Oğlak Burcu Mayıs 2016 Yorumu: Birinci Dönemeç Mayıs Sonunda

Yazar 

Oğlak burcu Mayıs 2016 yorumunuz, Mayıs ayındaki önemli astrolojik olayları ve sonuçlarını anlatarak yolunuza ışık tutmayı amaçlıyor.

Nasıl gidiyor kıymetli okurlarım? Emin olun, Satürn yay burcuna geçtiğinden beri, sizi bu süreçte nasıl rahat ettirebileceğimi düşünerek yazıyorum. Umarım ki olumsuz enerji sarmamıştır zihninizi…

Mars bir yandan Satürn diğer yandan yay burcunda gerilerken, hayatın toz pembe olması hiç kolay değil, tahmin edebiliyorum.

Nisan ayından itibaren ruh halinizde veya hayatınızda bir şeyler oluyordur, detayları bizzat sizden duymayı çok önemsiyorum, soru ve yorumlarınızı bekliyorum.

Oğlak burcu Mayıs 2016 yorumunuz, şu konuları içeriyor: 8 Mayıs Yeniay, Jüpiter etkisi, gerileme evresindeki gezegenlerin etkileri ve 22 Mayıs Dolunay.

Her zaman olduğu gibi oğlak burcuna özel önerilerim olacak.

Hadi başlayalım.

Mayıs 2016 Astrolojik Olaylar ve Oğlak Burcuna Etkileri

Güzel bir haberle başlayalım. 😊

Jüpiter gerilemesi sona eriyor. 🍀 9 Mayıstan itibaren şansın ve fırsatların gezegeni normal seyrine geçecek. Ta ki Eylül ayına kadar, Jüpiter etkisini doyasıya yaşayacağız.

Jüpiter oğlak burcunu hangi alanda etkiliyor, hatırlayalım yeniden:

 1. öğrenim hayatı, üniversite ve yüksek lisans vb.
 2. yurt dışı bağlantılı konular: eğitim, seyahat, ticaret, taşınma dahil
 3. inanç ve iyimserlik
 4. yepyeni fırsatlar, yeni insanlar ve ortamlar
 5. hayatın güzel/farklı yanlarını keşfetme isteği

Her ne kadar Mars/Satürn gerilemeleri işleri zorlaştırıyor olsa da, Jüpiter desteği önümüzdeki aylarda yanınızda olacak. 🍀

Jüpiter geri döndüğüne göre, artık zorlukları aşmak da fırsatları değerlendirmek de çok daha kolay olacaktır. Hayırlı olsun 😊

Jüpiter geldiğinde hem istek hem de iyimserlik artar, başarıyı ve mutluluğu getiren de büyük ölçüde budur!

Eylül ayına kadar hayatınızı farklı bir alana taşımanız, dünya görüşünüzü değiştirmeniz bile mümkündür. Zaten tahmin ediyorum ki geçtiğimiz 4 ayda bol bol değerlendirme yapma imkanınız oldu. Önümüzdeki 4 ay boyunca gerekli gördüğünüz adımları atmak, hatta hesaplı riskler almak faydalı olacaktır.

Hayatınızı zorlaştıran her ne varsa, güzel bir şekilde ondan uzaklaşabileceksiniz. Hayatınızı güzelleştireceğini bildiğiniz her ne varsa, onu hayatınıza dahil etmeniz kolay olacak. Jüpiter tam bir katalizör/kolaylaştırıcıdır.

Müsadenizle diğer konuya geçiyorum: Gerilemeler dönemi tam olarak başladı!

Merkür, Mars, Satürn ve Pluto geriliyor değerli dostlar. Bu noktada bir hatırlatma yapayım:  4 gezegenin aynı anda geriliyor olmasında bir gariplik yok, her yıl yaşıyoruz bu durumu.

Fakat bu sefer sıra dışı bir durum var: Mars ve Satürn yay burcunda geriliyor. Ayrıca Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşecek Dolunaylar da yay burcunda olacak.

İşte bu sıra dışı durum, hepimizin hayatını değiştirecektir. Yılın en önemli ayları Nisanla birlikte başladı. Henüz sürecin başında olduğumuz için sonuçlarını yaşamadık, bu ayın sonlarında ilk işaretlerini göreceğiz.

Mars/Satürn etkilerinin oğlak burcuna özel sonuçlarını Nisan’da konuşmuştuk, hatırlamak için bu bağlantıdan (oğlak burcu Nisan 2016 yorumu) ulaşıp okumanızda fayda var. Mayıs ve Haziran gündemi Mars/Satürn kaynaklı olacak..

Bu noktada Mayıs ayına ilişkin olarak vurgulamak istediğim olaylar ve tarihler var:

Birincisi, Jüpiter sayesinde Mayıs’ın ilk haftası son derece güzel etkiler getirecektir. Bir gündeminiz varsa, 1-5 Mayıs arasını seçmenizi öneriyorum.

İkincisi, 10-15 Mayıs arasında Venüs kaynaklı yine çok güzel bir enerji olacak. Venüs varken hem finansal konular hem de ilişkiler olumlu etkiler alır.

Üçüncüsü, Mars/Satürn kaynaklı konularla ilgili devam eden süreç, 22-28 Mayıs aralığında bir ölçüde olgunlaşacaktır. Dolunay etkilerinde bahsedeceğim.

Dördüncüsü, Mars geriliyorken fiziksel yorgunluk, isteksizlik ve odakta değişim olabilir. Özellikle fiziksel anlamda kendinizi zorlamayın, sakatlanma riski görece yüksektir. Ayrıca neden böyle garip hissediyorum diye düşünüyorsanız ben cevap vereyim: herkes aynı.

Son olarak, belki de en önemlisi, Mayıs ayında alacağınız kararların ve girişimlerinizin Merkür gerilemesinin gölgesinde olacağını hatırlayın lütfen. ‼️

İlk defa Mayıs ayında aklınıza gelen bir fikre bağlanmayın veya yepyeni bir girişime başlamayın derim.

Merkür gerilemesi varken “şartları zorlamamak”, bu süreci sorunsuz atlatmanın en kestirme yoludur. Sorun çıktıysa ve uğraştıkça kötüye gidiyorsa çözmek için ısrar etmeyin; aniden aklınıza gelen bir şeyi zorluklara rağmen uygulamaya koymayın; beklentiniz hemen karşılanmıyorsa sabredin/bekleyin.

Kısacası kolayca halledilemeyen şeyleri öteleyin gitsin!

Merkür gerilemesi var diye korku içinde kaçışmanın bir anlamı yok fakat gerilemenin farkında olmak gerekiyor.😊 Olmayanı oldurmaya çalışmak doğru değil, heves ve heyecanla ileri atılmak doğru değil, öfkeyle ani kararlar almak ise hiç doğru değil.

Hayati öneme sahip konularda atılacak ilk adımları ertelemek de yerinde olur diye düşünüyorum. ☿ 👍 Merkür gerilemesi 22 Mayıs gününe kadar devam edecek.

6 Mayıs Yeniay ve Oğlak Burcuna Etkileri

Yeniay etkilerini şu konularda yaşıyorsunuz:

 1. eşinizle/sevgilinizle ilişkinize ilişkin gelişmeler
 2. aşk, mutluluk, sevgi beklentinizde artış
 3. cinsellik ve beğenilme isteği
 4. takdir edilme, saygınlık ve değer görme talebiniz
 5. sportif ve sanatsal girişimler
 6. yeteneklerinizi sergileme isteği, öne çıkma arzusu
 7. çocuk sahibi olma, (varsa) çocuklarınızla ilgili konular

Yeniay, ilerlemeye ve atılım yapmaya yönelik bir enerji getirir değerli okurlarım. Bu nedenle Yeniay için “başlangıçlar zamanı” diyebiliriz.

Mayıs 2016 Yeniayı tek başına değerlendirildiğinde yılın en güzel Yeniayı, harika bir enerjisi var. Fakat şöyle bir durum da var:

Mayıs 2016’da “zamanın ruhu” ilerlemeyi ve atılımı değil düşünüp değerlendirmeyi teşvik ediyor. Merkür, Mars ve Satürn gerilemeleri ise bunun başlıca sebebi.

Kısaca söylemek gerekirse, önümüzdeki birkaç ay boyunca bir “geçiş sürecinde” olacağız. Zihnimiz şu anda bir güncelleme yapıyor, bu nedenle bekleme konumunda bu aralar.

Yine de, eğer ki zihniniz hazırsa ve olumlu bir gündeminiz varsa, Mayıs ayının ilk 10 gününü değerlendirmelisiniz. 

Bu noktada bir hatırlatma: Atacağınız adımlar neticesinde oluşacak yeni durum, ileride bazı düzeltmeler gerektirebilir.

22 Mayıs Dolunay ve Oğlak Burcuna Etkileri

Şimdi de Mayıs’ın son 10 gününe bakalım, Dolunay gündemi herkes açısından çok önemli.

Öncelikle, 22 Mayıs ve takip eden 5 gün içinde gerçekleşecek astroloji olaylarını görelim istiyorum:

 1. Merkür gerilemesi sona eriyor
 2. Güneş-Mars etkileşimi
 3. Dolunay gerçekleşiyor
 4. Venüs-Mars etkileşimi
 5. Jüpiter-Satürn etkileşimi
 6. Mars yeniden akrep burcuna dönüyor

Bu noktada yine Nisan 2016 yorumunda bahsettiğim Mars/Satürn kaynaklı konulara atıfta bulunacağım. Neden?

22 Mayısta yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile yay burcunda gerileyen Mars/Satürn etkisi birbiri ile ilişkili olacaktır.

Nisan 2016 yorumunuzda net olarak bahsetmiştik, zaten son zamanlarda bizzat siz yaşıyorsunuz. Bir şeyler değişiyor son zamanlarda. Neler oldu Nisan ayından bu yana?

Mayıs’ın son haftasında gerçekleşecek Dolunay ve Güneş-Mars etkileşimi, Mars/Satürn kaynaklı gündemin önemli dönüm noktalarından biri olacak.

Bu noktada, yeniden Nisan 2016 yazısına atıfta bulunarak diyorum ki: Mayıs ayının son haftası sizler için zorlayıcı olabilir. Gelişmelerin ne yönde gittiğini en iyi siz biliyorsunuz tabi ki, tahmin edebilirsiniz yani.

Diğer yandan, bazılarınız için inanılmaz bir rahatlama evresi başlıyor olacak. Yaşayıp hep birlikte görececeğiz, öyle değil mi?

Son olarak bir hatırlatma yapayım: Mayıs sonundaki gelişmeler Haziran ayında yeniden gündeme gelecektir. Kısacası, mesele bu ay kapanmayacak. Sevinmek için de üzülmek için de erken! Köprünün altından sular akmaya devam edecektir.

Oğlak burcu Mayıs 2016 yorumunu, oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

En güzelini yaşamanız dileğimle..

Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

62 Yorum

 1. Banu

  01/05/2016

  Teşekkürler yorumunuz için .. Ellerinize Zihninize sağlık 🙂 dil sınavı çalışmaktayım mart sonu girdiğim dil sınavımdan nisan ortasında olumsuz bir netice aldım ve şuan tekrar üzerinde çalışıyorum çok da emek harcamıştım fakat olmadı bu sefer daha yoğun tempodayım … İnşallah güzel sonuçlanıcak öyle hissediyorum … Kadrom için bu gerekli çünkü kadroya başvurucam umarım olur zafer ceyhun bey yükselenim ikizler … Bu ay durum nedir diye pürrrr dikkat siZdeyimmm sınavım haziranda ve başvurularım ağustos sizce bu sefer tamam mıdır ??? Çünkü yorgunluk oluşmasından korkum çok vazgeçmem bir şekilde olur bilmiyrm oğlağın azmi ile ama :))) bakalım sizin yorumunuza ihtiyacım varr… Tekrardan TE- ŞEK-KÜR-LER yorumlarınız içinnnnnn ☘☘☘☘☘:)

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Banu hanım merhaba,
   aslında dil sınavına girip kadro almak (üniversite diye varsayıyorum) için daha iyi bir yıl olamaz..
   önümüzdeki aylarda mutlaka emeğinizin karşılığını alırsınız, moral bozmadan, çok çalışarak yola devam 🙂
   güzel haberlerinizi bekliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 2. Yanlız kovboy

  01/05/2016

  Ceyhun bey, Nisan ayı benim için hayatımı sorgulama ile geçti. Nereye gidiyorum?ve ben ne yapıyorum? gibi sorularla başladı!Hayat benden ne istiyor ve ben hayata ne veriyorum gibi!Mayıs ayının biz oğlaklar için zorlu ve çetin geçeceği zaten belliydi! Bu ilk dönemeci sarsıntısız bir şekilde anlatmaya bakacağım teşekkür ederim.Yüreğinize sağlık Ceyhun bey, her şey gönlünüzce olsun.iyi geceler.

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   en güzelini dilerim..
   bu süreçte farkındalık çok önemli ve Burcuna Göre bu farkındalığı oluşturmak için yanınızda olmaya devam edecek.
   sevgiler, Ceyhun

   • Yanlız kovboy

    08/05/2016

    Ceyhun bey, yorumunuz için teşekkür ederim. iyi günler.

 3. Büşra

  01/05/2016

  Öncelikle emeğiniz için sonsuz tesekkurler iyki haberdar olmusum bu siteden diorumyengec yukselen/ay oglak mars saturn akrep 2012 den beri hersy cok kotydu duzelick misatrn akrep sureci cok sancılı gecti diyebilrim bi de yorumlrnzda yukselenimi baz almaliyis cok tesekkurler sağlıcakla kalın…

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Büşra hanım merhaba,
   emin olamadım, burcunuz yengeç ve yükselen ile ay oğlak, değil mi?

   • Büşra

    05/05/2016

    Evet güneş yengec yukselen/ay oğlak

 4. Aylin

  01/05/2016

  Merhaba. Ölüm noktasında, tr. Mars ve Saturn’ün Yay burcunda kavuşumu ne anlama geliyor? Teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Ölüm noktasını kim icat etmiş ki?
   itibar etmeyiniz Aylin hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 5. tuğba

  01/05/2016

  Bu ay da bizi çok iyi şekilde anlattınız. Emeğinize sağlık! Bu son haftalarda bir rahatlama vardı sanki. Güzel aktivitelere katılıp sosyal ilişkiler ile diplerde olan motivasyonumu az da olsa toparlayabildim. Dediğiniz gibi 2017 sonunu sabırla beklemekten başka çaremiz yok. Bir de benim yükselenim yay Ceyhun bey, çift kısmet verdiği doğrumu çok merak ediyorum.21 yaşındayım hayatımın her döneminde ya hiç kimse olmadı ya da hep iki insan arasında kaldım. Fakat böyle bir yorumda bulunabilirmiyiz? Emin değilim, yoksa sadece benim hayatımda mı bu böyle

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   ilginizi için tşk edeirm Tuğba hanım 🙂
   hayır, “çift kısmet” gibi klişe yorumları, kahve falı muhabbetlerini kesinlikle ciddiye almayın.
   sevgiler, Ceyhun

 6. özkız

  01/05/2016

  Merhabalar,

  çok güzel bir yazıyla yine yolumu aydınlattınız.
  okurlarınızdan hayatlarında neler olup bittiğini
  paylaşmalarını istemişsiniz. Bende bütün oğlaklar
  gibi çalışma didinme yolundayım malesef pek sonuca
  ulaşamıyorum.Sanki herşey slow motion:) Master
  yapıyorum aylardır uğraştığım proje nerdeyse durdu.
  yeni bir proje teklifi geldi ancak bu sonuçlanmadığı
  için kabul edemedim içimden bir ses kabul et ikisini
  de yürütebilirsin desede bütün olasılıkları düşünmeden
  edemiyorum.Anlayacağınız ruhum koşmak ister hayatım biraz
  daha ağırdan almamı sağlıyor.Ancak umutlarım hiç tükenmiyor:)
  özetle bende durumlar böyle.. Emeğiniz için sonsuz bisürüü
  teşekkürler..

  iyi çalışmalar

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Merhaba Özkız 🙂
   yerinizde olsam kesinlikle ağırdan almayı tercih ederdim…
   hayat düşündüğümüz kadar uzun değil, belki de bu ara tadını çıkarmak, huzuru aramak lazım..ne dersiniz?
   sevgiler, Ceyhun

   • özkız

    11/05/2016

    Merhaba Ceyhun Bey,

    Haklı olduğunuzu o kadar iyi
    biliyorum ki:) ancak benim gibi
    biri için sakin kalmak ve ağırdan
    almak gerçekten çok zor ama denemeye
    değer ..:)
    iyi Çalışmalar,
    özkız

 7. Ayred

  01/05/2016

  Emeğinize sağlık Ceyhun bey, çok teşekkürler. Nolur sizden cevap rica ediyorum. Nisan ayında beyincık ve omuriliğimden ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Mars gerilemesinde ameliyat olmayın diyorlar ama maalesef ben bekleyemem. En azından uygun tarih aralıkları bana belirtırseniz cok sevinirim..29/12/84 Denizli 13:26

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Derya hanım geçmişler olsun, aniden ortaya çıktı sanıyorum 🙁
   yerinizde olsam ilk 15 günde olmaya çalışırdım.
   sevgiler, Ceyhun

   • Ayred

    05/05/2016

    Aynen öyle Ceyhun bey, o kadar ani ortaya çıktı ki hepimiz şaşırdık ki bir ay teşhis konamadı hatta, boyun mr ında ortaya çıktı. Peki şu an netten baktığım haritada Mars’ımın natal Mars’ıma kare oldugunu gördüm. Rahatsızlığım da gecen ay gene bu etki altında ortaya çıkmıştı. Peki şu an bu etki altında ameliyat olabilir miyim? Çok teşekkürler cevabınız için, Allah razı olsun..

 8. ilgin

  01/05/2016

  merhabalar ceyhun bey, biz 2 oğlak ikiz kardeşler olarak bu ay mühendislik işleri yapacağımız bir firma açmaya karar verdik.kardeşim 7 yıldır çalıŞtığı işinden dün itibari ile ayrıldı.. Bizi tanısanız hiç beklemezsiniz bizden böyşe bişeyi ama içimizdeki bi ses yapın diyor… Sizce mayıs ayı şirkwt açılışı için uygun değil mi? Bir an okuduklarım beni frenledi:) sevgiyle

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Ilgın hanım merhaba,
   öncelikle hayırlı olsun 🙂 ne zamandır Burcuna Göre’yi takip ediyorsunuz?
   cevabınıza göre devam edelim..

   • ılgın

    01/06/2016

    yaklaşık 1 sene olmalı

 9. livza mira

  01/05/2016

  tamda dediğiniz gibi;
  bu yaz ingilzce eğitimiiçin istanbula gitmeyi planlamıştım.
  iki aylığına arkadaşım vasıtasıyla iletişime geçtiğim bir bayanın evinde kalacağım(yepyen bir orta ,yepyeni insanlar,eğitim yurt dışı isteği)
  daha ne olsun.

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Jüpiter etkisi varken, sonuç beklentinizi bile aşabilir, yeter ki siz emek edin Livza..
   sevgiler, Ceyhun

 10. Bade

  01/05/2016

  Yükselenim oğlak ikizler burcuyum.yenilenme vakti dedim kendime nisanın son haftası.sene başından beri sürekli sil baştan yaptım.lakin değiştirmeye çalışmak zormuş.teslimde olmadım.ama kaleyi terk ettim.kuşatma bitmiştir diye umuyorum.vazgeçmek ne kadar doğru.bu zorlu süreçte işime ilişkime son noktayı koymak.sağlığım için çaba sarfetmem gerektiğini düşünüyorum.ceyhun bey sevgiyle kalın;)

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   gerçek bir geçiş/değerlendirme süreci içindeyiz ve siz de bu sürecin farkındasınız…:)
   bence bu dönem sorulması gereken soruları soruyorsunuz..
   gönlünüze göre olur, inşallah doğru tercihleri yaparsınız Bade hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 11. Zeynep

  01/05/2016

  Zafer Bey emeğinize elinize ağzınıza sağlık. Tüm okurlarınız için kıymetlisiniz ama sanıyorum bu süreçte en çok oğlak burcu okurlarınız için tahminlerinizin üstünde kıymetiniz var. Bu derece yalnızlaştığımız, kaygılarımızın, endişelerimizin bizi esir aldığı bir süreçte, iyi ki siz varsınız ve karanlığımıza ışık tutarken bize dost kaleminizden destek gönderiyorsunuz. Var olun.

  Zafer bey, ben mayıs ayının son haftasının etkilerini çok anlayamadım. Yay burcunda dolunay etkileri tam olarak hangi alanlarda oğlakları etkileyebilir acaba? Benim yükselenim terazi ay burcum akrep bu arada.

  Sevgiyle kalın,

  Zeynep

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   siz de sağ olun hep aramızda olun Zeynep hanım, Burcuna Göre bunun için var 🙂

   Dolunay etkisini anlamak için, Nisan yazınızdaki Mars/Satürn başlıklarını okumanız gerekiyor çünkü o konudaki gelişmelerle ilgili olacak Dolunay..

   sevgilerimle, Ceyhun

 12. Sofia

  01/05/2016

  Merhaba, yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir oglak olarak, nisan ayı çok yorucu geçti. Hersey sanki zorlastırılmıs gibiydi. 30 nisana kadar güclü kalmaya calıstım ama 1 mayısta artık sinir sistemim çöktü:( nisanın fiziksel ve ruhsal yorgunlugunu atamıyorum üstümden.
  9 mayısı bekliyorum. Jupiteri bekliyorum. Yoksa tükendim:(

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   kendinizi zorlamayın Sofia, kolay olmayan bu süreçte biraz da oluruna bırakmak gerekiyor…
   ne dersiniz, sizin şartlarınızda bu mümkün mü?

 13. Merve

  01/05/2016

  Zafer Bey merhaba, her ay yorumlarınızı okuyup yaşayacağım günler için rehberlik etmesini izliyorum 🙂 Size şöyle bir sorum olacak. Burç ve yükselen burç yorumlarını okurken, ne şekilde düşünmeliyiz? Yani benim burcum Oğlak ve yükselenim Başak. İki burcun da yorumunu okudum diyelim, bu iki burcun aritmetik ortalaması gibi bir ay mı bekliyor beni, yani anlatabilmişimdir umarım…. Çok çok teşekkürler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   her zaman bekliyorum Merve hanım 🙂 🙂
   bu sorunun her ay değişebilecek bir cevabı olduğu için bir şey söyleyemiyorum. maalesef.

   Şöyle söyleyeyim: örnek olarak, bu ay yaşanan olaylar boğa burcunda ve doğum haritanızda boğa/akrep burcunda gezegenler varsa, bu durumda yükselene göre sonuçlar alırsınız.

   Ama eğer ki boğa/akrepte gezegen yoksa, o zaman burcunuza göre sonuçlanır.

   Bu nedenle, her astroloji olayı, haritanıza göre sonuçlar verir. Anlatabildim mi, ne dersiniz? 🙂

   • Merve

    13/05/2016

    kesinlikle anlatabildiniz 🙂 çok teşekkür ederim!

 14. asyacenk

  01/05/2016

  Hey saturn bi gitsen artık 2009dan bu yana ters düz olduk düştük agir hemde toplanmaya çalışıyoruz saturne tum ters açılı retro ve gerilemelere rağmen herkonuda sinaniyoruz cocugumuzun sagligi is maddi manevi tüm etrafimiz acisindan polyanayi kiskandiracak pozitifligimle arindik belki diyorum ama zor yani uyaninca hayat nerde kalmistik diyorum okadar hersey degisti inşallah bitti artik diyebiliriz saglikla tüm saturnzedelere kolayliklar diliyorum

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   size de kolaylıklar Asyacenk..

 15. zülal

  02/05/2016

  emeğinize sağlık.ay burcum oğlak.aslan burcuyum. hayatım birtürlü düzene girmiyor.tam şimdi olucak diyorum engeller çıkıyor. eşim kova. bu yıl dgs sınavına girsem mi bilemiyorum. kpss,de hazırlanmam gerekiyor.çevremdekiler çok sabırlı olduğumu söylüyor ama ben tükendiğimi hissediyorum. tekrar teşekkürler.aslan yorumunuzu sabırsızlıklabekliyorum.

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Zülal hanım merhaba,
   yeter ki karar verip çalışın, şartlar sizden yana olacak emin olabilirsiniz.
   başarılar dilerim.
   Ceyhun

   • zülal

    06/05/2016

    zafer bey çok teşekkürler.

 16. Hulya

  02/05/2016

  Zafer bey nisan ayı yorumunuza kıyasla daha ic rahatlatan bir ay yorumlamissiniz , cok tesekkur ederiz..ben hic ummadigim insanlarin dusmanca tavirlarina maruz kaliyorum , cevirdikleri dolaplara sahit oluyorum.yardimimi ,emegimi esirgemedigim insanlar sanki o ben degilmusim gibi davraniyorlar.tabiki cok uzuluyorum.bir cok kusiden sogudum hatta hayatimdan eliyorum..bakalim daha neler bekliyor bizleri

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   Hülya hanım merhaba, ilginiz için ben tşk ederim.
   Satürn sürecinin olağan sonuçlarından birini yaşıyorsunuz, ben son derece faydalı buluyorum bu etkiyi..
   sonuçta hayatınızda sadece size değer veren insanlar kalacak, güzel değil mi?
   en güzelini dilerim, Ceyhun

 17. Hazal

  03/05/2016

  Mukemmel bir yazi olmus tebrik ederim,emeginize saglik 🙂 ben Hazal ,izmirden yaziyorum.Nisan ayi benim icin son bir yilin zirvesiydi is anlaminda,satislarim cok artti ve tasinma surecim vardi,mayisin ilk haftasi tasinmis olacagim,iyimserligim ve pozitifligim artti,spora yazildim cok guzel arkadasliklar kurdum,sosyal cevrem artti,ruhum yenilendi diyebilirim.cok guzel gidiyor hersey :)mayista ne olur bilemem 🙂 iyi aksamlar tesekkurler 🙂 twitter adresim = GurgenHzl

  • Zafer Ceyhun

   04/05/2016

   çok tşk ederim Hazal hanım 🙂 🙂
   güzel haberlerinizin devamını bekliyorum, herkese moral oluyor.
   sevgiler, Ceyhun

 18. Zehra

  04/05/2016

  Ben 31 yaşımdayım herkes evlilik konusunda baskı yapıyor ve ben karar vermiş değilim aday da yok bu sene oglak için dönüm noktası olabilir mi?

 19. Tuğbak

  05/05/2016

  Yorumlarınızı çok güzel Zafer bey siz harikasiniz tebrikler ama ben tükendim her konuda bir ucurumun kenarındayim düşüyorum tip e vurmam ramak kaldi

 20. Sule

  06/05/2016

  Şu yorumları okuyunca insan bir nebze rahatlıyor zafer bey.. Ama sorun bende mi bilmem fiziksel anlamda üstümdeki ağırlıktan kurtulamıyorum. Tembellik, miskinlik, kötümser düşünceler.. Mayısın pozitifliği beni es geçti galiba 🙂

 21. Tayla

  06/05/2016

  Cok guzel yazinizi heyecanla okuyirum ama ask benim icin cok onemli bu aralar kotu saygilarimla 4 ocak 1981 saat 5 30 sabaha karsi dogmusum

 22. Fevzi

  09/05/2016

  Merhabalar Zafer bey yorumlarınızda kendimi çoğunlukla buldum teşekkür ediyorum.Ancak şu sıralar nisan ayının başlarında boy göstermeye baslayan sıkıntılarımın en yoğun olduğu dönemdeyim ve işin içinden cikamiyorum özellikle aşk hayatım çok kötüye gitti ve uzun süreli olan iliskim bitti üzerine gitmeme rağmen bi düzelme olmadı çok icime kapandim ve bu monotonluktan melankoliadan kurtaramiyorum kendimi sizce gidisat nasıl devam edecek cevaplarsaniz sevinirim.

 23. Guleycan

  09/05/2016

  Ceyhun bey merhabalar,
  Oncelikle boylesine doyurucu yorumlariniz ve desteginiz icin sonsuz tesekkurler.gunes ve ay burcum oglak yukselenim başak. Hayat sanki son zamanlarda durdu hic ilerlemiyor. Yuksek lisans yapiyorum. Yaptigim calismalari ilerletemedim. Ask hayatimda da ilerleme yok. Isle ilgili gelismeler sonucsuz. Benim gibi var olan gucuyle calisan biri icin cok zor bir süreç. Ruh halim iyi cok şükür. 29 yasindayim. Saturn döngüsünden kurtuldugumda mi hersey normale donecek merak ediyorum. Egitimimle ilgili ektiklerimi bicmek istiyorum. Sevdigim insani 4 yildir bekliyorum. Hayatim sanki hep muğlak. Umut veren guzel cumlelerinizi duymaya ihtiyacim var. Sevgiler..

 24. gurbet

  11/05/2016

  Zafer bey benim hala yukselenimi soylemediniz? Ben 26 12 1993 yilinda pazar günü sabah saat 07 : 00 da doğmuşum dogum yerim hatay antakya lütfen benim yukselenimi söyleyin lütfen

 25. kararsız

  12/05/2016

  Zafer Bey, selamlar. Burcum oğlak, yükselen burcum terazi. 22 Martta iş ile ilgili surpriz olumsuz bir gelişme yaşadım he ne kadar bu durum devam etmese de iş değiştirme fikrim devam ediyor. Yeni iş teklifleri alıyorum ancak karar veremiyorum.İşlerin bir kısmı geçmiş işimle bağlantılı. Daha sağlıklı bir karar vermek için Haziran sonunu beklemeli miyim? Hazirandan sonraki süreçte şansım devam edebilir mi? Teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   12/05/2016

   Haziranın ilk haftasından önce karar vermemenizi öneriyorum, hem Mars hem de Satürn gerilemelerinin ikinci aşaması Haziranın ilk haftasında başlayacak..

 26. dila duygu

  13/05/2016

  zafer bey 18 ocak 1979 sabah 08.30 istanbul dogumluyum ocaktan beri isler pekte yolunda gitmedi simdiden sonra guzel bi donem baslayacakmi.benim icinde zaman ayirip biseyler solermisiniz.Tesekkurler

 27. ozlem

  18/05/2016

  Zafer Bey, tum samimiyetimle, isabetli tespitlerinizi takdir ettigimi belirtmek istedim sadece. Onlarca burc yorumu sitesi icinde, bu isi gercek manada ciddiye alan ve en dogru yorumlari yapan tek kisisiniz. Merakla takip etmeye devam edecegim.

 28. Sevgi

  18/05/2016

  Zafer bey benim için önemli olan sınavım vardı kazandım.Sizinle paylaşmak istedim.İnşallah güzel şeyler olur bu da benim dönemecin.Sevgiyle kalın

 29. nurgin

  19/05/2016

  zafer ceyhun bey merhabalar. aylık yorumlarınızı ve yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyor ve takip ediyorum. bizleri tanısanız bu kadar anlatabilirsiniz:) 08.01.1983 sabah 8:00 bulgaristan kırcaali/krumovgrad doğumlu bi bayanım. yükselenim nedir her sitede farklı çıklıyor:( ben çifte vatandaşım dediğiniz gibi bu 1 ay benim için sorgulamalarla geçti. tası tarağı toplayım yurtdışına yerleşesim var ve önümüzdeki yıl için kendime böyle bi hedef koydum sizce sonuçları olumlu olurmu karmaşadayım lütfen yardım edin değerli fikirlerinize ihtiyacım var! 🙂

 30. Bıranda

  21/05/2016

  Ceyhun bey salamlar, benım gunesım akrep yukselen o derce oglak..Su anda sankı su dıngın neredeyse hareketsız gıbıHayat yavasladı sankı..Acaba hangı alanlarda artıya dogru gıdısat hıssedecegız?

 31. Merve

  22/05/2016

  Ceyhun bey, nisan ayında eşimle ayrıldık ve boşanmaya doğru gidiyor. Burcum oğlak, yükselenim balık. Doğru karar vermek, adım atmak için hangi Zaman doğru olur, lütfen cevabınızı bekliyorum.

 32. Goksin

  24/05/2016

  Sevgiki Ceyhun esim 04 01 71 dogumlu 1.5yillik issizligin ardinda yeni bir ise girdi mayis 2de yurtdisina gitti ve yeni is teklifleri gelmeye badladi calisirken :)25mayis 1330da goruntulu gorusmeyle baska bir sirketle gorusecek sizce is degistirmesi hayirli olur mu?tesrkkurler degerli yorumunu heyecanla bekliyorum

 33. Gurur

  25/05/2016

  Merhaba Zafer Bey, nisan ayında şirkette sıkıntılar yaşadım. Tam şirket değiştirecekken sıkıntı yaratan diğer insanı uyarmak yerine bana önümüzdeki yıl için şirketin başka bir şubesinde bir üst pozisyon teklif ettiler. Ben de kabul ettim. Ama şimdi çok pişmanım ve her türlü sıkıntıya rağmen aynı yerde devam etmek istiyorum ve zorlasa da bunun için uğraşıyorum . Yıldızlar Bu konuda bekleyin diyor, diyorsunuz. Kalmam için dua ve umut etmeye devam etmeli miyim sizce? Sevgiyle kalın, yazılarınızı zevkle okuyorum.

 34. merzuzkaperi

  26/05/2016

  merhabalar burcum oğlak mayıs ayı yorumunuzu okudum tamda beni anlatmıssınız 2 yıldır başıma gelmeyen kalmadı diyebilirim hep bi olumsuzluklar oluyor 2 yıllık evliyim eşim issizlik çekiyor bişiyleri hep ters gidiyor bu saturnmu etkilyor bizi anlamadım gitti eşim aslan burcu ama gel görki evlendimizden beri hep terslikler yakamızı bırakmadı mayıs ayımızda hastalıklarla geçti insallah iyi günlerimiz yakındır

 35. Fatma

  28/05/2016

  Ceyhun Bey, mayısın son haftası zorlu geçebilir demişsiniz, benim bu son haftam korkunç geçti. En sevdiğim insanlardan biri vefat etti. İşimi başkasına mayıs başında devrettim. Sevgilimle hiç konuşmuyoruz. Komedi filmlerinde duygulanıp ağlıyorum.Doğru dürüst yaptığım tek şey sürekli kitap okumak. Yükselenim terazinin ilk derecesi. İletişim problemi olarak bu sene internetimi bir türlü evime nakil edemediler. Telefondan sizi takip ediyorum. Acaba bu mayıs sıkıntısı (böyle bir film de vardı) haziran ayında da devam edecek mi?

 36. Teacherella

  29/05/2016

  Merhabalar Ceyhun bey, defalarca kez okuduğum mayıs yorumunu ve altında yapılan yorumları okudum ve gördümki tek ben değilmişim aynı hissiyatta olan.. Benim için de korkunç derece kötü bir haftaydı, hayatımda dahil olmadığım dışlanmaya olmadık dediokulara iftiralara yanlış anlaşılmalara varan iş ortamımı etkileyen psikolojimi altüst eden bir haftaydı.. Artık uzaklara gitmek, insanlardan uzaklaşmak kimseyle konuşmak istemiyorum. Bu etki haziranda da devam edecek demişsiniz daha ne kadar maruz kalacağız bu duruma lütfen cevap yazar mısınız?

 37. Yaprak

  31/05/2016

  Merhaba Zafer Bey,
  Satürn ne zaman oğlak burcuna geçecek ve geçtiğinde ne gibi etkileri olacak?

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *