GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIOĞLAK – KOVA – BALIK: 8-9 Mayıs

Mayıs 8, 2014by Zafer Ceyhun0

Ay bugün başak burcunda ve hepimizin hisleri değişecek. Bu dönemin en belirgin özelliği, tüm işlerimizi bitirmeden duygusal olarak rahat hissetmek çok zor. Bu nedenle, bugün-yarın doğacak bebekler, hayatları boyunca bir oraya bir buraya koşturup görevlerini zamanında yerine getirmeye çalışacaklar, aksi halde huzurlu bir şekilde uyuyamayacaklar.

OĞLAK BURCU

Bugün farklı bir hisle uyanmış olmalısınız. Gün içinde, içinizi kaplayan karanlık duyguların azaldığını hissedeceksiniz. Ancak mutlu olmak çok da kolay olmayabilir.
Önümüzdeki iki gün, mutluluk açlığınızı doyurmanız, kendinizi mutlu etmeniz her zamankinden daha zor. Hayatınızda sahip olduğunuz hiçbir şey size yetmiyor gibi hissedebilirsiniz. Sevgiliniz, işiniz, okulunuz, yaşadığınız yer, eviniz, arabanız vs. Sizin çekip gitmeye ihtiyacınız var. Bu dönemin ruh hali, sımsıcak bir kumsalda uzanıyor olmak dışında yapacağınız şeylerden mutlu olmanızı zorlaştıracak. Bunu bilip kabullenmek çok faydalıdır, en azından 2 gün sonra farklı hissedeceğinizi bilirsiniz 🙂Mutlu olmak için: hiç gitmediğiniz yere gidin, kendine özgü bir sokak bile olabilir.

KOVA BURCU

Birkaç gündür (varsa) eşinizle ve sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anlar sizi en çok mutlu eden anlardı. Sevgilisi olmayanların zorlandığını, kendilerini yalnız ve mutsuz hissettiğini tahmin edebiliyorum. Bu sabah farklı bir ruh haliniz olacak.
Şimdi daha fazlasını yaşamak istiyorsunuz, neye sahipseniz daha fazlası için her şeyi göze alabilecek bir duygusal yoğunluğa sahipsiniz. Cesur adımlar, beklenmedik hamleler yapmak için harika bir dönem…
Ayrıca, bu rah halinizin karanlık bir yönü var: duygusal talepleriniz, beklentileriniz ve kıskançlık hissinizin artacak. Hayatınızın ve hayatınızdaki insanların kontrolünü ele geçirmek istiyorsunuz. Bu dönem kaybetmeye hiç tahammülünüz olmayacak.
Mutlu olmak için: sizi başarıya götürecek planlar yapın.

BALIK

Çalışmaktan keyif aldığınız, işinize ve sağlığınıza odaklandığınız birkaç gün geçirdiniz. Şimdi sırada eşiniz/sevgiliniz var, onlara daha fazla zaman ayırın. Eşiniz/sevgilinizle mutlu bir ilişki yaşıyorsanız, önümüzdeki günler harika geçecek. Ancak aranız bozuksa, mutlu olmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem, mutluluğunuzun kaynağı tüm ilişkileriniz: hem sosyal hem gönül…Bu dönem ilişkilerinizden yayılan sesler, duygusal dünyanızda normalden daha güçlü yankılanabilir. Sevgilisi/eşi olmayanlar için mutlu bir dönem demek zor, kendilerini yalnız ve mutsuz hissedebilirler. Ancak bu dönem fırsatlar da sunuyor, duygularınız yeni bir ilişkiye kesinlikle hazır. Mutlu olmak için: sevdiklerinizle zaman geçirin.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin