Oğlak burcu Temmuz 2018 yorumu, Temmuz ayında neler yaşayacağınıza dair çok önemli detaylar içeriyor. Değerli dostlar oğlak burcu Temmuz ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, her ay hayatınıza ışık tutacak somut bilgiler bulabilirsiniz. Eğer yükselen burcunuz oğlak ise, bu yazıda doğum haritanıza özgü benzersiz detaylar bulacaksınız. Bu kapsamlı analizi yükselen burcunuza/derecesine göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

TEMMUZ ÖZETİ

2018 yılının kilit günlerini Temmuzda yaşayacağız kıymetli okurlarım.
 1. Temmuzun ilk haftasında Jüpiter kaynaklı konularda işler yoluna girecek, şans kapıları sonuna kadar açılacak, fırsatlar görünür olacak.
 2. Temmuz ortasında bir Güneş tutulması olacak.
 3. Temmuzun son haftasında Ay tutulması ile eş zamanlı olarak Mars aktif olacak.
 4. Temmuzun son haftasında Uranüs bu yıl ilk kez görünür olacak.
 5. Temmuzun son haftasından itibaren 2 ay boyunca dertler derya olacak, biz de sandal.. tabi ki Satürn!
Temmuz’da çoğunlukla olumlu gelişmeler olacak fakat Temmuz biterken, Ağustosa girerken baskı oluşacak. Şöyle bir gerçek var ki, kötü giden şeylerin yarattığı stres varken, iyi olanı görmezden gelebiliyoruz. Sonra zaman içinde dönüp bakıyoruz ki, aslında çok güzel şeyler de olmuş. Uzun lafın kısası, Temmuzdan itibaren bol bol şans ve güzellik de olacak, stres de.. Sıra dışı önemde bir dönem bizleri bekliyor! Zamanın enerjisi öylesine yoğun ki, ay sonunda boyutları bizleri aşan olaylar olmasın yeter diyorum! Her ne yaşayacaksak, kendi hayatımızla sınırlı olsun, onları bir şekilde aşarız! Ama ülke çapında tesiri olan olayları aşmak bizim elimizde olmaz. Biz güzellikleri konuşarak başlayalım en iyisi..

Jüpiter Etkisi: 5 Temmuz – 7 Ağustos

Jüpiter gibi uzak gezegenlerin yıllık döngüsü vardır değerli okurlarım. Jüpiterin yıllık döngüsünün ilk 2 bölümünü Temmuz başında tamamlamış oluyoruz. Artık üçüncü ve en güzel bölüm başlıyor. Gökten güzellikler yağsa şaşırmamak lazım! Temmuzun başından itibaren büyük fırsatlar ve önemli gelişmeler bekleyin. Güzel hayaller ve iddialı adımlar için şartlar ideal olacak. Peki Jüpiter sizi hangi konularda etkiliyor? Kadersel güzelliklerin ve fırsatların hangi konulardan geleceğini biliyor olmak son derece değerli. Bu nedenle sık sık hatırlatacağım, ki hangi konulara iyimser bakabileceğinizi bilin. Ayrıca şimdi bahsedeceğim ihtimaller zaten bir süredir hayatınızın parçası olduğu için ne gibi gelişmeler olacağını tahmin edeceğinizi düşünüyorum. 0-20 derece yükselen oğlak için somut örnekler:
 1. iş hayatınızda beklediğiniz başarıları elde edeceksiniz
 2. kariyerinizde önemli bir sıçrama olacak
 3. başarılı olacaksınız, takdir edileceksiniz
 4. kimseye muhtaç olmadan devam etmeye karar vereceksiniz
 5. iş kurma planınızı hayata geçireceksiniz
 6. sorumlu olduğunuz işler artacak, terfi edeceksiniz
 7. anne/baba olarak sorumluluklarınız artacak
 8. anne/babanıza karşı sorumluluklarınız artacak
21-29 derece yükselen oğlak için somut örnekler:
 1. eğitim/yerleşmek için yurt dışına gideceksiniz
 2. eğitim hayatınızda önemli başarılar/gelişmeler olacak
 3. dil öğrenmeye başlayacaksınız
 4. daha sık seyahat edeceksiniz, bunu gerektirecek bir işe girebilirsiniz
 5. doğada/açık havada zaman geçirmek için bir hobiniz olacak
 6. spora başlayacaksınız
 7. çocuğunuz doğacak

Özellikle 3-7 Temmuz arasında bu konulardaki duyguları & olayları önemseyin lütfen. 12 yılda bir kez yaşadığınız Jüpiter etkisinin en önemli günleri olacak. Elbette tam olarak bu tarihlerde somut bir şey olmak zorunda değil. Temmuzun ilk haftasında somut bir gelişme olmazsa dahi, ilerleyen haftalarda olacaktır. İçiniz rahat olsun, kaderden kaçış yok! Hem zaten Jüpiter’den neden kaçmak isteyelim ki? O bizim canımız, fırsatlar getiren bir tanecik gezegenimiz! ❤

Güneş Tutulması: 13 Temmuz – 19 Temmuz

Güneş tutulması aslında bir yeniaydır değerli okurlarım, şunlara neden olur:
 • bir ihtiyacımızı gidermek için harekete geçeriz
 • mevcut durumu değiştiren bir gelişme olur
 • yeni bir dönemi başlatan bilgi, haber, karar alırız
 • önceki haftalarda netleşen bir konu fiilen başlar
Diyelim ki, bir ilişkiniz yok ve olmasını istiyorsunuz. Güneş tutulması ile birlikte 2 farklı şey gerçekleşebilir. Örneğin, tutulmayı takip eden günlerde sizinle ilgilendiğini bildiğiniz, hoşlandığınız biriyle ilişki başlar. İkinci olasılık, bir tanışma gerçekleşir, takip eden aylarda flört edersiniz. 6 ay sonraki dolunayda ilişki başlar veya olmayacağına karar verirsiniz. Tutulmanın işleyişi böyledir. Peki 13 Temmuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizi hangi konularda etkiliyor? Birkaç somut örnek verelim! 0-20 derece yükselen oğlak:  
 1. bir tanışma/flört olabilir
 2. flört aşamasından ilişki aşamasına geçilebilir
 3. ilişkinizin geleceğiye ilgili kararlar alabilirsiniz
 4. evlilik tarihiniz yeniayın ertesine denk gelebilir
 5. eşinizin/sevgilinizin hayatında bir gelişme olabilir
 6. bir arkadaşınızla ortak projeye girişebilirsiniz, güçlerinizi birleştirirsiniz
21-29 derece yükselen oğlak:
 1. çalışmıyorsanız işe girebilirsiniz, çalışma hayatınız başlar
 2. iş değişikliğiniz gerçekleşebilir veya iş aramaya karar verirsiniz
 3. iş hayatınızda gelişmeler olabilir, mesela ekip değişir
 4. her şeye yetişebilmek için bir plan yapma ihtiyacı hissedersiniz
 5. yeme/uyku düzeniniz gibi alışkanlıklarınızı değiştirmeye karar verirsiniz
 6. tıbbi/bitkisel ilaçlar kullanmaya başlarsınız

Güneş tutulması gerçekleştikten sonraki 5 gün içinde gündem belirgin hale gelecektir. Aklınıza gelen fikirleri, aldığınız haberleri, yaşadığınız olayları bu gözle inceleyin lütfen. Ayrıca bugünlerde aldığınız kararların 6 aylık bir süreç oluşturacağını ve 6 ayın sonunda sonuç üreteceğini hatırlayın!

Ay Tutulması & Mars Etkileşimi: 26 Temmuz – 15 Ekim

Mars döngüsü 2 yılda bir başlar ve önemli başlangıçları tetikler değerli okurlarım! Şu anda yaşadığımız Mars döngüsü 27 Temmuz 2017’de başladığında etkilerinden bahsetmiştik. Geçen yıl Temmuz sonunda yaşadıklarınızı hatırlayın lütfen. Aradan bir yıl geçti, Mars gerilemeye başladı. Marsın 2 yıllık döngüsünde önemli bir safhaya geldik! Temmuzun son haftasında Mars aktif olacak, eş zamanlı olarak Ay tutulması gerçekleşecek. Peki sizin hayatınızdaki sonuçları nasıl olur?  Temmuz sonundaki Ay tutulması ve Mars etkileşimi, geçen yıldan bu yana kaynayan tenceredeki yemeği pişirecektir değerli dostlar. Mutlaka önemli sonuçları olacak! Marsın etkisi Ekim ortasına kadar devam edecek. Şimdi bahsedeceğimiz konulardaki gelişmelerin yankıları aylarca sürecektir. Somut örnekler vererek devam edelim. 0-29 derece yükselen oğlak (tüm dereceler):
 1. 6 ay önce başlayan süreç sizi yordu, şimdi kendinizi yormamaya karar verebilirsiniz
 2. sağlık sorunu yaşayabilirsiniz, tedavi gerekir
 3. eş/sevgiliyle ilişki yeni bir safhaya evrilebilir
 4. 6 aydır bedel ödediğiniz süreç tamamlanabilir, meyvelerini toplamaya başlarsınız
 5. fiziksel görüntünüzle ilgili gündem netleşebilir, örneğin planlı bir estetik operasyon olur
 6. haksızlığa uğrayabilirsiniz
 7. “önce ben” demenize neden olacak bir gelişme yaşayabilirsiniz
 8. yaşam alanınız değişebilir, ev/şehir değişikliği olur
 9. hayatınızın seyrini değiştirecek çok önemli konu netleşebilir

Uranüs Etkileşimi: 23 Temmuz – 25 Ağustos

Uranüs hem heyecan hem de engel getiren bir gezegendir değerli dostlar. Öylesine bir heyecan getirir ki; zihnimizi kilitler, başka bir şey düşünemez oluruz. Aklımızı başımızdan alır! Diğer yandan, öylesine engeller çıkarır ki, elimiz kolumuz bağlı kalakalırız. Bu yönüyle Satürn’e benzerlikler gösteriyor. Her ikisi de haritamızda bulundukları alanda düzeni bozar, kaos yaratır. Sevimsiz gezegenler! 🤢 Uranüs ağır hareket eden bir gezegen dostlar! Geçtiğimiz 7 yıl boyunca koç burcundaydı, Mayıs ortasında boğa burcuna geçti. Kasımda yeniden koça gerileyecek, Mart 2019 ise tekrar boğaya geçecek. 2019 dan itibaren 7 yıl boğa burcunda kalacak. Uranüs koçtayken heyecan aradık; artık para, rahatlık ve imkan peşinde koşacağız. Diğer yandan, Uranüs’ün boğaya geçmesini anlatırken “bir dönem bitti 7 yıllık yeni bir dönem başladı” diyenlere bakmayın, öyle olmayacak. Gezegenler burç değiştirince enerjisi değişir, etkilediği konular değişmez. 25 Temmuzda aktif olacak Uranüs sizi hangi konularda etkiliyor? Şimdi konuşacağımız konuların bazılarında beklenmedik, öngörülemeyen olaylar yaşayacaksınız. Engellenecek ve hatta kilitleneceksiniz. Durumu değiştirmek için uğraşsanız da mümkün olmayacak, şartlar izin vermeyecek. Özetle kaos oluşacak. Diğer yandan, bazı konularda heyecan verici şeyler olacak: yeni bilgiler, yeni başlangıçlar ve farkındalıklar oluşacak. Bir süre kendinizi kaptıracaksınız, başka bir şey düşünemez olacaksınız. 0-7 derece yükselen oğlak:
 1. eviniz
 2. yaşadığınız şehir/ülke
 3. aile bütünlüğünüz
 4. aile büyükleriniz, onlarla ilişkileriniz
 5. güvende ve huzurlu olma ihtiyacınız
Mesela evinizden, evinizdeki koşullardan bir türlü mutlu olamazsınız, evde olmak bile sizi geriyor olabilir. Bu süreç aile birliğinizi de bozabilir. Diğer yandan, ülke değiştirmek için girişimleriniz olur. Bu yolda attığınız adımlar ve kazanımlarınız heyecan verici olur. Aynı zamanda ailenizin ve sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz, gibi. 8-29 derece yükselen oğlak:
 1. sosyal ilişkiler, arkadaşlar
 2. kardeş, kuzenle ilişkiler
 3. bilgiye olan açlık
 4. eğitim, öğrenme
 5. ulaşım, seyahat, hareket
Mesela kardeşinizle ilişkileriniz beklemediğiniz şekilde gelişir fakat aynı dönemde sosyal ilişkileriniz canlanır. Bir yandan yepyeni konuları merak edip okumaya/öğrenmeye başlarsınız, diğer yandan sürekli seyahat halindesinizdir, gibi..
Özetle Uranüs enerjisi nedeniyle bir yandan engellenmişlik, bir yandan heyecan oluşur. Zaman zaman sıkışıp kalırsınız, sinir olursunuz! Temmuzun sonlarından itibaren ne demek istediğimi anlayacaksınız. Dediğim gibi, geçen Temmuz da olmuştu! Gelelim Satürn’e! Bu yazıda ayrıntılarına değinmeden geçeceğiz. Haziran yorumunda, Satürn kaynaklı sorunların başlayacağını söylemiştik. Şu anda yaşıyor olmalısınız! Ağustos’la birlikte stres artacak, tahammül azalacak. Satürnün sizi hangi konularda etkilediğini bilmiyor veya hatırlamıyorsanız, lütfen Haziran yorumunuzu bir kez daha okuyun. Ağustosta görüşmek üzere, böylesine önemli zamanlarda güzellikler ve bol bol şans diliyorum. ❤ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun

Burcuna Göre Mobil Uygulaması 

Burcuna Göre mobil uygulaması hazır değerli dostlar! Apple ve Android işletim sistemi olan tüm telefonlara uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. ⭐✌ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store Mobil uygulamada neler var? 1- Doğum saatinizi netleştirip doğum haritanızı oluşturacağım böylece “doğum saatim belli değil” sorunu çözülecek. 😊 2- Önemli astrolojik olayları hatırlatmak için size uygulama üzerinden bildirimler ileteceğim böylece zamanın ruhunu her zaman biliyor olacaksınız. 3- Uygulama üzerinden bana soru sorabileceksiniz böylece kritik anlarda doğru kararlar alacaksınız. Özetle eşi benzeri olmayan bir mobil uygulama yaptık. 😎 Zamanla hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacağına eminim.☀ Nasıl üye olunur?  Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulama menüsünde bulunan “Premium Olun” bölümündeki formu doldurun, Burcuna Göre ekibinden arkadaşlar size ulaşacak, ödeme süreciyle ilgili bilgi verecek ve benimle bir öngörüşme yapmanız için randevu oluşturacaklar. Bu görüşmede doğum haritanızı oluşturmak için sohbet edeceğiz, tanışacağız. Uygulamanın ücreti aylık 39TL, üyelik süresi ise 9 ay. Yani 9 ay boyunca ayda 39TL ödüyorsunuz. Takdir ederseniz ki bu ölçekte bir danışmanlık hizmetini tüm okurlarıma aynı anda verebilmem imkansız. Bu nedenle sınırlı sayıda üyelik oluşturacağız. Görüşmek üzere ⭐⭐⭐⭐⭐]]>