Oğlak Burcu Yıllık YorumuOğlak Burcu 2015 Yorumu

Aralık 12, 2014by Zafer Ceyhun36

Oğlak burcu 2015 yorumu, 2015 yılında oğlak burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor. Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum. Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum. Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler. Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir. Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

OĞLAK BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Jüpiter, aylardır oğlak burcunun rahat etmesine, korkulardan uzak durmasına katkı yapıyor. 2015 yılının Ağustos ayına kadar parasal konularda, çıkar ilişkilerinizde ve sevdiğinizle sıcak bir birliktelik yaşama konusunda her zamankinden daha rahat olacaksınız. Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz, hiç düşündünüz mü?
 1. daha çok mu kazanıyorsunuz?
 2. size yardım eden birileri mi var?
 3. artık sırtınız daha mı sağlam?
 4. gelecek korkunuz azaldı mı?
 5. ya da cinsel hayatınız mı hareketlendi?
2015 Şubat ayının ilk 2 haftası önemli bir dönemeç olacak. Parasal durumunuzu güçlendirmek ve gelecek korkunuzu azaltmak için başkalarından aldığınız desteği/işbirliğini değerlendirecek, kendi başınıza neler yapabileceğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Nisan-Ağustos 2015 arasını iyi değerlendirmelisiniz, planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: Jüpiter etkisini kullanarak daha fazla finansal/sosyal güç elde etmek istiyorsam, Nisan 2015’ten itibaren 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım beni yıllarca rahat ettirecek. 11 Ağustos yeni bir dönemin başlangıcı olacak: şehir/ülke değiştirmek isteyen oğlakları harika fırsatlar bekliyor. Yaşadığınız hayatın büyük oranla değişeceğini söyleyebilirim. Bunun birçok sebebi olabilir, hangisi olacağını ancak siz tahmin edebilirsiniz:
 1. evleneceksiniz, hayatınız değişecek
 2. işe gireceksiniz/iş değiştireceksiniz, hayatınız değişecek
 3. kazancınızda patlama olacak, zenginleşeceksiniz
 4. şehir/ülke değiştireceksiniz, hayatınız tamamen değişecek
 5. üniversiteye başlayacaksınız, hem de en çok istediğinize, hayatınız çok güzelleşecek
2015 yılının ikinci yarısında büyük güzellikler yaşayacağınızı bilmelisiniz, şimdiden müjdeyi vermiş olayım 🙂 Jüpiter, kendi temsil ettiği 9. eve geliyor, hayatınızı güzelleştirerek değiştiriyor. Sürprizlere hazır olun ama aklınızda bu konulardan biri varsa, iyimserlikle, inançla çok çalışın, 2015 Ağustostan sonra yolunuz açık olacaktır.

OĞLAK BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, akla sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde, aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir. Satürn 21 Aralık’ta yay burcuna geçiyor, önemli bir gelişme olmakla birlikte, geçici olduğunu bilmenizi istiyorum çünkü Satürn 15 Haziran 2015’te yeniden akrep burcuna dönecek. Bunun anlamı, 2015 yılında 2 farklı alanda sınava gireceğiniz, test edileceğinizdir. Detaylı olarak anlatayım: 2012 yılından bu yana özellikle arkadaş ilişkilerinizde zor zamanlar yaşadınız, birçok arkadaşınızla artık görüşmüyorsunuz. Diğer taraftan, önemli hayallerinizden bazılarını rafa kaldırmak zorunda kaldınız çünkü fark ettiniz ki aslında ulaşılması imkansız, gerçek dışı hayallermiş. Unutmayın ki; Satürn, sağlam temelleri olmayan hiçbir şeyin ayakta kalmasına müsade etmez. Bu nedenle zaten, hayatınızda “gereksiz arkadaş” ve “hayal ürünü hedef” kalmadı, öyle değil mi? 2015 yılının başlamasıyla birlikte, kendi içinize dönmeye başlayacaksınız. Bu sürecin başlangıcında kendinizi yalnız hissedeceksiniz, zihniniz de karışacak. Yaşınız 45’ten büyük değilse, daha önce  bilinçli olarak yaşamadığınız için tanıdık olmayan bir durum olacak, garipseyeceksiniz. Haberler çok iyi sayılmaz ama yaşayacaklarınıza bir anlam verebilmeniz için yazmak zorundayım, elçiye zeval olmazmış.
 1. enerjiniz azalacak, yorgun hissedeceksiniz
 2. bazılarınız kendisinin veya bir başkasının sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalacak
 3. arkadaşlarınızdan kopuşlar veya kayıplar (sosyal/finansal) yaşayacaksınız
 4. yalnızlaşıp içe döneceksiniz
 5. bazılarınız düşmanca davranan insanlarla muhatap olacak
Ben süreci yaşadım, kendi deneyimlerimi de paylaşayım sizlerle: bağışıklık zayıflığı nedeniyle küçük çaplı sağlık sorunları yaşayıp yalnızlaşmıştım, kimseyle sohbet etmek istemiyor, sabah saatlerine kadar cnbc-e de peşpeşe yayınlanan harika film ve dizileri izliyordum. Bir de, askere gittiğim için hayatımın değerli 1 yılını kaybetmiştim (kayıplar), ailemi de 1 yıl görememiştim. Ayrıca, askerlik ortamı düşmanca bir ortam sayılabilir, zorla birbirine tahammül eden yüzlerce insan bir arada sonuçta. İçinizi karartmak istemem tabi ama Satürn süreçleri yaklaşık 3 yıl sürüyor, hazırlıklı olmak ve kabullenmek en iyisi. 15 Haziran-18 Eylül arasında, Satürn akrep burcunda olacağı için, geçtiğimiz 3 yılda yaşadığınız zorluklar yeniden gündeminize gelecek. Yani arkadaşlık ilişkilerinizden son bir sınava gireceksiniz, ki biliyorum, artık çok daha olgun yaklaşıyorsunuz bu konulara. Mayıs’ın ortalarında bir çatışma yaşayacaksınız muhtemelen ve 21 Temmuz’u takip eden 2 hafta boyunca sorunları aşmak için harekete geçmeniz gerekecek. Zamanı geldiğinde size hatırlatmak için yazacağım.

OĞLAK BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Pluto sizin burcunuzda olduğu için önemli bir dönüşüm sürecindesiniz, bu konuda birkaç yazı yazdım biliyorsunuz. Pluto etkisi, tüm gezegenlerin içinde en sarsıcı olanıdır, değişmek yetmez, dönüşmeniz gerekir. Bu nedenle son yıllarda yaşadıklarınız nedeniyle yeni biri oluyorsunuz aslında, eskiden olduğunuz kişiden geriye kalan, hafızanızdaki silik hatırlar..
 1. evliliğiniz/ilişkiniz sarsıldı, belki de sona erdi
 2. hedeflerinize ulaşmakta sayısız engelle karşılaştınız
 3. çok üzüldünüz, günlerce ya da aylarca etkisi altında kaldığınız olaylar yaşandı
 4. kayıplar yaşadınız, belki de sevdiğiniz birini kaybettiniz
 5. güç mücadelelerinden kurtulamadınız
Aslında değişim sizin içinizde yaşanıyor, artık daha iddialı birisiniz ve bu nedenle yeni bir mecrada, daha çok insana karşı mücadele veriyorsunuz. Azla yetinmeniz imkansız, elinizdekini kaybetmeye de niyetiniz yok. Bu yolda çok şeyi de göze alıyorsunuz ve hepsi de iyi niyetli sayılmaz. İnsanları zorluyorsunuz aslında, karşılarında duruyorsunuz, yeri geldiğinde bazılarına zarar vermekten de geri durmuyorsunuz. Sonuçta siz daha güçlü ve iddialı birine dönüşürken, hayatınızın zorluk derecesi de doğal olarak artıyor. Yaşananları bu gözle görmelisiniz, her yeni sorunu, baş koyduğunuz bu yolda aşılması gereken bir engel olarak ele alıp, hırsla yolunuza devam etmelisiniz. Pluto 16 Nisan 2015’te gerilemeye başlayacak, bu nedenle 24 Eylül’e kadar güç mücadelelerine ara vermeniz gerekecek. Nisan-Eylül arasında, yaşadığınız her zorluğun yankıları zihninizin derinlerinde kendine bir yer bulacak. Pluto etkisi, Eylül ayından itibaren sizi biraz daha dönüştürmüş olacak. Karakterinizdeki değişimi, 2015 Eylül’den itibaren hayatınıza uyarlamış olarak yola devam edeceksiniz. 2015 Temmuz’un ilk 15 günü, zorlukların artacağı ve içinizdeki öfkenin yükseleceği bir dönem olacak.

OĞLAK BURCUNUN FIRSATLARI: 2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, hayatınızda yeni fırsat kapıları açacaktır, kısaca bahsedeyim: Bu yılki güneş tutulmaları, Jüpiter etkisi alanında yazdığım gelişmelere destek olacak türden çünkü 20 Mart 2015’te balık burcundaki güneş tutulması, hayatınızı değiştirmeye aday bir tutulma olacak. Hayatınızın günlük akışında belirgin değişiklikler olacaktır, en başta da yeni insanlar, yeni işler, yeni bir hedef…Çokça okumanızı, öğrenmenizi, gezmenizi, konuşmanızı/iletişim kurmanızı gerektirecek türden bir şey girecek hayatınıza. Hadi hayırlısı 🙂 13 Eylül 2015’te başak burcunda güneş tutulması yaşayacağınız, ki yine hayatınızı kökten değiştirecek bir şey olacaktır. Belki siz çok önemli bir karar verip harekete geçeceksiniz, belki de bir şey olacak (iş/sosyal hayatta) ve hayat şartlarınız değişecek. 2015 güneş tutulmaları aynı eksende olacağı için, birbirini tamamlayan etkileri olacak. Bazı ana konular:
 1. eğitim, seyahat, taşınma (yurt dışı kaynaklı olma ihtimali var)
 2. ihracat/ithalat gibi yurt dışı bağlantılı kaynaklı bir iş
 3. evlilik/taşınma nedeniyle hayatta büyük değişim
 4. iş hayatı kaynaklı bir atılım
 5. hayat görüşünüzde, inancınızda çok büyük bir değişim

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum: 21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi 18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi 17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂  ]]>

36 comments

 • selma

  Aralık 12, 2014 at 10:39 pm

  Harika

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 12, 2014 at 10:44 pm

   benzeri olduğunu sanmıyorum, BurcunaGöre okurları ayrıcalıklı diyorum hep 🙂
   tşkler, sevgiler.
   Ceyhun

 • Canan

  Aralık 12, 2014 at 11:28 pm

  hadi hayırlısı yüreğine eline sağlık Ceyhun bey

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 12, 2014 at 11:48 pm

   Çook tşk, siz de sağ olun 🙂
   sevgiler

 • Gerçekçi

  Aralık 12, 2014 at 11:43 pm

  Kaleminize sağlık Ceyhun bey, harika bir yazı olmuş. Her zamanki gibi yazdıklarınızın % 90 ını yaşayan biri olarak inşlh 2015 de güzel şeyler olur diye umut ediyorum. Beni en cok korkutansa Satürn’ün yaya Geçişi. Bütün Oğlak burçları mı içlerine dönecek, yalnızlıgı seçecek? Yaşadıklarımın beni yeteri kadar özüme döndürdüğünü düşünüyorum, tabi sınavım bitmemiş de olabilir , bilmiyorum, ama korkutucu geliyo kulağa..

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 12, 2014 at 11:49 pm

   çok tşk ederim, evet bütün oğlak burçları Satürn’den bu şekilde etkilenecek, bu da yeni bir sınav..Şu sınavlar hiç bitmez mi diyecek olursanız, Satürn var olduğu sürece bitmeyecek gibi 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • gülşah

  Aralık 12, 2014 at 11:51 pm

  Ceyhun Bey merhaba, benim yükselenim oğlak güneşim başakta. Ben yükselen etkisi olarak bu yazdıklarınızdan hangi alanlarda ne kadar etkileneceğim? Bu arada tebrik ediyorum gerçekten başarılı yazılarınız 🙂 başak burcunuda sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

  Reply

 • eda

  Aralık 13, 2014 at 12:37 am

  Çok teşekkürler. Oğlak burcu ile ilgili yazılan tüm yazılarınızı okudum. Ben yorumlarınızı doğru buluyorum ve yaşıyorum. 2015 yılında umarım değişimler olumlu olsun.

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 13, 2014 at 12:48 am

   her şey gönlünüze göre olur inşallah Eda hanım
   sevgiler, Ceyhun

 • Onur

  Aralık 13, 2014 at 8:34 am

  Askerliğe sayılı günler kala bu yazıyı yetiştirdiğiniz için teşekkür ederim 🙂 Yazınızdan anladığım kadarıyla askerliğim zor geçecek gibi görünüyor. Ama olaylara farklı bakıyoruz, bu yüzden de üstesinden geleceğiz. Daha güçlüyüz, daha farklıyız artık 🙂 Dikkatimi çeken bir diğer nokta ise yükselişe geçeceğimiz dönemde askerliğin bitiyor olacağı ve yurtdışına gitmek isteyişim, sanırım askerlik bitince ülke değiştirebileceğim 🙂 Tekrar teşekkür ediyorum. Sağolun varolun 🙂

  Reply

 • ruya

  Aralık 13, 2014 at 10:19 am

  Ohh be icim acildi yasayin siz Ceyhun bey,yazilarinizin yakipcisiyim.Butun guzel seyleri sabirsizlikla bekliyorum artik kotu gunler geride kalir insallah.

  Reply

 • Gülay

  Aralık 13, 2014 at 2:13 pm

  İçimi rahatlattın Ceyhuncum. İki oğlak annesi olarak 2015 inşallah dediğin gibi olur. Bu yıldan çok şey bekliyorum. Allah’tan hayırlısı olur diyorum. Ağzına bilgine sağlık.

  Reply

 • Rabişşş

  Aralık 13, 2014 at 7:39 pm

  ben oğlak burcuyum ama yükselenim yay. yani genellikle yay özelliklerini taşıyan biri olarak bu içe dönüş ne derece etkiler beni Ceyhun Bey bilgi verir misiniz? şimdiden teşekkürler yüreğinize sağlık 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 13, 2014 at 7:41 pm

   asıl etkiyi oğlak burcundan alacaksınız, yay etkisi az olacaktır.
   sevgiler, Ceyhun

 • irem

  Aralık 13, 2014 at 10:49 pm

  bende çok beğendim açıklayıcı ve anlaşılır olmuş.elinize sağlık. şunu çok merak ediyorum bir takipçinize zayıflamak için en uygun zaman jüpiter 5. burca geçince(5.evde olabilir ) demiştiniz, biz oğlaklar için buzaman hangisi oluyor

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 13, 2014 at 10:58 pm

   İrem hanım 5 de olur 6 da olur, biri boğa diğeri ise ikizler..2011-2013 arasıydı sizin için..

 • Selin

  Aralık 14, 2014 at 7:08 am

  Yükselenim Oğlak suanda guzel bir yıl bizi bekliyor

  Reply

 • pegasus

  Aralık 15, 2014 at 1:08 am

  plutonun etkisini iliklerime kadar hissediyorum 2010 yılından beri hele ki bu sene ailemin sağlık sorunların da.6 sene önce lisedeyken o zamanları ,okula gideceğim sırada bir sabah programına rezzan kiraz çıkmıştı.2008 de pluto oğlak burcuna geçecek.çok zorlayacak hayatındaki en değerli varlıklarını kaybedecekler belki de demişti o zaman dönüp anneme bakmıştım yok canım daha neler demiştim…şimdi her an kaybedebileceğim bir noktadayım…Allah uzun ömürler verir inşallah …

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 15, 2014 at 9:06 am

   Allah esirgesin annenizi, sağlık sıhhat versin, birlikte daha uzun yıllar dilerim.
   sevgiler

 • Zeynep

  Aralık 16, 2014 at 7:11 am

  Terazi burcundan geldim buraya 🙂 yukselenim oglak bu degisimler de beni etkileyecek mi?? İns.etkiler degisimlere ihtiyacim var 🙂

  Reply

 • yesib

  Aralık 23, 2014 at 2:51 pm

  Ceyhun Beycim, ben biraz ikilemde kaldım. Jüpiter etkisiyle 2015 Ağustos’a kadar herşey pozitif ama öte yandan 21 Aralık 2104’te yay burcuna ve sonra 15 Haziran 2015’te akrep burcuna giren Saturn oğlakları negatif etkileyecek. Bu iki etkinin arasında gidip geleceğiz.. Doğru mu anladım acaba? 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 23, 2014 at 3:00 pm

   Evet, aynen öyle, doğru anlamışsınız.
   Şöyle diyelim mi? Hayatımızda her zaman bazı şeyler iyi giderken bazı şeyler de ters gider, hangi alanda iyi hangisinde kötü gideceğini bilmek büyük fark yaratır. Bu yazı, işte bunu bilmenizi, önünüze ışık tutmayı amaçlıyor.
   Sevgiler 🙂

 • yesib

  Aralık 24, 2014 at 8:20 am

  Ceyhun Bey, Saturn ve Jupiter etkilerini karşılaştırırken gezegenlerin büyüklükleri önemli mi? Yani Saturn Jupiter’e göre küçük bir gezegen olduğundan oğlaklar üzerindeki olumsuz etkisini Jüpiter’in büyüklüğünün getirdiği olumlu etki nötralize eder mi?

  Reply

 • Metin

  Aralık 26, 2014 at 6:21 am

  Burcumda aylardir jupiter etkisinin oldugunu yazmissiniz ben bunun tam tersini yasadim. mayis ayinda calistigim isten ayrildim ortak yaptigim iste kandirildim ve ciktim iyice parasiz kaldim sonra baska bir ortakliga girdim orasida husran oldu sonra baska bir is yeri actim bu isde yurumedi ne yaptiysam olmadi, hic olmadigi kadar parasiz kaldim bu donemde birde kiz cocugu sahibi oldum oldukca kotu bir ameliyat sonrasi kizim yasama tutundu, bu aralarda actigim dukkani devretmeye calisiyorum iyi kotu bir ise girecegim yani anlayacaginiz bu jupiter bana ugramadi saturnle takiliyoruz biz hala)))Herseyin hayirlisi tabi Rabbimin vardir bir bildigi

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 26, 2014 at 8:54 am

   Metin bey merhaba,
   Yazılarımda hep söylüyorum aslında: bu yıllar, oğlak burcu olmak için zor yıllar. En önemli sebebi de bu yazıda saklı, okuyun mutlaka..yazının içinde Pluto etkisi linki var, o linki tıklayıp onu da okumanızı öneririm.

 • zuhre

  Aralık 30, 2014 at 6:26 am

  ceyhun bey merhaba .oğlak burcuyum yazınızı okuyunca gözüm korktu valla .oğlaklar için zor yıllar ne zaman bitiyor acaba.

  Reply

 • sultan

  Ocak 14, 2015 at 10:24 pm

  Sayın zafer bey ben bir oğlak burcu olarak farklı yorumlarda hep kendimi tarttım.Fakat hiç bu kadar ayrıntılı ve bir o kadarda hayatımın her dönemini gözden geçirdiğimde bu kadar tutarlı yorumla karşılaşmamıştım.Gerçekten çok zorlu bir süreçten geçiyorum.yeni iş başvurularımda olumsuzluklarla ve zorluklarla karşılaştım.Şu an şubat ayı içerisindede bir iş başvurum olacak, yorumlarınızı okuduktan sonra çok korkuyorum.ben ankara 15 ocak gece 1.30 da dünyaya gelmişim .sizden özellikle rica ediyorum ,ben bu süreçte ne zaman başvuru yapayım.Ne zaman yaptığım başvuru bana olumlu döner.Ne zaman şans bizden yana olur.beni bu konuda aydınlatırmısınız.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 15, 2015 at 10:59 am

   Sultan hanım merhaba,
   başvuru tarihinizden daha çok görüşme tarihiniz önemli. bana görüşme tarihiniz netleşince haber verin olur mu?
   sevgilerimle.

 • fatma

  Mart 17, 2015 at 1:58 am

  Ceyhun bey,süpperrsinizzzzzz 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 9:52 pm

   tşk ederim Fatma hanım 🙂

 • brett anderson

  Mayıs 4, 2015 at 2:20 am

  2015 benim icin cok zor geciyor. Mart ozellikle Nisan’dan bu yana daha derin uzuntuler basladi. Mayis da kolay olmayacak Haziran da Temmuz da diyorsunuz. Hic mi nefes alinacak bir donem olmayacak? Uzerine de Saturn ve Pluto etkisi olumlerden olum begen gibi! Sevgilim de birakti beni 4 ay olacak. O benim dunyamdi. Cok uzgunum ben

  Reply

 • Rozi

  Mayıs 24, 2015 at 10:41 pm

  Merhaba, yıllardır burçları okurum gerçekten ilk kez okuduklarımı net anladım. Teknik bilgiyi anlaşılır şekilde aktarmışsınız. Satürn Geçişi Merkür şu bu okuyup ee yani derdim…
  Benim sorum, ocakta işten ayrıldım ancak Dediğiniz gibi ciddi yaşam enerjim kalmamış yorgun hissediyordum. Sorunlar da vardı. 31 yaşındayım çok yoğun geçen son 17yıldan sonra işten ayrılmama birlikte amaçsızlık çöktü Üstüme. Gelen görülme tekliflerine nezaketen gidip inşallah olmaz diyorum. Sanki Ömrümün sonuna kadar iş Hayatım bitmiş gibi müthiş amaçsız ve yorgun hissediyorum ayrılalı dört ay oldu ama hala dinlenemedim. 1.5 yıllık ilişkim de var onda da genelde benden Kaynaklı sorunlar yaşıyoruz. Açıkçası mutsuzum. Bu koyvermişliğim ne zaman geçer
  Çok derin bit Kişilik oldum küçük şeylerle mutlu oluyorum ama genel anlamda aradığımı bulamamış gibiyim…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 25, 2015 at 1:16 am

   Merhaba Rozi, aramıza hoş geldiniz 🙂
   Satürn “acilen ilgilenmek zorunda olduğumuz” hisler getiriyor her seferinde, siz de Satürn etkisini yaşıyorsunuz.
   bu yazıyı okudunuz mu, hem bu sorunuza hem farklı sorulara cevap bulacaksınız.
   https://burcunagore.com/oglak-burcu-mayis-2015-yorumu/
   Satürn etkisinin farkında olup onu yönetmeye çalışmak en doğru yol..hayatınızda kalıcı hasarlar bırakmasına müsaade etmeyin.
   sevgiler, Ceyhun

 • burcu

  Ekim 5, 2015 at 12:17 am

  Hiç iyi bisey olmuycakmiş gibi etkilendim benim yukselenim oğlak..normal burcum başak..yine yaziyorum ve soruyorum size aslında..
  Başak burcunun yorumlarını okuyunca bi heyecanlaniyorum güzel günler bekliyor gibi..yukselenimi okuyunca içim kararıyor.. Ben hep bu sene gelgitmi yaşatacağım diyorum..kpssye hazırlanıyorum..yanı ekimin 10undan sonra dersanem başlıycak..yeni bi sezon.ben kayıt yaptırırken bi tercih yaptım gelecek seçimiyle alakalı..şimdi kafam bulanık.. Ne olacağım benim bu sınavla imtihanim hiç bitmeyecekmi

  Reply

 • Nilsu

  Aralık 1, 2016 at 11:21 pm

  Aralik 2016’yi beklerken geri donup bakayim dedim. Tum yasadiklarimi tek tek siralamissiniz yine. Elinize saglik. Hayatimda buyuk degisikler oldu/oluyor. 2015 mayis ayi itibariyle karakterimi, inanclarimi, davranislarimi sorgulamaya basladigimi hatirladim. Insan bazen farkinda olmuyor ama cok degistim, donustum. Burcunagore’yi daha 2 aydir takip ediyorum ama simdiden yasadiklarimi daha bilincli olarak kodlamaya basladim zihnime. Bunun geri bana geri donusu cok daha emin adimlarla ilerlemek olacaktir diye umuyorum. Hayat bazen elimizden kayip gidiyor. Onemli olan aci/tatli yasadiklarimiza anlam katarak devam etmek gibi geliyor. Oh icimi doktum. :=)

  Reply

 • Pingback: Oğlak Burcu Satürn Etkisi | Burcuna Göre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin