Yükselen OğlakOĞLAK BURCU AĞUSTOS YORUMU – 15 AĞUSTOS DOLUNAY

Ağustos 13, 2019by Ümran Efe1

15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeniay bir de dolunay oluşur. Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’le de güzel bir etkileşim kuracak. 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız; bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Dış görünüşünüzle ilgili bir gündem netleşir ,örneğin estetik bazı dokunuşlardan geçebilir yeni bir saç tasarımı uygulayabilir veya giyim kuşamınızda yenilikler yapabilirsiniz güzellik konuları gündemde.

İkili  ilişkilerde eş/sevgili gündemde olan konu her ne ise bir sonuca gider.İlişkiyi yeni bir boyuta taşıyabilir birlikte iş yapmaya karar verebilirsiniz.Eğer yalnızsanız yeni insanlarla tanışabilir sizden farklı kültüre alt yapıya sahip ya da normalde tipiniz olmayan farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Fitness, zumba ,tenis ,yüzme gibi sosyal ortamlardan oluşan bir spora başlayabilir kendinizi oldukça dinç enerjik hissedersiniz .

Yeni bir beslenme şekli diyet ya da rejime başlayabilirsiniz uygun bir zaman dilimi.

Şahsi, özel kendinize ait konular, istekler, niyetler ön planda olabilir kendinizle ve hayatınızla ilgili bir tamamlanma sürecindesiniz. Satürn oğlakları uzun zamandır zorluyor biraz nefes alacağınız zamanlar.

Aldığınız bir kararla yaşamınızın  yönü değişecek (evlilik gibi )hayatın akışı içinde keyif alacağınız şeylere yönelebilirsiniz.

 

 

One comment

  • SELEN

    Ağustos 23, 2019 at 10:18 am

    Tam isabetli yorumlar! Tebrikler.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin