25/01/2015

  Yine ben ceyhun bey yukaridada yazmistim cevapladiniz tesekkurler simdi ben 8 aralik 1985 mersin sabah 07.45 08.00 arasinda dogmusum saturun yaydayken ve yay burcuyum heralde yukselen oglak ay burcum terazi pluton akrepte benim sorum saturun yillardir butun gezegenlerimde geziyor tabiki farkindaliklarim artiyor soruma geciyorum ben yay burcuyum.beni saturun butun her konudami etkileyecek yoksa sadece kariyerdemi 2009 hazirandan beri cok zorlandim zaten belirsizlikler bitecekmi aslinda tek bir soru sormak istiyorum ama size yazarken okadar cok soru yaziyorumki kusura bakmayin cevaplamasanizda gücenmem çünkü bizi zaten cok dogru ve cok iyi aydinlatiyosunuz sevgiyle

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Su hanım,
   Satürn önümüzdeki 3 yıl yay burcundayken, sizin Venüs, Satürn ve Uranüs yay burcunda olduğu için, bu gezegenlerin temsil ettiği alanda etkileyecek.
   Satürn dönüşü nedeniyle başta iş olmak üzere yanlış gittiğini düşündüğünüz her önemli konu, ayrıca Venüs nedeniyle ilişkileriniz. Uranüs etkisi de, bireyselliğinizi sorgulamanıza neden olacak. Sorunuzun cevabı çok uzun olduğu için şimdilik bu kadarıyla idare eder misiniz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • su

   26/01/2015

   Yetmezmi iyiki varsiniz cok tesekkur ederim yani hayatimda belirsizlikler bitecekmi

 44. Inci

  25/01/2015

  Butun yazilarinizi okudum ceyhun abi sizi okumadanonce bircok sitede merakimi tatmin etmek icin bir oraya bir buraya savruluyormusum artik adresim belli haritamin onemli olaylari arasinda varsinizdir diye düşünüyorum guzel seyler olacak diye yazmisiniz basak icin henuz yirmiiki yim ama bazen oda bir omurdur goz acip kapayana dek gecti getirdi beni siz dogrusunu soylersiniZ de yinede ddüşünemiyorum güzellik leri 21.09.92.liyim sabaha karsi dogmusum ve cevaplarsaniz eger soruyorum size mutsuzluk bi yana huznum ne zaman biter on yildir cevabini arayip bulamadigim aklimdanda silemedigim sorunun bana neyaptigi nereye vardiracagi. (Her seyde basari saglik dilerim.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba İnci hanım,
   bana bir saat aralığı verir misiniz, bir de doğum yerinizi..haritanıza bakıp size kısa bir yorum yapayım?

 45. Celal H. Bolat

  25/01/2015

  Merhaba, ben 17 aralık 1980 doğumluyum. Yazınızın başında daha çok 25-29 yaşlarındakilere yazdığınızı ve 30 yaşının üzerinde olanların ise durumu zaten bilgiğini belirttiniz. Bunu biraz açabilir misiniz? Bizleri neler bekliyor.

  Sizi takibe devam… 😀

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Celal bey merhaba,
   siz 28-29 yaşlarındayken yaşadınız zaten bu etkiyi, belki o süreçte iş değiştirdiniz ya da önemli bazı kararlar alıp uyguladınız.
   Şimdi 36-37 yaşında yeniden benzer bir etki yaşayacaksınız. geçmişte yaşadıklarınızı düşünüp geleceğe dair fikir edinebilirsiniz kolaylıkla.
   ben unutmam mesela 29 yaşında attığım adımları, hala etkilerini yaşıyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Celal H. Bolat

   02/02/2015

   Merhaba Ceyhun Bey, Yazdiklariniz beni cidden çok şaşırttı. Dediğiniz gibi o yaş döneminde yaşamış olduğum şehri değiştirdim ve hayatımı değiştiren kararlar verdim. Bunu nasıl tahmin ettiniz? veya tahmin değilse nasıl bildiniz? kaç günden beri düşündüm ama sonunda sizden öğremneye karar verdim 😀

   Ayrıca 36-37 yaşımda yeniden böyle bir evreden geçeceğimi belirttiniz. Bu durumda 2016-2017 dönemine kadar rahat mıyım?

   Teşekkürler

   • Zafer Ceyhun

    02/02/2015

    Celal bey merhaba,
    modern astroloji mucizevi bilgiler içerir, siz bakmayın astrolojinin ciddiye alınmadığına, aslında derinlikli astroloji bilgisine sahip birinden dinliyorsanız (doğru yerdesiniz 🙂 ) çok şeyin açıklanması ve önceden tahmin edilmesi mümkündür.
    80 doğumlusunuz sanırım, evet o tarihlerde 🙂
    sevgiler, Ceyhun

 46. flora

  25/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey , yazılarınızı takip ediyorum ve yorumlarda da genelde birçok insanin evler ve gezegenler hakkında bilgisi olduğunu görüyorum fakat bu konuya tam hakim olmayanlar için açıklayıcı bi yazı yazabilir misiniz? Ornegin ben 20.06.89 10.35 sularında doğdum fakat hangi gezegenler hangi evimde ve değişimleri bana tam ne ifade ediyor bilmiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Flora,
   bu konuda bir çalışma yapıyorum, ileride kendiniz kolayca öğrenebileceksiniz.
   ilginize de çok tşk ederim 🙂
   Ceyhun

 47. flora

  25/01/2015

  Bir de burda çok özel olucak belki fakat ben reenkarnasyona inanıyorum yani hepimiz içimizde ruh denen manyetik enerjiyi taşıyor ve olgunlasana kadar bir sure devinim halinde gidip gelip daha sonra parçası oldugumuz herseyle butunlesiyoruz gibi , ve kuzey ay dugumu-guney ay düğümü ole ilgili okuduğum bir yazıda da benzeri bir şeyden bahsedilmişti , hepimizin bu yaşamdaki amacı önceki yaşamda gelen bazı özellikleri torpulemek üzerine gibi , bu konudaki dusuncelerinizi merak ediyorum benim için gerçekten önemli şimdiden teşekkürler …

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Bu konuda psikolojik astrolojinin düşüncesini paylaşayım.
   Diyor ki, tüm antik inançların kaynağında, gezegenlerin enerjisi var. Reenkarnasyon inancı da bunlardan birisi ve evet, kuzey düğümü geçmiş deneyimlerle bağlantılı görülüyor.

 48. Beyza

  25/01/2015

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Cevabınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Yapılan yorumları okuyorum da meğer ne kadar da yakın hisler içinde çoğu kişi. Gezegenlerin bu etkisi gerçekten çok şaşırtıcı. İtiraf etmeliyim ki Astrolojiye bakış açım değişti sizin sayenizde 🙂
  İşi bırakmam ile ilgili konuya gelirsek daha bugün bir kez daha gerek eşimle gerek iş arkadaşlarımla yaptığım kritikler gösteriyor ki şuanki işim (öğretmenim ve mesleğimi çok seviyorum) beni çok yordu ve yıprattı bu sene. Sertifika Eğitimi alıyorum aynı zamanda. Yüksek lisansı da yarım kalanlardanım ben de ne tesadüf 🙂 🙂 Yeni evli sayılırım 1,5 yıl oldu. Kısacası yazılarınızda da bahsettiğiniz gibi son 2-3 yıldır yoğun bir tempodur gidiyor bu sene zirve yaptı resmen 🙂 doğum saatim yanılmıyorsam 20:00 civarı. Yükselenim Başak diye biliyorum.
  Sizi dikkatle takipteyim.
  Başarılarınızın ve takipçilerinizin artması dileğiyle 🙂

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Beyza hanım çok haklısınız, astrolojik etkilerin önce düşünce yapımızı sonra da hayatımızı şekillendirme gücü inanılmaz 🙂
   umarım en doğru tercihleri yaparsınız.
   sevgiler, Ceyhun

 49. Inci

  25/01/2015

  Tesekkur ediyorum size oncelikle annem sabah ezani okumaya yakin herhalde 4.5-5.5 civari tam bilmemekle ve Mersin dogumluyum
  yazacaklarinizi sabirsizlikla bekliyorum bi cocuk annesiyim esimlede fikirce ve bakis acisi olarak farkliyiz sorunlarimiz vazgecilmez uysal olmaya gayret gostersek bile sanirim yildizlar anlasmiyor maneviyatim yipranmiyor desem ne kadar dogru ..allah kolaylik versin iyi geceler

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   İnci hanım yükselen burcunuz da başak..
   ay burcunuzu da söyleyeyim 🙂 yengeç

   güzel dilekleriniz için tşk, Ceyhun

 50. Ayşegül

  26/01/2015

  Selamlar; Tüm yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.. 06.01.1987 İstanbul 14.00 doğmuşum haritamı çıkartıyorum ama yorumlayamıyorum… hayatımda bir tek aşk konusunda şanssızım,her olanağa sahipken inanılmaz yalnızım.2010 yılı Eylül ayında boşandım sonrası yok yok . bu yılın 2. yarısı için umutluydum ama bu satürn döngüsü işi kafamı karıştırdı 🙂 yine mi gol olmayacak..? 30 dan sonraya mı kaldı yani benim ikinci bahar 🙂 sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   26/01/2015

   Ayşegül hanım merhaba,
   Satürn dönüşünüze daha 2 yıl var, köprünün altından çok su akar 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 51. leyla

  26/01/2015

  iyi günler.

  ben 05.05.1988 doğumluyum. Artık merkür mü, jüpiter mi satürn mi bilmiyorum ama yılbaşı gecesi başladı sorunlar ve ailede sağlık sorunları biliyorum yirmi gün devam edecek. Ama gerçekten zorlu bir süreç, söylediğiniz her şeyi dikkate alıorum. gerçekten herşey ancak bu kadar doğru yansıtabilir astrolojiyi bize.

  astrolojiye inanmayan kişilere size en güzel cevapsınız bnce. daha öncede soyledim ve bir çok kişide göruyorum söylüyor, kişisel doğum harita yorumlarınızı bkliozz. başarılarınızın devamını diliyorum

  • Zafer Ceyhun

   26/01/2015

   Leyla hanım merhaba,
   her şeyden önce acil şifalar dilerim..
   çok üzülüyorum sağlık meselelerine ama işte yaşıyor olmanın maliyeti de sağlık sorunları yaşamak 🙁 🙁
   ne zaman bir sağlık sorunu olsa, zaman bir süre duruyor sanki, değil mi?
   ilginiz ve güzel düşünceleriniz için çok tşk ederim, yeniden sağlık dilerim, şifalar dilerim.
   Ceyhun

 52. anjelikan

  27/01/2015

  mrb ceyhun bey sizi yeni keşfettim hayranınız oldum.05-o6-1971 yozgat dogumluyum satürn yayda 7. evde natalımda.evlenme sansım varmı zira hiç evlenmedim

  • Zafer Ceyhun

   27/01/2015

   Merhaba Anjelikan,
   elbette var neden olmasın?? Satürn’ün 7. evde olması, tek başına evlenmeyi engelleyecek bir etki değildir.
   sevgiler, Ceyhun

 53. Ekin

  27/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey sizi cok seviyorum ve yazıları takip ediyorum. Benim sorum şu ilişkilerim bi türlü yürümüyor anlamıyorum ben artık yaa 28.ekim 1989 gece 23.50 akrep burcuyum yukselen aslan ay burcu terazi ilişkiler de neye dikkat etmem gerekir ve hangi burç bana uygun ? Sevgiyle teşekkür ederim birde ben anlamadım Saturn şu an benim hangi evimde oluyo ki etkisi

  • Zafer Ceyhun

   27/01/2015

   Ekin hanım merhaba,
   ilişkilerle ilgili sorunuzun cevabı çok uzun 🙂 Satürn’e gelince, şu anda ikinci evinizde..
   sevgiler, Ceyhun

 54. Ekin

  27/01/2015

  Bu arada eksik bilgi olmuş sanırım konya eregli doğumluyum ama benim baktığimda yukselen ay burcu felan bu çıktı.. Neyse nolcak benim bu yanlız hallerim bilmiyorum 🙁 aslında kişileri hayatıma çekiyorum sorun yürütmemem

 55. ilayda

  27/01/2015

  ceyhun bey 4. subatta aslan burcundaki dolunayla ilgili bir yazı yazacak mısınız hazır merkür gerilemeye davam ederken venüs balık burcunda … jüpiter aslanda geriliyor satürn yay da oooffff kabus gibi bir zaman galiba :)yani en azından benim gibi haritasında her seyi ateş elementinde olan biri için …güneş aslan ay koç yükselen yay merkür aslan venüs aslan mars aslan jüpiter koç satürn yay uranüs yay cok zorlanıyorum çok bu gökyüzü bana gülmeyecek mi?
  saygılar sevgiler…. 🙂

 56. Ekin

  27/01/2015

  Kisa bi cevap da beni buzlu ederdi ama 🙁 ya söyle ki hani bu neyle ilgili onu çözemedim ben ilgileniyorum biraz astroloji ile ay burcunun mu etkisi ucu de uyumsuz burcum şu grubu yukselen ateş ay hava nolcak ki benim bu halim :)) sizi seviyorum bence çok kısa da olsa tatmin edecek beni onu arastirayim

 57. Utkutku

  27/01/2015

  Merhaba ezber bozduran insan,
  Kurumsal bir firmada çalışıyorum, 21 Ocak tarihinde hiç ummadığım bir şekilde kurumum tarafından yeni bir oluşum için bana hisse teklif edildi. Eşime dostuma danışmaktan ziyade sizin kapınızı çalmak istedim. Bu ticarete girmek için kötü bir dönemde miyim? 20 Ocak tarihinde başak burçları için Oluşan mucize enerjiyi mi baz almalıyım, Merkür geri hareketini mi çözemedim. O muhteşem kaleminizden gelecek bir cevabı bekliyorum. Çok teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   27/01/2015

   Merhaba Utkutku,
   öncelikle çok çok tşk ederim 🙂
   ve sorunuza geleyim: ZOR SORU!
   cevabınızı Şubat ayında vermeniz mümkün mü?
   Satranç gibi:
   1- bu eşsiz teklifi değerlendirmek için zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyerek bir şekilde riske girmek
   2- Merkür kaynaklı olası “eksik bilgileri” göze alıp teklifi kabul etmek
   hangisi daha göze alınabilir durumda?

  • Utkutku

   28/01/2015

   Bizlere ayırdığınız emeğin karşılığını kat kat almanızı diliyorum sayın süper kahraman. Ne yazık ki Şubat’a kadar bekleyemeyeceğim için Merkür’ün affına sığınarak teklife evet diyor ve riske giriyorum

   • Zafer Ceyhun

    28/01/2015

    tşk ediyorum, yolunuz açık olsun..
    ilerleyen aylarda beni de gelişmelerden haberdar edin mutlaka, bekliyor olacağım 🙂
    başarılar dilerim, Ceyhun

 58. gizem

  29/01/2015

  Tekrar merhaba ceyhun bey.. boga burcuyla ilgili yazinizi beklerken izninizle aklima takilan bi soruyu sormak istedim size..
  benim venus ve jupiter kovada..yukselen aslan ben bogayim.simdiye kadar butun taliplerim kova burcu oldu buna eski esimde dahil ve malesefki kova olmayanlardan da ben etkilenemedim! Hatta cok ilginctir hepsi 5_18 subat arasi 🙂 Ama ani bi ucusma ile kapildigim bu kovalarla uzun donemde mutlu olmayida hic basaramadim.zor insanlar vesselam 😉 belki sizin bana onerebilceginiz bi burc vardir die dusunuyorum ? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   29/01/2015

   Gizem hanım merhaba,
   Boğa burcunun Venüs’ü kova olamaz çünkü güneş ve venüs birbirine yakın giderler, arada 3 burç olmaz. Bu bilgi yanlış yani 🙂
   kova burcu ile ilişkilerinize gelince, yükselen burcunuz aslan olduğu için onlar sizden etkileniyordur, Venüs’ünüz de ikizlerse tamam işte 🙂
   bu çok kapsamlı bir konu aslında böyle iki cümleyle açıklamaya çalıştığıma bakmayın 🙂 ileride bir çalışma yapacağım bu konuda biliyorsunuz.
   sevgilerimle.

 59. gizem

  29/01/2015

  Ucretsiz dogum haritasi veren bi site var adini verip reklam yapmiyim simdi 🙂 Bende simdi baktim venusum kocta 8.evde.. yanlis hatrlamisim. 7. Evimin lordu ve jupiter kovadaymis. merkur ikizlerde mars kocta.saturn de malesefki akrepte. Etkilenme olayina gelince evet basta tutkulu ask ama hem bayanlar tarafindan cok begenildiklerinden hemde flortoz olduklarindan benim kiskanc damarlarimi cikariyolar..ondan sonrada ozgurum ben ayaklari.. peki ben yazinizi sabirla bekliyorum . Mutlu gunler 🙂

 60. hacer

  30/01/2015

  aslan ve yay burclarının gezegenleriin hareketleri sonucundaki durumları hakkında bilgilerinizden faydalana bilir miyim

 61. su

  02/02/2015

  Belki abartmiyorum 100küsür olmustur dönup dönüp okuyorum anlamadigimdan degil saturun yaydayken dogmus yay burcu biri olarak cok tesekkurler okadar olumsuz yorumlari okuyup agladiktan sonra bu yazi ilac gibi geldi tesekkurler öyle kötü empoze ettirildiki bize yasamaktan vazgececektim nerdeyse inanin abartmiyorum ceyhun bey bir yerde dogup yeniden dogma bebeklik halinizdeki gibi hersey sifir yeniden ögreneceksiniz herseyi kaybedeceksiniz diye diye yorumlar oysa sorumlulukmus ne güzel kolay gelsin bizlere ssevgiyle

  • Zafer Ceyhun

   02/02/2015

   Merhaba Su,
   yorumunuzu okuyunca ben de sizin gibi çok mutlu oldum 🙂
   göreceksiniz, tam da dediğim gibi yaşanacak bu süreç, aslında büyük bir güçtür çünkü.
   siz bakmayın ezberci astrologlara 😉
   sevgiler, Ceyhun

  • su

   03/02/2015

   Sizi cok cok seviyoruz iyiki varsiniz

   • Zafer Ceyhun

    04/02/2015

    çok tşk 🙂

 62. Sinem

  03/02/2015

  Merhaba Ceyhun Bey,

  Kafamın karışık olduğu bir gün astroloji sitelerini dolaşırken şans eseri buldum sizi ve o günden beri sürekli yeni bir şey var mı diye takip ediyorum. Senelerdir kendimce astrolojiyi takip ederim ama konuya sizin açınızdan bakan, ayrıntılı ve çarpıcı örnekler üzerinden anlatan bir başkası daha yok. Benzersizsiniz 🙂 Kendi adıma çok teşekkür ederim..

  25 Temmuz 1988’de sabah ezanıyla birlikte doğmuşum. O yıl kaçta okunduğunu bulamasam da herhalde 5-5buçuk arasıdır diye düşünüyorum 🙂 Bazı siteler yükselenime aslan bazıları yengeç diyor bilemedim hangisi doğru 🙂

  Sizin yazdıklarını okuyana kadar bendeki bu değişime anlam veremiyordum. Şimdi daha iyi anlıyorum. 3 buçuk senedir Dalyan’da sevmediğim bir işte çalışıyorum. İnanın bu güzel köy bile bana hapishane gibi geliyor. Çocukluğumdan beri resme ilgim ve yeteneğim var ama maalesef üniversiteye girerken meslek gözüyle bakılmadığından resim eğitimi alamadım ve hep içime oturmuştu bu durum. Fakat son zamanlarda kendimi dizginleyemediğim bir istek var içimde resim için. Hayatımı komple değiştirip kariyerimi bunun üzerine kurma hayalleri kuruyorum. Para biriktirip işimi bırakıp İtalya’da 6-9 aylık eğitim almanın hayaliyle bildiğiniz yanıp tutuşuyorum. Bazen geç kaldığımı ya da yapamayacağımı düşünüp umutsuzluğa da kapılıyorum. Fakat dediğiniz gibi o değişime resmen açım 🙂 Umarım şu doğru zaman ne zaman sorunsalından kurtulup bu hayallerime kavuşurum. Tekrar çok teşekkür ederim size.. 🙂

  Sevgiler,
  Sinem

  • Zafer Ceyhun

   03/02/2015

   Sinem hanım merhaba,
   harika bir paylaşım, çok tşk ediyorum 🙂
   umarım isteklerinize ulaşırsınız, beni de bilgilendirip “artık İtalya’dayım” dersiniz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 63. Sinem

  03/02/2015

  Tekrar merhaba Ceyhun Bey,

  Başarayım kesinlikle hemen haber vericem size 🙂
  Bir önceki mesajımda doğum yerimin Fethiye,Muğla olduğunu söylemeyi unutmuşum. Bu bilgiler dahilinde siz ne düşünüyorsunuz yükselen burcum için? 🙂

  Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   03/02/2015

   Sinem hanım merhaba,
   yükselen burcunuz yay, öyle olunca Dalyan bile olsa köy yeri size göre değil tabi 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Sinem

   03/02/2015

   Yayı hiç beklemiyordum doğrusu 🙂 Doğum saatini sabaha karşı 5-5 buçuk gibi girdiğimde ya aslan ya yengeç çıkıyordu. Bugüne kadar çok yanılmışım. Bundan sonra yayı takip edeceğim. Çok teşekkür ederim 🙂

 64. dilek

  26/02/2015

  Mrb Zafer Bey,

  24 aralık 1984 Ankara doğumluyum,saat öğleden sonra 5-5.30 arası olduğunu söylüyorlar,yükselen burcum ve doğum haritası hakkında kısa bi bilgi verebilirmisiniz

 65. fadime

  27/02/2015

  Merhaba, 22.8.1982 doğumluyum, ve yukselenim ikizler
  Saturn’un hem akrep burcu geçişini hem de 28 yaş döngüsünü ardarda geçirdim, ve muhtemel bütün etkilerini derinden yaşadım. Kendi işimi iki kez.kurdum, babamın uzun süreli hastalığı ile.ilgilendim ve sonunda kaybettim. Bir yandan yaptığım akademik kariyerim ise bir anda anlamsız geneye başladı. Bırakmadım ama bir zamanlar duyduğum heyecanı hiç hissetmiyorum. Bana ilginç gelen , bu süreçleri atlatmış olma rağmen, tüm bu konularla ılgili sıkıntılarla yeni yuzlesiyor olmam. Özellikle 2014 temmuz sonrası beni.motive eden herşeyden uzaklaşmış hissediyorum. Kazanç noktasında ise, sanırım hiç olmadığım kadar dipteyim. Aslan in son derecelerinde olduğumdan, henüz jüpiterin etkilerini yaşamaya başlamadığını düşünüyorum, ancak üzerimdeki bu karamsarliga da bir anlam veremiyorum. Siz ce sebep nedir?

 66. raziye

  13/03/2015

  Benim de haritama bakar misini Zafer Beyyy 🙂 yillardir merak ettiğim konu bu. Simdiden cok tesekkur ederim. Musmutlu oldum muhattap bulabildigim icin. 28 temmuz 86 Aydin doğumluyum sabah 9-12 arasinda dogmusum. Muhtemelen 10 civarı. Ne diyor yildizlar benim için 🙂

  • Zafer Ceyhun

   13/03/2015

   Merhaba Raziye hanım,
   ilginiz için tşk 🙂 kişisel analizlere henüz başlamadım, duyuracağım başladığımda.
   sevgiler, Ceyhun

 67. raziye

  13/03/2015

  Bi de yukselen burcum.. sürekli farkli çıkıyor. Sizin yorumunuz nedir efenim 🙂

 68. Eses

  25/03/2015

  eski meslektaşınız olarak sunu soylıyebılrm harıksınıZ. Saturn etkısıyle bankacılığı bıraktım☺️dogru oldu mu bılmıyorum ama jupıter etkısıyle de evlenmek ıstıyorum☺️bu yıl mümkün mü terazi erkeği biraz olsun yumuşar mı bu konuda gerilemeleri aşar mıyız?

  • Zafer Ceyhun

   25/03/2015

   Merhaba Eses,

   bankacılık uzun vadede çok yorucu, kıyaslama yapabiliyorum çünkü hem bankada hem de devlette çalıştım, umarım hedeflerinize ulaşırsınız.
   Jüpiter’e gelince, 15 Nisandan sonraki 2,5 yıl, evlilik için terazileri destekleyecek, yani evet, işler yoluna girmeye başlayacaktır.

   bununla birlikte, terazi burcu için yazdığım Uranüs yazılarınızı okuyun lütfen, evlilik alanında Uranüs etkisindesiniz ve Uranüs etkisi diğer etkilerin üzerinde, güçlü bir etkidir, tuzağına düşmeyin, bu etkinin bilinci olun ve verimli kullanmaya çalışın.
   sevgiler, Ceyhun

 69. Şirin

  04/04/2015

  Ceyhun bey merhaba,
  Yazılarınızı merakla,ilgiyle ve beğeniyle takip ediyorum. Yalnız takıldığım noktalar olabiliyor. 13 Eylül 1986,saat 13.30, Ağrı doğumluyum. Yükselen borcumu tam olarak bulamıyorum (bazı kaynaklarda yay, bazılarında ise oğlak). Sizden çok rica ediyorum; yükselenimi,ay borcumu, evlerimi ne bilim, haritamdaki önemli bir kaç detayı bana söylerseniz ya da en azından bu bilgilere nasıl ulaşacağım konusunda beni yönlendirirseniz sanırım ben de yazılarınızı kendimce daha iyi yorumlayacagim. Teşekkürler…

  • Zafer Ceyhun

   04/04/2015

   1 hafta sona hatırlatır mısınız Şirin hanım?

 70. Sinem

  19/04/2015

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yazılarınızı hep takip ediyorum. Acaba “Satürn Dönüşünü Fırsata Dönüştürmek” yazınızı ne zaman yazacaksınız? Merakla bekliyorum..
  Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   19/04/2015

   Sinem hanım merhaba,
   tarih net değil ama acil kodlu olarak kaydettim zihnimde şimdi 🙂
   sevgiler

 71. Sinem

  20/04/2015

  Teşekkür ederim Ceyhun Bey.. Çok mutlu olurum 🙂 Jüpiter de aslan burcuna gelmişken sizin de yardımınızla en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum 🙂 Uzun zamandır kendimde harekete geçecek gücü bulamıyorum ve sanki sürekli bir şeyleri kaçırıyormuş gibi hissediyorum da :/

 72. Demet

  20/05/2015

  22.09.1987 istanbul doğumluyum.tam da bahsettıgınz yaslardayım ve 2010 yılından ştibaren yasadıklarımı yazsam roman olur cıddeen.bu süreçte o kadar kabuk değiştirdim ki bütün bu değişimlerin sebebini ararken kendimi astrolojinin içinde buldum. Nihayetinde de burdA:) bir daha da bir yere gitmeyi düşünmüyorum. Bu kadar değişim dönüşümden sonra geleceğe dair umutluyum.yazılarınızı okudukca daha da bilinçli bir şekilde kendimi hazırlıyorum. Yolumuza ışık tuttuğunuz için teşekkürler .sevgiler:)

  • Zafer Ceyhun

   21/05/2015

   tşkler Demet hanım 🙂
   Burcuna Göre’de sürekli gelişen atmosfere çok değer veriyorum, ben nasıl yazar olarak bu atmosferin bir parçasıysam, siz de en az benim kadar parçasısınız.
   Burcuna Göre’yi yorum ve görüşlerinizle zenginleştiyorsunuz.
   sevgiler, Ceyhun

 73. esra

  24/05/2015

  Merhaba Ceyhun bey yazilariniz tamamen uyuyor bana okuyunca bu kdar mi olur, butun etkileri bu kdar mi hissedilir dedim. 25 eylul 85 dogumluyum ve yukselenim sanirim yay..zaten 3 senedir saturn terazide idi simdi de yaya gecti birde tam dediginiz yaslardayim, saturn donusune denk gelmisim:(( 3ay once 6senelik iliskimi bitirdim..ayni dediginiz duygular icerisindeyim 2014’un sonundan beri mutlu olamiyorum, hersey eksik ve yetersizmis gibi geliyor.. Ne zaman gececek bu gunler diye bekliyorum:(( hicbirsey icin adim atasim gelmiyor.

 74. gizem

  26/05/2015

  Merhaba zafer bey,28 oldum ben de martta balık burcuyum yükselenim de terazi,dediğiniz gibi doğum gunume yakın bir zamanda ani bir kararla mantık evliliği yaptım,bu hatami farketmek iki yılımı aldı ve su an boşanma sürecim devam ediyor,işimi değiştirmeye karar verdim,bunun sonucunda daha iyi bir konumda bir ise başladım ve temmuzda yaşadığım sehride değiştireceğim sanırım.bütün bunlar olumsuz gibi gorunsede su an çok mutlu,huzurlu ve verdiğim kararlardan dolayi içim rahat.Ben bütün bunları benimle ilgili saniyorken aslında gezegenlerle ilgili olduğunu sayenizde öğrendim,,umarım herşey hepimiz için daha güzel olur,iyi calismalar

  • Zafer Ceyhun

   26/05/2015

   Gizem hanım merhaba,
   evet gezegenlerin bizi değiştirme ve dönüştürme çabaları kesintisiz olarak, ömrümüz boyunca devam edecek..
   o çabaların hangi yönde ve ne şiddette olacağını ise her zaman, siz daha hissetmeden önce, Burcuna Göre’den okuyabilirsiniz.
   bu nedenle düzenli olarak okumanızı dilerim, kaçırdığınız her yazı iç dünyanızda gelişen bir duyguyu anlamlandırmanızı zorlaştırabilir.
   sevgilerimle, Ceyhun

 75. Selma tpl

  09/06/2015

  Zafer bey herkese sabirla cevap vermeniz ne kadar nazik bir davranis. Ben cok anlamam astrolojiden. Bu saturn 🙂 kac yilda bir dongu yapar. Ve dogum haritasinda bulundugu evle ilgili etkiler mi birakir ozetle ! Ogrenecem bu isi 🙂

  • Zafer Ceyhun

   09/06/2015

   Aynen öyle Selma hanım, döngüsü yaklaşık 29 yıl sürer 🙂

 76. didem

  17/06/2015

  Merhabalar zafer bey,
  03.11.1986 saat 06.15 istanbul dogumluyum. 2013 yilindan beri psikolojik alanda ve saglik durumumda buyuk problemler yasadim. Yazdiklarinizi okudugumda yasadiklarimin bir kisminin saturn etkileri oldugunu dusunuyorum. Henuz yeni yeni toparlanmisken 15 haziranda saturn akrep dongusu yasanacak. Acaba bu sefer nasil etkiler bekliyor beni. Yine bukadar yorucu ve sikintili gunlermi var ufukta???

 77. AkrepBoğa

  15/07/2015

  Ceyhun Bey, buna devam yazısı yazacağınızı söylemişsiniz; ancak yazmamışsınız. Devamını bekliyoruz…

 78. AkrepBoğa

  29/07/2015

  Satürn geri geldi ve yedi aydır toparlanan her şeyi yıkıp geçti. Yukarıda olanları merak edip takip ediyordum. Ancak şimdi nefret ediyorum. Satürn sağ olsun.21/11/1986 da doğdum ve açıklamama gerek yok sanırım; zira son iki buçuk yılımın çok kötü geçtiğini tahmin edersiniz… Bana söyleyebileceğiniz iyi bir şey var mı Ceyhun Bey? Çünkü eğer varsa, duymaya çok ihtiyacım var…

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2015

   Var tabi…ileride “iyi ki yaşamışım” dedirtir Satürn, zordur ama faydalıdır.
   yolunuz açık olsun, Ekim sonrasında enerjiniz çok farklı olacaktır, olumlu ve güzel.
   sevgiler, Ceyhun

 79. Özge

  25/10/2015

  Zafer beyyy merhabalarrr. 🙂 86 dogumluyum sancılı bir dönem benim icin ve bunda satürnün etkisi oldugunu anliyorum bu yaziyla yalnız nasil firsata dönüstürcegimiz konusunda bilgilendirme yazisi yazicagnizi belirtmissiniz ben bulamadim sitenizde yorumlardan anladigim kadariyla yazmamissiniz. Lütfen bizi derin bilgilerinizden mahrum bırakmayın 🙂 heyecaanla bekliyoruz takipciler olarak yazinizi 🙂

  • Zafer Ceyhun

   25/10/2015

   Özge hanım haklısınız, artık yazma zamanı geldi 🙂 yakında yazacağım söz.

   • Ela

    25/10/2015

    Takipteyim merakla bekliyorum.

 80. ela

  14/11/2015

  üçüncü evde satürn dönüşü yaşıyorum evlere göre etkileri nedir ne değildir belirtir misiniz…kafamın hiç rahat olmadığı kesin 🙂 düşün düşün bir çıkış yolu 🙂 hayallerin yolu bir açılsa ve bu pasif parmaklar bir çalışsa.

 81. Aysen

  17/12/2015

  Ceyhun merhaba, satürn dönüşü yazın harika.önemseyerek yazmışsın içten ilgilendiğin çok açık.samimiyetini tebrik ederik öncelikle.rastgele rastladım yazına.gecen ay 28 yasıma girdim.güneşim yay .10.evimden satürn şu an transit etmekte.ve orda satürn üm var üranüs üm var venüsün var çok ciddi bir test dönemine girdiğimin bilincindeyim.hakikaten cok zorlu bir dönemden geciyorum.5 yıllık ilişkim bitmişti satürn güneşime yaklasırken yani nisan 2014 te..şu an da 4 aydır işsizim ..hem içten hem dıştan acı ile dönüşüm gecirmekteyim..10.evden önemli gezegenlerime çatarak gececek şu an mc le kavusum yapmakta ..yani çok iyi bir giriş yapmadım satürn döngüsüne tam aksine çöküşleri yaşıyorum..bu yönün tek iyi gelen tarafı çok istediğim bir eğitime başladım ekim 2015 te.. Umarım başarlı olur.dilerim güzel başlangıçlar yaşarım.yazın bana moral oldu..dilerim başarıların daim olur..senden tek 1 istediğim şu,10 evdeki venüsüme kavusum yapacagı sıradaki etki nasıl bir etki olabilir sence ufak cık bilgi verirsen bu durumda vesilen ile bilgilenmek istedim.önem verip zaman ayırdıgın için şimdiden teşekür ederim.sevgilerimle.

 82. Demet

  10/07/2016

  Zafer beyy bizlere guzel yazilar yazdiginiz için ve aydınlattiginiz icin tesekkurler.. 30.12.1987 20:00 dogumluyum. Saturn dongusunde miyim veya neresindeyim bi yardimci olun lutfennn 2016 başindan beri bir yalnizlik,sorgulama,hayati anlamaya calisma,malenkolikliktir gidiyor 🙁

 83. reyhan

  22/10/2016

  Ceyhun Bey merhaba ;
  ben saturn un diğer gezegenlerimle etkileşimini şncelemek istiyorum. Ancak ne kadar sürede kac derece ilerler gibi bilgileri bulamıyorum. bu konuda önere bilreceğiniz bir kaynak var mı? şimdiden ilgilendiğiniz için teşşekür ederim.

 84. ferda

  09/02/2017

  merhaba Zafer bey.doğumharitama göre 2. ev yay burcunda natal ve transit satürn kavuşumda. yani satürn döngüsü dediğiniz de tam bu galiba.ilginçtirki uranüs ve neptünde yine aynı evde ve hepsi kavuşumda.VE DE hepsi RETRO. Nasıl bir etkidir bu. beni çok korkutuyor. Azıcıkta olsa bir yorum alabilirmiyim. Şimdiden TEŞEKKÜRLER.

 85. Ebru

  16/03/2017

  ÖLÜYORUM KEDERİMDEN, EL İÇİNE ÇIKMAYA YÜZÜM KALMADI.!
  Ahh zafer bey ahh, satürn beni yıktı geçti..
  Mahfoldum bittim! Resmen acemi boksör gibiyim..
  ardı ardına yediğim yumrukların etkisiyle ring e serilmiş paspas gibiyim.. yaş 28,5 4 ay sonra 29
  Elde avuçta hiç bir şey yok.! Koca bir hiç im!!

 86. tuğba ertan

  18/03/2017

  zafer bey merhabalar,keşke sizi ve yorumlarınızı daha önce fark etmiş olsaydım..bence son derece anlaşılır ,doğru ve net yorumlarınız farkınızı ortaya koyuyor..konuya gelirsek; oğlumun ve benim kişisel doğum haritamı ve bu yıl ki transitlerimi inceleyebilir misiniz bunu öğrenmek isterim..tam da şu sıralar tanınmış bir astroloğa gitmeyi düşünürken bir taraftan da venüs retrosu geçsin bekleyim derken sizi keşfetmiş oldum…emek ve zaman vereceğiniz bu çalışmada profesyonel çalışmanızın gerektirdiği şartları öğrenmek isterim..bu arada oğlum önümüzdeki yıl teog sınavına girecek ,transfer yorumlarınız bu açıdan da ayrı bir önem arzediyor..doğum bilgilerimiz şöyle:
  ben: tuğba ertan 07-12-1970 samsun-havza saat:00.10
  önemli bilgiler;mayıs 1984 babamı kaybettim,temmuz 1988 ağbimi kaybettim,1989 ankarada gazi üniversitesini kazanıp 1990 da istanbul marmara üniversitesine yatay geçiş yaptım, 1999 trt kurumu ile meslek hayatımda artı bir pozisyon sağladım,şubat 1997 eşimle tanışma,4 temmuz 1998 evlilik,3 mart 2008 boşanma..24 mart 2004 anne oldum..2004 ilginç bir seneydi zira evim,işim,ve anne olmak gibi hayatımda radikal değişimler yaşadım..en sancılı yıllarım 2010-2011-2012-2013 diyebilirim..bu bilgileri doğum saatimden %100 emin olamadığım için veriyorum:)
  oğlum :hasan efe özer 24 mart 2004 doğumlu saat 08.51..kadıköy istanbul

  şayet istanbulda iseniz bu çalışma için randevu da talep edebilirim..şimdiden teşekkürler ,kolay gelsin çalışmalarınızda başarılar diliyorum..

  • Zafer Ceyhun

   18/03/2017

   Tuğba hanım merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz.
   asistanım Burcu hanıma mail adresinizi verdim, size mail ile ulaşıp bilgi verecek.
   Sevgiler ZC

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *