Yükselen OğlakOğlak Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 31, 2015by Zafer Ceyhun46

Oğlak burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Oğlak için Ağustos aylarının ruhu, “yoğunlaştırılmış hisler” olarak tarif edilebilir. Güneş aslan burcunda kaldığı sürece, daha fazlasını istemekten çekinmeyeceksiniz, her anlamda! Peki Ağustos 2015 nasıl olacak? Diğer Ağustos’lardan farkı ne? Birincisi, ay boyunca Venüs gerilemesi etkin olacak! Venüs, hayatımızda 2 farklı alanda etkisini gösterir: maddi/finansal konular ve ilişkiler/evlililik. Venüs gerilemesinin getirdikleri, Ağustos gündeminizle yakından ilişkili diyebiliriz çünkü finansal konular da aşk da olasılıklar arasında..Detayları vereceğim. İkincisi, 11 Ağustos’ta Jüpiter burç değiştiriyor. Bu çok önemli bir haber, gelecek 1 yılınızı etkileyecek. Artık hayatınızda yeni bir şanslı alan var. Son olarak, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesi sona eriyor. Böylece hep birlikte daha rahat nefes alacağız, özellikle son günlerdeki kasvetli hava dağılacak yakında. Gerilemenin sona ermesine yakın günlerde – ki o günleri yaşıyoruz- baskı iyiden iyiye artar. Bu 3 konu hakkında detayları vereceğim birazdan ama öncesinde meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetleyeyim:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Hadi oğlak burcuna göre Ağustos 2015’i birkaç başlıkta anlamaya çalışalım.

Oğlak Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Yazının başında belirttiğim gibi, Venüs gerilemesi Ağustos boyunca etkin olacak, hem sizi hem de hayatınızdaki herkesi etkileyecek. Bu nedenle etkilerinin doğru anlaşılması çok önemli. Son günlerde ülke gündemimizdeki gelişmelere bakarak, Venüs gerilemesinin belirtilerini görebilirsiniz. Ne zaman ki Venüs gerilemesi başladı, diplomatik ilişkilerde hareketlilik de başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar gözden geçiriliyor, bazıları iptal ediliyor vs. Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince kavga gürültü artıyor, savaş sesleri yükseliyor. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri

Satürn gerilemesi bitiyor, oğlak burcu nasıl etkilenecek?

Önümüzdeki 2 yıl Satürn kaynaklı baskıyı en çok hissedecek burçlardan biri oğlak olacak, bunu daha önce de birkaç kez söylemiştim. Kaçınılmaz sorunlardan bahsetmek, “valla yandınız” demek için söylemiyorum bunları, biliyorsunuz. Söylüyorum çünkü neler hissedeceğiniz, nelerle karşılaşacağınız hakkında yeterli bilginiz ve farkındalığınız olsun ki, hasar/kayıp yaşamadan atlatmanız mümkün olabilsin. Çünkü Satürn öyle bir etki getiriyor ki, “hemen bir şeyler yapmalıyım” diyoruz hepimiz, büyük baskı altında kalıyoruz. Eğer bu etkiyi doğru anlamazsanız “hatalı bir şeyler” yapabilirsiniz. Bu olmasın diye sık sık hatırlatmalar yapacağım. Neyse ki Satürn yıkıcı etkiler getiren bir gezegen değil. Ağustosa gelince, haberlerim çok iyi. Öncelikle Satürn gerilemesi 2 Ağustos itibarı ile sona erecek, hepimiz rahat bir nefes alacağız, üstelik 2016 Nisan’a kadar da rahatız. Bir sonraki Satürn gerilemesi Nisan’da başlayacak. O zaman geldiğinde etkilerini anlatacağım, şu anda her şey yolunda. Yine de 2015 Ekim – 2016 Nisan dönemine hazırlık yapmak isteyenler için önerilerim var:
 1. kendinizi 2 yıl meşgul edecek bir şeyler bulun
 2. düşünmeye zaman kalmayacak kadar yoğun olun
 3. sürekli çalışın, kendinizi işinize adayın mesela
 4. eğer yoksa mutlaka bir hobiniz olsun, yapın bunu
Bu önerimi uygulayabilen okurlarım, 2016 yılında gelecek Satürn baskısını çok daha kolay atlatacak çünkü birçok kişi için panzehir bu reçetede yer alıyor.

31 Temmuz Dolunay

Biliyorsunuz her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. 31 Temmuz Dolunayı da 4 – 5 Ağustos gibi sonuçlanacaktır. Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumsuz bir etkileşim olmayacağı için, gündeminizin de olumsuz sonuçlanmayacağını varsayabiliriz. Oğlak burcu Ağustos Dolunay gündemindeki olasılıklar şunlar:
 1. iş hayatınızla ilgili beklediğiniz gelişme sonuçlanacak
 2. iş yerinde yaşanan mesele netleşecek, belki görev yerinde değişim
 3. gelirinizi değiştirme potansiyeli taşıyan konuda sonuca ulaşılacak
 4. bir alım-satım gündemdeyse, netleşecek
 5. gayrimenkul meseleniz varsa karar almanız gerekecek
Bir hatırlatma yapayım: Dolunay ve Yeniay Venüs gerilemesine denk geliyor. Venüs gerilemesi yazımda bahsettiğim gibi, finansal konulara ihtiyatlı yaklaşmak gerekiyor. Detayları Venüs gerilemesi yazımda okuyun mutlaka.

14 Ağustos Yeniay

Yeniay 14 Ağustos’ta aslan burcunda gerçekleşiyor. Bu tarih, Venüs gerilemesinin de önemli günlerinden birine denk geliyor: 15 Ağustos’ta Güneş-Venüs kavuşumu var! Peki bunun anlamı ne? Önce Yeniay gündeminize dair olasılıklardan bahsedeyim, sonra kavuşumun etkilerinden:
 1. para harcamanız gerekecek, bir satın alma için mesela
 2. kredi veya borç/alacak konusu varsa sonuçlanacak
 3. bir uzlaşmazlık varsa (dava, miras vs) önemli bir gelişme yaşanacak
 4. güç mücadelesi veya çatışma varsa, bir aşaması sona erecek
 5. bir bitiş yaşanabilir: ilişki de bitebilir, bir hastanızın ölümü de olabilir
Güneş-Venüs kavuşumu, finansal konuları gündeme getirme potansiyeli taşır. Bu dönemde parasal/maddi meselelerde yaşananlar “riskli” görülmeli, temkinli yaklaşılmalıdır. Sizin gündeminizde finansal konular ağırlıklı olacak gibi görünüyor, 2 kere dikkat etmenizde fayda var. Özellikle borç/alacak ilişkisinden uzak durmanızı öneriyorum. Diğer yandan, 9 Ağustos’tan itibaren Mars da tüm enerjisiyle aslan burcunda olacak. Mars’ın varlığı daha fazla güç/para için risk alma ihtimalinizi artırabilir, aman dikkat. Diğer yandan, Mars etkisiyle cinsel hayatınız hareketlenecektir. Bu dönemi iyi değerlendirmenin en iyi yolu eşinizle/sevgilinizle sorunlarınızı aşmak, daha da yakınlaşmak, birlikteliğinizi güçlendirmek… Odaklanacağımız konuları her zaman kendimiz seçemiyoruz elbette ama 14 Ağustos’u takip eden haftayı ilişkinizi güçlendirmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Oğlak Burcuna Yeni Etkileri

Jüpiter 11 Ağustos’ta başak burcuna geçiyor, yeni bir dönem başlıyor. Hepimiz açısından bir dönüm noktası! Peki oğlak burcuna hangi alanda şans/fırsat getiriyor? Olasılıkları birkaç başlıkta anlatayım, ilerleyen günlerde Jüpiter etkileri hakkında detaylı yazılar yazacağım:
 1. yepyeni kapılar açılacaktır
 2. daha zengin bir hayatınız olacak, maddi/manevi zenginlik gelecek
 3. geleceğe dair iyimserliğinizi artıracak gelişmeler yaşayacaksınız
 4. işsizler için iş, bekarlar için evlilik ihtimali çok yüksek olacak
 5. yurtdışı bağlantılı her türlü gündem, yeni fırsatlar getirecek
 6. hayatınıza yeni bir renk gelecek
En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

46 comments

 • merhaba

  Temmuz 31, 2015 at 7:42 pm

  Ev almak için kredi çekmek uygun mu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:36 am

   Venüs gerilemesi yazısında hangi şartlarda uygun olduğunu anlattım, bir göz atın mutlaka.
   Ceyhun

 • su

  Temmuz 31, 2015 at 7:57 pm

  Yükselen oglaklar icinde gecerlimi yoksa sadece kendi.burcumumu okumam.lazim.yani yay bekliyoruz sizi seviyoruz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:37 am

   Merhaba 🙂
   aylık yorumunuzda Yeniay ve Dolunay kısımlarını her iki burcunuz için de okuyun, ben kendim öyle yapıyorum 🙂

 • Manwe

  Temmuz 31, 2015 at 7:58 pm

  Jupiter’in güzel etkilerinden doğum haritasında jupiter’i 1. evde retro olanlar da faydalanır mı acaba efenim? 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:40 am

   Evet, en çok da onlar faydalanır Manwe, Jüpiter dönüşü katmerli Jüpiter etkisidir, harikadır..
   bakalım takip eden bir yıl neler olacak, ben de sizin adınıza heyecanla bekleyeceğim, haberdar edin beni de, olur mu 🙂

  • Manwe

   Ağustos 3, 2015 at 11:04 pm

   O kadar sıkıntılı ve baskılı bir dönemden geçmekteyim ki (pluton etkisi??) çok sevindim bu yoruma işte! 🙂 Elbette haberdar ederim eksik olmayın. 🙂

 • PınarA

  Temmuz 31, 2015 at 9:18 pm

  Yorumlarınızı 4-5 aydır takip ediyorum. çok zor zamanlar geçiriyorum. Aydınlık günlerim ne zaman sabırsızlıkla bekliyorum. Yükselen burcum akrep. Teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:55 am

   Pınar hanım merhaba,
   oğlak burcu son 2-3 yıl çok baskıya maruz kaldı, kaygan zeminde yürüdü, defalarca sendeledi, malesef bazı oğlaklar çok sert düştüler…
   şimdi dinlenme dönemi başladı diyebiliriz, benim önerim ne geçmişi ne geleceği ve hatta bugünü bile düşünemeyecek kadar çok çalışın, bir şeylerle meşgul olun..
   ben bu etkiyi yaşadığımda çok zorlanmıştım çünkü habersizdim, hislerimin kaynağını bilmiyordum ve içime kapandım, yalnızlığı tercih ettim. Ne zaman ki sürekli çalışmam gerekti o zaman rahatladım..
   inanın çok işinize yarayacak, benim tercihim bilinçli değildi, siz bunu bilinçli yapın.
   sevgiler, Ceyhun

 • emel

  Temmuz 31, 2015 at 9:28 pm

  Yay burcu çok geç kaldı kaç gündür bekliyorum amaaa

  Reply

 • dilek

  Ağustos 1, 2015 at 12:30 am

  Bu kadar stresli gunlerden gecerken sizden güzel seyker duymak iyi geldi teşekkür ederim. Ceyhun bey
  Ayrica Oğlak burcu icin mi gecerli basak burcundaki jupiter etkileri ins en kısa zamanda gerçekleşir öyleyse…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:07 pm

   Ağustos’un ortasından itibaren kendini hissettirmeye başlayacaktır Dilek hanım..
   zorlu günleri kolayca atlatmanızı dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Ebru

  Ağustos 1, 2015 at 1:32 am

  Zafer bey yine söylüyorum iyiki varsınız yada☺️Yazdıklarınızı iyiki okuyup keşfetmişim harikasınız gerçekten, oğlak burcuyum hayatıma yön verirken sizin yorumlarınızıda göz önünde bulundurarak hareket ediyorum inanın çok faydalı en azından terapi gibi geliyor yani netsiniz, anlaşılırsınız yaniiii sizinle olmak güzel ve bizimle ve yorumlarınızla kalmanız dileğimizle (ÇOK UZATTIM )

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:23 pm

   Ebru hanım merhaba,
   hiç de uzatmadınız, ne güzel konuştunuz! siz anlatın ben dinlerim sizi 🙂 🙂
   ilginiz için tşk, Burcuna Göre bir tane..

 • bb

  Ağustos 1, 2015 at 12:55 pm

  Dün gece bi miktar param kopyalama sistemi diye bırsey varmış o sistem üzerinden bnm bilgim olmadan hesabımdan çekildi.Üzülmüyorum bile duygusuzlaştım mı ne .Hersey gelıp beni buluyor . dert etsem bile ne degısecek Zaten oyle b sorunlar var kı hayatımda bu cok basıt kalıyor.
  Şu sene aklımdan bile geçmeyen tüm olumsuzluklar beni buluyr.yinede şükrediyorum.Ama neden bukadar sınanıyorum?İnsan tükenirmi tükendim daha 24 yaşındayım ama mücadele etmekten yoruldum.daha birseyı yoluna koymadan başka sorunlar çıkıyor karsıma.
  Para sıkıtım var,7yıllık ilişkim bitti , Ananem kanser oldu ufak sorunları soylemıyorum bile
  Böyle bır sayfa bulmam ıy oldu 2aydr takıp edıyorum ve kimseye bırseyını anlatmayan bn burda içimi döktümm.
  Bu aykı etkıler sanırım iyi olacak.Ve yazılar umut oldu çünkü tek yaptığım beklemek ve dua etmek .Güzel günler ne zamansa gelsin o günleri kapıda karşılamak için bn hazırımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm….

  Reply

  • papatya

   Ağustos 2, 2015 at 4:15 am

   BB hikayemiz bu kadar benzeyebilir…

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:50 pm

   Merhaba bb,
   önümüzdeki dönemde seçici davranıp çevrendeki tüm oğlakları tespit et mutlaka, herkese burcunu sor, birinin hikayesini duyduğunda burcunu öğrenmeye çalış vs..
   bir taraftan da Burcuna Göre’yi okumaya devam et..
   Sonunda bu süreci diğerlerine göre çok ama çokkk daha hafif atlattığını fark edeceksin, inşallah kayıpsız veya az kayıpla..
   oğlak açısından zor bir dönem olacak, orasını tartışmıyorum bile ama önerilerim uygulanmaya değer, ihmal etmemek lazım 🙂
   sohbete devam edeceğiz, her ay bu yorumları bekliyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • bb

   Ağustos 4, 2015 at 8:19 am

   Sadece hayatıma nasıl yön vermeliyim onu bilmiyorum çünkü bütün planlarım hayallerim alt üst oldu .durup beklemek mi lazım? Bu süreçte bnı en cok sevgılımle olan konular etkıledi.
   umarım en az zararlar geçer.. ve iyi ki varsınız gerçekten.yazılarınız,yorumlarınız iyi geliyor.teşekkürlerrr

 • ahmet

  Ağustos 2, 2015 at 12:21 am

  Senelerdir duzgun bi.is bulamiyorum evlenemiyorum bu.sene hep sansizim bahtsizim.ne zaman oglaklarin yuzu gulecek heo akrepler mi sansli bu.dunyada oglaklarin hic sansi.bahti yokkkk

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:22 pm

   Ahmet bey merhaba,
   haklısınız son yıllarda oğlak olmak hiç kolay değildi, önümüzdeki 2 yıl da benzer olacak…
   umarım iş bulma konusunda bu yıl yolunuz açılır, hem bu dönemde size en iyi gelecek şey sürekli çalışmak..
   başarılar dilerim, Ceyhun

 • Mürvet

  Ağustos 2, 2015 at 2:29 am

  Zafer bey yorumlarınız için teşekkür ederim detaylı açıklamalar temmuz ayı çok kötü geçti. Ne isimden olumlu bir haber geldi nede sevdiğim beklediğim kişi geri döndü. Kendimle bile çatışmaya girdim.agustos ayında umarım güzel şeyler olacak.aciklamalariniz olumlu yönde.

  Reply

 • Aysenur

  Ağustos 2, 2015 at 10:12 am

  Eski bir ilişlinin tekrar gündeme gelme ve olumlu ilerleme olasılığı nedir ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:23 pm

   Ayşenur hanım merhaba,
   Venüs gerilemesinin etkileri hakkında bir yazı yazdım, mutlaka okuyun.
   eski ilişki gündeme gelebilir ve olumlu da olabilir..
   sevgiler, Ceyhun

 • Umut

  Ağustos 2, 2015 at 4:28 pm

  Benim tekvandoda Türkiye şampiyonam var 11inde müsabakam var ve derece de bekliyorum açıkcası , yazdıklarınızda olacak gibi gözüküyor ne dersiniz ? :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:23 pm

   güzel haberleri bekliyorum öyleyse, başarılar dilerim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • özlem yilmaz

  Ağustos 4, 2015 at 11:00 pm

  Ceyhun bey burcum oğlak yukselenim akrep 27/12/81 adıyaman doğumluyum.ay burcum nedir ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 2:35 pm

   doğum saatiniz?

  • özlem yilmaz

   Ağustos 6, 2015 at 11:17 am

   Hayatımın su an allak bullak olmasını hesap ederseniz onu siz kestirin bence 🙂
   Annem 1/3 arası diyor 2 mi 3 mu o konu muallakta 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:25 pm

   Özlem hanım gece 1-3 arası sanıyorum, yükselen terazi de olabilir..
   neşeli ve dışa dönük bir mizacınız varsa terazidir, değilse akrep.
   ay burcunuz da oğlak, yani Yeniay sırasında doğmuşsunuz, çok iyidir 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Mürvet

  Ağustos 5, 2015 at 3:13 am

  Zafer bey Süpersiniz. Dolunay gündemi 4.5 agustos ve sonuç olarak sizin dediğiniz gibi olumlu.cok iyi imkanlarda olan iş için bugün evet dediler.sans bu ay bizden yana sanırım. Jupiterde iyi haberler verecek .Bu da aşkla ilgili olsa :)çünkü asktan yana çok sanssizim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:36 pm

   hayırlı olsunnn Mürvet hanım 🙂

 • emine

  Ağustos 5, 2015 at 4:03 pm

  selamlar..01.01.1982 istanbul doğumluyum.sabah saatlerinde doğduğumu söylüyor annem.5 ile 7 arası olabilir.yükselen burcumu öğrenebilirmiyim.kolay gelsin teşekkür ederim herşey için.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:30 pm

   Emine hanım merhaba,
   yükselen burcunuz akrep veya yay..
   eğer neşeli ve dışa dönükseniz yaydır, değilse akrep.
   sevgiler, Ceyhun

  • emine

   Ağustos 7, 2015 at 3:01 pm

   çok tşk ederim.sizin sayenizde herkese cevap verilmesinin önemini anladım:)))

 • miray

  Ağustos 5, 2015 at 5:57 pm

  Salam ceyhun bey yazilarini cox beyenirem. Ama bir yandada oxuyanda qorxuram. Eylul ayini gozleyirem.

  Reply

 • fatma

  Ağustos 5, 2015 at 11:13 pm

  Mrb Ceyhun bey ben 04 01 87 saat 04 30 doğumluyum yukselenim nedir yil boyunca beni neler bekliyor benim hayallerim ne zaman gerçekleşecek esimi çok seviyorum ama sürekli nedensiz kiriyorum ev almak istiyorum çok mutsuzum evlendigimden beri hic bir sey istedigim gibi gitmedi esim in ailesiyle birlikte oturuyorum
  kisacasi ben esimle ve oglum la ne zaman huzurlu mutlu sağlıklı bir yuva kuracagim kafam o kadar karisik ki kendimi ifade edemedim sanırım kafanizida sisirdim galiba kusura bakmayın sizin yorumlariniz benim için çok önemli simdi den teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:33 pm

   Fatma hanım merhaba,
   önünüzde 2 zorlu yıl var, yalnız kalmak ve dinlenmek isteyeceğiniz 2 yıl..
   bu süreci yaşayan herkes kendini mutsuz ve çaresiz hisseder, bu tuzağa düşmeyin sakın.
   olumsuz hissiyatın nedeni sizin hayatınız değil, bu dönemin ruhu böyle oğlaklar için.
   mutsuzluğa sabretmeyi öğrenmeniz gerekiyor, bu dönemin geçeceğini ve sonrasında mutluluğun kendilinden geleceğini bilin.
   ve kesinlikle kendinizi meşgul edecek bir şeyler bulun, boş durmak ve düşünmek/değerlendirmek iyi sonuç vermez.
   sevgiler, Ceyhun

 • özkız

  Ağustos 6, 2015 at 12:33 am

  Ceyhun Bey merhaba,
  Öncelikle emekleriniz için Size sonsuz teşekkürler ediyorum. hayatıma kattığınız değerleri saymakla anlatamam. Yaşamımın ve yaşayacaklarımın anlamlanmasına çok yardımcı oluyor, yolumu aydınlatıyorsunuz.İyi ki varsınız..Umarım herşey gönlünüzce olur.
  İyi çalışmalar, sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:35 pm

   çok tşk ederim Özkız 🙂
   bu güzel yorum, doğru yolda olduğumu fark ettirdiği için benim en büyük gıdam 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • miray

  Ağustos 6, 2015 at 4:01 pm

  Ceyhun bey men 14.01.1996 oglen 1le 2 arasi dogdum size zehmet olmazsa menim yukselen burcumu deye bilersiz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 4:47 pm

   Miray hanım merhaba,
   doğum yeriniz nere, şehir olarak?

 • Nurkan

  Ağustos 7, 2015 at 2:12 am

  Yükselenim oğlak burcum terazi,dengede kalmak kolay olmuyor.yay burcuna yükselen boğa olan biriyle anlaşmam sizce nedir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 2:31 am

   Merhaba Nurkan hanım,
   burç-yükselen bilgilerine göre uzun vadede epey uyumsuz görünüyor 🙁

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:42 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

 • Zeynep

  Kasım 3, 2015 at 9:38 pm

  Yine şaşırıp kaldım. Uzun bir süredir ilk kez 13Eylülde değişim oldu hayatımda. Eski hislerim can buldu sanki. Ve 13 Eylülden beri ne kadar kötü günler geçirsem de o hisler artarak devam ediyor.

  Reply

 • Zeynep

  Kasım 3, 2015 at 9:39 pm

  Yanlış yere yorum yaptım galiba. Bu Eylül içindi kusura bakmayın.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin