Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Her okurumun yaşamına ışık olabilecek ihtimalleri aktarmak için yazıyorum, bu nedenle farklı olasılıklar vermeye çalışıyorum. Sizin hayatınıza hangi ihtimal uygunsa onu referans alabilirsiniz. Tüm ihtimalleri yaşayacaksınız gibi düşünmeyin lütfen, hayatınıza uygun olan ihtimali (benzerini) yaşarsınız. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Sosyal ilişkilerin hareketli olacağı zamanlar.. 2. Gelirinizi artıracak planlar yapmak için, iş düşünmek için ideal bir ay olacak. Bazı okurlarım işe girecek, bazıları iş değiştirmek için adım atacaktır. 3. Yeni bir sosyal network oluşturmak için adım atabilirsiniz. Eski tanıdıklarla bir araya gelebilirsiniz mesela, daha sık görüşelim dersiniz..

Zorluklar

1. Sağlık sorunları dönemin ruhunda var maalesef, tıbbi destek almanız gerekebilir, yolunuz hastaneye düşebilir. 2. Hizmet aldığınız kişi ve kurumlar sinirinizi bozabilir. 3. Arkadaşlarınızın bazıları ile gerilebilirsiniz, kendinizi dışlanmış hissetmenize neden olabilirler. 4. Eşiniz/sevgilinizle ilişkinizde sorunlar varsa, özellikle Şubatın ikinci yarısında hayal kırıklığı olabilir. Yolları ayırma baskısı hissedebilirsiniz. 5. Aileden gelen finansal destek talebi zor durumda kalmanıza neden olabilir. 6. Şubatın sonuna doğru iş hayatınızdaki gelişmeler veya yapılması gereken harcamalar tadınızı kaçırabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz, uyku dengeniz bozulabilir. Huzursuz ve tatminsiz bir şekilde hayatınızın istediğiniz şartlara sahip olmadığına inanırsınız.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır, her Dolunay gibi bir dönem/gündem sona erer, bir yenisine kapı aralanır. Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. Neler beklemeli? 1. Eşiniz/sevgilinizin hayatındaki gelişme netleşir, yeni bir dönem başlamış olur. 2. Bir ilişkiniz yoksa fakat flört aşamasında iseniz, başlamak için şartlar olgunlaşır. 3. Eşinizle/sevgilinizle ilişkinizin seyrini değiştirecek gelişmeler olabilir. Yeni bir dönem başlamış olur. 4. Bebek bekleyenler için doğum olabilir. Gördüğünüz gibi konu temel olarak ilişkilerinizi kapsıyor olacak fakat bir alternatif de ortaklı ticaret yapanların ortaklarıyla ilişkilerinde yeni dönemin başlamasıdır.

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması bir Yeniay’dır. Ne türden bir gündem oluşturabilir? 15-29 derece yükselen oğlak: 1. Spora başlayabilirsiniz, fiziksel enerjinizden kurtulmanın zamanıdır. 2. Aileden uzaklaşma hamlesi yapabilirsiniz, kendi yolunuzu seçersiniz, bağımsız, tek tabanca!! 3. Ortamınıza, hayatınızdaki insanlara ait olmadığınızı düşündürecek olaylar veya fikirler belirebilir. Yeni bir gelecek için heyecan duyarsınız. 0-14 derece yükselen oğlak: 1. Geliriniz ve harcama kapasitenizi ilgilendiren adımlar mümkündür. Yeni iş olanaklarını araştırmak, kazancınızı artırabilecek fikirleri uygulamaya koymak gibi.. 2. Harcama yapmanız gerekebilir, almayı planladığınız telefonu alırsınız mesela. 3. İşinizden çok memnun olmadığınız hissi oluşabilir, bu duyguları tetikleyecek olaylar gerçekleşebilir. Güzellikler dilerim.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

  • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
  • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
  • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
  • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
  • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>