Oğlak burcu Kasım 2017 yorumu, Kasım ayının astrolojisini doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Oğlak burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin başaksa ise, sizi başak burcu yorumuna alalım. ✌️ Şimdi okuyacaklarınız, bugün için hayatınızın gerçeklerine uygun olmayabilir. Zaten önümüzdeki haftaları konuşuyoruz. ☺️ Ay sonunda tekrar okuduğunuzda yaşadıklarınıza uygun değilse, işte o zaman bir sorun vardır. 🕵️‍♀️ Bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi/yükselen burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayın lütfen: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 3 Şey

1. Jüpiter Etkisi Başlıyor

Kasımda başlayıp tam 1 yıl sürecek bir etkiden bahsediyoruz bu arada değerli okurlarım. Sadece Kasımla ilişkilendirmeyin, bir dönem başlıyor aslında. Doğrudur, ilk kez güçlü bir şekilde Kasımda başlıyor fakat aylar içinde renk, şekil ve anlam değiştirerek seneye Kasıma kadar devam ediyor. Zaman içinde değişimlerden de bahsedeceğiz zaten. Kısaca Jüpiterden bahsedelim: Bazı anahtar kelimeler vereyim: özgüven, rahatlık, umut ve cesaret. Normalde cesaret edemediğimiz, gözümüzde büyüyen, altından kalkamam ki dediğimiz her şeyin üzerine üzerine gidebiliyoruz. Sebebi anahtar kelimelerde saklı aslında. Bir kere daha rahat oluyoruz, iyimser bir bakış açısı.. Ben yaparım demek kolay oluyor. Cesaret ve özgüven de var ki, kim tutar bizi?!! 😊 Nasıl gelişmeler beklenmeli? Yükselen burcunuz 0-25 derece arasında ise:
 1. mücadeleye daha hazırlıklı hissedeceksiniz
 2. statü ve prestij isteği oluşacak
 3. yeni kariyer olanaklarına açık olacaksınız
 4. mevcut imkanlarınız yetmemeye başlayacak
Bu etki varken, her şeyin en iyisini hak ettiğimizi daha fazla söylüyoruz kendimize. Bir şeye ulaşmak mümkünse, bir şeyi başarmak mümkünse BEN BAŞARIRIM güveni oluşuyor. Bu nedenle kariyerde daha yükseklere çıkıyoruz, çalışmıyorsak işe giriyoruz, terfiler alıyoruz, iş kolu değiştiriyoruz vs. Eğer farklı ülkede kariyer, yurt dışında eğitim gündemi varsa zamanın ruhu sizi destekleyecek. Son bir not: bana göre değil diyenler bile bu dönemde evlilik/çocuk fikrine sıcak bakıyor. Eğer yükselen burcunuz 25-29 derece arasında ise: Yukarıdaki ihtimalleri siz de yaşayacaksınız fakat somut sonuçlar almak için sabırsız olmayın, önümüzdeki yılın sonuna kadar zaman tanıyın. O zamana kadar şu konularda Jüpiter etkisi var:
 1. yabancı bir ülkeyle ilişkili her konu
 2. bol gezmeli her iş
 3. farklı coğrafya ve kültürle alakalı her olay
Fakat; dış ticaret kadar öğretmenlik, avukatlık, akademik kariyer ve kamuda işler de iyi kariyer seçenekleri olacak. İddialı olmaya değer diye düşünüyorum.

2. Dolunay

Dolunay 4 Kasımda gerçekleşiyor. 2 Kasımda gündem oluşur, 10 Kasım gibi netleşir. Yükselen dereceniz 0-18 derece arasında ise:
 1. sevdiklerinizin desteğini almanız gerekebilir
 2. ailenizle ilişkili gündem oluşur
 3. aile arasındaki bir mesele konuşulur/çözülür
 4. evinizle ilgili bir adım atmanız gerekebilir
Eğer kariyerle ilgili beklentileriniz varsa ve gerçekleştiğinde yaşam alanınız da değişiyorsa, görünen o ki bu konuda bekleme safhası sona ermek üzere.. Yükselen 19-29 derece arasında ise:
 1. arkadaş, kuzen veya kardeşlerinizle ilgili bir konu olur
 2. eğitim hayatınız devam ediyorsa, sınavlar vs sıkışır
 3. yapmanız gereken işler olur, koşturmaca artar
 4. görüşmeniz gereken şeyleri muhatapla görüşürsünüz
 5. akademik kariyer veya yurtdışıyla ilgili konuya odaklanırsınız
Doğrusu Dolunay ve takip eden haftanın enerjisine bol bol Neptün dahil oluyor. İşin içinde Neptün varken, işler ters gitmeye meyilli olur. Bu nedenle Kasımın ilk haftasını tüm burçlar için riskli görüyorum. Sonrasında toparlanırız hep birlikte. Neptün enerjisi maddi/parasal sonuçlar doğuracaktır.

3. Yeniay

Jüpiter etkisinin Kasımda başlayacağını söylemiştik ya, Yeniay tetikleyecek. Yeniay 18 Kasımda gerçekleşiyor, enerjini 23 Kasıma kadar hissedeceğiz.
 1. işe başlamak, değiştirmek, terfi
 2. yeni kariyer planı yapmak
 3. teklif almak
 4. yabancı ülkede/şirkette çalışmak
Eğer iş hayatında değilseniz, bu durumda sizin için statü/prestij getiren her türlü girişim aynı çerçevede yer alır. Sevgilinizin olması statü göstergesi olabilir; ayrıca arabanızın olması, şık giyinmek, lüks harcamalar yapabilmek, meşhur olmak, instagramda rüzgar gibi esmek ve daha neler neler..😊 Yani sadece işle ilgili değil, kim olduğunuza dair insanlara fikir veren her şey bu kapsamdadır. Yeniayda temel olarak heves ve isteklilik oluşur, bazen de somut gelişmeler Yeniaya denk gelir. Umuyorum ki sonucu sizi mutlu eden türde şeyler yaşarsınız. En güzel dileklerle, Zafer Ceyhun]]>