Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste hazırladım. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Her okurumun hayatına dokunan yorumlar yapmak en önemli amacım. Kimi okurum evli kimi bekar, kimi çalışıyor kimi üniversitede okuyor. Dolayısıyla herkes hayatın farklı bir dönemini yaşıyor, haliyle gündemler farklı. Bu yazıda farklı olasılıkları göz önüne alacağım. Siz kendi hayatınıza uygun olan ihtimalleri referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Yükselen burcunuzun derecesi 0-18 derece arasında ise sizi güzel bir gündem bekliyor. Ekonomik anlamda yeni bir dönemi başlatacak gelişmeler gerçekleşecek. Bunun nedeni eşinizin kazancında artış olabileceği gibi, aileden gelen bir destek veya geçmişten bugüne sarkan bir konudan sonuç almak olabilir. 2. Çalışma hayatına ilk kez girecekler için muhteşem bir dönem diye düşünüyorum. Her ne işe giriyorsanız, başlangıçtaki zorluklar bir yana, doğru bir işe giriyorsunuz. 3. Yeni başlayan ilişkiler için zamanlama çok çok iyi olacak. Zamanın enerjisini doğru kullanmak gerekiyor, içinize kapanmayın, dışarı olun, sosyal olun. 4. Biten bir ilişkiniz varsa ve yeniden bir araya gelmek istiyorsanız, Ocakta bu mümkün görünüyor. Bazen geçmişin çirkin taraflarını unutup güzelliklerine odaklanmak gerekiyor. 5. Bir golden retriever sahiplenme niyetiniz varsa, Ocakta olur. 6. Yeniden spora başlarsınız veya sağlık hissiyatınızı iyileştirecek adımlar atarsınız.

Zorluklar

1. Statü hassasiyetinizin artacağı zamanlardasınız. Kendinizi yetersiz görüyorsanız ciddi gerginlik oluşur. Benzer şekilde iş yerinde olan bitene karşı tepkileriniz yüksek tondan olmaya meyilli olabilir, eminim sakin kalmayı başarırsınız. Zamanın enerjisi sizi gergin hissetmeye zorlayacaktır, somut olaylar yoksa buna direnmek lazım. 2. Kardeşlerinizle ilgili sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 3. Gizlenen bir şeyler açığa çıkabilir, tadınızı kaçırabilir. Evrak işleri, yanlış anlama ve eksik bilgilendirmenin yaratabileceği sorunlara karşı dikkat!

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. İhtimaller (0-10 derece): 1. Eş/sevgili odaklı bir gündem olacaktır. Yeni başlayan ilişkiler için zamanın enerjisi çok iyi demiştik, Dolunay ile birlikte, daha Ocak ayının ilk günlerinde başlar. Belki de yıl başında tanıştınız! 2. İlişkiniz kopmaya doğru gidiyorsa dolunay bitirir. 3. Ticari ortaklık söz konusu mu? Ocakta kurulan ortaklıkları doğru zamanda doğru enerji ile kurulmuş sayıyorum. Elbette zamanın enerjisi kusursuz değil fakat genel hatları ile iş-para-insan ilişkisi olan her konu Ocakta başlarsa güçlü devam eder. İhtimaller (11-29 derece): 1. Çalışma arkadaşlarınız değişir veya iş yerinin koşullarında değişiklik olur. 2. Spor/fitness başlar. 3. Eğer bir süredir işinizle ilgili kötü bir beklenti oluştuysa, işten ayrılmak gibi ihtimaller söz konusu ise, Dolunayda gerçekleşir gibi görünüyor. 4. Sevdiklerinize yardımcı olmanız gerekir, sağlık sorunu varsa tedavi süreci başlar.

Yeniay: 17 Ocak

Yeniay 17 Ocakta gerçekleşiyor, gündem 5-6 gün içinde oluşacaktır. Yeniay yeni olaylar ve fikirler yaratır, duygularımızı tetikler. Rahatlama hissi ve heyecan eşliğinde hayatınızda yeni bir dönem başlar. İki nedeni olabilir: iş/para veya ilişki. İşin içinde bol bol Venüs olacak, Venüs varken ya para konuşulur ya aşk! Yeniay bu ikisinden birini veya ikisini aynı anda gündemin merkezine yerleştirecektir. Yeniay ile pozitif gündem oluşacağını düşünüyorum.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>