Oğlak burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniayın burcunuza özel etkileri ile diğer önemli astrolojik olayların sonuçlarını içeriyor. Doğum gününüzü kutluyorum değerli dostlar, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız! ❤️ ❤️ Sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum, yolunuz açık olur inşallah. Sonsuzu kadar yaşayacak olsak, sonsuza kadar bir arayış halinde olurduk diye düşünüyorum bazen. Ne dersiniz? Arayış devam ederken mutlu kalabilmek, fazlasını elde etmek için mücadele ederken eldekinin değerini bilmek çok önemli olsa gerek. Mis kokulu bir ormanın derinliklerinde kıvrılarak akan küçük bir dereyi kendisine yuva yapmış yengeçleri, balıkları, kuşları izliyor olsanız hayat çok farklı görünmez miydi? Yaşam, her yerde bütün sakinliği ve direnci ile devam ediyor! Umarım ki yaşamın mucize gerçekliğinden hiç kopmayan, her nefesin benliğinizde pırıltılar ile yankılandığı bir hayatınız olur. Bu romantik girişten sonra Ocak 2017 yorumunuzla devam etmeliyiz bence 😊😊 Önce önemli astroloji olaylarını sıralayalım:

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

Yeni yıla hızlı başlayacağız kıymetli okurlarım! Önümüzdeki 4 ayda önemli astrolojik olaylar peş peşe geliyor. Aslında bu yazıda, Ocak-Nisan boyunca yaşanması muhtemel olaylara ışık tutacağız. Görünüşe göre önümüzdeki birkaç ayda etkili olacak 2 ana gündem maddesi var. Birinci gündemin kaynağını iki olay oluşturuyor, bunlar balık burcunda gerçekleşiyor.
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını da iki olay oluşturacak, bunlar ise koç burcunda gerçekleşiyor.
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Oğlak burcuna özel etkilerini konuşmaya başlayalım. Birinci gündem; eğitim, iletişim ve ulaşım alanlarında. Birkaç örnek verelim mi?
 1. eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler olur (sınav gibi)
 2. iş görüşmesi olabilir, bir mülakat vb
 3. yeni bir ilgi alanı edinirsiniz: spor, görsel alan, entelektüel konular
 4. işe girersiniz, yeni konular öğrenmeniz gerekir
 5. hayatınıza yeni insanlar girer, hayat hızı artar
 6. bir eğitime/kursa başlarsınız
 7. tezinizi hazırlarsınız, blogunuzda yazmaya başlarsınız
 8. araba, motorsiklet alırsınız
 9. işinizi/evinizi taşırsınız
Hatırlatayım! Bu konular, Ocak’ta başlayacak fakat Şubat sonundaki Güneş tutulmasıyla arasında illiyet bağı olacaktır. İkinci ana gündem ise değerli okurlarım; kimle, nerede, hangi şartlarda yaşadığınız ve aileniz olacak. 10 Ocaktan itibaren ikinci ana gündeminiz şekillenmeye başlayacaktır. Çalışma hayatınızdaki gelişmeler de gündemin parçası olabilir. Mesela neler olur?
 1. çalışmak/eğitim için yaşadığınız yer değişir
 2. şehir ve hatta ülke değiştirirsiniz
 3. evinizle ilgili yapılacak çok iş olur: taşınma, eşya değişimi vb
 4. gayrimenkul alım-satımı mümkündür
 5. birlikte yaşadığınız insanlar (ev arkadaşı, aile, eş) gündem olur
 6. evlilik hazırlıkları kapsamında ev kurmakla ilgilenirsiniz
 7. anne/baba ile ilişkilerinizin dinamikleri değişir
Bu olayların tamamını iyiye yoruyorum, sebeplerini bu yazıda anlatmıştım: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Yazıda belirttiğim gibi 2017 yılı sona erdiğinde düze çıkacağınızı düşünüyorum. Bu nedenle 2017 yıllık yorumunuzda <2017 yılına güveniyorum> demiştim. Henüz okumayanlar için: Oğlak Burcu 2017 Yorumu Değerli dostlar! Bu konuştuklarımız, Ocak-Nisan gündeminizin omurgasını teşkil eden ana konulardır. Diğer yandan, Dolunay ve Yeniay zamanlarında farklı meselelerle de ilgilenmeniz gerecek. Zaten hayatın akışı tam olarak böyle değil midir?

12 Ocak Dolunay: Oğlak burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Biliyorsunuz, Dolunay ertesinde bir gündem sonuca bağlanır/netleşir. Tahmini tarih 17 Ocak civarı.. Peki Dolunay gündeminiz ne olabilir?
 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili bir konu netleşir
 2. birlikteliğinizi etkileyecek bir karar alırsınız
 3. ilişkinin yürümediğine kanaat getirebilirsiniz
 4. planlı bir tanışma gerçekleşir
 5. ilişkinin adı konulur, evlilik yolunda ilerlenir
Dolunay sırasında gökyüzü hareketli olacağı için eşzamanlı olarak birçok konuyla ilgilenmeniz gerekebilir.

28 Ocak Yeniay: Oğlak burcuna etkileri

Yeniay 28 Ocak’ta kova burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım.👍 Adından da anlaşılacağı üzere Yeniay ile birlikte yeni bir ay/gündem başlar! 😊 Maddi konular çerçevesinde gelişmeler bekleyebilirsiniz. Olasılıklar:
 1. işe girersiniz, iş değiştirirsiniz
 2. iş başvurusu/görüşmeleri yaparsınız (iyi zamanlar)
 3. harcama yapmanız gerekir, bir satın alma gerçekleşir
 4. gelirinizi etkileyecek adımlar atarsınız
 5. evinize veya eğitiminize yönelik harcamalar yaparsınız
Yeniay ile atılan adımlar, Nisan sonuna kadar yaşam alanınızın değişmesine vesile olabilir. Oğlak burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada bitirmek zorundayım kıymetli okurlarım! ❤️ Aslında önümüzdeki aylardan daha fazla bahsetmek isterdim fakat yazı çok uzun olur. Hem diğer burçlar da Ocak yorumlarını bekliyorlar, zaten yıllık yorumlar nedeniyle geç başlayabildim. 😟 😟 Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, en başından en sonuna…🍀 Bu yazıyı oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. 😇 Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyonunuz sorun değil. 📞📞 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>