Oğlak Burcu Haziran 2016 Yorumu: Kararlı ve İyimser Olmalı

Yazar 

Oğlak burcu Haziran 2016 yorumu, yılın en önemli günlerini doğru analiz ederek sizler için anlaşılır kılmaya çalışıyor.

Kıymetli dostlar, 2016 yılının enerjisini tarif etmeye, Ocak ayının ilk gününden başlamıştık, biliyorsunuz. Ne diyorduk? Yılın ilk yarısı çok önemli, büyük gelişmeler yılın ilk yarısında şekillenecek, Eylül/Ekim gibi düzen oturmaya başlayacak.

Gözle görülür değişimler olmaya başladı değil mi? Bunları rahatlıkla söyleyebildik çünkü gökyüzü bize işaretleri veriyordu. Özellikle Mars/Satürn gerilemeleri süreci tetikleme gücüne sahipti, ki öyle de oldu.

Haziran 2016, hayatımızdaki değişimleri görebileceğimiz bir zaman dilimi olacak, inşallah hepimiz için hayırlı sonuçlanır. 🙏🙏

Oğlak burcu Haziran 2016 yorumunuzda, yolunuza ışık olacak bilgiler vermeye çalışacağım. Hadi başlayalım. 👍

Oğlak Burcunu Haziranda Neler Bekliyor?

Öncelikle önümüzdeki günlerde hangi astroloji olaylarının gerçekleştiğine değinmeliyiz, inceleyin lütfen, çok önemli.

Sırasıyla şöyle:

 1. Güneş-Neptün etkileşimi – 2 Haziran
 2. Güneş-Satürn karşıtlığı – 3 Haziran
 3. Güneş-Jüpiter etkileşimi – 4 Haziran
 4. İkizler burcunda Yeniay – 5 Haziran
 5. Güneş-Venüs kavuşumu – 6 Haziran
 6. Yay burcunda Dolunay – 20 Haziran
 7. Mars gerilemesi bitiyor – 29 Haziran

Astrolojik olaylardan görüldüğü gibi, Haziranda önemli gezegenler Güneşle temas ediyor olacak. 🌞 İşin içinde Güneş varsa, bilin ki bir hareketlilik de beraberinde gelecektir.

Tüm bu olayların Haziranın ilk haftasında gerçekleştiğini de göz önüne alırsak, Haziran ortasına kadar gündeminiz olgunlaşıp netleşecektir. Ayrıca diyebiliriz ki, hayatınızın farklı alanlarında yankıları olacak kapsamlı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Olasılıkları şöyle düşünebilirsiniz:

 • beklenmeyen bir olay olabilir
 • beklenen bir gelişme netleşebilir
 • bir süredir devam eden konuda karar aşaması gelebilir
 • mevcut bir konuda eskisi gibi devam etmeniz imkansız hale gelebilir
 • seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz
 • başkalarının seçimlerine uyum sağlamanız/direnmeniz gerekebilir

Peki hayatınızın hangi alanları bu olaylardan etkilenecek? Bu noktada her gezegenin etkisini ayrı ayrı anlatmak istiyorum, sonra özetleriz.

Güneş/Venüs etkisi

Yaşanan olayların bu çerçevedeki sonuçlarının keyifli olmasını bekleyebilirsiniz çünkü Venüs keyifli sonuçlara vesile olur.

 1. çalışma ortamınız ve iş hayatınız
 2. birlikte çalıştığınız insanlar ve ortaklarınız
 3. çalışma düzeniniz, hayatınıza ve gelirinize etkileri
 4. zamanı doğru kullanma ihtiyacı, enerji yönetimi
 5. iş yükü, sorumluluklar
 6. sağlığınızın ve moralinizin iş yükünü kaldıracak kadar iyi olması

Mars/Satürn etkisi

Bu başlıkta yaşananların baskı unsuru olabileceğini, sizi zorlayabileceğini söyleyebiliriz çünkü Satürn var.

 1. sizin dışınızda gelişen olaylar, kontrol kaybı
 2. başkalarının yaptıkları ve yapmadıklarının size etkileri
 3. gizli işler, yalan/manipülasyon, perde arkası görüşmeler
 4. ayrılık ve bitişler
 5. yalnızlık süreci, motivasyon kaybı
 6. sağlık sorunları veya enerji düşüklüğü

Jüpiter etkisi

Biliyorsunuz Jüpiter varsa işlerin yolunda gitmesi normalden daha kolay olur, fırsatlar çıkabilir. Hatta diyebiliriz ki, hayatınız beklediğinizden çok daha iyi gider, hem de çok çaba göstermeniz bile gerekmeden.

 1. yurt dışı kaynaklı gelişmeler
 2. iş/eğitim vb sebeple seyahat veya bilmediğiniz bir yere taşınma
 3. görüşlerinizi geniş kitlelere duyurabilme: yayıncılık, yazarlık vb.
 4. danışmanlık, öğretmenlikle ilişkili konular

Neptün etkisi

Neptünün bulunduğu alanda şartlar kesinlikle değişir, çoğu zaman olumlu yönde bir genişleme olur. Neptün etkisi nedeniyle özellikle şu alanlarda pozitif gelişmeler muhtemeldir:

 1. sosyal ilişkiler ve çevre
 2. eğitim hayatı
 3. ulaşıma yönelik gelişmeler, seyahatler
 4. yaşanılan muhit/şehir

Değerli okurlarım!

Haziran ayında tüm bu konu başlıkları, bir şekilde birbiri ile ilişkili olarak hayatınızda gündem oluşturacaktır.

Gündemi oluşturan etkilerin geleceği başlıca konu, Mars/Satürn kaynaklı konular olacaktır, bunu biliyorsunuz, yılın ilk gününden bu yana hep birlikte konuşuyoruz.

Bu noktada 2 hatırlatma yapmak istiyorum:

Güneş-Venüs kavuşumu harika bir zamanda gerçekleşiyor. Satürn kaynaklı gelişmelerin en yoğun olduğu günlerde Venüs’ün varlığının ne kadar kıymetli olduğunu kelimelerle ifade etmek zor. Büyük bir şans diyebiliriz.

Venüs sayesinde, ağır şartlar altında bile derin bir nefes almak mümkün olacaktır, bu nedenle iyimser olabilirsiniz. Venüs’ün hangi alanda olduğuna değindik..

Artı, Jüpiter de güzel enerjisi ile bu özel gündemin parçası olacağı için, atacağınız adımların şanslı olma potansiyeli oldukça yüksek. 

Şöyle söylemek lazım: Eğer ki Venüs ve Jüpiter aynı anda varsa, işler hepten kötü gidemez! Evet kolay olmayabilir, zorluklar çıkabilir fakat zor/kötü görünen şeylerin bile harika sonuçlar vermesi güçlü ihtimaldir.

Bu noktada bizlere düşen, iyimser kalmak, her şeyden önce kendimize inanmak, dik ve kararlı durmak, yolumuzdan şaşmamaktır. Yeter ki inanalım!

Zor bir gündem mi oluşuyor? Sakın moral bozmayın! 💪 👊

Haziranda karmaşık kararlar almanız da gerekebilir, kritik bir eşikte de olabilirsiniz. Bunlar mümkündür! Bu noktada size düşen, yılmadan yola devam etmek çünkü güzel sonuçlar çıkma potansiyeli çok yüksek; bunu hatırlayın lütfen. 🍀

Olasılıklara dair birkaç örnek vereyim:

Güvendiğiniz insanlar dahil olmak üzere, birileri nedeniyle hayal kırıklığına uğramanız mümkündür. Belki beklenmedik bir olumsuz davranış, belki baskı görmek.. Buna benzer bir durum oluşursa kendinizi işinize verip yolunuza devam edin, göreceksiniz ki hızla yükseleceksiniz. Yani şer gibi görünen olay nedeniyle bir fırsat kapısı açılacak.

İşinizle ilgili baskı yaşıyor olabilirsiniz veya yeni bir iş olanağını düşünüyorsunuzdur fakat henüz karar verememiş olabilirsiniz. İçinizde karamsar düşünceler olsa dahi, kendinize inancınızı yitirmeyin. Lütfen unutmayın, her ne olacaksa, sizin gayretleriniz ve kararlılığınız etkin olacak.

Eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz kötü gidiyorsa eğer, yapıcı davranın, karakterinize uygun değilse bile alttan almaya, devam etmeye gayret edin. Tabi bu arada kendinizi sürekli bir şeylerle meşgul edin. Biliyorsunuz, yılın başından beri aynı şeyi söylüyorum: çok çalışıp kendinizi bir şekilde meşgul tutmanızda fayda var.

Eğer ki işle ilgili önemli fırsatlar varsa önünüzde, Venüs ve Jüpiter destekliyor olacaktır. Şartları iyi değerlendirin ve iyimser kalmayı başarın, geleceğinizi en kötü ihtimaller üzerine kurgulamayın.

Kısacası zorluklar olabilir, bir süredir keyfiniz yerinde olmayabilir. Fakat henüz görünmeyen fırsatlar bir yerlerde sizi bekliyor. Bu noktada, sonuç alıcı önemli kararlar almanız, bir seçim yapmanız gerekebilir. İyimser olup kendinize inanarak yola devam etmelisiniz!

Önemli not:

Yaşadığınız gelişmelerin hangi konu başlığında olduğuna dikkat edin. Mesela Güneş, Venüs veya Jüpiter kaynaklı gündem baskınsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Fakat şurası kesin: şanslı dahi olsanız, atacağınız adım Mars/Satürn konularında bir baskı unsurunu beraberinde getirecektir..

Belki de gündem şimdiden size bunu gösteriyordur..

Hayat hızla değişiyor, umarım ki en şanslı ihtimalli yaşarsınız. Gözleri dört açmak, sakin kalmak, ince eleyip sık dokumak gerekiyor!

Oğlak burcu Haziran 2016 yorumu, bu ay yazacağım tek yazı olmayacak, başka yazılar da yazmak istiyorum. Bir yazı ile anlatılamayacak kadar zengin bir gündem var. 😊

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu arada, böylece hep birlikte bir ortak akıl geliştirme imkanı olur.

Ayrıca oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize bu yazıdan bahsetmeyi ihmal etmeyin. Onları önemsediğinizi göstermenizin iyi bir yolu olduğunu düşünüyorum.

En güzel olasılıkları yaşamanız, en doğru kararları almanız dileğimle…

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

56 Yorum

 1. yasemin

  01/06/2016

  Aşk hayatindan hiçbir ay bahsetmiyorsunuz? Bu yil hic ask olmayacak mı burçlarda?

  • Zafer Ceyhun

   01/06/2016

   Yasemin hanım merhaba,
   Elbette aşk her zaman hayatınızın önemli bir parçası olabilir fakat astrolojik olarak aşk hayatına yönelik etkiler olmadığı zaman bahsetmiyorum.
   Oğlak için yok doğrusu..
   sevgiler, Ceyhun

 2. Nuris

  01/06/2016

  Mükemmel tek kelime mevcut durumumu anlalatiyor.Şöyleki iş başa düştü bir yandan iş yoğunluğu derken hafta sonu ssosinavlar var bitti derken evlilik isleri felan filan derken dugun hazirliklari oncesi ay bambaskaydi ameliyatlar saglik sorunlari yakinimdeki sevdiklerimle ugrasdim onlar kova balik su grubu ben ise toprak cok gergindi ama haziranda gelen temiz sonuclar rahatlatti gercekden gunes acti sizi takipteyim ve sanki anlattiklariniz yol haritami anlatiyor umarim artik yorucu seyler cereyan etmezde mutluluga giden yola ulasiz artik :)),ters aci olmasin zafer bey.sizi seviyoruz emeginize saglik

  • Zafer Ceyhun

   01/06/2016

   en en en güzelini dilerim Nuris 🙂 🙂
   bu yoğun zamanda size güç ve neşe dilerim, şans yanınızda olsun inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

 3. Bıranda

  01/06/2016

  Uukselen oglak icin durum ne olabilir? Hangi alanda degisim olabilir? Uzerimizdeki olu topragi ne zaman kalkicak acaba? Ilk altinay bu sekilde gecti, zaman yavaslasi sanki ..uretim olmadan ice donus oldu..
  Tesekkurler

 4. yasemin

  01/06/2016

  Ceyhun Bey, burcum başak yukselenim oğlak. Hala mı aşk yok? Bu yıl hep iş, hep sorun, hep yorgunluk..

  • Merve

   02/06/2016

   Al benden de o kadar! Ben oğlağım yükselenim başak ve aynı sorundan muzdaribim 🙂

 5. Seren

  01/06/2016

  Ceyhun Bey, elinize sağlik, çok tesekkur ederiz. Benim sorum şu, örneğin 2 haziranda yaşanan bir gök olayının etkisi ne kadar bir süreyi kapsar? Tesekkur ederim.

  • Zafer Ceyhun

   01/06/2016

   siz de sağ olun 🙂
   olaya göre değişmekle birlikte, temel kural olarak -2 + 5 diyebilirsiniz Seren hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 6. livza mira

  01/06/2016

  yukselen oğlak.inanılmaz bir yorum.bende bu sıralar dört yapraklı yonca bulmuş gibi dolaşıyorum.
  yaz tatilimi hiç gitmediğim bir yerde geçirme kararı aldım.
  tahmin edelim bakalım hedefimde ne var?tabi ki eğitim ingilizce kursuna yazıldım istanbul da ve fransız bir ailenin evinde kalacağım.Manga cizimi eğitimi için ne yapmam gerektiğini araştırırken ev sahibinin kızının bu konuda çalışmalar yaptığını öğrendim.sanki herşey benim için dokunmuştu süper gelişmeler var
  Eğitim,yeni bir yer ve yaşam,yurtdışı bağlantısı.

 7. livza mira

  01/06/2016

  ayrıca emeğinize sağlık…

 8. Ayşe

  01/06/2016

  Merhaba zafer bey ben yükselen yay olan bir oğlağım ben ne zaman feraha çıkacağım teşekkürler

  • Tuğba

   02/06/2016

   aynı benim gibisiniz ayşe hanım, sorunuzun cevabını merakla bekliyorum. oğlak/yay olmak zor Ceyhun bey biz ne zaman düzeleceğiz,toparlanacağız? Hayat akıp gidiyor ben sadece izleyebiliyorum. Sanki yaşayan ben değil onlar. Moral 0, hep bir şeylerin peşinden koşuyor meşkul ediyorum kendimi fakat olaylar sonuçlanmıyor bile bir iyi bir kötü genelde kötü. Aşktan bile kaçıyorum, korkuyorum hiçbir şey yolunda değilken nasıl olur? Kötü biter diye.. En iyisi hiç başlamamak sanırım bir yıkıma daha dayanamaz bu bünye

 9. Umudumu istiyorum

  01/06/2016

  Zafer bey kpss ye hazirlaniyorum ekimde girecegim sinava ama oyle bir bıkkınlik geldiki kendimi güçsüz caresiz sıkıştırılmıs hissediyorum. Yükselenim oglak. Burcum aslan bu ruh hali ne zaman son bulur. Silkelenip kendime gelmek istiyorum.

  • Zafer Ceyhun

   01/06/2016

   Doğrusu bu hissiyat tam olarak son bulmaz yakın zamanda fakat Haziran ortasından itibaren azalacaktır, emin olabilirsiniz.
   sakın pes etmeyin, kararlı bir şekilde çalışmaya, hazırlıklara devam..
   başarılar diliyorum, inşallah güzel haberinizi alırız 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 10. Hulya

  01/06/2016

  Zafer bey son paragrafta oglak burcu haziran 2017 yaziyor 2016 olarak dusunuyoruz dimi…her zaman ki gibi cok guzel olmus tesekku ederiz.ben bugun yillardir emek verdigim , emegimi esirgemedigim isimden istifa ettim biliyorum zor gunler gececek en azindan maddi yonden ama katlanamiyordum artik bicak kemige dayanmisti coktan umarim hayirlisi olur

  • Zafer Ceyhun

   01/06/2016

   Hülya hanım merhaba, işte böyle kararları böyle zamanlarda almayın diye yazıyorum ben 🙁 🙁
   doğrusu keşke yapmasaydınız diye geçti içimden…
   dediğiniz gibi, hayırlısı olsun diyelim.
   peki nasıl bir alternatif planınız var?

 11. Lotus

  02/06/2016

  Her ay sonu yazılarınızı beklemek, yayınladıktan sonra okumak kaşıkla bir kavanoz nutella bitirmek gibi geliyor bana 🙂 Zor bir 2 yıl geçiriyorum ama şu mayıs sonu içimde acayip bir umut, anlatamadığım bir mutluluk oluşturdu. Mezun olmaya çalışan bir oğlak burcu olarak umarım bu sene diplomamı elime alacak kararlılığa sahip olacağım. Lakin bunun yanında sürekli bir kararsızlık ve özgüven düşüklüğü yaşıyorum. Normal midir? Normaldir demenize ihtiyacım var çünkü sadece ben farklıymışım gibi hissediyorum. Dengesiz bir duygu değişimi içinde olmak aldığım kararları da etkiliyor. Çünkü hiçbir zaman duygusal olarak bu kadar dokunsan ağlarım modunda olmadım. Bu Haziran ayının güzellikler getireceğine inanıyorum tüm oğlaklar için. Umarım güzel hayaller kuracağımız zamanlar gelir.

 12. Fatma

  02/06/2016

  Burcum oğlakta, 12.evde satürn mars var. Yükselenim terazi 12.evde jüpiter var. Yalnızlıktan içim bunaldı. Acaba bu sene erer miyim?

 13. Özgün

  02/06/2016

  Bu zorlukları geçen ay yaşadım ben , Oğlak burcum , yükselenim Balık , genelde de öyle oluyor ben önce yaşıyorum ama -+ 2 gün gibi değil bazen +-1 ay bazen de +- 15 gün , çok dikkat ettim bu hep böyle oluyor . hem de ne zorluklar ama bu sefer dik durdum aştım. Kızımın okul sorumları ve çevresindeki sosyal çevreyle . Kimse arkamda durmadı beni yanlızlaştırmak istediler ama bu sefer geri adım atmadım tek başıma yönettim ve başatdım. Şimdi hepsi öyle yol değiştirdiki inanamazsınız. Hepsi U dönüşü yaptı. Haklılığımın ve direnişimin hakkını kızımı ve beni daha güzel bir şansla ödüllendirdi evren.
  Ama krndi iş hayatım yaklaşık olarak 5 yıldır durgun sessiz hiç bir şans yoktu ama bellki haziran ayı yorumları bu esnada devreye girebilir ne dersiniz ? Ya da kızımın eğitim hayatıyla ilgili çok daha güzel şanslarımız olacak ?
  Cevaplardanız çok mutlu ve şanslı hissedeceğim ✳️✅➗

 14. ahmet

  02/06/2016

  Allah.hep.kotuleden.yanadır sizin.dediginiz.kismetleri.sanslari.kotulere.nasip.edecek,her.zaman oldugu.gibi.adaletsiz allah iyileride.aglatacak pesinan.edecek.her.zaman oldugu.gibi kötüler gene.gülecek iyiler.ağlayacak tecrübe konusuyor.benim.yorumumda.bu

 15. Öykü

  02/06/2016

  Ceyhun bey geçen ay yazmıştım size haziranın 19-26 sında sınavım var diye. Mayıs ayı pek istediğim gibi geçmedi ama hazirandan umutluyum ne önerirsiniz? Mart ayındaki yorumunuz tuttu ve ilk sınavım iyi geldi bu ay için ne söylersiniz? Yorumunuz çok önemli şimdiden teşekkürler

 16. Fatma

  02/06/2016

  Emeğinize sağlık. Biraz mutlandım biraz endişelendim bu aydan. 18 nisanda işimde terfi için girdiğim bir mülakat iyi geçti ama hala sonuçlar açıklanmadı. Artık umudumu kestim, yakın zamanda açıklanacak büyük olasılıkla ama bu kapı kapanırsa belki başka kapı açılır. Onun dışında evlilik hazırlıkları, iş yoğunluğu, sosyal ortamlardaki gizli kapaklı işler, bu ay kafamda canlanıyor gibi. Sabredip bekleyelim bakalım, umarım dediğiniz gibi en güzel olasılıklara denk geliriz 🙂

 17. Mert

  02/06/2016

  Merhaba zafer abi 10 ocak 12:00 13:00 da ankarada doğdum açıkçası çok anlamam ama annem çok ısrar etti yorumlarınızı okumam için ben ilk defa okudum ve çok farklı ve beni anlatıyor sanki evet ben üniversite sınavına gireceğim istanbul a gitmek istiyorum eğitim ıcın ama ailem çok istekli değil ben başarılı bir öğrenci sayılır im onlar tip bense boğaziçi bilgisayar mühendisliği istiyorum böyle bir sıkıntılı dönemdeyim zafer abi işte böyle

 18. Mert

  02/06/2016

  Yıl olarak 1998

 19. bilge

  02/06/2016

  bütün burçlara aynı yazıyı yazmanızın bir anlamı yok bence, tek bir yazıyla haziran olaylarını yazın olsun bitsin(!)

  • Gamze

   02/06/2016

   kesinlikle katılıyorum.

 20. Gamze

  02/06/2016

  Aylardır Burcunagöre’yi takip ediyorum bakalım bu uzun süreçte neler yazacaksınız diye. Gerçekten çok kötümsersiniz ve tutmuyor olmuyor, hatta çoğu zaman yanına bile yaklaşamıyorsunuz. aynı burçlar için diğer yorumcuların da sayfalarına bakıldığında oldukça farklı şeyler var ve kolektif olarak aynı noktada buluşuyorlar ancak siz gerçeğe yaklaşamayan yorumlarla hep farklı olmak derdindesiniz. siz bir daha analizlere bakın, sonra bir daha, bir daha. ııh, olmamış burcuna göre.

 21. Yasmin

  02/06/2016

  01.01.1981 dogumluyum,yukselenim yengec.mart ayinda 9 yildir calistigim isimden ayrildim.kimya muhendisiyim.2 yasindaki oglum olmasa calismadan evde durmam cokzor olurdu.13 yildir calistigim icon baska birine muhtac olmak cok zor.is konusunda by kotugidis nezaman son bulur?

 22. Hulya

  02/06/2016

  Zafer bey acikcasi planli bir ayrilis degildi yeni bi is bulmam belliki uzunda surecek ama herkesin mutsuz oldugu karisik bu ortama tahammulum sabrim kalmadi ve goruyorumki bu duruma gelmem icinde cabalanmis

 23. Nihan

  03/06/2016

  Bu kadar olur Zafer Bey, çok teşekkür ederim…Burçların etkisini biliyordum da yıldızların bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum..Oğlak burcuyum Bire bir beni ve gelişen olayları anlatıyorsunuz..

 24. idil

  03/06/2016

  SELAMLAR… Tespitleriniz çookkk doğru çok teşekkürler… Oğlak burcunu tam tarif ettiğiniz şekilde yaşıyorum. Bu ayda önemli kararlar aldım. Taşındım şimdi ise eşimle ayrılma durumundayız, ben ayrılma taraftarıyım, ama tam olarak sağlıklı bir karar aşamasında olabilirmiyim acaba…

  • Zafer Ceyhun

   03/06/2016

   İdil hanım merhaba,
   oğlaklar için ayrılmak bu dönemde yapılacak en kolay şey çünkü direnmekten, savaşmaktan, devam etmekten çekiniyorlar, bir bıkkınlık hali var.. daha iyisini bulurum/buldum iyimserliği oluyor bazen, bazen de ne olursa olsun boşvermişliği..
   sizinki böyle mi? ayrılık haberlerine çok üzülüyorum, zor 🙁

   • Zeynep

    04/06/2016

    Ceyhun bey tam beni tarif ettiniz evliliğimde bıkkınlık ne olursa olsun artık gibi düşünceler daha iyisini bulurum veyahut ayrılırsam ne varki bunda daha iyi hayatım olur gibi düşünceler beni çok yordu inanın ve yapacağımı şaşırdım bunlar geçicimidir

   • Derya

    13/06/2016

    Aynı seylerı bende yasıyorum uzun senelerın berdıgı bıkkınlık yorgunluk dayanacak takatım yok gıbı bıde acaba hayatıma benı anlayan anlasabıldıgım ınsanı bulayım derken yanlıs kararlar almaktan cok korkuyorum.Ama ayrılık ıstedıgım su sıralar cok doğru bıtıversın hersey ıstıyorum

 25. YG

  03/06/2016

  Sayın ZAFER CEYHUN , merhaba . Eşim oğlak burcu , ben yay . Yollarımız artık ayrılsın istiyorum. Ama hiçbir atılımda bulunamıyorum. Yani bunun için bir mucize bekliyorum . Yani astroloji mucizesi. Şu hissettiğim yeni hayata hazırlanma durumu bunun bir işareti midir yoksa ? Kıymetli yorumlarınızı beklerim . SAYGILARIMLA, EMEĞİNİZE SAĞLIK

 26. jasmin

  03/06/2016

  İşle ilgili bir tıkanmışlık var Ceyhun Bey, istediğim pozisyona geçemiyorum bir türlü. Evet de diyemiyorlar hayır da, durumlar belirsiz. Sizce bu durum eylül başı mı düzelir?Yoksa temmuz için umut var mı?

 27. Hulya

  04/06/2016

  Zafer bey ben isimden ayrilmadim istifam isleme alinmayip iptal edildi okadar kızgınken nasıl ikna oldum anlamıs degilim

 28. Nihan

  04/06/2016

  Merhaba zafer bey anlattiginiz seylerden kendimde o kadar cok sey buldum ki 2016 nin ilk yarisi benim icin is konusunda cok zorlu gecti. hedeflerimden istekliligimden bisey kaybetmedim hala gucluyum birseylerin degismesini bekliyorum calistigim bankada mudurumle gorustum bolum degisikligi istiyorum gise bana birsey katmiyor satis istyrm dedim tam da firsat vardi once olmaz dedi sonra isler degisti tamam sans vericem sana dedi bi turlu istedigim gibi olmadi baskasina verdi o gorevi hem de subeye yeni gelen birine. bu yil kendimi ispatlamak istiyorum birseylerin ters gitmesi ister istemez canimi skyor. Hakkimin yenildigini bile bile orada calisirken huzursuzum.Ama sanki birseyler iyi olucak diye de dusunmek isityrm evet sizden de yorum rica ediyorum.Simdiden tesekkurler.

 29. Umran

  04/06/2016

  Zafer bey merhaba. 18.01.1983 doğumluyum.doğum saatim 5.00.burcun oğlak, yükselen yay.şu aralar is hayatım okadar karışık ki.ne zaman güzel haberler duyacağım diye bekliyorum

 30. Merve

  07/06/2016

  Zafer bey yine Merhaba
  Eşimden ayrılma aşamasındayım, önümüzdeki hafta mahkemeye çıkacağız.
  Geçen Cuma yani 3 Haziran da eşimle çok güzel konuştuk, barışma adımı attık ama ertesi gün ailem tarafından engellendim. Çok az bir vaktim kaldı, nasıl hareket etmeliyim sizce?

 31. Ebru

  08/06/2016

  Ceyhun bey merhabalar. Öncelikle tüm yazılarınızı takip ediyor ve tesekkur ediyorum. Oğlak burcuyum ve gündemim inanılmaz karışık aklımda karışık aynı zamanda. Geçen yıl çalışmış olduğum iş yerine tekrar döndüm. Yeni bir eğitime başladim. Onun dışında da iş konusunda fırsatlar geliyor surekli ama karar verme konusunda zorlaniyorum. (Bu arada cevremle yuzlestim bir çok insan Hayatımdan çıktı.) Bu aralr Karar vermek için beklemeli miyim ?

 32. kararsız

  08/06/2016

  Zafer Bey, oğlak burcu ve yükselenim terazi. Tam da dediğiniz gibi Mayıs sancılı ve hassas geçti. Haziran bomba patlatmış gibi. Hayatımın heryerinde aksiyon kargaşa gerilim. Eylüle kadar böyle değil mi? 2017’yi sağsalim görebilecek miyim? 🙂 Teşekkürler

 33. Ayşe

  08/06/2016

  Merhaba zafer bey bir iki satırda bana yazın ben yükselen yay olan oğlakım ne zaman feraha çıkacağım

 34. derya

  09/06/2016

  Merhaba Zafer bey. burayı yeni keşfettim ve 2 aydır da ilgi ile takip ediyorum. İzninizle bir sorum var. 2014 yılının başlarında başlayıp Ekim’e kadar devam eden bir süreçte hayatımın hem en güzel hem de en kötü dönemlerini yaşadım. bir süreç başladı ve bitti.sonraki yıl da bu dönemin etkilerini çok yoğun hissettim. yıl 2016, ama hala o döneme ait (eskisi kadar olmasa da)etkileri yaşıyor ve beynimden uzaklaştıramıyorum. bir labirentte yolumu kaybetmiş gibiyim, söyleyin ne olur çıkacak mıyım? kişisel çabalar yetersiz, gökyüzü ne diyor?
  benim o dönemde yaşadıklarım bir yanılsama mıydı, bir ders mi… neydi?
  şimdiden teşekkür ediyorum.

  • Zafer Ceyhun

   09/06/2016

   Derya hanım merhaba,
   anlıyorum ki zihninizde birçok şey var ve çözüme de ihtiyaç duyuyorsunuz fakat ne yaşadığınızı bilmeden, haritanızı görüp incelemeden size yardımcı da olamam, aylık yorumlarda bahsettiğim genel/olası tahminden öteye gidemem..
   gerçekten bir netliğe ihtiyacım var diyorsanız, hatta siz doğum haritamda gördüklerinizi de söyleyin diyorsanız, analiz ve 1,5 saatlik telefon görüşmesini içeren “kişisel analiz” talep edebiliyorsunuz benden, bilginiz olsun. Çalışan, geliri olan herkes astroloji hazinesinden faydalanabilsin istediğim için ücreti de 250 lira sınırladım ayrıca.
   süreçle ilgili diğer detayları da öğrenmek isterseniz mail adresim:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

   • hülya

    23/06/2016

    250 tl mi ama bu çok fazla

 35. dila duygu

  10/06/2016

  zafer bey bu ay bole sikintili gececek belli ama bari biz oglaklar icin temmuz ayinda bi isik varmi ask bizede ugrayacakmi?soyleyebilirmisiniz simdiden tesekkurler

 36. Kararsız oğlak

  19/06/2016

  Merhabalar uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum yükselen yay olarak aylık yorumları ay başında ve sonunda yeniden okuyorum ve gerçekten dedikleriniz çok doğru çıkıyor bu aralar yaşadığım şehri ve işimi değiştirmek gibi bi karar aşamasındayım ve yoğun baskı altındayım yazılarıniz ışık oluyor ama ne yapacağımı bilmiyorum sizce mevcut işimden şimdi ayrılmam doğru olur mu?

 37. Yay

  19/06/2016

  Tum burclara ayni yaziyi koyuyorsunuz, her ay sadece yay burcunu okuyunca farketmemistim, tesadufen digerlerine bakınca kendimi cok saf hissettim

  • Fatma

   30/06/2016

   Hep aynı yazı konulmuyor. Dikkatle okursanız anlayabilirsiniz. Gezegen transitleri aynıdır. O noktalarda yazılanlar değişemez. Değişen konular bu transitlerin burçlara olan etkisidir.

 38. Emine

  21/06/2016

  Merhabalar Ceyhun bey,
  Mart ayında itibarım öyle gereksiz yere ve elimde olmayan sebeplerle sırf başkaları kendi konumlarını koruyabilmek için zedelediler ki anlatamam o günden bu güne kendimi zar zor toparlayabildim ve o sıralar çok hastalandım.Şuan şehir değişikliği yaptım ve tekrar evime döndüm 31 temmuz dgs sınavım var ama eskisi kadar içimde istek kalmadığı için çalışamıyorum.Kazansam ne olur kazanmasam ne olur diye umursamamaya başladım.Bu halim beni çok rahatsız ediyor.Ben bu kadar tembellik yapan birisi değildim bana ne oldu anlamıyorum.Bişey yapmadan oturuncada kendimi suçlu gibi hissediyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum,lütfen bana bir akıl verin.Yalnız kalmayı çok sevmeye başladım ve kimseyle iletişim dahi kurmak istemiyorum.Ve tekrardan söylüyorum dgs ye çalışmak için galiba geç kaldım.Bana bir yol gösterirseniz sevinirim.

 39. Emine

  21/06/2016

  Bu arada oğlak burcuyum

 40. Leyla

  23/06/2016

  Esim oglak ve bir kac aydir yasadigi sikinti var. Yalniz bu sikinti onunla alakali degil ama cok zorluyorlar ve sana guvenmiyorum seninle calismak istemiyorum gibi cumleler soylendi esime.henuz isten cikmadi.ama inanki durum onu hic bisekilde ilgilendirmiyor.nasil bir yol izlenmeli cunku bikmis bir vaziyette

 41. zeynep çetin

  24/06/2016

  Merhaba aylık ve yıllık burç yorumlarında ana burcumu mu, yükselen burcumu mu okumamı yavsiye edersiniz. Ana burcum oğlak , yükselen burcum boğa. Teşekkür ederim.

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *