Yükselen OğlakOğlak Burcu Kasım 2016 Yorumu: Aşk, Çocuklar ve Profesyonel Destek

Ekim 31, 2016by Zafer Ceyhun47

Oğlak burcu Kasım yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Kasım yorumunuzda güzel haberler vereceğim kıymetli dostlar, Venüs/Neptün enerjisinin baskın olacağı bir zaman dilimine giriyoruz. Oğlak burcu Kasım yorumunuzun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Kasım 2016, güzel enerjiye sahip Venüs’ün enerjisini hissedeceğimiz güzel bir ay olacak değerli okurlarım. Üstelik 12 Kasım’da Venüs sizin burcunuza geliyor, son derece iyi bir haber çünkü Venüs varken işler yolunda gitmeye meyillidir. Diğer yandan 30 Ekim’de Venüs/Satürn kavuşumu, 25 Kasımda ise Venüs/Pluto kavuşumu yaşayacağız! Peki bunun anlamı nedir? Venüs/Satürn kavuşumu, 2015 yılından bu yana hayatınızı zorlaştıran Satürn kaynaklı duyguların ve gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesine imkan verecektir. Satürn etkisi üzerinde geçtiğimiz aylarda uzun uzun durduğumuz için, en önemlisi siz bu etkileri bizzat yaşadığınız için tekrarlamıyorum. Yeni okurlarım (aramıza hoşgeldiniz) Mart-Haziran yorumlarından kolayca ulaşabilirler. 2008 yılından bu yana oğlak burcunda bulunan Pluto ise 25 Kasımda Venüs ile buluşuyor: Özellikle başarı hırsınız, egonuz ve istekleriniz, görüntünüz, kim olmak ve nerede olmak istediğiniz bu gezegenin etki alanında bulunuyor. Pluto enerjisini kısaca özetleyelim: Kararlılık, görüşlere/hedefe mutlak bağlılık, hırs ve tutku ile ilerleme, etkilediği alandaki deneyimlere savaş alanında ölüm kalım mücadelesi veren birinin ruh haliyle yaklaşma.. Bu nedenle, Pluto enerjisi varken benzeri olmayan bir kararlılık ve odaklanma oluşur. Yaşanan bazı deneyimler sarsıcı olduğu için savaşır gibi bir ruh haline girmek kaçınılmaz olabilir. Geçen ay Mars/Pluto kavuşumu yaşandığında, eminim iki hırslı gezegenin bir araya gelmesiyle birlikte önemli bir içsel motivasyon oluşmuştur. Kasımda Venüs varlığı sayesinde hayatınızda rahatlama, sosyal canlılık ve neşe artacaktır! 🍀 Bu noktada iki hatırlatma yapmak istiyorum: Birincisi; Ekimde Mars etkindi, Kasımda Venüs! Ekimde sarsan, gerginlik veya heyecan veren gelişmeler, Kasım’da keyifli bir noktaya evrilecek. Olumlu olmak lazım, zamanın ruhu öyle çünkü.. İkincisi, Ekimde oluşan gündeminiz her ise; bu gündem Kasım, Aralık ve Ocak’ta şekillenmeye devam edecek. Dahası, Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimlere yol açacak. Özellikle Ocak ayında gezegenlerin dizilimi, atılım zamanının geldiğini söylüyor. Bir şeyleri değiştirmek isteyeceğimiz kesin. İleride bahsedeceğim.

30 Ekim Yeniay: Oğlak Burcuna Etkileri

Öncelikle Yeniay enerjisini tarif edeyim: Yeniay zamanları, yola koyulmak ve ilerlemek için gerekli enerjiyi veren, odaklanma yaratan etkili zamanlardır. Bu nedenle her Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen bir adım atarız, bazen her şey kendiliğinden gelişir; sonuçta yeni bir yolda ilerliyor oluruz. Oğlak burcuna göre olası konu başlıkları şöyle:
 1. yeni bir ortama/çevreye girmek
 2. bir arkadaştan destek almak veya ona destek olmak
 3. görüşlerine değer verdiğiniz birinden yardım almak
 4. profesyonel hizmet almak (sağlık, eğitim, hukuk, astroloji gibi)
Yeniay sırasında gündem olacak konular, geçtiğimiz aylarda Mars’ın akrepte bulunduğu/gerilediği zaman aralıklarında da gündem olmuştu: Ocak-Mart ve Haziran-Temmuz 2016. O zaman aklınızda veya gündeminizde olan konular her ne ise, şimdi olgunlaşarak yeniden gündeme geliyor olmalı.

14 Kasım Dolunay: Oğlak Burcuna Etkileri

Yeniay bir dönemi başlatırken, Dolunay bir başka dönemi bitirir değerli okurlarım. Dolunay etki alanında bulunan gündeminiz olgunlaşır ve sonuçta gündemden düşer. Dolunay sırasında bir yol ayrımına gelinmiştir: istikamet seçilir/belli olur ve yola devam edilir. Gündem, Dolunay gerçekleşmeden birkaç gün önce belirgin hale gelir ve 1 hafta içinde de sonuçlanır. Bu nedenle 20 Kasım’a kadar gündeminizin sonuçlanacağını söylemek mümkün! 14 Kasım Dolunay ile birlikte netlik kazanacak konu başlıkları:
 1. aşk hayatınızda/ilişkinizde bir durumun olgunlaşması
 2. spor gibi fiziksel bir uğraşla ilgili karar: başlamak/bitirmek
 3. daha fazla saygı/değer görmek için bir adım
 4. çocuklarınızla ilgili bir konuda karar
 5. çocuk sahibi olmak, bu yönde bir karar almak
 6. size ait bir projenin sona ermesi, bir safhanın bitmesi
Dolunay etkisini yaşayacağınız alan, mutluluk arayışını temsil eden, var olmanın tadına varmayı ve fark edilme isteğini oluşturan 5. evdir. Bu alandaki gelişemelerin altındaki motivasyonu; sevmek ve sevilmek, takdir edilmek ve göz önünüde olmak gibi bazı anahtar kelimelerle tarif edebiliriz. Risk almak; sportif, sanatsal veya ticari girişimlere yönelmek; bizim aynamız olduğuna inandığımız çocuklarımızın geleceğiyle ilgilenmek, eşimiz/sevgilimiz ve çocuklarımızla birlikte mutlu bir hayat inşa etmek, çevremizde sevdiğimiz insanların olması… Hepsi 5. evin konularıdır. Dolunay gündeminiz, bu motivasyonun sonucu olan bir olayın netleşmesine vesile olacaktır.

29 Kasım Yeniay: Oğlak Burcuna Etkileri

Kasım sonundaki Yeniay yay burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım..Biliyorsunuz yay burcundaki olaylar size çok iyi gelmiyor, malum Satürn 2 yıla yakın zamandır yayda! Olası konu başlıkları:
 1. istemediğimiz ve önleyemediğimiz bir olay yaşamak
 2. bir ayrılık, küslük veya kayıp
 3. dolandırıcılık, düşmanca tavırlar, hırsızlık gibi kötü bir şeye muhatap olmak
 4. finansal/sosyal itibar erozyonu
 5. gizlediğimiz bir olayın açığa çıkması
 6. gizlenmesi gereken bir şey yapmaya başlamak
 7. bizden gizlenen bir olayla karşılaşmak
 8. sağlık sorunuyla uğraşmak
2016 yılı boyunca, bu saydığım konularda oluşan gündemle meşgul olmuştunuz. Şimdi Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlıyor. Aralık ayında yaşanacak Güneş/Satürn kavuşumu, gündemin resmi açılışı olacak fakat öncesindeki Yeniay da gündeme dair ipuçları verecektir. Aralıkta detaylıca konuşacağız. En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum 🍀🍀🍀 Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Oğlak burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Kasım 2016 yazısından ve tabi Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. 🍀😍 Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>

47 comments

 • Nilüfer Nur Savaş

  Ekim 31, 2016 at 9:29 pm

  Zafer bey bu 29 kasımdaki yeniayda olabilecel olanlar çok büyük derecede mi? Sakladığımız bi olayın öğrenilmesinin ya da bizden gizlenen bi olayın açığa çıkmasının etkileri şiddetli mi olacak yoksa sadece bi şok etkisi yaratıp kolay geçebilcek cinsten mi? Yazınızınilk başları acayip moral verirken sona doğru biraz acaba mı dedirtti. Ellerinize yorumunuza sağlık. Sevgilerle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 31, 2016 at 11:30 pm

   Nilüfer hanım merhaba,
   bazen çok hafif etkilerle sıradan bir olay olarak geçip gidiyor, bazen doğum haritasındaki diğer etkilere göre ciddi sonuçları oluyor.
   tabi ikisi de olmayabilir çünkü tüm ihtimaller böyle değil biliyorsunuz.
   en güzelini dilerim
   ZC

 • Fethi güçlü

  Ekim 31, 2016 at 10:05 pm

  Mrb Ceyhun bey ben 01/01/1988 doğumluyum 2014 aralık ayından sonra hayatım çok kötü gitmeye başladı önce sevdiğim kızı kaybettim sonra çevremdeki insanları herşey tersine gitmeye başladı artık bir aşk arkadaşlık olacak mı 2014 yılının ilk başları çok güzeldi o hatım gibi güzel olacakmı artık çok sıkıldım dayanacak gücüm kalmadı nolursunuz bir cevap verirseniz sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 31, 2016 at 10:58 pm

   Fethi bey merhaba,
   her burcun zorlu yılları vardır, cidden her şey üst üste gelir.
   oğlak burcu için işte o yıllardayız! 2015-2017 boyunca 3 yıl maalesef zor zamanlar.
   Çoğu gitti azı kaldı, son 1 yıl.
   Baskının son kez yaşanacağı zamanlar Mart 2017 ile başlayacak, Eylülde sona erecek.
   o zamana kadar işler yolunda gidecektir…
   en önemlisi kabullenmek! 30 yıl boyunca bir kez daha aynı zorluk yaşanmayacak, 3 yıl katlanmak zorunda tüm burçlar! oğlaktan önce yaylar zor zamanlar yaşamıştı.
   Burcuna Göre’yi takip edin mutlaka, zamanın ruhunu anlamak, rahatlamayı ve doğru seçimleri yapmayı sağlıyor.
   sevgiler ZC

  • Nilsu

   Kasım 3, 2016 at 12:07 am

   2017 mart ve eylul arasinda ne olacak cok merak ediyorum dogrusu. Daha fazla ne olabilir? Kandirildim, aldatildim. Ama cekip gidemiyorum bile. Cok fazla sorumluluk ve baski. Hayat boyu surecek bir hastalik tanisi alan esim. Artik daha ne olabilir. Hayatimda hic bu kadar arada kalmadim. Hic boyle gozyaslarimi icime akitmadim. Ustelik gurbetteyiz. Eger gezegenler bu kadar etkiliyorsa kendini uzme diyorum. Bazen de bu hayatta secimleri sen yapiyorsun diyorum. Tum oglaklara sabirlar..

  • Elif

   Kasım 5, 2016 at 8:36 pm

   Zafer bey sevindim doğrusu yaşım 36 20 Ocak doğumluyum ilk 36 sene herturlu mücadeleyle geçti son iki senedir görmediğim ihanet iftira kalmadı bari son 30 senem güzel geçecek olmasına sevindim..en azından mutlu öleceğim galiba

 • Sema

  Kasım 1, 2016 at 12:42 am

  Merhabalar. Ben takip ediyorum ama aktif olarak yorum yapmıyorum. Lütfen cevaplayin çok önemli benim için. Hayati derecede.. Benim koç burcu bir sevgilim vardı. 5 seneden beri bir sevgili bir arkadaş oluyoruz yani ayrılıyoruz. 3 4 ay once yine ayrıldık ama ilk kez keskin bir şekilde ayrıldık arkadaş bile kalmamak üzere.. 2 gün önce yine mesaj attı ancak benim güvenimi çok kırdığı için cevap vermedim tekrar beni üzer diye. Defalarca beni yariyolda bıraktı ama hiç bir zaman da unutup vazgecemedim. Kendini affettirmesi için şans vermeli miyim yoksa yolumu ayırmalı mıyım? Ne olur durumumuz merak ediyorum çünkü aşık olduğundan emin olduğum tek insan o hayatım boyunca. her ne kadar bana ciddi zararlar vermiş olsa da.. konuşmalı mı yoksa net bir şekilde uzak mı durmaliyim? Lütfen cevaplayin. Çok teşekkürler yazilariniz için de ayrıca

  Reply

  • Saida

   Kasım 1, 2016 at 10:31 am

   Bakin biz oglaklarin karsisina cikanlar kotu insanlar diyil. Sadece bizim bahtimiz yok.

  • baran

   Kasım 2, 2016 at 2:30 pm

   Sema hanım bende aynı durumdayım.. Koç burcu insanları dener ve sınar.. Zafer bey de cevaplamamış bende çok merak ediyorumm..Bi bakıyosun aşkım canım diyor özledim diyor. Bi bakıyosun beni unut bekleme diyor.. Tepenin tası atıyor tabiki..

  • Elif

   Kasım 3, 2016 at 9:57 pm

   Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum..tıpa tıp aynı durumlar..aynı burçlar..bu kadar olur..zafer bey lütfen cevap verin..

  • Sema

   Kasım 4, 2016 at 7:43 pm

   Evet lütfen 2. Kez yorum yapıyorum sadece. Çok fazla rahatsız etmedim sizi ama buna özellikle geri dönüş rica ediyorum. Çünkü benim için çok önemli. Bir daha ona karşı hissettiklerimi hissedemem. Aşık olduğundan diye düzeltmiş otomatik ama aşıkolduğumdan emin olduğum tek insan. Teşekkür ederim arkadaşlar

 • Cereal

  Kasım 1, 2016 at 2:02 am

  Merhaba Zafer bey, 2017 sonunda saturn oglak burcuna giriyor erkek arkadasim ocak 15 dogumlu etkisini saturnun oglakta bulunan son yilinda mi hissedecek? eger oyleyse sadece bir yil hissetmismi oluyor sonucta saturn bir bucta 3 yil kaliyor hani burcun gec derecesinde dogduysan etkisini daha gec erken derecesinde dogduysan hemen hissediyorsun diyorlar ya o yuzden soruyorum bilgilendirirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

  Reply

 • Gülbahar

  Kasım 1, 2016 at 7:16 am

  Merhabalar zafer bey. Bugün tesadüfen denk geldim sayfanıza ve inanın içten söylüyorum ba-yıl-dım !!
  Tebrik ederim gerçekten bu kadar açıklayıcı başka bir site görmedim.
  Zafer bey konuya gelecek olursam. 10.01.1993 saat 11:15 civarı ankarada doğmuşum. Bazı sitelere göre balık bazı sitelere göre koç yükseleni olduğum yazıyor. Ben hangi yükselen burca sahibim acaba ?
  Başarılar ve güzellikler sizinle olsun 🙂

  Reply

 • samet

  Kasım 1, 2016 at 8:23 am

  Mrblr ben 28.12.1984 doğumluyum ekim ayından sonra herşey çok kötü gitmeye başladı herşeyimi kaybettim herşey üst üste geldi ne sevdiğim kişiyi terk ettim ne zaman toparlanma olacak ve en önemlisi sevdiğim kişiyle aramız ne zaman düzelicek şimdiden çokk teşekkür ederim

  Reply

  • Saida

   Kasım 1, 2016 at 10:28 am

   Bence beklemeyin. Ben icinde her sey berbad gecdi.

 • Sevgi

  Kasım 1, 2016 at 9:09 am

  Cokkkkk teşekkür ederim iyiki varsiniz zafer bey sevgiyle kalın

  Reply

 • Saida

  Kasım 1, 2016 at 10:26 am

  Ekim iyi gececek demisdiniz her sey berbat oldu. Bundan kotusu olamaz. Olsa dahi umrumda diyil. Bu yil tam 11 yilini kutluycam kotu gecen yillarimin. Ne kadar buyuyecek daha bilmoyorum.artik bir oglak olarak iyi bir sey beklemiyorum. Beklemek saflik zaten

  Reply

 • hülya

  Kasım 1, 2016 at 3:10 pm

  Merhaba 01017979 doğumluyum hayatımda herşey olumsuz ilerliyor ay yükselenim ve ay burcum nedir bilmiyorum doğum saatimi bilmiyorum öğrenmek istiyorum teşekkürler

  Reply

 • baran

  Kasım 2, 2016 at 2:37 pm

  Zafer bey merhabalar.. Aşk var demişsiniz kasım ayında. 1.5 yıl aradan sonra 26 ekim 2016 da aradım beni unut hayatına bak dedi. Numarasını yeni buldum ve aradım.. Whatsaptanda sildi.. Ama beni sevdiğini adım gibi eminim. O beni unutamaz üzülsede bağrına taş bassada unutamaz.Hayatında başka biri de yok.. İşleri yoğun acaba ondan mı.. Beni mi sınıyor o boşlukta başka birini mi bulduğumu sanıyor acaba? Ben oğlak yükselenim balık… O ise koç burcu.. Allah rızası için bir cevap yazarsanız çok sevineceğim. SONUNDA KAVUŞACAK MIYIZ??? İYİ ÇALIŞMALAR..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2016 at 2:49 pm

   Baran bey merhaba,
   Oğlak burcu ve yükselen balık olan birisi, koçla mutlu olamaz maalesef 🙁 🙁

 • baran

  Kasım 2, 2016 at 4:22 pm

  Çok teşekkür ederim cevabınız için.. Sevgi var uyum var. Aileler biliyor. Ama hep engel çıkıyor.. Bizi kavuşturmayan bişey var.. Mutluyuz beraberken.. Gözgöze bile bakarken ne istediğimizi anlayacak kadar uyumluyuz. Fakat dengesizlik ve acı çektirmek koçun ruhunda mı var acaba.. Dönermi.. Deneme sınama huyu var mıdır koçun.. ELİNİZE SAĞLIK. YAZILARINIZI HER ZAMAN OKURUM. HOŞÇA KALIN..

  Reply

 • Oğlakburcusu

  Kasım 2, 2016 at 5:31 pm

  Merhabalar ceyhun bey ☺️ Yükselenim Başak burcum da oğlak . Deli gibi iş başvuruları yapıyorum hep yeni başlangıçlar olacak gibi hissediyorum ama sabrımın son demlerindeyim artık .bir yandan da yüksek lisans yapmaya çalışıyorum bin beş yüz tane seçenek arasında kalıyorum ama herhalde her şey yoluna girecektir artık değil mi ☺️ Ağzınıza sağlık bu güzel emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle kendinize iyi bakın

  Reply

 • PinarA

  Kasım 2, 2016 at 7:53 pm

  Merhaba;
  Her ay yorumlarınızı okuyorum. Her defasında sizlerle güzel bir haber paylaşmak istiyorum fakat ne çare. Ne iş, ne aşk, ne para burcum oğlak yükselenim akrep. Mutlu yarınlara kavuşmak dileğiyle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2016 at 10:33 pm

   oğlak burcunun dönemsel olarak, genel hatları ile, baskı oluşturan bir dönemde olmasının sonuçlarından birisi maalesef bu Pınar hanım, seneye bu zamanlar sizden güzel haberleri peş peşe alıyor oluruz inşallah.
   sevgiler ZC

 • Teacher

  Kasım 3, 2016 at 2:42 pm

  Mrblar zafer bey.29 ekimde aylardir gelgitleri olan iliskim tam anlamiyla bitti.ne wardi ne yoktu ama artik yok sanirim:( yukselenim koc.onun burcu da terazi yukseleni koc sanirim. Oglak burcu olarak var mi bir duzelme ihtimali.?

  Reply

 • Su

  Kasım 3, 2016 at 6:00 pm

  29 kasim yeniayi tam nasil etkiler getirecek? oglak burcuyum yukselenim ikizler buna gore cok kisa yorumlarsaniz sevinirim..sevgiler

  Reply

  • Su

   Kasım 18, 2016 at 11:11 pm

   sizden hic cevap alamadim 🙁

 • zehra

  Kasım 3, 2016 at 6:48 pm

  Oglakim yukselen koc..hazirandan beri gozalti isten atilma parasizlik yasamadigim kalmadi. Esim yengec haksiz isnatlarla ayni seyi yasiyor..esimle hic anlasamayiz ama onun masumiyetine asikim ben…son yillar sikintiliydi ama bu kadari olmadi hicc..
  Ceyhun beyy param olsa gelecegim de yok. Inatci zeki dedigim dedik bir oglak olarak bunlari yasadigima inanamiyorum bu ayin basinda durumumuz netlesek sizde oyle yorum yapmissiniz umitvar olayim mi??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 4, 2016 at 1:10 pm

   Hayat öyle şartlar getiriyor ki bazen Zehra hanım, ümit etmekten bir seçenek yok kalmıyor.. şimdi size hayır ümitvar olmayın diyebilir miyim ki?
   Satürn etkisi 1 yıl daha devam edecek, bunu bilmenizi istiyorum sadece.
   sevgiler, ZC

 • Pinar

  Kasım 4, 2016 at 11:19 am

  Ceyhun bey merhabalar. Benim burcum yengec yukselenim oglak. Yukselen burc kariyer hayatini ne kadar etkiliyor? Yukselen burca hangi konular icin bakmaliyiz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 4, 2016 at 12:52 pm

   şöyle diyebiliriz Pınar hanım:
   kesin olmamakla birlikte (haritaya göre değişir çünkü) yükselen oğlaksa eğer kariyeri evinizi (10.ev/tepe/MC) terazi burcunun yönetmesi olasıdır.
   eğer durum buysa, kariyerle ilgili iyi bir yıldasınız çünkü Jüpiter terazide..
   diğer olasılık, kariyer evinizi başak-akrep yönetiyordur, eğer başaksa zaten bu etkiyi geçen 1 yıl yaşadınız, akrepse seneye..
   sevgiler ZC

 • Umutlu umutsuz vakka

  Kasım 4, 2016 at 11:31 pm

  Dönüp dönüp okuyorum 🙂 burcu aslan yukseleni oglak bahtsiz 🙁 bir yildir istedigi isi bulamiyan buldugu zamanda :/ kendince mukemmel evlilik yolunda olan bi iliskiden cikan o iliski biter bitmez asla olmaz dedigi olaylari yasayan buyuk bi hayal kirikligina ugrayan (eski sewgilim 10 gun icinde hatun buldu da :/ ) bir yil daha saturnu cekmek zorundamiydik :/
  Artik kariyere mi yuklensek ask defterini kapatip….Saturnu sevmedim ask hayatimi cok olumsuz etkiledi.14 kasim yeni iliskiler soz konusu demissiniz saturn varken korkar oldum herseyden.Artik her sabah pelinsu gibi uyanma sirasi bizede gelebilirmi Ceyhun bey 🙁

  Reply

 • Burçin

  Kasım 5, 2016 at 6:46 pm

  Ceyhun bey merhabalar 20.01.doğumluyum burcum oğlak doğum saatim 07:30 oğlak sanırım trabzon doğum yerim doğrumu acaba yükselenim, ceyhun bey benim merak ettiğim şuanda işe girebilecekmiyim ve yaklaşık bir yıl önce bir ilişkim olmuştu ayrılıkla sonuçlandı ama bir ay önce Ekim’in ilk haftası tekrar bir görüşmemiz oldu fakat daha sonra hiç görüşmedik tekrar dönüş olurmu? Yanlız kendi akrep ve yükselen burcunu bilmiyorum 24 Ekim doğumlu ve hayatında yolunda gitmeyen bir ilişkisi var sanırım bilgilendirseniz çok mutlu olurum şimdiden çokk teşekkürler ( ayrıca kova burcunuda okumam gerekiyor mu ?)

  Reply

 • derin

  Kasım 5, 2016 at 7:13 pm

  Ben yaşadıkları ma inanamıyorum ogoğlak yukselen bilmiyorum herşey ters kötü

  Reply

 • ayşe

  Kasım 5, 2016 at 9:23 pm

  Ben oğlak burcuyum 03/01/1990 yılı 06.10 Da dünyaya geldim. Sanırım yükselenim yay oluyor. Siz daha iyi bilirsiniz. Şuan eş adayım kova burcu. Uyumumuz konusunda sizden fikir almak istiyorum. Ayrıca emeğinize sağlık yazınız muhteşem olmuş. İlgiyle takip edip çevreme takip ettireceğim

  Reply

 • sedef

  Kasım 7, 2016 at 12:00 pm

  Ben oğlak burcuyum yükselenim boğa hayatım 2011 den beri iyi gitmiyor.Ne zaman düzelecek bilmiyorum.

  Reply

 • Sher

  Kasım 8, 2016 at 10:02 am

  İyi günler.Sitenizi buhün yeni gördüm gerçekten beğendim.Oğlak burcu yorumunun sonları beni endişelendirdi.Erkek arkadaşım yay burcu.yaklaşık 7 aydır sürekli bir geçmişin etkileri,huzursuzluklar,şiddetli tartışmalar,bitme noktasından son anda dönüş.Ekim ayında biraz sakinlik ve ciddiyete dökme adına adımlar atılmaya başladı.Şu an benim ailemle görüşüyor bende onun ailesiyle.Bu yaz için nişan yapmayı düşünüyoruz…VE GERÇEKTEN ÇOK ETKİLENDİM Kİ erkek arkadaşım evini ve işini değiştiriyor biraz uzak bir şehire gidiyor bu ay sonu.Aylarca bir birimizw uzak kalacağız.Oğlak burcunun sonlarında yazan yorumunuzdan endişelenerek soruyorum,ilişkimizle alakalı sorunlar,ayrılık gibi yaşanması mümkün mü yoksa ilerleyen aylarda sakinlik durgunluk oluşacak mı? Yani büyük bir etki mi olacak?

  Reply

  • canan

   Kasım 16, 2016 at 1:04 pm

   inanılmaz benzer seyler yasamisiz. erkek arkadasim yay. ve uzun suredir bizde de bitirdi bitirecek diye durumlar oldu surekli. hep gecmisle ilgili konuları getirdi onume, daha once de 12 ay cikmistik, 2 sene ayrı kaldik, sonra tekrar basladik. 1 senedir ve dun gece , senden ayrılmak istemiyorum dedi ama bitti. su an midemin agrısından nefes alamiyorum. ailelerimiz hic tanismadi, ne o ne de ben onun ailesiyle tanismadim. umarim sizin icin olumlu olur hersey.

 • mehtap

  Kasım 9, 2016 at 6:58 pm

  harikasınız Zafer Ceyhun
  teşekkürler

  Reply

 • Dilan

  Kasım 14, 2016 at 11:31 pm

  Rehber olduğumuz için sonsuz teşekkürler yarınlara dair ışık gösteriyorsunuz bana karanliklardayim

  Reply

 • canan

  Kasım 16, 2016 at 12:59 pm

  dun erkek arkadasimla ayrıldık. bundan sonraki surecte ne on goruyorsunuz acaba?
  arada bir kadın mı var?

  Reply

 • canan

  Kasım 16, 2016 at 1:49 pm

  zafer bey merhaba, oncelikle tesekkurler yazılarınız icin. 4 sene once 1 yıl cıktıgım yay burcu ile – farklı sehirlerde yaşıyoruz – 2 sene aradan sonra tekrar cıkmaya basladık. 1 senedir birlikteydik ama son 7-8 aydır bir iyiyiz bir kotu. cok az gorusuyorduk. 1 haftadır da kotuyduk ve dun aksam, gecmisteki konular, onun kafasındakiler, hem benimle hem baska kadinlarla birlikte olmayı istemesi, iliskiyi bitirmek istememesi, kıskanmaları…daha bir suru sey. bende bitsin istemedim ama bitti. bundan sonra ki surec sizce neasil gelisir. ne ongoruyorsunuz acaba. lufen yorumlarınızı paylasin, allah rıcasi icin. tesekkurederim

  Reply

 • Sevgi

  Kasım 21, 2016 at 11:11 pm

  Zafer bey 29 kasim etkileri ne zman baslar korkuyoruzz acaba basimaza biseymi gelicek diye yikici hir gecismi acaba

  Reply

 • Yaprak

  Kasım 24, 2016 at 8:53 am

  Zafer Bey aralık 2016 ve 2017 yılı yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyorum. çok sabırsızım…

  Reply

 • Nilsu

  Kasım 27, 2016 at 12:43 am

  25 kasim pluto/venus kavusumu iyi geldi gibi. Esimin hastaligi stabile hale geldi ve iliskimizi de duzeltiyoruz gibu duruyor. 29 kasimdan cekiniyorum yalniz. Aralik ayini merakla bekliyorum.

  Reply

 • mehmet pala

  Aralık 2, 2016 at 12:47 am

  merhaba Ceyhun bey 15011981 doğumluyum 2012 yılından beri basıma gelenlerin sebebi nedir ne zaman rahtlıcam hayatta herşeyimi kaybettim şerefim namusum dısında

  Reply

 • mehmet pala

  Aralık 2, 2016 at 12:48 am

  merhaba Ceyhun bey 15 01 1981 doğumluyum 2012 yılından beri basıma gelenlerin sebebi nedir ne zaman rahtlıcam hayatta herşeyimi kaybettim şerefim namusum dısında

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin