Yükselen OğlakOğlak Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun0

Oğlak burcu haziran 2014 yorumunda; oğlak burcuna göre haziran ayını detaylarıyla öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

Haziran ayına günler kala, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi, tıpkı Dolunay enerjisi gibi birikerek artacak ve 1 Haziran günü zirve yaparak kaybolacak. Haziran ayına, yoğun ve hareketli bir enerji ile başlayacaksınız.
Yeni ay 6. evinizde olduğu için, oğlak burcunun pratik ve gerçekçi karakterine ile uyum içinde bir enerji açığa çıkacak. Geçtiğimiz iki ay yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız, ancak hareket bitmiyor, Haziran’da hep meşgul olacaksınız.
Oğlak burcu, görev ve sorumluluklarını tamamlamaya yönelik Yeni Ay enerjisi ile birlikte, yarım kalmış işlerini tamamlamaya ikna olacak. “Oğlak burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi görevlerinizin bir listesini çıkarmakla işe başlayabilirsiniz, iş bitirmek için harika bir dönem.

Oğlak burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Geçtiğimiz aydan kalan işleriniz varsa, Yeni Ay ile birlikte bunları tamamlamak için harekete geçin, aynı anda pek çok işinizi tamamlayacak kadar çok enerjiniz olacak. Sağlık sorunlarınız varsa, bunların üzerine eğilmek için çok iyi bir dönem, doktorunuzdan randevu alın. Sigara içen oğlak burcunun niyeti varsa, sigarayı bırakmak için yılın en iyi dönemi. Yeni Ay temiz bir nefes almanızda size yardımcı olacak. Diyete veya spora başlayacaksanız, yaz da yaklaştı, Yeni Ay da başlayın. Sonuç alacaksınız.

Oğlak burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

İşleriniz veya eylemleriniz için 28 Mayıs – 1 Haziran arasında harekete geçin, sakın ertelemeyin.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda, bu nedenle kariyerinize ve imajınıza yönelmiş coşkulu bir enerjiniz var. Yeni Ay’ın olumlu enerjisiyle, Mars’ın kızgın enerjisi bir araya geldiğinde, işinizle veya görüntünüzle ilgili konularda yapılması gerekenlerin üzerine duraksamadan gidebilirsiniz. Bu güçlü enerjiye sahipsiniz. Ancak, iş arkadaşlarınız veya sorumluluklarınızı yerine getirmek için koştururken karşınıza çıkacak sorunlara karşı tahammülünüz az olabilir. Mars 10. evinizde, çok alışık olduğunuz bir enerji alıyorsunuz ancak oğlak burcu egonuz ile 10. evdeki Mars’ın enerjisi, yeterince saygı göstermediğiniz insanlara sert çıkmanıza neden olabilir. Hatırlatmış olayım, gerekeni elbette yapacaksınız ancak fazlaca hassas olmayın. Ayrıca, Yeni Ay’da oluşacak enerji, sizi bir miktar stresli ve endişeli yapabilir. Ne de olsa yapacak bir sürü işiniz olacak ve hepsini yetiştirmek isteyeceksiniz. Bu herkeste endişe yaratır. Zihninizi sürekli meşgul tutmanızı öneriyorum, endişeniz azalacaktır. Boş durmayın. Yeni Ay ile Neptün arasında olumsuz bir etkileşim olacak. Ne yapmak istediğinizi tam olarak bilemeyebilirsiniz. İşlerinizi yaparken odaklanmakta zorlanabilirsiniz, detayları kaçırabilirsiniz. Bu ihtimali aklınızda bulundurarak yola çıkın. Diyet yapmak, zayıflamak veya sigaraya bırakmak gibi sebeplerle, güvenilirliğine emin olmadığınız ilaçlar/takviye ürünler kullanmayın.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Oğlak burcu için sıkıntılı bir Dolunay olacak malesef. Zaten her Dolunay doğası gereği kendi içinde çatışma barındırır ancak bu Dolunay, Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Ayrıca 7 Haziran’da Merkür gerilemesi başlayacak ve ay sonuna kadar gerileme devam edecek.
İçinizde çatışma enerjisi olacak ay boyunca, Dolunay’ın da buna katkısı olacağı kesin. Dolunay’da olabildiğince kalabalıklardan uzak durmanız halinde daha rahat edeceksiniz. Kendi işlerinizi yapmakla başkalarına yardımcı olmak arasında bir iç çatışma yaşama ihtimaliniz var, bu nedenle yalnız kalmanız en iyisi olur. Merkür gerileme dönemleri, geçmişte çözülememiş sinir bozucu meseleleri gün yüzüne çıkarıp bir kez daha sinirlerinizi bozan olaylar yaşamınıza neden olabilir. Sorunlarla ve sorunlu insanlarla aynı ortamlarda bulunmayın, uzun zamandır aramayan sorunlu birisi ararsa, telefonlarına dahi çıkmayın. En doğrusu bu olacaktır çünkü Dolunay’da kimseyle mücadele edecek enerjiniz olmayacak.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin