Yükselen OğlakOğlak Burcu Ekim 2016 Yorumu: Yaşam Alanı, Aile ve Hırslar

Eylül 30, 2016by Zafer Ceyhun50

Oğlak burcu Ekim 2016 yorumu, 1 Ekim Yeniay ve 16 Ekim Dolunay etkileri ile Ekim ayındaki diğer önemli astrolojik etkileri içeriyor. 2016 yılı yorumlarınızda çoğu zaman keyifsiz ihtimallerden bahsedip durmuştum değerli okurlarım. Kişisel analizlerde uzun uzun konuştuğumuz için deneyimlenen olaylara da tanıklık ettim aylar boyunca; 2016 gündemi oğlakları üzdü/yordu. Neyse ki artık farklı bir tarafa bakmaya hazırız çünkü zamanın ruhu değişti. Değişim 4 nedeni var: Birincisi Satürn’ün yıllık döngüsünün tamamlanmış olması, belirsizlik sona erdi. İkincisi, Jüpiter’in yıllık döngüsü başladı, harika haber. 👍 Üçünüsü, Ekim’de Uranüs kaynaklı gündem en kritik dönemece giriyor, detaylarını konuşacağız. Son olarak, yıllık Pluto döngüsü bitmek üzere: Gerileme Eylül sonunda bitti. Ekim’de son kez Güneş ve Mars’la temas ederek döngüsünü tamamlamış olacak. Jüpiter’in terazide iken Uranüs/Pluto ile temas edecek olması, önümüzdeki 1 yılda açığa çıkacak Jüpiter etkisinin, klasik Jüpiter etkisinin ötesine geçeceğine işarettir. Jüpiter, ilk olarak Kasım/Aralık aylarında Pluto ve Uranüs ile temas ediyor, 2017 yılında temasları devam edecek. Aslında olan biten bununla sınırlı kalmayacak: Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi son derece önemli bir olay! Diyebiliriz ki, 2017 yılında hayatımız epey değişmiş olacak. Bu noktada bir önerim olacak: Ekim ayının ilk haftasını önemseyin lütfen; aklınızdan geçen fikirler dahi ileride olumlu sonuçlar doğurabilir. Ekim yorumuna başlamadan önce Ekim ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayalım.

 1. terazide yeniay – 1 Ekim
 2. güneş-pluto kare – 7 Ekim
 3. güneş-uranüs karşıt – 15 Ekim
 4. koçta dolunay – 16 Ekim
 5. mars-pluto kavuşum – 19 Ekim
 6. mars-uranüs kare – 29 Ekim

Oğlak Burcu Ekim 2016 Yorumu

Jüpiter terazi burcunda kaldığı sürece çok yönlü etkiler getirecektir değerli dostlar, önümüzdeki 1 yıl geçtiğimiz 2 yıldan farklı olacak. Jüpiter etkisinin yıllık döngüsüne ileride değineceğim fakat şimdiden bir uyarım olacak: Şubat ayına kadar tam gaz ileri gitmek lazım. Şubat ile birlikte, Ekim-Ocak arasında attığınız adımların sonuçlarını değerlendirmek isteyecek, düzeltmeler yapma ihtiyacı duyacaksınız zaten. Peki oğlak burcu Jüpiter etkisini hangi alanlarda yaşayacak?
 1. yeni iş olanakları
 2. kariyerde olumlu gelişmeler, gelir artışı
 3. başarı ve saygınlık azmi ile yeni girişimler
 4. itibarda artış
Bu noktada geçmişe dönelim istiyorum: Eylül 2004 – Ekim 2005 arasında Jüpiter terazideydi ve yine benzer etkiler getirmişti. O dönemde yaşadıklarınızı değerlendirerek önümüzdeki yılın ruhunu ve enerjisini kolayca anlayabilirsiniz. Elbette diğer gezegenler 2005’teki konumlarından farklı yerdeler ama olsun, en azından Jüpiter kaynaklı enerji aynı.. Gelelim Ekim 2016’ya özgü etkilere! Ekim 2016, Pluto ve Uranüs enerjisinin hayatımıza doğrudan müdahil olacağı bir zaman dilimi olacak kıymetli okurlarım. 15 Ekime kadar sırayla Güneş’le temas etmiş olacaklar, Ekim bitmeden önce de Mars’la temas edecekler. Bir konu daha var ki bahsetmezsek olmaz: Ekimde birçok gezegen terazi, oğlak ve koç burcunda bulunacak. Bu neden önemli? Önemli çünkü bu burçlarda bulunan gezegenler etkileşimde olduklarında, var olan veya yeni ortaya çıkan engelleri aşmak için çözümler üretme ihtiyacı oluşur. Gündeme göre olumlu veya olumsuz duygular kabarır, enerjimiz artar ve ataklaşırız. Nedeni şu: yapılması gerekenler vardır! Ertelenmesi kolay olmayan, hemen harekete geçmeye zorlayan.. Peki hangi konularda harekete geçmek gerekebilir, hangi alanlarda gündem oluşabilir? Bunu anlamak için Uranüs ve Pluto kaynaklı gündemi anlamak gerekiyor. 2011 yılından bu yana benzer etkiler getiren Uranüs ile başlayalım:
 1. yaşadığınız ev, şehir ve hatta ülkede değişiklik
 2. aile büyükleri ile ilişkiler
 3. destek alabileceğiniz akraba/arkadaş, sevgili/eş ile ilişkiler
 4. evliyseniz aile birliğinizi korumak veya vazgeçmek
 5. evli değilseniz artık aile kurma isteğiniz
Uranüs enerjisini tarif ederek devam edelim: Uranüs; toplumsal olayların, ayaklanmaların, isyanların, özgürlük arayışının ve aydınlanmanın gezegenidir. 15 Temmuz, Güneş-Uranüs etkileşimi varken gerçekleşti mesela. Uranüs enerjisi olayları ve zamanı öylesine hızlandırır ki, kendi yaşadıklarımızı bazen sadece izlemekle yetiniriz. Çünkü elimiz kolumuz bağlanmış ve hatta büyülenmiş gibi hissederiz. Bir yola girmiş bulunuruz ve dosdoğru ilerlemekten başka çare de yoktur. Ya da bize öyleymiş gibi gelir! Zaman zaman durakalırız çünkü yaşadıklarımızı bir başkası yaşıyormuş gibi gelir; belki şaşırmayız ama tepki de vermeyiz! Yaşadığımız deneyimin öznesi olduğumuzu bile kabullenmeden öylesine akışa kapılırız. Diğer yandan, tepki verecek noktaya geldiğimizde yerimizde duramayız. Son derece güçlü bir enerji açığa çıkar, huzursuz/coşkulu bir şekilde öne atılırız. Sanki yıllardır bağlı olduğumuz zincirlerimizden kurtulup rahatlamış gibi hissederiz. Koşullar eskisi gibi kalamaz diye düşünürüz, düşündüğümüzü yapmaktan çekinmeyiz! Amaç rahatlamak olabileceği gibi yeni bir heyecan peşinde gitmek de olabilir, özgürlük ve bağımsızlık arayışı da… Her koşulda, Uranüs yeni olasılıklara hazır hale gelmemizi sağlar. Normalde kimsenin bizi ikna edemeyeceği şeylere Uranüs kesinlikle ikna edebilir. Uranüs kaynaklı gündem Nisan’da başladı, Temmuz’da aşılması gereken ilk engel belirdi. Uranüs 15 Ekim’de Güneş’le, 29 Ekimde ise Mars’la temas ederek yoluna devam ediyor. Bu günleri unutmayın lütfen, Uranüs’ün yaşattıkları her zaman dikkatlice incelenmeli. Özellikle ay sonundaki Mars-Uranüs temasına dikkat! 2 enerjik/huzursuz enerji bir araya gelecek. Bu noktada, olumlu bir gündem varsa harika şeyler olacaktır! Aksi durumda ise ne olup bittiğini anlamak için geriye yaslanıp derin bir nefes almanız gerekebilir. 2008’den bu yana burcunuzda bulunan Pluto benliğinize ciddi etkiler yapıyor:
 1. egonuz hassas, daha hırslı ve kararlısınız
 2. ya hep ya hiç tavrıyla ilerliyorsunuz
 3. kendinizi ve şartlarınızı zorluyorsunuz
 4. kendinize karşı sert olduğunuz kadar başkalarına da öylesiniz
 5. aslında siz epey zamandır yeni bir karakter inşa ediyorsunuz
 6. görüntünüz ve saygınlığınız çok çok önemli hale geldi
Pluto hırsın ve tutkuların gezegenidir, etkisi altında tuttuğu konularda korkular veya takıntılar da oluşturabilir. Pluto varken güçlü ve başarılı olmak, geride kalmamak, her zorluğa hazır durumda kalmak içgüdüsel tepki halini alır. Pluto etkisi, kendinizi tanıma imkanı veriyor değerli okurlarım; kendinizle yüzleşerek güçlü ve zayıf yanlarınızı keşfediyorsunuz. Kendinizi tanıdıkça başkalarına/ilişkilere yaklaşımınız da değişiyor. Siz değiştikçe tavrınız da değişiyor, peşi sıra insanların size bakışı da değişiyor tabi. Diğer yandan, güçle ve güçlü olanla, parasal zenginlikle ve istediğine ulaşabilme imkanına sahip olanlarla ilgili gündemler de oluşacaktır. Finansal özgürlükten mahrum olmak, sıkışmışlık hissine tahammül etmek kolay olmayacaktır. Fakat bu türden olaylar yaşayabilirsiniz; para, güç ve cinsellikle ilgili hırs/yoksunluk hislerini tetikleyen insanlarla ilişkiler kurabilirsiniz. Pluto, yıllık döngüsünü Eylül sonunda sona eren gerilemesini müteakip olarak 7 Ekimde gerçekleşecek Güneş teması ile tamamlamış olacak. 19-25 Ekimde ise Marsla temas ederek hassas duygu ve olayları tetikleyecektir. Riske girmek için doğru zamanlar değil!

1 Ekim Yeniay’ın Oğlak Burcuna Etkileri

1 Ekimde gerçekleşecek Yeniay, her zaman olduğu gibi yeni bir gündemi başlatıyor olacak. Yeniayı takip eden günlerde son derece olumlu bir enerji olacak kıymetli okurlarım, bu nedenle Eylül sonu – Ekim başında yaşadığınız olaylara ve zihninizde beliren fikirlere özel önem atfedin. Ekimle birlikte attığınız adımlar, önümüzdeki 1 yılda hayatınızı güzelleştirecek kapasiteye sahip olacak. Konu başlıkları ise Jüpiter etkisinde sıraladığım konular olduğu için tekrarlamadan devam ediyorum.

16 Ekim Dolunay’ın Oğlak Burcuna Etkileri

Yazının bu noktaya kadar gelişinden anlayacağınız üzere, Dolunay’ın etkin olduğu tarihlerde atmosfere sert bir enerji hakim olacak. 16 Ekim’deki Dolunay, Uranüs’ün de bulunduğu koç burcunda gerçekleşecek, oluşacak gündem 20-22 Ekim arasında sonuçlanacak. Fakat yankıları, Kasım başına kadar devam edecektir çünkü ay sonunda Mars/Uranüs etkileşimi var. Dolunayda yaşayacağınız konu başlıkları, Uranüs etkisini yaşadığınız konularla aynı! Bu noktada, tekrar etmek istiyorum: Ekim ayında yaşanacaklar, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi ile bağlantılı olacak; Mart/Nisan 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak. Yeni başlayan bir sürecin ilk günlerinde bulunuyoruz aslında ve bu süreç bizleri Mart-Nisan’a taşıyacak. Önümüzde 6 aylık bir zaman aralığı var. Uzun lafın kısası, Ekimden itibaren ne istediğimizi bilerek kararlı şekilde yola devam edeceğiz ve gerisini Güneş sisteminin mucizevi etkilerine bırakacağız. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️ ❤️ Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Görüşme en az 2 saat sürüyor. Mail: burcunagore@gmail.com  Ayrıca, bu yazıyı oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.]]>

50 comments

 • ılgın

  Eylül 30, 2016 at 9:09 pm

  Ceyhun ben ikizmle ( oğlak yükselen ise yay ikimizinde) birikte önümüzdeki hafta bir mühendislik danışmsnlık şirketi kuruoruz… Tam zamanı sanorım.. Yazımızdan da anladığım kadarıyla ..:) çok teşekkürler olumlu bir motivasyon oldu bize:))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 30, 2016 at 10:35 pm

   başarılar diliyorum Ilgın hanım, ne güzel yapmışsınız, yolunuz açık olsun…
   ileride başarı haberlerinizi almayı sabırla bekliyorum 🙂
   sevgilerimle ZC

 • ılgın

  Eylül 30, 2016 at 9:10 pm

  Ceyhun bey ikizmle ( oğlak yükselen ise yay ikimizinde) birikte önümüzdeki hafta bir mühendislik danışmsnlık şirketi kuruoruz… Tam zamanı sanorım.. Yazımızdan da anladığım kadarıyla ..:) çok teşekkürler olumlu bir motivasyon oldu bize:))

  Reply

 • Hatice

  Eylül 30, 2016 at 9:26 pm

  Iste simdi kesin yaydadir. Artik yay gelsin ya…

  Reply

 • YG

  Eylül 30, 2016 at 9:28 pm

  Sayın Zafer Ceyhun Büyük, merhaba. 06.12.1974 , 13:30 doğumluyum. Yay, balık . Bitmesini istediğim evliliğim ( eşim oğlak ) bitecek mi artık ve yeni aşk ve şehir değişikliği var mı ? Lütfeder yorumlarsanız çok memnun olurum .

  Reply

 • umutlu hissediyorrr

  Eylül 30, 2016 at 10:47 pm

  ceyhunn beyyyy.16 ekimde sınavım var. özburcum aslan yukselen oglak ayim terazide jupi etkisini anladimda uranüs etkisi bu süreçte destekleyici mi oluyor onu anlayamadim. tam dolunay günü sınav sizce gökyüzü iyicil enerjileriyle destekler mi beni?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:30 pm

   bence de umutlu hissedin, siz o sınavı geçersiniz 🙂
   başarılar diliyorum.
   ZC

  • umutlu hissediyorrr

   Ekim 19, 2016 at 9:10 am

   mrb zafer beyy 🙂 simdiki adim BELİRSİZZ HİSSEDİYOR :/ ne zamana kadar sürer bu belirsizlik. MUTLU HİSSEDİYOR Niki ile yazmak istiyorum size tekrar okudum bu ayi ama yasadiklarimin sonuclar kasima sarkar anladigim kadariyla.Oglak yükselen olmak gercekten cok yorucu.

 • Esma

  Eylül 30, 2016 at 11:17 pm

  Zafer bey bu gece akrep gelırmı acaba beklıyımmı sabah ıse gıdecemde☺️

  Reply

 • hatice

  Ekim 1, 2016 at 12:06 am

  Biz yaylar ne kadar cok sabirsisiz. Hala bekliyoruz. 1 ay onceden beklemeye baslamistik. 3 gundur heyecanli bir bicimde takipteyim.. bekliyoruz….

  Reply

 • Seda

  Ekim 1, 2016 at 1:19 am

  Zafer bey ben daha önce yapmadığım yeni bir işe girmeyi planlıyorum üstesinden gelir miyim korkusu hakim sizce denemeye değer mi yoksa bekleyip eski işimle alakalı arayışa mı gireyim.yükselenim başak ay burcum koç teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:32 pm

   Seda hanım merhaba,
   sonuçları hayatınızı epey değiştirebilecek büyük bir karar arifesindesiniz.
   doğum bilgilerinizi verir misiniz?

  • Srda

   Ekim 1, 2016 at 8:46 pm

   27 aralık 1979 akşam 9 gibitam net olmamakla birlikte şimdiden cevabınız için tşkler

  • Seda

   Ekim 3, 2016 at 5:53 pm

   Yorumumuzu sabırsızlıkla bekliyorum Zafer bey

 • Melih

  Ekim 1, 2016 at 1:40 am

  Abi öncelikle başarılarının devamını dilerim yazılarınızı sürekli takip ediyorum 🙂 yükselenim ikizler inşallah Oğlak için artık zorluklar bitti diyebilirmiz Eylül ayının bitmesiyle..

  Reply

 • Melih

  Ekim 1, 2016 at 1:42 am

  Abicim öncelikle başarılarının devamını dilerim yazılarınızı sürekli takip ediyorum 🙂 yükselenim ikizler inşallah Oğlak için artık zorluklar bitti diyebilirmiz Eylül ayının bitmesiyle..

  Reply

 • YG

  Ekim 1, 2016 at 7:54 am

  Sayın Zafer Ceyhun Büyük, merhaba. 06.12.1974 , 13:30 doğumluyum. Yay, balık . Bitmesini istediğim evliliğim ( eşim oğlak ) bitecek mi artık ve yeni aşk ve şehir değişikliği var mı ? Lütfeder yorumlarsanız çok memnun olurum .

  Reply

 • aptullah

  Ekim 1, 2016 at 12:57 pm

  oğlak yükselen başak burcuyum 2004 2005 yılında annem hastaydı her gün evden çıkmadan ona bakmak zorunda kalmıştım şimdi tekrar rahatsızlandı ben yine hasta bakıcı oldum bu jüpi bana sorumluluktan başka birşey vermiyor saolsun

  Reply

 • ece

  Ekim 1, 2016 at 1:23 pm

  merhaba Zafer bey. Öncelikle çok teşekkürler paylaşım için.
  Ben oğlak burcuyum .yukselen yengeç. ay burcu koç
  bu ay hangi alanda daha çok şanslarım ola bilir acaba.

  Reply

 • hülya

  Ekim 1, 2016 at 8:22 pm

  01011979 doğumluyum doğum saatimi bilmiyorum yükselenimi ve ay burcumu bu yüzden bilmiyorum doğum saatimi nasıl öğrenebilirim yardımcı olursaniz mutlu olurum ceyhun bey

  Reply

 • Gülşah

  Ekim 1, 2016 at 9:41 pm

  Merhaba ceyhun bey,emeginize saygi duyuyorum.ben bugun uzun suredir planda olan kitap yazmaya basladim.Ayni zamanda yeni bir iş karari aldim. Yukselenim yay,dogru bir zamanda mi basladim sizce?

  Reply

 • Fatoş

  Ekim 2, 2016 at 12:14 am

  Ceyhun bey burcum oglak yukselenim oglak ay burcum başak 14.01.82 doğum saatim 05.30 yıllardır şansızlık peşimi bırakmadı sınavlar bir türlü olmadı elini attığım her iş olumsuz sonuçlandı. Ilk kez yazıyorum .ama sizi sürekli takip ediyorum. Yazılarınızı çok beğeniyorum. Hayatimda değişim olacakmi iş bulabilecekmiyim. Sınavlara hazırlanıyorum iyi bir dönem olacak mi bilgi verirseniz sevinirim basarilarinizin devamını dilerim

  Reply

 • Elvira

  Ekim 2, 2016 at 12:59 am

  Merhabalar burcum oglak birlikte oldugum kişi ise koç 2 ekimde birlikte oldugum kişi hakkında olumsuz şeyler öğrendim fakat bunun yanlış olup olmadığı hakkında kesin bir kararım yok ve bu konu hakkında olum olumsuz karar verip vermemekte cok kararsızım bu zaman diliminde verecegim kararın dogru olup olmadıgında şüphe ediyorum sizce nasıl kararlar vermeliyim

  Reply

  • Nilay

   Ekim 2, 2016 at 1:57 am

   Aynı durum, burçlar bile aynı, bırakın gitsin sonra açmazlarda boğulmayın

 • Emine

  Ekim 2, 2016 at 1:33 pm

  4 ocak1982 sabah ezanında doğunmuşum yükselen burcum nedır

  Reply

  • Emine

   Ekim 26, 2016 at 11:05 pm

   Yükselen burcunu ögrenmek

 • burcumuza göre:)

  Ekim 2, 2016 at 5:13 pm

  merhaba Ceyhun Bey, burcum oğlak ve yükselenim terazi. bu ay benim burclarımda hareket ediyorlar gezegenler anladığım kadarıyla. Özellikle dikkat etmem ve kaçırmamam gereken bir şeyler önerebilir misiniz?
  Teşekkür ederim

  Reply

 • Saida

  Ekim 2, 2016 at 10:30 pm

  Merhaba Ceyhun bey. Mart ayindan beri sikintidayim. Ve hala bitmedi. Sikintim esim yurtdisinda gelmesini bekliyorum. Acaba bu ekimde gelirmi? Öncəden tesekkurler.

  Reply

 • Sema

  Ekim 3, 2016 at 1:29 am

  Ben uzun zaman sonra aşık oldum geçen hafta ve dün bir sinirle ayrıldım. Yarın tekrar gorusucez ama barışır mıyız bilmiyorum. Yani asıl merak ettiğim aşkla ilgili gelişmeler. Oglaklarin aşk hayatı nasıl olucak pek birşey bulamadım bununla ilgili bilgi istiycektim sizden. Oğlak burcuyum gece 3 4 gibi dogmusum ama yukselenleri bilmiyorum pek ve net saatimi de bilmiyorum. Onun burcu da ikizler. Ve mümkünse sizin de çok zamanınızı almayacaksa eğer bizimle ilgili de yorum isteyebilir miyim? Çok teşekkür ederim elinize sağlık ☺

  Reply

  • Saida

   Ekim 3, 2016 at 1:28 pm

   Ayni benim durum. Ben oglak esim ikizler. Hic uymuyoruz. Oglaklar disiplinli, ikizler kendi kafalarina gore yasayanlar. O yuzden hic uyumlu diyil. Yalniz tutkulu ask varsa. Oda malesef var bende. Ayrilamiyorum. Sozun kisasi onlada olmuyor, onsuzda olmuyor. Bende kusum esimle. Bu aya bir umutla baglandik. Bakalim ne olucak. InsAllah hayirlisi

 • Hande

  Ekim 3, 2016 at 4:26 pm

  Valla laf atmak gibi olmasın da bu Oğlaklar bir ömür törpüsü 😀
  Yani ben Akrep’im ben bunlar kadar ketum , fil hafızalı , takıntılı,pireyi deve yapan insanı sinir edenini görmedim. 2 senedir zaten Akrep olarak çektiğim yetmiyor gibi bir de Oğlak’ın hayatının en zor dönemiymiş meğer son yıllar.. Kabuk mu değiştirdi , komple mi değişti ben anlamadım. Büyüyoruz beraber bakalım ..

  Reply

 • Ferhan

  Ekim 7, 2016 at 1:53 pm

  Zafer bey burcum oglak yukselenimi merak ediyorum sali gecesi 1 veya 2 sularinda dogmusum

  Reply

 • Aybüke

  Ekim 7, 2016 at 4:35 pm

  Zafer bey, öncelikle astrolojik dönemlerin hayatımızdaki etkisine sizin yazılarınızla birlikte şahit olarak inanmaya başladım. Ben 16 Ocak doğumluyum. 2016 yılının ilk dönemi tıpkı söylediğiniz gibi benim dışımda gelişen bir takım korkular, hastalıklar, zorluklar ile geçti. Hayatımda ilk defa bu kadar korktuğumu ve korkularıma müdehale edemediğimi, çaresiz ve paranoyak olduğumu hissettim. Bu sürecin bitmesi adına dua ede ede, yalvara yalvara, doktora psikoloğa gide gele bitmiş durumdayım. Geçsin istiyorum, artık geçsin. Venüs gerilemesi ne anlama geliyor, bu süreç önümüzdeki aylarda da devam edecek mi hiç mi azalmayacak bilmek istiyorum. Lütfen.. Saygılarımla..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 7, 2016 at 6:25 pm

   Venüs gerilemesi yaşadıklarınızdan tamamen bağımsızdır bir gelişme olacak Aybüke hanım, zorlayıcı zamanlar geride kaldı, artık toparlanma zamanı 🙂
   sevgiler, ilginiz için teşekkürler.
   ZC

 • Nalannalan

  Ekim 8, 2016 at 12:03 pm

  Zafer bey 1.1.1976 dogumluyum burcum oglak saat 13 de dünyaya gelmişim yükselenimin koc diye biliyorum ekim ayi yorumunuzu okudum şuan tam tersi bir durum yasiyorum bunun nedeni ne olabilir normalde her ay birebir aylik yorumlarinizi yasardim sanki lanetlenmis gibiyim iliskim cok kotu bitti ve ozellikle is ariyorum yok hala bulamadim saskinim beni aydinlatirmisiniz rica etsem

  Reply

 • sanatkar

  Ekim 12, 2016 at 9:39 pm

  Zafer Ceyhun Bey umarım değerlendirmeye alırsınız ilk defa bir foruma yazı yazıyorum umarım benim içinde yorumlarınızı esirgemezsiniz çünkü çok zor bir süreçten geçiyorum 🙁 güzel günler gelecek mi sabırsızlıkla bekliyorum 🙁 9 ocak 1983 doğumluyum gece 2-4 arası doğduğumu annem diyor nekadar doğru hatırlıyor onuda bilmiyorum ki:( ve 10 yıldır kpss belası ile boğuşuyorum benim içinde güzel günler gelsin artık 2017 bize iyi gelecek mi iş aşk bana uğrayacak mı çok merak ediyorum

  Reply

  • sanatkar

   Ekim 14, 2016 at 7:23 pm

   cevap vermemişsiniz Ceyhun bey:((((

 • Emilya

  Ekim 12, 2016 at 11:19 pm

  Selam -7.1.89 – ben bilmek isterim neler olacak

  Reply

 • Emilya

  Ekim 12, 2016 at 11:22 pm

  Neler bekliyor beni ask hayatımda evlilik olurmu?

  Reply

 • Duygu

  Ekim 19, 2016 at 12:14 am

  27 aralik dogumluyum.yukselenim koc.yorumlariniz SUPER emeginize saglik☺duygusal hayatimda buyuk bir gelgit yasiyorum.nasil bir yol izlemeliyim.durup karsi tarafi mi beklemeliym, adimmi atmaliym.??

  Reply

 • Duamelek

  Ekim 19, 2016 at 10:38 pm

  Zafer Bey size çok çok acil bir sorum var; ben sevdiğim insanla ile ağustos sonu ayrıldım (daha doğrusu o beni bıraktı, hemde çok kırıcı sözlerle) ve 10 ekimde bana msj atmış aramış(msjnda beni rüyasında gördüğünü söylemiş ama yine kırıcı üslupla)Fakat o esnada ve sonrasında onunla konuşma imkanım olmadı. Onun benle tekrar iletişime geçmesini bekledim fakat 9gün geçti birşey yapmadı. Onunla 21 ekimde iletişime geçmeyi düşünüyorum sizce bu tarih uygun mudur? Şimdiden teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 20, 2016 at 1:13 am

   Gerçek mutluluk ve doğru birliktelik, bırakan ve kıran insanlarla olmuyor ki ama Duamelek 🙁 🙁
   neden devam etmek istiyorsunuz?

  • Duamelek

   Ekim 20, 2016 at 1:47 am

   Dua her kapıyı açabilecek eşsiz bir nimet ve onu içten ve çok seviyorum Zafer Bey. Kendimi bildim bileli hayalimde yuva kurmak istediğim eş profiline çok uyuyor. Sesi bile.. ve onu ilk tanıdığımda adımı bile bilmezdi, ben onu seviyorken o benden bir haberdi. Ara ara içimden dua ederdim o da beni düşünsün sevsin diye ve tam umudumu yitirmiş vazgeçmişken o geldi bana. O kadar çok dua ettim ki.. Aramızdaki tek sorun onun benim bir konudaki kararıma karşı çıkmasıydı. Vzgeçiremeyince birçok kez bu yüzden kırdı kırıldık.. Yükselenini bilmiyorun ama kendisi yay burcu ve çoğu özelliklerini gösteriyor.. ona kırgında olsam, onu kaybetmek istemiyorum. Çünkü hala içimde dinmemiş bir sevgi var ve gurur yapıp yitirmek istemiyorum.eğer bana msj atmamış olsaydı, ondan adım bekler ve bende msj atmayı düşünmezdim. Ama o gün attı ve ben imkanım olamadığından dönemedim msjına. Yani bir bakıma “iade-i msj” yapmam da lazımmış gibi geliyor:) fakat burç yoruma bakınca, doğrusu 17-23 tarihleri arasında bu adımı atmak uygun mudur yoksa gerginlik iyicw tırmanır mı bilemedim o nedenle fikrinizi rica ediyorum Zafer Bey

 • M..

  Ekim 23, 2016 at 10:30 pm

  Hocam yorumlarınız hakkındaki düşüncem şöyle:Sanki oğlak burcu hala kötü bir zaman geçiriyor ve geçirmeye devam edecek ama siz zorlayarak iyi tarafından bakmaya çalışıyor gibisiniz? 2015’ten beridir belirsizlik ve başarısızlıktan resmen bıktım ondan önce okul ve sosyal başarılarımla nam salmışken şimdi neredeyse acınacak hale geldim eski hırsımdan hiçbir şey kalmamış gibi evet 2015 ve 2016 başı kadar kötü bir durumda olmasam bile hala tamamiyle düzelemedim ve şimdilik düzelecek gibide durmuyor ..
  Sevgilerimle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 26, 2016 at 12:37 am

   Son 1 yıl, 2018 büyük değişimin/rahatlamanın başlangıcı…
   sevgiler ZC

 • Duygu

  Ekim 24, 2016 at 7:54 am

  Merhabalar.tamamen duygusal sebeplerden dolayi evliligimi bitirme noktasndayim.yanlis bir adim atmak istemiyorum.kiymetli yorumunuzu almak isterim.burcum oglak yukselenim koc.simdiden tesekkurler

  Reply

 • Selcan

  Ekim 24, 2016 at 9:52 pm

  Merhabar ben 22.12.1984 saat sabah 10gibi zile ilcesinde dogmusum 6 yildir atanamayan bir ogretmenim.yillardir sinava giriyorum.Insallah bu yil guzel şeyler yasarim diye dua ediyorum cok yoruldum artik hem maddi hem.manevi acidan 2010dan beri issizim olumlu guzel haberler alacakmiyim bilemiyorum.Sizin dusuncenizi merak ediyorum.Saygılarımı sunarim

  Reply

 • Akın

  Ekim 27, 2016 at 6:05 pm

  Oğlak burcu dünyaya lanetlenmiş olarak geldi,ölünceye kadar sıkıntısı hiç bitmeyecek.Boşuna debelenmeyelim,razı olup perişanlığı kabul edeceğiz…

  Reply

  • Saida

   Ekim 29, 2016 at 4:21 pm

   Sen bazi doktorlar gibi isi kokunden halletmissin. :))))) kendimizi kandirmaya gerek yok bence. Her sey sizin dediyiniz gibi. Sadece zamanin gecib ölümün gelmesini beklemekden basqa care yok :((((((

  • Akın

   Ekim 30, 2016 at 11:09 pm

   Yıllardır binlerce sayfa astrolog yorumu okudum,iyi şeyler söyledikleri de oldu ama hiç iyi bir şey olmadı maalesef. Bence astrologlar oğlak burcu insanını incelerken olumlu birşey göremiyorlar ama bunu açıkça söyleyemiyorlar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin