Oğlak burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz oğlak mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Satürn 2018 yılından beri oğlak burcunda geziniyor, biliyorsunuz. Sizlerin de ya yükselen burcunuza temas etti ya da 12. evinizde geziniyor. Yükselen dereceniz belirler hangisi olduğunu.. Büyük çoğunluk için bu dönem geçmişle hesaplaşma dönemi aslında.. Geçmişte yaptığınız yanlışların bedeli veya geçmişte size yaşatılanların şimdi karşı konulmaz şekilde sizi zorluyor olması…Bunlar kolay konular değil. Bazen çözülmelere neden oluyor, ilişkiler sona eriyor, işler kötü gidiyor, gizlenen konular artıyor. Eylüle girerken bu konulara kısa bir ara verip iş ve parayla ilgilenmeniz gerekecek. İşi veya parasal durumu istediğiniz noktaya çekmek için planlar yapmanız, bazı adımlar atmanız gerekecek. Genel hatlarıyla bakınca, iş hayatınızda Jüpiter etkisi var. Bu nedenle işle ilgili karamsar olmanıza gerek yok. Eylül kısa süreli gerginlik oluşturabilir. Trafikte ve iletişimde dikkatli olmanızı öneriyorum, kaza bela ihtimali görece artacak. Ayrıca kardeşler, kuzenlerle gerginlik veya parasal konular üzerine bir konu gündem olabilir. Böylesi zamanlarda stresli olma ihtimali yüksektir.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı ilave detaylar verelim.
  1. ödeme yapmanızı gerektiren bir gelişme olabilir
  2. bir yatırım yapmaya karar verebilirsiniz, mesela ev alırsınız
  3. nakit ihtiyacı oluşabilir, borç/kredi işleriyle ilgilenirsiniz
  4. kazancınızı artırmak & harcamalarınızı kısmak için planlar yapabilirsiniz
  5. iş hayatınızla ilgili bir gelişme olabilir
  6. bir anlaşmazlık mahkemeye taşınabilir
  7. cinsel hayatınızı etkileyecek bir gelişme/karar alabilirsiniz
Yeniay hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek bir sonuç doğuracaktır. Her yeniay etkili değildir, bu yeniay etkili olacak. Sizi yeni kararlar almaya, bazı önlemler almaya, paraya ve işe ve insanlara yaklaşımınızı değiştirmeye sevk edecektir.

25 Eylül Dolunay

Dolunay da parasal konular üzerine etkiler getirecek. Dolunayın potansiyel etkileri şöyle:
  1. gelirinizi ve harcamalarınızı etkileyecek olan konu netleşebilir
  2. parayı kullanma biçiminizi değiştirmeniz gerekebilir
  3. takip ettiğiniz satın alma süreci tamamlanabilir
Dolunayın etkisi çok büyük olmayacak ama her Dolunay bir sürecin somut şekilde değişmesine neden olur. Dolunayın etkilediği alanda kesinlikle bir değişiklik olur. Eylül sonundaki Dolunay dışındaki astrolojik olaylar çok önemli. Bu nedenle Eylül sonu hareketli olacak. Venüs, Mars, Satürn ve Pluto eş zamanlı aktifler. Hayatınıza etkilerini anlamak isterseniz lütfen okumaya devam edin. ⤵️ Ekimde görüşmek üzere.

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>