OĞLAK

Birkaç gündür eşiniz ve ilişkilerinize odaklandınız, yakınlık ihtiyacınız arttı. İlişkileriniz iyiyse mutlu oldunuz, değilse duygusal çalkantılar yaşadınız. Şimdi daha fazlasını yaşamanın zamanı geldi, neye sahipseniz onunla yetinmek zor gelebilir. Daha derin ve güçlü, belki karanlık bir yönü de olan duygusal ihtiyacınız artacak. Hayatınızın ve hayatınızdaki insanların kontrolünü daha güçlü bir şekilde ele almak istiyorsunuz. Tek bir hedefe odaklanmak, sizi daha güçlü yapacak bir hedef bulmak istiyorsunuz. Eşinize/sevgilinize karşı hissettiğiniz kıskançlık, sebepsiz ve dayanıksız olabilir, iki defa düşünmenizi öneririm.

KOVA

Çalışmaktan keyif aldığınız, işinize ve sağlığınıza odaklandığınız birkaç günden sonra şimdi sırada eşiniz/sevgiliniz var. Bu dönem ilişkinize daha fazla yönelin, mutluluğu aradığınız alan ilişkiniz olacak. Ancak hatırlatayım, olumsuz giden bir ilişkiniz varsa fazlasıyla mutsuz hissedebilirsiniz.
Bu dönem ilişkilerinizden yayılan sesler, duygusal dünyanızda normalden daha güçlü yankılanabilir. Pek tarzınız olmadığını biliyorum ama üzüldüğünüz konularda, sizi sevdiğini bildiğiniz yakın arkadaşlarınızın fikirlerine başvurmak için en doğru zaman.

BALIK

Geçtiğimiz günlerde dışa dönük ve canlı hissetmiş; duygularınızı ifade etmekten, sesinizi duyurmaktan mutlu olmuştunuz. Şimdi kendinizi biraz daha işinize verip çalışmak için en doğru zaman. Çalıştıkça mutlu olacağınız bir dönemdesiniz, teslim edilmesi gereken görevleriniz varsa hazırsınız. Gündeminize başka şeyler de girecek elbette ancak sorumluluklarınızı yerine getirmeden huzur bulamayabilirsiniz. Ayrıca, sağlığınıza yönelik hedefleriniz varsa, örneğin diyet yapmak istiyorsanız durmayın başlayın. Mutsuz mu hissediyorsunuz, bu iki gün zihninizi meşgul edecek her şey, mutsuzluğunuzu unutturacaktır.
]]>