GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIOĞLAK – KOVA – BALIK: 11-12 Mayıs

Mayıs 11, 2014by Zafer Ceyhun0

Ay, bugün-yarın terazi burcunda olacak, duygularımızda 2 günlük yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin enerjisi, ilişkilere karşı hassastır, çatışmaktan ziyade uzlaşmak ister. Bu nedenle, bugün-yarın doğacak bebekler, hayatları boyunca ilişkilerinde her zaman uyumlu olmayı tercih edecek, gerginliklerden sakınacak, kötü giden ilişkileri nedeniyle duygusal olarak yıpranacaklar.

Önemli Not:
  1. Ay, terazi burcunda iki gün boyunca yapacağı seyahat sırasında zaman zaman venüs, mars, jüpiter, uranüs ve pluto ile olumsuz etkileşimler yaşayacak. Bu nedenle hepimiz, birkaç gün boyunca duygusal çalkantılar yaşayacağız. Alınganlıklar artabilir, tahammül sınırlarımız daralabilir, çok güçlü tepkiler verme ihtiyacı duyabiliriz. Bunun bilincinde olup, sağ duyuyu elden bırakmamaya çalışın. Yakında jüpiter imdadımıza yetişecek.
  2. Ay yetmezmiş gibi, güneş ile satürn arasında olumsuz etkileşim de olacak. Güneş tutulması ile oluşan gündeminizin yarattığı baskıyı artıracaktır, sabır…
Burcunuzun gündemini, bu bilgiler ışığında değerlendirin. Sevgiler/Saygılar.

OĞLAK BURCU

Birkaç gündür duygusal açlığınızı doyurmakta zorlandınız. Elinizdekiler, mutlu olmanız için yeterli gelmemiş olabilir. Belki tropikal bir ada’da olup, sımsıcak kumsalda güneşlenmek istediniz, belki neşe dolu insanlarla bir arada olmayı hayal ettiniz. Kısaca, siz ancak bambaşka bir yerlerde olsaydınız mutlu olurdunuz. Bugün başka bir ruh haliniz olacak, yeni bir hikayenin kahramanısınız.
Önümüzdeki günlerde, her zaman çok hassas olduğunuz bir konu gündeminizde olacak: toplumdaki imajınız ve yeriniz. Bu konuda yaşanacak olumlu gelişmelerden büyük mutluluk duyacaksınız ancak aksi durumlarda üzülebilir, çok sert tepkiler vermek isteyebilirsiniz. Ayrıca, sorumluluklarınızı sahiplenmek, hayatınızın kontrolünü elinizde tuttuğunuzu hissetmek de sizi mutlu edecek. Bu dönemin en belirgin özelliği, başarma ihtiyacınızın gündeminizin ilk sırasında alması. Notta belirttiğim gibi, çatışmanın yaşanabileceği birkaç gün içindeyiz, özellikle büyüklerinizle çatışmaktan kaçının.
Mutlu olmak için: şık giyinin, (kadınlar) makyaj yapın.

KOVA BURCU

Bugün farklı bir hisle uyanmış olmalısınız. Birkaç gündür içinizi kaplayan karanlık duyguların azaldığını hissedeceksiniz. Ancak mutlu olmak çok da kolay olmayabilir.
Önümüzdeki iki gün boyunca kendinizi mutlu etmeniz, her zamankinden daha zor. Hayatınızda sahip olduğunuz hiçbir şey size yetmiyor gibi hissedebilirsiniz. Sevgiliniz, işiniz, okulunuz, yaşadığınız yer, eviniz, arabanız vs. Uzaklara, hiç bulunmadığınız yerlere gitmenin ne kadar güzel ve rahatlatıcı olduğunu düşüneceğiniz bir dönem. Sizin çekip gitmeye ihtiyacınız var. Bu dönemin ruh hali, sımsıcak bir kumsalda uzanıyor olmak dışında yapacağınız şeylerden mutlu olmanızı zorlaştıracak. Bunu bilip kabullenmek çok faydalıdır. Mutlu olmak için: hiç gitmediğiniz bir yer restorana/kafeye gidin.

BALIK BURCU

Birkaç gündür (varsa) eşinizle ve sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anlar sizi en çok mutlu eden anlardı. Sevgilisi olmayanların zorlandığını, kendilerini yalnız ve mutsuz hissettiğini tahmin edebiliyorum. Bu sabah farklı bir ruh haliniz olacak.
Şimdi daha fazlasını yaşamak istiyorsunuz, neye sahipseniz daha fazlası için her şeyi göze alabilecek bir duygusal yoğunluğa sahipsiniz. Cesur adımlar, beklenmedik hamleler yapmak için harika bir dönem…
Ayrıca, bu rah halinizin karanlık bir yönü var: duygusal talepleriniz, beklentileriniz ve kıskançlık hissinizin artacak. Hayatınızın ve hayatınızdaki insanların kontrolünü ele geçirmek istiyorsunuz. Bu dönem kaybetmeye hiç tahammülünüz olmayacak. Çatışma potansiyelinin herkes için yüksek olması ve sizin kaybetmeye tahammülünüzün olmaması, her zamankinden daha sert olma ihtiyacınız nedeniyle kavga/gürültüye açıksınız. Kontrolü elde tutmak isteyeceksiniz.
Mutlu olmak için: geleceğe dair önemli planlar yapın.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin