Yükselen OğlakOğlak Burcu Şubat 2017 Yorumu: Yaşam Alanı ve İletişim

Ocak 27, 2017by Zafer Ceyhun36

Oğlak burcu Şubat 2017 yorumu, önemli astrolojik olayların oğlak burcuna özel etkilerini içeriyor: 11 Şubat Ay tutulması, 26 Şubat Güneş tutulması, Venüs gerilemesi! Yılın en hareketli zamanları başlamak üzere değerli dostlar. Rahatlıkla söyleyebilirim ki ileriki yıllarda hatırlayacağınız türden gelişmeler yaşanacaktır. Şubat 2017 önemli çünkü hem Güneş/Ay tutulmalarına sahne olacak hem de Venüs gerilemesinin gündemi şekillenecek. Önümüzdeki birkaç ay boyunca gündemi meşgul edecek konular, Şubat ayında kendini gösterecektir. Başlamadan önce Şubattaki önemli astroloji olaylarını sıralayım:

 1. Venüs koç burcuna geçiyor: 3 Şubat
 2. Jüpiter gerilemeye başlıyor: 6 Şubat
 3. Ay tutulması: 11 Şubat
 4. Güneş tutulması: 26 Şubat
 5. Mars-Uranüs kavuşumu: 27 Şubat
 6. Mars-Jüpiter karşıtlığı: 27 Şubat
Hadi başlayalım. 🕵

Şubat 2017 Ortak Yorumu

Zamanın enerjisinde önemli değişimler gerçekleşmek üzere değerli okurlarım. Birinci sebep 6 Şubatta Jüpiter gerilemesinin başlaması. Bu konuya yıllık yorumunuzda değinmiştik fakat aslında ayrı bir yazıyı hak ediyor. Şimdilik değinmeden geçelim, yakında geri döneriz. İkincisi sebep ise Venüs’ün 3 Şubat’ta koç burcuna gelmesi ve Mart-Nisanda koç burcunda geriliyor olması.. Burcuna Göre’de sık sık Venüs’ten bahsetmediğimizi fark etmişsinizdir. Nedeni basit: zamanın ruhunu hangi gezegenler oluşturuyorsa onlardan bahsediyoruz. 😊 Geçen yıl bol bol Mars/Satürn konuşmuştuk mesela, hatırlayacaksınız. Önümüzdeki 4 ayda ise Venüs konuşacağız; zamanın ruhuna damga vuracağına emin olabilirsiniz. Venüs’ün koç burcuna gelmesiyle birlikte aylar sürecek bir süreç başlamış oldu. Bazı olasılıklardan bahsetmek istiyorum: Olasılık 1 Şubat ayında Venüs’ün olumlu enerjisini ardımıza alarak bazı adımlar atacağız, güzel sonuçlar alacağız. Sonra Mart ayında Venüs gerilemesi başladığında, Şubattaki gelişmelerin bazı sonuçları ile yüzleşeceğiz. Belki sadece ve sadece Şubat ayında oluşan yeni şartlara uyum sağlamak için çabalayıp yorulacağız belki de Şubatta fazla iyimser/rahat davrandığımızı fark edeceğiz. Bazı adımları yanlış/eksik atmış olabileceğimiz gerçeğiyle yüzleşmek de olasılıklar arasında yer alıyor. Olasılık 2 Şubatta bazı atılımlar yapmaya hazırlanıyor oluruz, mesela iş görüşmesi yaparız. Mart ayında ise sonuç alacağımızı düşünürüz veya bize öyle söylenir. Fakat Martta başlayacak olan Venüs gerilemesi, bu sürecin uzamasına neden olur. Zaman beklediğimizden daha ağır ilerler, tahmin edilenden daha uzun süre belirsizlik ile mücadele ederiz. Peki uzun vadeli olarak değerlendirecek olsak, iyi midir kötü mü? Elbette kişiye/doğum haritasına göre değişir fakat temelde Venüs gerilemesinden sonra yeni kazanım/bakış açısı edinmiş oluruz. Hayatımız köklü şekilde değişir! Süreç zor olsa bile sonuçları çoğu zaman iyi yönde olur! Not 1: Mart ayında gerçekleşecek olan Venüs gerilemesinden neden Şubat yorumunda bahsetmiş olduğumu doğru bir şekilde anlatabildiğimi umuyorum. Olaylar Şubatta başlıyor kıymetli okurlarım ve Mayısa kadar devam edecek; farkındalığınız yüksek olsun! Not 2: Venüs gerilemeleri 8 yıllık döngüler halinde kendini tekrarlar. Bu nedenle, 2017 Martta koç burcunda Venüs gerilemesi yaşanıyorsa, emin olabilirsiniz ki 8 yıl önce ve 16 yıl önce (Mart 2009 ve Mart 2001) Venüs gerilemesi yine koç burcunda yaşanmıştır. Devamında, Şubat-Mayıs 2017 zaman dilimindeki gelişmelerin, geçmişte yaşananlara “konu bakımından benzerlikler” göstereceğini de söyleyebiliriz. Not 3: Yükselen burcu oğlak olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma özel bir hatırlatma yapmak istiyorum: Oğlak burcu yorumlarında okuduğunuz gündem maddeleri hayatınızla örtüşmüyorsa, kova burcu yorumunu okuyun; aradığınızı o yazıda bulacaksınız. Nedenini ileride bir video ile anlatacağım. Not 4: Yazının sonunda Venüs gerilemesini anlattığım bir video bulacaksınız, izlemenizi öneriyorum.

Oğlak Burcuna Göre Şubat 2017

Venüs etkileri kapsamında yaşanması muhtemel gündem maddelerinizden bahsedelim öncelikle:
 1. yaşadığınız şehrin/ülkenin değişmesini gerektiren gelişmeler
 2. birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili olaylar, onlarla ilişkileriniz
 3. aile büyüklerinize destek olma veya onlardan destek alma gereksinimi
 4. evinizde bazı yenilikler, tadilat ve düzenlemeler
 5. ev satın almak veya satmak
 6. evlilik, boşanma gibi kararlar
Söz konusu gelişmeleri, yukarıda konuştuğumuz çerçevede değerlendirmeyi unutmayın! Diğer yandan; yaşanacak olaylarla 26 Şubattaki Güneş tutulması sonrasında oluşacak olaylar arasında bir bağlantı olacağını öngörebiliriz. Bu konuya bir sonraki başlıkta değineceğiz. Ayrıca, Güneş tutulmasından sadece bir gün sonra 27 Şubatta Mars-Jüpiter-Uranüs etkileşim halinde olacaklar. Bu etkileşimlerinin sonucunda açığa çok ama çok güçlü bir enerji çıkacak. Peki hangi konulara etki edecek? Az önce Venüs gerilemesinde bahsettiğimiz konulara etki edecek. Bu nedenle, Şubat başında Venüs koç burcuna geliyor, Şubat sonunda Güneş tutulması ve Mars etkileşimleri oluyor, Mart başında Venüs gerilemeye başlıyor. Diyebiliriz ki, Şubat başında yaşanmaya başlayacak olaylar, Şubat sonuna gelindiğinde hiç beklenmediğiniz kadar iyi veya şaşırtıcı derece ters sonuçlar doğurabilir. Her koşulda mutlaka hayatınızı değiştirme gücüne sahip olacaktır. Bu nedenle, 11 Şubattaki Ay tutulmasının etkilerinden önce 26 Şubattaki Güneş tutulmasına değinmek istiyorum şimdi.

26 Şubat Güneş Tutulmasının Oğlak Burcuna Özel Etkileri

Geçen ayki yorumunuzda şöyle demiştik: Ocak ayında atacağınız adımlar, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla birlikte güçlenerek yeni bir durum yaratacaktır. Ocak yorumunu okumayanlar için: Oğlak Burcu Ocak 2017 Yorumu Peki Güneş tutulmasının etkilerini hangi konularda yaşayacaksınız? 🌞
 1. birinin size karşı tavrıyla ile ilgili rahatsızlık duyup tepki verebilirsiniz
 2. üslup ve tavrınızı değiştirmek isteyebilirsiniz, daha sert/yumuşak olmak gibi
 3. eğitimle ilgili önemli bir karar alırsınız, yeni bir süreç başlar
 4. taşınmanız gerekebilir
 5. hevesle bir konuyu okumaya/araştırmaya başlayabilirsiniz
 6. bir seyahate çıkmanız gerekebilir, sonuçları güçlü olacaktır
 7. ulaşımla ilgili bir gündem oluşabilir, tatsız olabilir dikkat!!!
Bu noktada bir uyarım olacak: iletişim ve ulaşım kazalarına karşı dikkatli olunmalı. Mesela, agresif bir tavır veya belki de bir yanlış anlaşılma ile köklü bir ilişki zedelenebilir. Diğer yandan görünmez kazalara karşı dikkatli olmak şart! Bir trafik kazası sonucunda keyifsiz günler geçirebilirsiniz, g-günlerce aracınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, Allah esirgesin daha kötüsü de mümkün! Biliyorsunuz olumsuz şeylerden konuşup korku yaratmak istemiyorum, çok nadiren bu tür uyarılar yapıyorum fakat bu sefer es geçmem mümkün değildi; bazı zamanlarda dikkatli olmak gerekiyor! Uyarılarım özellikle 23 Şubat – 10 Mart arasında geçerlidir.

11 Şubat Ay Tutulmasının Oğlak Burcuna Özel Etkileri

Ay tutulması aslan burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım ve aslandaki tüm astrolojik olaylar sizin için istisnasız olarak güçlü sonuçlara gebedir. Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor fakat yeni okurlarımız için hatırlatmak isterim: Ay tutulması bir Dolunaydır ve her Dolunay, bir sürecin netleşmesine/sonlanmasına vesile olur. Oğlak burcuna özel Ay tutulması olasılıklardan bahsedelim: 🌓
 1. parasal ihtiyaç oluşur ve destek almanız gerekir (borç/kredi)
 2. harcama yapmak zorunda kalırsınız
 3. çıkarlarınızı savunmak için çatışmaktan başka seçenek kalmaz
 4. duygusal sarsıntı yaşarsınız, yeni duruma uyum sağlamanız gerekir
 5. özel/iş hayatınızda bir şeyden/birinden vazgeçersiniz
 6. kızgın/tedirgin olmanıza neden olacak bir durumun içinde kalırsınız
 7. bir hastanız varsa vefat edebilir
Ne kadar keyifsiz haberler verdim! Aslında şöyle düşünüyorum: Ay tutulması gündeminizin parayla ilişkili olma olasılığı son derece yüksek. Diğer olasılıklar çok az insan için geçerli olacak. Tutulma etkileri Şubatın ikinci haftasında başlar ve 17 Şubat’a kadar netleşir, gündem sona erer ve hayatınıza devam edersiniz. Oğlak burcu Şubat 2017 yorumunuzda, önümüzdeki günlerde ve aylarda yaşanması muhtemel olaylara ışık tutmaya çalıştık. Şubat-Nisan arasında birçok insanın hayatı temelden değişecektir, bunu söylemek mümkün. Yılın ikinci önemli zaman aralığı ise Temmuz-Eylül arası olacak. Oldukça yoğun Mars enerjisi zamanın ruhuna tesir edecek. Umuyorum ki bu enerji patlamalarını hayatınıza olumlu şekilde entegre etme imkanı bulursunuz. 🙏 Bu yazıyı oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz.😇 ❤️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun ]]>

36 comments

 • Tutiş

  Ocak 27, 2017 at 5:56 pm

  Yükselenim oğlak, güneşim koç ve ay burcum akrep. İş hayatım zorluklarla geçiyor ne zaman rahatlayacağım acaba Zafer Bey?

  Reply

 • Mine

  Ocak 27, 2017 at 6:26 pm

  Yay burcu ne zaman Zafer bey. Valla oglak yazisini okudugumda cok korktum. Gecen ay dedikleriniz yani aralikta oldu. Halen etkisi duzelmiyor. Oglaklar ne zaman yukselise gecer.. cunku belki de en zor yil oglaklar icin geciyor. Sizden ricam 17 Aralik 1975 22.30 Gaziantep. Kariyerde bir gelisme gorunuyor mu..

  Reply

 • ayşe

  Ocak 27, 2017 at 7:15 pm

  Merhabalar Ceyhun bey, yorumlarınızı çok başarıli buluyorum, sizi bayadır takip ediyorum, genel bir iki bir şey söyler misiniz bana da:) ileride yüksek lisans var mı mesela:) 04.01.1986 tokat doğumluyum, sabah namazi sıralarında doğmuşum.konuşurken tereddut eder ve çekinirim.bu huyumu nasıl aşıcam bilmiyorum 🙁 bir tavsiye istiyorum:)

  Reply

  • ayşe

   Ocak 27, 2017 at 8:10 pm

   Bir şey daha sorabilir miyim:) geçen kasım ayındaki dolunayda evlilik teklifi aldığım kişiden ayrıldım, onunla ileride kaderimizin birleşme durumu var mı? 21.02.1986 konya doğumlu o da, yükselenini bilmiyorum. İnsan ayrılsada bir ümit besliyor işte, ama kader işleyişi çok farklı değil mi..

 • ayşe

  Ocak 27, 2017 at 7:44 pm

  Hay Allah kurusa bakmayın çok yollamışım:( mesajlarım gitmiyordu sitede sorun var diye düşündüm:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 27, 2017 at 7:53 pm

   siliyorum öyleyse ikisini Ayşe hanım.

 • Özcan

  Ocak 27, 2017 at 9:00 pm

  Zafer bey;Öncelikle basarilarinizin devamını canı gönülden tebrik ediyorum.Sayenizde astrolojiye ilgi duymaya başladım.Venüs gerilemesi mart 2001 ve mart 2009 tarihleri arasında ayak ve kol kırılması yasamisligim var dikkatli olmak lazım sanırım.Ayrıca ilişkiye başlamak için doğru zamanlar mı? Özellikle eski sevgili ile!!!

  Reply

 • Seda

  Ocak 27, 2017 at 9:18 pm

  Zafer bey, sizi uzun zamandır takip ediyorum ve bu kadar başarılı yorumlayabilmenizi tebrik ediyorum. Hayatımın en zor 1,5 senesini yaşadım. Gerçekten çok yorgun ve umutsuz olmaya başladım. Herkes çok pozitif bir insan olduğumu söyler ama artık zorlanıyorum. İyi günler gelecek mi ne olur söyleyin, 16 ocak 1980 Bandırma doğumluyum sabah 08.30 gibi. Teşekkür ederim.

  Reply

 • Deniz

  Ocak 28, 2017 at 12:58 am

  Zafer bey heyecanla netteki en ozel en gercekci yorum olan tabsiyelerinizi bekliyorunm.04 01 1970 izmir dogumlu esim oglak 2014ten beri issizlikten bittik artik yakin zamanda is olurmuyurt disi kaynakli tesekkurler sizi cok seviyoruz sevgiler

  Reply

 • Hulya

  Ocak 28, 2017 at 5:26 pm

  Yukselenim oglak. Demek ki subat’i evde gecirmek gerek :))) cok korktum acikcasi.

  Reply

 • Zeynep

  Ocak 28, 2017 at 6:36 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Değerli yorumlarınız ve bizlere ışık tuttuğunuz için çok teşekkürler bu gerçekten çok kıymetli. Sizi seviyoruz 🙂 Oğlak yükselen terazi ay akrep 42 yaşındayım. Dört buçuk yıllık ilişkim bitti ya da bitmek üzere can çekişiyor diyelim.Ufukta aşk var mı ne dersiniz? Bir de 2017 nin sonunda satürn 1. eve yerleştiğinde yine 2 buçuk yıllık zor bir döneme daha mı giriyor lacak oğlaklar? Yani bu yaşadığımız 12. ev etkilerine kıyaslarsak bizi daha zor günler mi bekliyor? Gülümsemeyi unuttuk, acaba oğlak göğün mavi olduğunu kuşların sesini tekrar ne zaman fark edecek 🙂
  Çok teşekkürler çok sevgiler,
  Zeynep

  Reply

 • Yaprak

  Ocak 28, 2017 at 11:16 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Emeğinize sağlık yorumlarınız için çok teşekkür ederim 🙂
  Şu an iş değişikliği gündemim var ancak çok fazla kararsızım bu konuda desteğe ihtiyacım var. Birde eşimle aramızdaki uyumu merak ediyorum ve çocuk düşünüyoruz ama bunun için astrolojik anlamda da uygun tarihler var mıdır?
  Ben 29.12.1990 01:30 Üsküdar doğumluyum, eşim 29.01.1989 23:00 Eskisehir doğumlu.

  Reply

 • Özlem

  Ocak 29, 2017 at 10:49 pm

  Oğlak ve üstüne yükseleni oğlak olanlar ne yapsın?

  Reply

 • Nilsu

  Ocak 30, 2017 at 12:48 am

  Elinize saglik Ceyhun bey, yine oldukca aciklayici bir yorum olmus. Bikac zamandir deniyorum, dolunay donemlerinde yogun tedirgin ve ofkeli oluyorum. Ay tutulmasi aslan burcunda gerceklesiyor demissiniz. Hangi burcta oldugu ne kadar onemlidir acaba? Yani genel olarak ayin etkilerini kendimde olumsuz goruyorum desem, yanlis bir cikarsama mi olur?

  Reply

 • Nilüfer

  Ocak 30, 2017 at 2:37 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey ,
  Önceden size müjdemi vermiştim ama açıkçası oğlaklığımdan olsa gerek girdiğim işten çok da memnun değilim, bulunduğum noktaya da “bu bir başlangıç olsun.” diyerek atmıştım çünkü. Fakat nedendir bilinmez 🙂 iş ilanlarında (gönlüme göre olan firmaların) bir bereketlenme oldu ve bendeniz Şubat ayının 25 ine doğru bi iş görümesinin cevabını bekliyorum. Sizce geri dönüşü negatif mi olur? 12.01.1991 Bolu doğumluyum. 18.10’da dünyaya gelmişim.
  Bir de Ceyhun Bey bu kadar çabanın karşılığını ne zaman almam mümkün olacak? Daha ne kadar sabırla beklemem gerekecek? Bana cevap verirseniz çok memnun olurum

  Reply

 • Reyhan

  Ocak 31, 2017 at 8:45 am

  Zafer bey benim doğum tarihim net değil, aralık sonu denildiği için yay mı oğlak mı bilemiyorum. Bu konuda hesaplama yapıyor musunuz
  Mail gönderdim ama cevap gelmedi
  Sevgiler

  Reply

 • Vuska_Baku

  Ocak 31, 2017 at 4:01 pm

  Merhaba. Oncelikle tesekkur yazdiginiz icin. Cevaplarsaniz cok sevinirim
  Gunes ve venus oglakta (7.evde ) kavusum halinde natal haritamda , yukselen yengec ve ay kocta. Venus gerilemesi bitince kotu etkiler almamak icin nasil davranmali. ve ya venus gerilemesi neler getire bilir.
  Lutfen bir kac soz soyleyin . tesekkur

  Reply

 • Hayriye

  Ocak 31, 2017 at 5:44 pm

  Zafer bey umarim oglaklar icin parasal konular bir cozume kavusabilir umarimmmm

  Reply

 • leyla

  Şubat 1, 2017 at 10:43 am

  Merhaba,
  4 Şubatta nişan ve 4 Martta nikahım var. Venüs retrosu nedeniyle nikahı öne çekmek veya ötelemek istedim ancak olmadı şartlar o tarihi gerektirdi. Bazen de akışa çok müdahale etmemek gerektiğini düşünerek kabul ettim. Ne dersiniz beni olumsuz etkiler mi bu durum?

  Reply

 • leyla

  Şubat 1, 2017 at 10:43 am

  Merhaba,
  4 Şubatta nişan ve 4 Martta nikahım var. Venüs retrosu nedeniyle nikahı öne çekmek veya ötelemek istedim ancak olmadı şartlar o tarihi gerektirdi. Bazen de akışa çok müdahale etmemek gerektiğini düşünerek kabul ettim. Ne dersiniz beni olumsuz etkiler mi bu durum?

  Reply

 • PinarA

  Şubat 1, 2017 at 11:55 pm

  Merhabalar 14.01.1980 sabah saat 03:30 gibi Giresun’da doğmuşum. Yukselenim akrep olarak yorumlarınızı okuyorum. Özellikle son aylarda hep bir kariyer,iş, para, müjdeli haber diyorsunuz fakat hiçbiri bana uğramıyor. Acaba yukselenimde bir yanlışlık mı var?

  Reply

 • ela

  Şubat 2, 2017 at 6:53 pm

  12.01.1982 sabah saat 3.30 da doğmuşum. aşk hayatım nasıl olacak…? aşk gelecek mi bana. yüzüm hiç gülmedi…:(

  Reply

 • Azeri kızı

  Şubat 5, 2017 at 12:25 am

  Konustuklarinizi buyuk bir zevkle dinledim.Sindirella cok sevdigim bi masal ve anlattiklarinizla baska bi boyut kazandi benim icin. Artik Sindirella diyince venusu venus diyince sindirellayi hatirliyicam 😀
  Her zaman yorumlarinizi tekrarlayacak gibi yasiyorum. Mucize gibi hakikaten. Emeyinize yureyinize saglik Ceyhun bey!

  Reply

 • gülçin

  Şubat 5, 2017 at 5:09 am

  Merhaba Zafer bey,
  Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle bizim de makus talihimiz bir nebze de olsa değişir inşallah.
  Ben 2012 nin son aylarından itibaren hep yanlış anlaşılıyorum ve tüm işlerim kötü gidiyor.
  27/12/1983 istanbulda doğdum. sizden ricam neden 2012 den beri herşey ters gidiyor ve ne zaman düzelebilir?

  Reply

  • Kader

   Şubat 8, 2017 at 1:07 pm

   Zafer bey, iyi günler diliyorum….öncelikle astrolojiyi hiç bilmeyen birinin bile anlayabileceği şekilde duru ve sade bir dil kullandığınız için teşekkür ediyorum…şimdiye kadar takip ettiğim bütün astroloji yazıları çok kadersel zamanlardan geçtiğimizin altını çiziyor özellikle…adımın Kader olması :)) ve güneş burcumun Aslan olması bu konuya dikkatimi daha fazla çekiyor inanın…Bu arada 21 derece Yükselen yayım ama ben hep yükselen oğlak yorumlarını okuyorum…çünkü birinci evimin büyük bir kısmını oğlak burcu işgal ediyor…biliyorum çok uzattım..sorum şu ki güneşim 19 derece aslan burcunda ve sekizinci evde tam karşısında aynı derecede satürn var…ve ay tutulması benim güneşime kavuşum satürnümede karşıt açı yapıyor….korkmalımıyım :(((
   teşekkürler şimdiden ve sevgiler 🙂

 • gülçin

  Şubat 5, 2017 at 5:15 am

  bu arada doğum saatim 12:15

  Reply

 • Ayşe

  Şubat 6, 2017 at 9:46 pm

  Merhaba zafer bey ben 30 12 1973 saat 05 30 antalya doğumluyum yükselen yay olan oğlak burcuyum ne zaman ferahlıycam bu tutulmalar bir işe yarıycakmı. Teşakkürler

  Reply

 • Feyza

  Şubat 7, 2017 at 10:59 pm

  Zafer Bey meraba. En doğru yorumları her zaman siz yapıyorsunuz. Gerçekten sizin sayenizde astrolojiye inanmaya başladım. Dedikleriniz hep çıktı ve çıkıyor. Astrolojide sadece size inanıyorum artık. Ben 9 ocak 2001 doğumluyum. Yükselenim kova. Şu ekonomik sıkıntılarım ne zaman bitecek ve aşk hayatımda bir değişiklik olacak mı merak ediyorum. Teşekkürler

  Reply

 • Müjgan

  Şubat 8, 2017 at 7:18 pm

  Zafer bey venüs gerilemesi video nuzu izledim oğlak burcunda olanları kaçıncı evinde venüs gerileyecek her oglak için aynımı olacak yoksa farklìmì olacak 2001 ve 2009 yaşanan olaylrın benzeri olacak diye ifade etmişsiniz kafam çoook karıştı 23.12.1978 saat14:30 Aydın başarılarınızìn devamını dilerim ilginiz için teşekkür ederim

  Reply

 • sibel

  Şubat 13, 2017 at 2:42 am

  Slm ceyhun bey 24 subatta yegenim ameliyat olucak bu tarih ocakta kararlastirildi bu tarih araligi sakincali mi tesekkur ederim

  Reply

 • Güllü

  Şubat 13, 2017 at 11:42 pm

  Merhabalar Zafer bey 15/01/1999 doğumluyum saat:19:15 İstanbul doğumluyum.Önümde önemli sınavlarım var ve ben onlara odaklanamıyorum her şey sanki bitmiş gibi vazgeçiyorum ben ne zaman kendime gelebilsem ve sevdiğim insanlardan sevgimin karşılığını alamıyorum.

  Reply

 • Banu

  Şubat 17, 2017 at 4:59 pm

  Zafer beyyy .. 01.01.1985 manisa 16.45 doğumluyum akademik olarak sınavlara giriyorum bu dönem , hatta son 3 yıldır.. Sizle iletişime geçip doğum haritamı yorumlatmak istedim . Burcu hanım ile iletişime geçtim fakat maddi olarak karşılayamıyrm şuan çünkü hala evet hala kii öğrenciyim akademik kadro için inat ettim bir nevi . Maddi gücüm yok maalesef ki
  Sizden ricam lutfen dogum haritami yorumlar misiniz ? Cunku cok fazla emek veriyorum ve her defasinda bir noktada hayal kirikligi yasiyorum .. Iletimi dikkate alirsaniz cok sevinirim .. Cunku sizi surekli 1.5 yildir takipteyim ve takipte de kalicam ve mutlaka danismanligimizla ilerleyebilinecek bir ozveriyle calistiginizi biz okuyuculariniza aktariyorsunuz.. Sevgiyle kalin ..

  Reply

 • Esra

  Şubat 20, 2017 at 5:24 pm

  Ceyhun bey meraba..16 ekim 1983 dogumluyum ve yükselenim oğlak.. eşim 26 aralik doğumlu ve oda oğlak burcu..10 yıllık evliyim ve cok aşık olmama ragmen evliligimiz hep sıkıntılı ilerliyo..acaba bi kopus evresindemiyiz..ne yapacağımı bilemiyorm..lutfen yardimci olun..

  Reply

 • Fatoş

  Şubat 22, 2017 at 5:14 pm

  Meb zafer bey benim doğum tarihim 14 ocak 1982 sabah 6.30 venusum kovada merkurum kovada mars terazide jupiterim akrepte saturn terazide uranus yayda neptun yay pluto terazide yükselenim oglak ay burcun başak ne gibi değişimler yaşayacağım özellikle iş konusunda is bulabilecek mıyım sınavlara hazırlanıyorum acaba ne gibi sonuçlarla karşılaşacağım sizi surekli takip ediyorum astrolojiyi sizin sayenizde sevdim lutfe n bir yorum bekliyorum sizden doğum haritanın hepsini attim

  Reply

 • ada

  Şubat 26, 2017 at 11:51 pm

  iş haytım yolunda gitmiyor alacaklarımı alamıyorum 14 01 1969balıkesir doğumluyum bu iş olayı nasıl ne zaman ne şekilde düzelebilir doğum saati oğleye yakın diyorlar başka bilgim yok

  Reply

 • Pingback: Oğlak Burcu Mart 2017 Yorumu: Eğitim, Aile ve Yaşam Alanı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin