Ocak-Şubat-Mart 2015 Yorumu: 3 Ayın Astrolojisi

Yazar 

Ocak, Şubat ve Mart burç yorumunda, 2015 yılının ilk üç ayında yapmanız ve yapmamanız gerekenleri anlatacağım.

2015 yılını 3 bölüme ayırmak zorundayız: Birinci bölüm, Ocak-Mart aylarını kapsıyor ve bu yazının konusu olacak. İkinci bölüm, Nisan-Ağustos arasındaki 5 aylık dönemi kapsıyor, detaylarını daha sonra yazacağım. Son olarak Eylül-Aralık arasındaki 4 aylık dönemi, tamamen yeni bir dönem olarak görmek gerekiyor.

Bu ayrımı yaparken temel kriterimin Jüpiter olduğunu bilmenizi istiyorum. Jüpiter başarı getiren gezegendir, 2015 yılında başarılı olmak istiyorsanız, sizin de 2015 yılını üç bölüme ayırmanız ve her bölümde farklı davranmanız gerekiyor. Ayrıca, her dönemin kendine özgü özellikleri olduğunu da unutmayın, hazırlıklarınızı buna göre yapın.

Ocak, Şubat ve Mart ayları, yani ilk bölüm, 2015 yılının en tehlikeli bölümü olacak. Zaten bu nedenle, bu süreci doğru anlatmak için 3 aylık bir yazı yazma ihtiyacı duydum. BurcunaGöre okurları yine ayrıcalıklı olsun istedim.

Hatırlatma: Bu yazı tüm burçları kapsamaktadır. Burcunuza göre Jüpiter etkisini hangi alanda yaşadığınızı, burcunuzun Aralık 2014 yazınızda anlattım, mutlaka okuyun.

OCAK 2015: İŞLER TERS GİDECEK

Jüpiter gerilemesi 8 Aralık’ta başladı ve 8 Nisan’a kadar devam edecek. Şimdiden birçoğumuzun işi ters gitmeye başladı bile, Ocak ayı boyunca da kötü gitmeye devam edecek. Aralık yazımda bu durumu şöyle anlatmıştım:

8 Aralık’ta başlayacak Jüpiter gerilemesi ile birlikte yaşadığınız ayrıcalıklar azalacaktır. Bunun yanında, heyecan ve iyimserlikle attığınız adımların yavaşladığını, ilerleme isteğinizin/hızınızın azaldığını, son 5 ayda yaptıklarınızı değerlendirmek istediğinizi fark edeceksiniz.

Jüpiter bir çeşit uykuya dalacak ve sizde yarattığı coşku azalacak, coşkunun yerini değerlendirme isteği alacak. Şunları sormaya başlayacaksınız: (1) bugüne kadar yaptıklarım iyi oldu mu? (2) beni daha ileri götürdü mü? (3) planlarımda bir değişiklik yapmalı mıyım?

Jüpiter şans, başarı, güzellikler getiren gezegendir, onun varlığının değerini ancak gerilemeye başladığında anlarız. Eğer yazılarımı düzenli olarak takip ediyorsanız, Jüpiter’in sizi hangi alanda etkilediğini zaten biliyorsunuz.

Bu alanda aylardır işlerin rast gittiğini, şanslı olduğunuzu fark etmiş miydiniz? Etmediyseniz, Aralık’ta başlayan ve Ocak ayında da sürecek terslikler nedeniyle fark ediyor olmalısınız.

10-11-12 Ocak 2015, Jüpiter’in burcunuzu etkilediği evde/alanda yaşadığınız sorunları aşmak için adım atmak isteyeceğiniz, hızlı karar verme ihtimaliniz olan günler. Biliyorum ki birçoğunuz son günlerde bazı sorunları aşmak için zihninde planlar yapıyorsunuz.

Planlarınızı hayata geçirme ihtimalinizin en yüksek olduğu günler (10-12 Ocak), aslında planlarınızın hala ham olduğu günler. Bu nedenle, acele hareket etmeyin, Şubat ayını bekleyin. Hele ki yeni işlere girişmek, geçmiş ayların heyecanıyla süratle yol almaya kalkmak çok ama çok yanlış olur.

Aslan burcuysanız, aylardır bir sıçrama yaşıyor olmalısınız, hayatınıza yeni işler/insanlar dahil olmuş olabilir. Aralık-Ocak’ta eskisi kadar rahat değilsiniz, stres seviyeniz yükseldi, artık her işiniz rast gitmiyor.

Başak burcuysanız, aylardır bir koruma kalkanı altında yaşıyordunuz ama Aralık’tan bu yana hatalar yapıyor, insanların saldırılarına maruz kalıyorsunuz, ya da sağlık sorunları yaşıyorsunuz çünkü artık koruma kalkanınız yok.

Terazi burcuysanız, çevrenizdeki insanların desteğiyle mutlu ve güven dolu aylar geçirdiniz ancak şimdi aynı insanların desteğinden mahrum kaldınız, belki de hayallerinizden uzaklaştığınızı görüyor/hissediyorsunuz.

Jüpiter gerilemesi nedeniyle Ocak ayı boyunca, Şubat 2015’in ilk haftasına kadar, işler ters gidecek. Geçmişte yaşanan güzel günlere kanıp iyimser olmayın, işlerin ters gitme ihtimalinin de olduğunu bilin. Hazırlık olmak, aksiliklerin olabileceğini de hesaba katmak, bu dönemde en akılcı tavır olur. Unutmayın, Jüpiter yanınızda değil!

ŞUBAT 2015: HAYAT HIZLANACAK, DİKKAT!

Şubat ayında hepimizi hareketli ve (muhtemelen) tatsız günler bekliyor çünkü herkes Şubat ayında patlamaya hazır bomba gibi olacak. Neden mi?

Aralık ve Ocak aylarında yaşadığımız sorunlar nedeniyle oluşan mutsuzluk, gücenme duygusu, başarısızlık hissi ve hatta depresyon 2 aydır birikiyor. Biriken olumsuz duygular, Şubat ayında birden açığa çıkacak.

5-6-7 Şubat 2015, sorunları aşmak için büyük bir enerji ile ayağa kalkacağımız günler olacak. Unutmayın, gerileme devam ediyor, Jüpiter’in koruma kalkanı hala üzerimizde değil. Şubat ayının ilk haftasında yeterince düşünülmemiş, heyecanla verilen kararlar sonucu enerji patlamaları yaşayacağız.

18-25 Şubat 2015 arasındaki hafta ise Pluto devreye girecek. Bazılarımız için işler biraz sertleşebilir. Bu nedenle, Şubat ayında geri dönülemez hatalar yapmamaya bakın. Bu uyarıları en başta Aslan, Kova, Akrep ve Boğa burçları için yaptığımı bilmenizi istiyorum.

MART 2015: BEKLENTİLER YÜKSELECEK

Mart ayı, daha birinci gününden hızlı başlayacak: 1 Mart 2015’te, Merkür ile Jüpiter arasında karşıtlık yaşanacağı için kavga gürültü artacaktır.

4-5-6 Mart 2015 tarihlerinde sorunları aşmak veya istediğinizi elde edip başarıya ulaşmak için beklentileriniz birden artacaktır, yani iyimser bir hava hakim olacak. Bu iyimserliğe kanıp acele kararlar vermeyin, yeni işlere girişmek için beklemeyi tercih edin.

Son olarak, 10-20 Mart 2015 arasında Uranüs-Pluto karesinin getirdiği enerji etkin olacak, işler aniden kızışabilir. Her şey çok iyi ya da çok kötü gidebilir. Hangisi olacağını ise kendinize ve muhatap olduğunuz insanlara/işlere ne kadar hakim olduğunuz belirleyecek. Ekstra dikkatli olmakta fayda var. Zamanı geldiğinde detaylı yazacağım zaten, bu yazıda sadece Jüpiter etkisi var.

8 NİSAN: JÜPİTER GERİLEMESİ BİTİYOR

Nisan ayının ilk günlerinden itibaren içinizde yükselen enerjiyi fark edeceksiniz. Havada garip bir enerji ve coşku olacak, kendinizi kuş gibi hafiflemiş bir ruh hali içinde bulabilir ya da manik olabilirsiniz. Önerim, yeni işlere girişmek için 15 Nisan 2015’e kadar beklemeniz olacak.

Jüpiter’in koruyucu kalkanının yeniden üstünüzde olması çok önemli, Nisan ayının ikinci haftasından itibaren de üstünüzde olacak zaten.

Bu yazıyı her ay tekrar tekrar okumanızı öneriyorum. Şimdi ne demek istediğimi anlamayacaksınız ama tarihleri not edin, o günler yaklaştığında “haaa, şimdi anladım” dersiniz 🙂

Amacım tüm okurlarımın, geleceğin karanlık yollarında ışıktan mahrum ve hazırlıksız yakalanmasını engellemek. Bunu başardığım ölçüde başarılı sayıyorum kendimi.

Değerli okurlarım…Bu yazıyı 2 sebepten yazdım:

 1. Jüpiter gerilemesinin devam ettiği 2015 yılı Ocak-Şubat-Mart aylarında yaşayacağınız olumsuzlukların geçici olduğunu, 15 Nisan’dan itibaren işlerin yeniden düzeleceğini hatırlatmak
 2. Ocak-Şubat-Mart aylarında bazı önemli/hassas günler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak geri dönülemez hatalar yapmanızı engellemek

2015’in ilk gününde sizler için bir video hazırlayıp yayınladım, henüz izlemeyenler buradan izleyebilirler.

Sevgilerimle, Ceyhun

 

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

164 Yorum

 1. merve

  04/01/2015

  İs basvurusu yapip calisma hayatina baslamak icinde mi nisani beklemeliyiz ?

  • Zafer Ceyhun

   04/01/2015

   hayır, tabi ki beklemeyin ama işler yolunda gitmeyebilir, hazırlıklı olun..Jüpiter’in desteği olmayacak, tabi kimsede olmayacağı için, en iyi olan kazanır sonuçta 🙂 ayrıca, doğru iş olduğuna emin olun, sonra pişman olmayın.
   sevgiler

  • emriye

   25/01/2015

   Ceyhun bey merhaba siz farklı yorumlar yapmışsınız. 5 aydır kafamda oluşan ortak bir iş kurmaya hazırlanıyorum şubat ayında 06.11.1969 doğumluyum sizin söylediğiniz göre nisanı beklemeliyim fakat Nisan uzun bir tarih öneriniz nedir nasıl yapabilirim işin kurulumunu yapar isem küçük imalathane olacak bir yer kiralayarak makinaları sipariş ederek kuracak isem resmi açılışı Mart nisan yaparım olur mu teşekkürler

   • Zafer Ceyhun

    25/01/2015

    Emriye hanım merhaba,
    Evet bu süreç hazırlık süreci olarak değerlendirilebilir, resmi açılışı da Nisanda yapmak akılcı olacaktır.
    Şimdiden başarılar dilerim, güzel haberlerinizi bekliyorum.
    sevgiler 🙂

 2. mirage

  04/01/2015

  Anlattiklariniz hissediliyor zaten gerçekten.. bende bir yay olarak is arama sürecindeyim, ve çok kararsizim.. o yüzden biraz daha sabretmekten baska çaremiz yok..Tesekkürler 🙂

  • zaur

   21/01/2015

   Salam menim 2015 gelinceye kadar hic bir problemim yoxken. Su anda saymakla tukenmeyen problemim var. Balik burcuyum. Acaba bu boylemi devam edicek?

   • Zafer Ceyhun

    21/01/2015

    Merhaba,
    Evet malesef Nisan ayına kadar böyle devam edecek 🙁 bu dönemi sabrederek, az hata yapıp geçireceğiz hep birlikte..

 3. Tuğba

  04/01/2015

  2008′ den beri gerilmelerim bitmedi benim. Anlaşılan strese depresyona devam

 4. nisan

  04/01/2015

  Yılbaşı aksami ilişkim btti hep bi stres hep bi üzüntü nisan ayı boğalarada iyi gelicek mi 🙁

 5. Arzu

  04/01/2015

  işte beklediğim yazı. Ağzınıza sağlık. Ben sizin burcunuzu çok merak ediyorum birde paylaşır mısınız ? 🙂

 6. Sevde

  04/01/2015

  Sevgili Ceyhun, gerçek doğum tarihimi bilemediğim için Kimlik de yazılı olan tarihim Balık burcunu okuyorum asıl burcumu nasıl öğrenebilirim öğrenme şansımız var mı? Ve oğlumun burcu olan Yengeç burcunu takip etmek zorunda kalıyorum gerçek dğm tarihini bildiğim için…Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   Sevde hanım merhaba, doğum tarihi belli olmayan insanların doğum gününü, 1-2 gün aralığında saptıyorum ancak bunu yapabilmem için karakter özelliklerinizi biliyor olmak gerekiyor, yani malesef sizin durumunuzda bu mümkün değil 🙁 Ancak siz bulabilirsiniz.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 7. Aslıhan Z.

  05/01/2015

  Merhabalar öncelikle yazılarınızı keyifle takip ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum.. Ancak bu yazınız bende ciddi bi kafa karışıklığı yarattı. 8 aralık öncesinde altyapısına başlanmış çığu tamamlanmış bir projem var. Bir takım yoğunluklardan ötürü hayata geçiremedim. Ayın büyüme fazınıda kaçırmış bulunuyorum, ancak nisana kadar ertelememde mümkün değil:( birdahaki büyüyen ay ise merkür retrosuna denk geliyor oda olmaz.. 12.ocak saat 11 sularını ayın merkür ve venüsle olumlu açıda olacağı zamanı göZüme kestirmiştim. Siz ne zamanı tavsiye edersiniz? (Kaba taslak sölemek gerekirse Web sitesi yayına girecek uygun zaman arastırıyorum 🙂 ) yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   burcunuzu da söyler misiniz?

  • Aslıhan Z.

   05/01/2015

   1.mart.1987 saat 08.05 balık yükselen koç. Şirketimi kuruluş tarihi 09.07.2014. Saat 10/11 bilişim ve danışmanlık üzerine.

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   Aslıhan hanım, şirketinizin başlangıç tarihi, burcunuza göre bir girişim başlamak için en ideal zaman, doğru başlangıç, +1.

   bir tane daha +1 için, Mart güneş tutulmasını beklemenizi öneriyorum, harika bir zamanı: 20 Mart!

  • Aslıhan Z.

   06/01/2015

   Çok teşekkür ediyorum, 3ayda çok uzun bir süre ya 🙁 ama size güveniyorum , dinleyeceğim..

 8. sevil

  05/01/2015

  Yazilarinizi takip ediyorum ben kendimi hep oglak burcu olarak biliyordum karakterimde ona uygun oglak kova sinirindayim 21 ocak 03.00 1977 ailem 20 ocak demisti beni bilgilendirirseniz sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   10/01/2015

   Sevil hanım merhaba,

   21 Ocak saat 03 kova burcunun ilk saatleri de olabilir, oğlak burcunun son saatleri de olabilir, ki aileniz 20 Ocak demiş…
   benim sizin karakterinizi bilmeden sorunuza cevap vermem imkansız bu şartlar altında ancak zaten oğlak burcu olmakla kova burcu olmak o kadar farklı iki karaktere işaret ediyor ki, siz hangisi olduğunuzu kesinlikle anlayabilirsiniz.

   Oğlak hissediyorum demişsiniz, o zaman tereddütsüz oğlak burcusunuzdur.
   sevgilerimle, Ceyhun

 9. rüya deniz

  05/01/2015

  Merhaba,
  Size danışmak istediğim bir konu var acaba bu şekilde danışabilir miyim?Facebook kullanmıyorum çünkü.

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   buyrun tabi

 10. Tuğçe

  05/01/2015

  Ya siz harikasınız resmen kelimesi kelimesine tarihleri biliyosunuz:D Bu sene YGSye giricem ve tam YGS tarihlerine herşey ya çok iyi ya çok kötü gidecek yazmışsınız biraz korktum açıkçası:D şubata çok stresli geçicek demişsiniz bukadar doğru olamaz ya:D

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   Tşk ederim Tuğçe hanım 🙂 başarılar diliyorum size
   sevgilerimle, Ceyhun

 11. Tuğçe mutlu

  05/01/2015

  Burcum akrep 11 11 doğumluyum işyerimi çok büyük Maddi problemler yüzünden kapattım yine açıcam aynı işmi farklı bir işmi yapmalıyım ne zaman hareket etmem daha sağlıklı olur kararsız kaldım

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   Tuğçe hanım merhaba,
   öncelikle yeniden başladığınızda başarı diliyorum.
   hangi işi yapmanız gerektiği ve ne zaman harekete geçeceğiniz çok öznel konular, ancak siz karar verebilirsiniz.
   sevgilerimle, Ceyhun

 12. kubra

  05/01/2015

  Merhaba Ceyhun,
  peki dogum animizda jupiter retrodaysa bu etkileri yine cok şiddetli mi hissedecegiz? teşekkür ederim simdiden..

  • Zafer Ceyhun

   05/01/2015

   Merhabalar,
   Jüpiter gerilemesi herkesi aynı şekilde etkiler ancak gerilemede doğanlar bu etkilerle baş etme konusunda daha deneyimlidirler, diyebiliriz 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

 13. Eda

  06/01/2015

  Gercekten yazdiklariniz inanmayanlar icin bile ayni seyleri yasadiklaru icin ilgi cekici. Ben fikri aralik ayinin ilk haftasi ortaya atilmis bir projeyi ilk somut adimi aralik ayinin 10unda atip gerceklestirmeye basladim size sorum kurulan bu sirketin kurulus tarihi itibariyle geleceginin ne olacagiyla alakali? Bilgilendirirseniz cok sevinirim Ben 25 haziran 1986 saat 11:15 dogumluyum. Simdiden cok tesekkurler emeginize saglik…

  • Zafer Ceyhun

   06/01/2015

   Eda hanım merhaba,
   işinizde başarılar dilerim, gerçekleri ve yalnızca gerçekleri söyleyeceğimi de belirtmek isterim, hazır olun 🙂
   Jüpiter gerilemesinde başlayan işler için hayırlı konuşmak zordur, Jüpiter 8 Aralık’ta gerilemeye başladı.
   Peki siz neden tam olarak bu tarihlerde bir projeye başladınız? İşte sebebi:
   https://burcunagore.com/yengec-burcu-uranus-gerilemesi-21-aralikta-bitiyor/
   sevgilerimle, Ceyhun

 14. zeynep

  06/01/2015

  merhabalar ceyhun bey ocak ayı neden böyle kötü başladı?? daha ilk haftası olmasına rağmen bunalımlar sıkıntılar sınavımda kötü geçti..

  • Zafer Ceyhun

   06/01/2015

   bir çok sebep var, hepsini bir an önce anlatmak istiyorum ama beni de öylesine etkiliyor ki, saatlerce masada oturup 2 sayfa zor yazıyorum 🙁 sonuçta geçecek, Şubat ortasında biraz daha iyi olacağız inşallah.

 15. Pingback: Terazi Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 16. Pingback: Başak Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 17. nuroz

  07/01/2015

  Merhabalar Ocak ayı çok kötü geçiyo aralıkta başladı yılbaşında erkek arkadaşımdan ayrı geçirip yeni yilimizi mesajla kutladik is aşk sağlık hepsi bi anda durdu sanki kara bulut gibi çöktü üzerimize bunalimdayim

 18. Pingback: Aslan Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 19. Pingback: Yengeç Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 20. Pingback: İkizler Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 21. Pingback: Boğa Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 22. Ezra

  08/01/2015

  mrh ceyhun bey !ben yengec burcu yukseleim yay.oldukca zor bir suru yil gecridim hala da sanki oyle,tam umitlenmisken degiism basladi derken bir el daha var baski ve sorunsal ilerledgm ve 4ocakta biriyle tanistm belliydi konusup tarih aldgimz bir kisydi kendisi akrep yukselen terazi iyi bir iletisim oldu mutlu ayrildik ilkngun olamsina ragmen ama su an bisey var bir engelmi birsey var benim sizden ricam ilskiyenasil bir ysans yorum yaparsiniz bu surecte ve ikimzde 82 liyiz ve benim kendimle hep sansiz gordgum zamanlardamiyim cunku satirn simdide yaya gecti malim ben yuks yay sizi merakla beklouorum lutfen yardimci olurAniz cok mutlu olurum sevgiler ii calismlar

 23. Pingback: Koç Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 24. Pingback: Balık Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 25. one way

  09/01/2015

  Merhaba,5 ocaktaki dolunay etkisi ile ayrılanlar biten ilişkiler için de nisanda şans olabilir mi?

 26. Pingback: Kova Burcu: Ocak 2015 | Burcuna Göre

 27. gülgün

  09/01/2015

  Merhaba 2014 yılı ailem ve benim için kederli ve ayrılık doluydu.evliligim eylül ayinda bitti.depresyona girdim şimdi hayatıma başka biriyle devam etmek istiyorum fakat aşılması zor engellerim var bu yıl benim icin nasıl gececek 22.nisan doğum günüm sizi keyifle takip ediyorum saygılarımla

 28. Bedia

  10/01/2015

  Terazi burcuysanız, çevrenizdeki insanların desteğiyle mutlu ve güven dolu aylar geçirdiniz ancak şimdi aynı insanların desteğinden mahrum kaldınız, belki de hayallerinizden uzaklaştığınızı görüyor/hissediyorsunuz. – evet, cok arkadaslarim var, ama ben hagla bir ozel insani ariyorum, ve bulamiyorum…

 29. yorgun

  15/01/2015

  Sevgili Ceyhun Boğa Burcu için okuduklarım satır satır beni anlattı.şimdi senin yorumuna ihtiyacım var oturduğumız evi satışa çıkardık yeni ev almak için ama çok büyük bir meblağ gerekiyor başka bir yerde yatırımımız var orası değerlencek diyorlar orayı da satıp satmamakta çok kararsızız sence acele mi ediyoruz aileden yana bir destek nizi bekliyor mu lütfen çok acil cvp yazabilir misin çok sıkontıdayım

  • Zafer Ceyhun

   15/01/2015

   Merhaba,
   ilginize tşk ediyorum, sorunuza cevap vereyim hemen: Jüpiter gerilemesi bittikten sonra karar vermeniz mümkün müdür? Bence öyle yapmalısınız.
   sevgilerimle, Ceyhun

 30. yorgun

  15/01/2015

  Burcu Boğa 07 05 1978 doğumluyum sevgiler

 31. nazlı

  16/01/2015

  merhabalar zafer bey ben de bişeyi merak ediyorum özel hayatta yeni birinin karşıma çıkıp çıkmayacağı hakkında yorumda bulunabilir misiniz? ya da hayatıma girebilecek olan kişiyle olanlar iletişim etkileşim nasıl olur hangi tarihlerde çok spesifik oldu belki ama kaba taslak bişeyler söylerseniz sevinirim aslan burcuyum ben de teşekkürler şimdiden

  • Zafer Ceyhun

   16/01/2015

   Nazlı hanım merhaba,
   Sadece burcunuza bakıp bunu söylemek çok zor, hatta doğum haritanız dahi bu bilgiyi vermez çünkü bunu belirleyen etkenlerin büyük bir kısmını sizin karar ve tercihleriniz oluşturuyor.
   Bunun yanında, astrolojik bilginin gücüyle, tanıştığınız kişinin sizin için doğru olup olmadığını anlamak için aylar/yıllar beklemek zorunda kalmazsınız. Bir gün “doğru kişi” diyeceğiniz biri olursa, teyit etmek üzere bana sorabilirsiniz 🙂
   Sevgilerimle, Ceyhun

 32. Melis

  17/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey , 27 Şubat 2013 te ( merkür geri hareketteydi) tanıştığım biri ile yaklaşık 1 ay görüştük sonra ayrılmak istedi, en son 2013 ekimden beri görüşmüyorduk, sonra 29 ekim2014 te pişman olduğunu söyledi telefonla. 9 Ocak 2015 te de tekrar görüşmeye başladık.. Ben onu çok seviyorum acaba yanlış bi başlangıçmı?? Jüpiter retrosu ya da merkür geri hareketinden sonra hayatımdan tekrar çıkmasından korkuyorum. Burcum aslan. 27.07.1988 doğumluyum. Onun burcu ise ikizler, 20.06.1984 doğumlu.. Lütfen yardım,, yazılarınızı çok beğeniyorum teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   17/01/2015

   Melis hanım merhaba,
   Nasıl yardımcı olayım bilemedim..burada astrolojik bilgiye ve elbette yaşadıklarınıza göre sizin kararlarınız önemli, ben ne desem olmaz.
   sevgilerimle, Ceyhun

 33. Trader

  17/01/2015

  Zafer Bey dedikleriniz aynıyle vaki. Yatırımcıyım ve Ocak ayı aynen öyle oldu. Burcum başak yükselenim akrep. Satürn Akrebin para evinde sanırım. Jüpiter etkisi bu negatif etkiyi yok eder mi? Bir de Nisan 15’e kadar hiç birşey yapmamak mümkün değil. Ne yapacağız? teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   17/01/2015

   Merhaba,
   Gerileyen Jüpiter etkisi ve Uranüs-Pluto etkileşimi nedeniyle yaşanıyor bu çalkantı..Başak burcu yazısına yaptığınız yorumda bir link paylaştım sizinle, okuyun mutlaka. sevgilerimle.

 34. Melis

  17/01/2015

  Yinede çok teşekkürler Ceyhun bey,, sevgiler

 35. Pingback: Kova Burcunda Yeni Ay: 20 Ocak 2015 – Burcuna Göre

 36. ezra

  19/01/2015

  merhaba,ceyhun bey ben ustdede yazmıstım sıze ama sanırım cok panıc ve heyecanlı yazdgım ıcın yorumlamadınız:( ben yengec yuks yay burcu 30 lu yaslarda saturn etksını atlattgımı sanan ve sureklı dramatık sanslıklar yasayan bırıym:( ben4 ocakta bırısyle tanıstım akrep yuks terazı olan bırısı ve ısler guzel basladı derken ıletısım bıtdı ve ben cok uzuluyorum,sıze affnza sıgınarak ıkı sorum var,1.saturn yıkımım hala devammı hala surcekmı?2.bız uyumsuzmuyuzkı bırden basladı bıtdı uzulmeye devam edeyımmı ?cok tskl ederım sımdıdn ıı calısmlar svgıler ceyhunbey

  • Zafer Ceyhun

   20/01/2015

   Merhaba Ezra hanım,
   akrep+terazi biriyle mutlu olmanız, uzun soluklu bir ilişki yaşamanız malesef imkansız.
   Hiç üzülmeyin, zaman kaybetmeden bitmiş olması iyi..hem doğru insanı bulduğunuzda ne Satürn etkisi sizi ayırabilir ne başka bir şey..
   sevgilerimle, Ceyhun

 37. melek

  20/01/2015

  22 OCAK 1975 İzmir sabah 10:45 ben
  01 ŞUBAT 1975 İzmir eşim

  son bir kaç yıldır işler ters gidiryor. sıkıştığımı hissediyorum.
  maddi zorlanmalar geçen yıl bir bebek kaybı:-(
  ne zaman düze çıkarım

 38. bircan

  20/01/2015

  ben boğa burcuyum 08.05 yükselenimi bilmiyorum çünkü kaçta doğduğumu, sabahmı, akşammı olduğunu bile annem hatırlamıyor:) acaba burcuma göre karekter üzerinden bulabilirmiyiz?

  • Zafer Ceyhun

   20/01/2015

   Bircan hanım merhaba,
   aslında mümkün ama sizi tanıyor olmam gerekiyordu..bir yol daha var: yükselen çok belirgindir, özelliklerini okuyun, hangisi uyuyorsa yüksek ihtimal doğrudur 🙂
   sevgiler.

 39. handan

  23/01/2015

  başak burcuyla ilgili yazılarınızı okudum bugün sizi ilk kez keşfettim ve çok etkilendim tarihler tam olarak tutuyor süperdi emeğinize sağlık
  ben 31.08 1970 doğum saatim 22.45 gerçekten iş ve hayatı yeniden yapılandırma konusunda hangi tarihlerde harekete geçmeliyim şimdiden teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Handan hanım merhaba,
   aramıza hoş geldiniz, yakında ne kadar harika bir ortama dahil olduğunuzu çok daha iyi göreceksiniz 🙂
   Sorunuza cevaben:
   Başak burcu olmak için 2015-2016 iyi yıllar, özellikle 2015 Ağustos sonrasında işler güzelleşecek.
   Önerim şu: Eylül ayına kadar sadece plan ve hazırlık yapın, sonra harekete geçersiniz.
   Burcunuzun “2015 yılı” yazısı dahil, tüm yazılara buradan ulaşabilirsiniz, mutlaka okuyun.
   sevgiler, Ceyhun

 40. handan

  23/01/2015

  ceyhun bey teşekkürler gerçekten de tek tek cevap vermenizden etkilendim takpdeyim süpersiniz

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   çok tşk Handan hanım, aramıza hoş geldiniz 🙂

 41. Ezra

  23/01/2015

  Tsk ediyorum ceyhun bey ama ben hayatimda ilk kez inanmistim inandirildimda teslimiyet sorunu yasyan bir yengec yay kizi olarak ustelik yas faktrounude ele
  Alirsak akrep yuks terazi erkegi ruh esim oldgnu gonderildgni dusunmustum ustelik bir suru isaretlerle bu kaniya ilk kez vardim yasimiz ayni(82)
  yani ustelik ne veda ettik ne merhabadayiz ben yazmam modundayim yani bu burc ilskisi kesinlkkle olmamzydi?
  ben dogum haritama baktgimda bazi evlerimde akrep etkisi var sizce?bunlarla yorumlamak dahami dgru olucak!?
  cook uzuluyorum Ceyhun bey bana bir yol gostericisi olur musunuz uengec olarak uzulmekten inannin yoruldum.

  • Zafer Ceyhun

   23/01/2015

   Yeniden merhaba,
   daha önce yaptığım yorum hala geçerli malesef 🙁 akrep + terazi ile imkansız.

 42. Bedia

  24/01/2015

  aski 15 Nisan’dan sonra bulucaz, insallah

 43. seda

  25/01/2015

  Merhaba ceyhun bey 06.04.1986 dogumluyum koc burcuyum dogum saatim gece 00.00 bazi yerlerde yükselenim oglak bazi yerlerde yay çıkıyor ocak ayi benim içinde ciddi anlamda zor geçiyor işle ilgili yaşadığım problemler haksizliklar arka arkaya geliyor son bir kaç aydir ocakla birlikte iş yerinden ayrilma fikrim cok yoğun özel hayatimda da problemler hakim neler tavsiye edersiniz

 44. Sello

  25/01/2015

  Ceyhun Bey merhaba. Sevgilimle şubat sonu yada mart ayında seyahat etme planımız var. Bunun için bir ay daha bekleme süresi malesef yok. Hiç seyahat etmemek daha mı akıllıca olur? Ben akrep burcuyum erkek arkadaşım yengeç. Bu gerilemeler her burç için fakat özelllikle akrep kızı- yengeç erkeği halkında nisana kadar ki süreç hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Sello,
   Öncelikle seyahat planınızı kıskandığımı bilin 🙂 biz de eşimle dört gözle bekliyoruz seyahatlere çıkmayı..
   BurcunaGöre’de hiçbir zaman “şöyle yapmalısınız” demedim, ben genel enerji hakkında bilgi veriyorum ama karar/söz sizin..
   Ben yerinizde olsaydım diyerek şu yorumu yapayım: Nisan’dan sonra çıkardım.
   Diğer sorunuza gelince, cevabı çoook uzun, önümüzdeki günlerde yazarım mutlaka..
   Sevgilerimle, Ceyhun

 45. ibrahim

  25/01/2015

  Ceyhun bey, yazilir in iz super, 10.4.1971 dogum lu yum ekim sonu isten ayrildim. Kendi isimi kurmak yada ise girmek arasinda sikinti li bir donem deyim ne yapmak lazim…

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   İbrahim bey merhaba,
   öyle zor bir soru sormuşsunuz ki 🙂 bu soruyu cevaplayabilmem için, sizin hayatınızda olan biten her şeyi biliyor olmam lazımdı.
   geçmiş yıllarda aynı süreci yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum ve en doğru kararı vermeniz ve mutlu/başarılı olmanızı diliyorum.
   sevgilerimle, Ceyhun

 46. gönül

  25/01/2015

  merhaba Ceyhun bey. ben sizi kız kardeşim (kova burcu)eşi (yay)burcu kendilerine ait evleri.evin değerinin yarısı kadar borçları var.evlerine haciz gelmesinden korktukları için. 1 aydır evlerini şatışa koymuşlar düşünceleri evi satıp borçlarını kapatıp diğer yarısıyla peşinat verip kredi yardımıyla bulurlarsa yeni bir ev almakve yavaş yavaş sadece evi ödemek istiyorlar.Benim size sorum şu:nisana kadar beklesinlermi çünkü hem ev satmak hem almak bu günlerde doğrumu ben onlar için endişeliyim cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden size teşekkür ederim

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Gönül hanım,
   Mümkünse evet Nisan’a kadar, yok değilse en azından Merkür gerilemesinin bitmesini beklemelerini öneririm.
   sevgilerimle, Ceyhun

 47. Yasmin

  25/01/2015

  Merhaba
  Ben 25.11.1967 Üsküdar 02.00 doğumluyum.
  Ben 13.07.2013 de Merkür gerilemesinde işsiz kaldım halen iş bulamadım.
  2015 de şanslı dönemim nedir ?
  Teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Yasmin hanım,
   yay burcu için Nisan ve Mayıs Yeni Ay, Haziran Dolunay iş konusunda iyi dönemlerdir…
   güzel haberlerinizi bekliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 48. öykü

  25/01/2015

  Erkek arkadaşımla 3 gün önce durduk yere tartıştık ve ayrıldık,benim burcum yay yükselenim boğa,onun ki oğlak,yükseleni kova ve ikimizin de doğum haritasında Jüpiter Retro,zaten şu an Merkür de geriliyor..Tekrardan barışır mıyız? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba Öykü hanım,
   tekrardan barışmak tamamen sizin tercih ve kararınız ama şunu söyleyeyim:
   gerilemede sıkıntı yaygındır, buna yenilmeyin, aranızdaki burç uyumu genel hatları ile gayet güzel 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 49. bahar

  25/01/2015

  mrb, terazi burcuyum yükselenim aslan yıllardır olumsuzluklar peşimi bırakmadı, yaptığım girişimler ve sınavlar başarısızlıkla sonuçlandı,epeydir de yalnızım . ne zaman istediğim kariyere ve aşka kavuşacağım. neler tavsiye edersiniz?

 50. kızılgezegen

  25/01/2015

  Ben istisna olmalıyım, herkes iş güç derdindeyken ve gezegenler tabii, 11 ocaktan beri bi sevgilim var. Aşka dair bişeyler de olsa keşke yorumlarda 🙂

  burcu: koç.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba, mutluluklar dilerim 🙂 🙂 ne güzel işte, güzel haberlere hepimizin ihtiyacı var.
   Ceyhun

 51. Inci

  25/01/2015

  Merhaba ceyhun abi yani alim satim icinde beklememizmi gerekli teswkkurler.

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Merhaba İnci hanım,
   sorunuzla ilgili biraz daha detay verir misiniz?

 52. cavit

  25/01/2015

  Ben aslan;esim yay burcu..bu sene bebek dusunuyoruz .sizce en uygun zaman nedir?

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Cavit bey merhaba,
   bu sorunun net bir cevabı yok aslında ama şahsi görüşüm şu:
   bebeğinizin ne zaman doğmasını istediğinize karar verin öncelikle, her şeyden önemlisi bu, doğum haritası onun karakteri olacak ve kaderinin bir parçasını belirleyecek.
   gönlünüze göre olur inşallah, sağlıklı bir bebeğiniz olması dileklerimle..
   Ceyhun

 53. Şirin

  25/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey,
  13 Eylül 1986,saat 13.30 doğumluyum. Yükselen burcumu ve ay burcumu öğrenebilir miyim sizden? Yükselen burcumu bazen oğlak bazen de yay çıkıyor. Emin olamıyorum bir türlü. Sizden rica etsem?

 54. hilal

  25/01/2015

  Merhaba ceyhun bey
  size bir sorum olucak ben başak burcuyum ve yükselenim oglak yaklasik 4 aya yakin bir iliskim oldu ve 3. Şahislar tarafinda 21 ekim tarihinde bitti kendimi anlatmak ifade etmek icin yanina gittiysemde bir duvardan farksizdi nedense icimdeki hisler onun bana karsi hislerinin bitmedigini ve hakli oldugumu dusundugumu soyluyor bi kac kerede onun sayesinde iletişimimiz oldu acaba bu işin geri donusu icin hangi uygun tarih verilebilir ve şans bnden yana güler ve ya uyum olarak nasil bir cift olabilirdik şimdiden tesekkürler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   26/01/2015

   Hilal hanım merhaba,
   – “geri dönüş” sorunuzun astroloji çerçevesinde malesef bir cevabı yok..
   – “nasıl bir çift olurduk” sorunuz içinse yeterli bilgi vermemişsiniz.
   Sevgiler, Ceyhun

 55. Asiye

  25/01/2015

  Ceyhun bey ağzınıza sağlık sürekli paylaşımlarımızı okuyorum kişisel danışmanlık yapmaya başladığınız an sizi tanımayı çok isterim. Ikizler olarak Biraz kafam karıştı 25 eylül de hiç Aklımda olmayan bir yatırım girişiminde bulundum. Benim için sürpriz oldu lakin tamamlamam için 2 ay içerisinde kalan kredi ve tapu işlemleri için harekete geçmem lazım/ şimdi Jüpiter in beni korumaya almasını beklersem geç olacak. Bilemedimki siz ne dersiniz ☺️

  • Zafer Ceyhun

   25/01/2015

   Asiye hanım Merkür gerilemesi sonrası yapın, Jüpiter sizi yatırımlar alanında etkilemiyor zaten..
   içiniz rahat olsun yani 🙂
   Ceyhun

 56. elif

  26/01/2015

  Merhaba. 30/05/1980-00.30 Ankara doğumluyum.
  2011-12 arası şans biraz tebessüm etti fakat bu İkizler burcunun yüzü ne zaman gülecek.
  Bu yıl hangi tarihleri önemsemeliyiz?
  Teşekkürler

 57. Ayşem Özer

  26/01/2015

  Merhaba ben 22.01.1992 saat 18.00 doğum luyum. Kizim da 11.12.2012 saat 6.30 doğumlu. Bizi de bu yil zor bir donem mi bekliyor ? Eşim 29.05.1977 dogumlu

  • Zafer Ceyhun

   26/01/2015

   Ayşem hanım merhaba,
   2012, 2013 ve 2014 yıllarına kıyasla daha güzel bir yıl olacak..Özellikle Nisan sonrasında..
   içiniz rahat olsun 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 58. Esma Karaoğlu

  26/01/2015

  Merhaba.sizi yeni keşfettim.o kadar tutarlı yorumlar ki kendimi alamadım. Aralığın başında başlayan terslikler 2 haftadır tavan yaptı bugün son 2 gündür Nirvanadayiz. SOS 🙁 sıkıntılar ailevi.kararlarin bazıları beklemez bilirsiniz. 16.07.1973 saat 20.30 civarı dedi annem. Kova sanırım yükselenim. Bu altında ezildigim yüklerden ne zaman kurtulacagim.sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   26/01/2015

   Esma hanım merhaba,
   BurcunaGöre 23 Nisan 2014’te kurulan, gün geçtikçe büyüyen bir aile.. Sizi de aramızda görmek harika, hoş geldiniz 🙂
   şu anda hem Merkür hem de Jüpiter gerilemesi yaşıyoruz, yazılardan da okuduğunuz üzere, zorluklar olacağını bekliyorduk.
   Merkür gerileme sonrasında, 15 Şubat gibi diyelim, rahat bir nefes alacağız hep birlikte.. Mart çok hareketli geçecek, bugünler aslında bir okurumun yorumuyla “filmin fragmanı”
   Nisana kadar enerjimizi ve sabrımızı idareli kullanmalıyız, kontrolü elde tutmaya çalışmalıyız.
   sevgiler, Ceyhun

 59. Inci

  26/01/2015

  Ev almak istesem mesela beklemelimiyim ceyhun abi

 60. erden

  27/01/2015

  Merhabalar 03.08.1978 00:30 doğumluyum hayatım 2013 ocak ayından beri berbat 5 ayda 4 vefat yaşadım bunlardan ilki babamla geldi ve devam etti,Arkası kesilmeyen sorunlar kalp hastalığım çıktı işsizlik yaşadım ve en sonunda da eşimle boşanmaya kadar gitti.. Benim sorum bu hayatım ne zaman düzelecek….

  • Zafer Ceyhun

   27/01/2015

   Erden bey merhaba,
   Kayıplarınız için çok üzüldüm, bu kadar yük bir anda çok zor gerçekten 🙁
   Bu kadar olumsuzluğu çok kısa sürede neden yaşadığınızı anlayabilmek için doğum haritanızı (doğum yerinizi bilmediğimden dolayı genel hatlarıyla) inceledim ..
   Yaşadıklarınızın nedeni, 2012 yılında başlayan Uranüs-Pluto etkileşimi..Bu etkileşim geçtiğimiz yıllarda defalarca gerçekleşti, hepimizin hayatında keskin değişimler oluşturdu.
   Mart 2015’te yeniden şiddetlenecek ama yılın sonunda tamamen bitecek..
   Sağlık sorunları ve kayıplarınızdan (ölümler ve evlilik) yeniden büyük üzüntümü ifade ediyorum, umarım ki Nisan ayından sonra yeniden güzel günler yaşamaya başlarsınız.
   sevgiler, Ceyhun

 61. dilek

  27/01/2015

  Merhaba ceyhun bey benim ilişki durumlarindaki belirsizlik nisan ayina kadar devam edicekmi kafam karişti heralde daha kötü bi hal alicak gibi geldi bana

 62. atiye

  27/01/2015

  bu yazıyı okuyana kadar bu ay ne kadar kötü hiç bir iş yolunda gitmiyor diyordum DAHA 3 ay beklicek olmak dahada kötü hamile bir başak burcu için çok stresli iyiki mayısta doğumum olcak yoksa bebeğim çok kötü bir zamanda doğcaktı:(

  • Zafer Ceyhun

   27/01/2015

   Atiye hanım merhaba,
   olumsuz hava dağılmak üzere aslında, çoğu gitti azı kaldı.
   şimdiden sorunsuz bir doğrum diliyorum size, bebeğinizin doğum saatini kaydetmeyi unutmayın sakın 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 63. sezin

  28/01/2015

  Merhabalar,terazi burcuyum.2008 aralık ayından beri düzene oturtamadığım iş ve özel hayatım ne zaman yoluna giricek Ceyhun Bey?

 64. dilek

  29/01/2015

  Merhaba ceyhun bey yengeç ve yükselen yengeç burcuyum işimi evimmi herşeyimi değiştirnek istiyorum ama bi türlü olmuyo sizce neyapmaliyim beklemelimiyim yooksa cesaretimi toplsyip bi yerden başlamalimiyim

  • Zafer Ceyhun

   29/01/2015

   Dilek hanım merhaba,
   Nisana kadar sabretmek daha iyi olur, mümkün mü?

 65. dilek

  30/01/2015

  Teşekkürler zafer bey cevabiniz icin nisana kadar işimde devam edebilirim.

 66. derya

  01/02/2015

  Merhaba Zafer Bey,

  Yükselenim ikizler, burcum oğlak. Uzun zamandır aşk hayatımda biri yok, iş konusunda da şansızım. Sizce şubat ve mart ayları benim için nasıl geçecek? Değerlendirir misiniz?

  Çok teşekkürler

 67. Pingback: Şubat 2015 Burç Yorumları | Burcuna Göre

 68. mehtap

  05/02/2015

  Selam,Zafer Bey,Müthiş Yorumlarınız İçin Teşekkürler.İzlinizle sorum Şu:Natal JÜPİTERİ rETRO olanlar ,mesela ben:;)bu süreçte y,ne negatif etki mi alırız?

  • Zafer Ceyhun

   05/02/2015

   Mehtap hanım, çok naziksiniz, tşk ederim 🙂
   evet, retroda doğanlar da negatif etkilenir ancak bir fark var:
   siz gerilemelerin enerjisine alışık olduğunuz için bu süreçleri daha iyi yönetiyorsunuz…
   yani olumsuz etkileniyorsunuz ama bu etkiye rağmen -diğerlerine göre- doğru kararlar alma ihtimaliniz yüksek.
   sevgiler, Ceyhun

 69. mehtap

  05/02/2015

  Çok Teşekkürler Ceyhun Bey,Bilgilerinizi bu kadar cömertçe paylaşmanıza saygı duyuyorum.Emeğinize sağlık ve size hak veriyorum,natal satürn,jüpiter,neptünve marsı retro olan biri olarak,alışkın olduğum için diğer insanları güçsüz bulmak gibi bir eğilimim oluyor otomatik olarak,geçici transitlerden depresyona giriyolar:)ben doğuştan o beyin kimyasında olduğum için işlerin iyi gitmemesine alışkınım sanırım.:)sevgiler:)

  • Zafer Ceyhun

   05/02/2015

   kesinlikle doğru bir gözlem ve tespit 🙂
   sevgiler benden, Ceyhun

 70. raven

  08/02/2015

  Ceyhun bey ocak ayı için tek olumluluk sizi keşfettim.iyi ki varsınız. şubatın ortasından itibaren umarım bu stres sonlanır.durumlar fena.

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Merhaba Raven,
   öncelikle tşk ederim 🙂 BurcunaGöre hayatınıza büyük bir değer katsın diye yazmaya devam edeceğim, bu güzel yorumunuz da bana moral oldu, sağ olun, hep aramızda olun..
   asıl rahatlama için Nisan ayını referans olarak seçmek daha uygun olur diye düşünüyorum.
   sevgilerimle, Ceyhun

 71. Derya

  08/02/2015

  Merhabalar Ceyhun bey ben 31.03.1979 sabah ezanı saatler(annemin tabiri)doğumluyum..geçtiğimiz Ağustos ayında çok heyecan ve hevesle yeni bir girişim yaptım,ancak şu an itibarı ile içimde yapamıcama dair düşünceler oluştu ancak çokta yapmak istediğim bir iş,tekrar başlangıç yapmak için nisanı mı bekliyeyim..ayrıca eşim koç-Aslan 2009 da çalıştığı şirket iflas ettikten sonra haklarını bile alamadan ayrıldı..ve o zamandan beri hiç ama istisnasız hiç bir işi doğru gitmedi yani anlıcanız onun için hiç güzel zamanlar geçmedi yeni bir başlangıç için ne zaman harekete geçmeli..

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Merhaba Derya hanım,
   bu aralar ümitsizliğe kapılmak da mümkün, işlerin ters gitmesi de..sonuçta Jüpiter 8 Nisana kadar gerileme sürecinde ve Ağustosa kadar girişimlerinizi etkiliyor.
   Nisandan sonra sorunlar azalacaktır iyimserliğiniz artacaktır, o zamana kadar olumsuz düşüncelerle yaşamaya alışın ama umutlarınızı da koruyun..
   eşiniz de siz de bu yazınızı lütfen okuyun, içinizde yükselen düşünce ve hisleri doğru anlayın, gezegenlerin enerjisinin sizi nereye götürmeye çalıştığını bilin..faydası olacaktır: https://burcunagore.com/koc-burcu-2015-yili/
   sevgilerimle, Ceyhun

 72. pelin

  08/02/2015

  Merhaba yaklaşık 4 yıldır özel hayatımda yüzüm hiç gulmuyor aşktan yana hiç şansım yok asosyal biriyim de diyebilirim. 20.12.1988 de 00.20 de doğmuşum sizce ufukta aşk gözüküyor mu?

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Pelin hanım merhaba,
   doğum haritanızı kısaca inceledim, sizin kesinlikle asosyal olamayacağınızı düşünüyorum..çok arkadaşınız olmalı..
   aşktan yana şansınızın olmamasını anlayabiliyorum ama..siz duygularınızı açmaktan hoşlanmıyorsunuz, tam olarak güvendiğinizi de sanmıyorum…
   aşk ve ilişkiler konusunda kendinizi iyi tanımanızda fayda var, mesela haritanızdaki Ay-Pluto etkileşimi hayatınızı kendi ellerinizde zorlaştırmanıza neden oluyor..
   sevgiler, Ceyhun

 73. kezban

  08/02/2015

  Iyi geceler ceyhun bey ben 1, 9, 1969 yukselenim yaysaat 14:30da dogmusum sizden ricam es yada yeni bir evliliik gorunuyomu ? Kaosun icindeyim sanki cikis yolu yok mu simdiden cok tesekkurederim hersey gonlunuzce olsun ♡

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Kezban hanım merhaba,
   öncelikle, malesef bunu astroloji söyleyemez..zaten astroloji de belirlemez..sizinle aynı gün ve saatte doğanların bazıları evlenmiş bazıları ise evlenmemiştir..eğer doğumunuzda/kaderinizde yazılı olsaydı, o saatte doğanların hiçbiri evlenmemiş olurdu, ki emin olun durum farklıdır.

   ama…

   doğum haritanızı kısaca inceledim, şunları söyleyebilirim: evlilik haritanızdaki Venüs’le yakından ilgilidir ve sizde evliliği zorlaştıran 3 etki var:
   Satürn, Uranüs ve Neptün etkileşimleri..bunların anlamlarını şimdi açıklamam çok zor ama ileride zaman buldukça bu konularda yazacağım

   son olarak, başak burcu olduğunuz için Ağustos 2015 sonrası 1 yıl doğru insanla karşılaşma ihtimaliniz artacak ama dediğim gibi evlilik önündeki asıl engel sizin bakış açınız..

   sevgiler, Ceyhun

 74. Eda ;)

  08/02/2015

  Ceyhun Bey merhaba ,

  Iyi bir Aslan burcuyum sevgilim Yay 1 Mart günü istemeye gelicekler çok heyecanlıyım fakat yazinizi okudum birden içime korku girdi. Çünkü tam o tarihteki aciklamaniz ” donulemeyecek hatalar yapmayin” bu ne şimdi yaa 🙁 ne yapmam gerekiyor? Doğru bir zaman değil mi? Ay babama da söyledim

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Eda hanım merhaba,
   siz Jüpiter gerilemesini sorunsuz atlatmak üzeresiniz, hiç endişe etmeyin..
   aksi halde şimdi şöyle derdiniz: “tam evlilik kararı almıştık ki kavga ettik ve ayrıldık”
   hayır, siz artık söz/nişan aşamasına gelmişsiniz, daha ne olsun 🙂
   şimdiden hayırlı olsun, aslan burcundaki Jüpiter size yaramış.
   mutluluklar dilerim, Ceyhun

 75. Eda ;)

  08/02/2015

  Bu arada tam doğumum 16.08.1990 12:30 🙂 Haritam da olumsuzluk olmasın artık yaa is olsun es olsun sağlık olsun he birde insanlar artık iyi insan olsun 🙂 sizde bize bol bol yazın . Tüm dilekleriniz gerçek olsun 🙂

 76. kezban

  08/02/2015

  Bilgilendirdiginiz icin tesekkurederim .demiyomu hicbir gezegen bana simdi beyaz atli prensin geliyo kezban ikinci baharini yasiycaksin diye 🙁

 77. İrem

  08/02/2015

  Merhaba Ceyhun Bey, nasılsınız?
  Sizi yaklaşık 1 aydır takip ediyorum… Astrolojiye ilgim, merakımdan dolayı bir çok astroloji uzmanı arasında farkınız hemen farkediliyor.. Tebrikler ve başarılarınızın devamını diliyorum…

  Ben 13.08.75 Ankara, saat 7-8 arası ( sabah), erkek arkadaşım ( aynı zamanda ilk aşkım 9 yaşından-13 yaşına kadar.30 yıl sonra tekrar karşılaşma ve kaldığımız yerden aynı duygularla devam) 13.09.74 İstanbul saat 7-8 ( sabah)
  2014 Ocak ayından beri zorlu bir dönem yaşıyorum bu aşkla hayatım daha da beter oldu. Sadece bu adam benim hissettiğim gibi kaderim mi ve bu sınav ne kadar daha devam edicek.. Keşke cvp verseniz

  • İrem

   08/02/2015

   Ceyhun Bey,

   Benim soruma cvp vermeyecek misiniz? :((

 78. gönül ırmak

  08/02/2015

  öncelikle çok teşekkür ederim.yazılarınız çok bilgilendirici.açıp açıp okuyorum.benim sorum şu; oğlum kova burcu yükselen ikizler (24.1.1979)en az 5 yıldır kötü günler yaşıyor.bu yıl yurtdışında yaşamaya karar verdi.geri gelecekmi.hayatı nasıl olacak.bu arada evli

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Gönül hanım merhaba,
   ilginiz için tşk ederim.
   astroloji neler hissettiğimizi, nelerle karşılaşacağımızı doğrudan etkiler ama kaderimizi kendimiz çizeriz.
   bu nedenle sorunuzun cevabını astroloji veremez, bunu oğlunuzun kararları ve seçimleri belirleyecek..
   umarım sonuç aileniz için, hepiniz için en hayırlısı olur.
   sevgilerimle, Ceyhun

 79. dilek

  08/02/2015

  Merhaba zafer bey hani demissiniz ya yilin uc ayi yorumlarinizda; bu yorumu tekrar okuyup simdi anladim ne demek istediginizi diye. Iste ben aynen oyle oldum ocak ayi genelleme benim icin yeniliklerle dolu gecti ama ocak sonu subat basi duvara carpip yere dustum sanki.. simdi ben subat ayi sonu icin yaptiginiz yorum korkuttu. Degisim enerjinisini cok yogun bir sekilde hissediyorum. Benim yapmam gereken subat ayinda onemli karar vermemek mi olcak dogru secim yoksa gelisen durumlari kopartmak mi gerek ??

  • Zafer Ceyhun

   08/02/2015

   Dilek hanım merhaba,
   inanın hepimiz için zorlu bir dönem..
   zamanın ruhu öyle şartlar yaratıyor ki, “hemen bir şeyler yapmalıyım” diyoruz..
   ama doğrusu bu değil diye düşünüyorum, elbette hepimiz farklı olaylarla karşılaşıyoruz, farklı zorluklar yaşıyoruz ama sonuçta doğru kararları vermek için Nisan-Ağustos döneminin daha uygun olacağını düşünüyorum.
   karar tabi ki size ait..
   sevgilerimle, Ceyhun

 80. ertuğrul sarıdağ

  08/02/2015

  Merhaba zafer bey.ismim ertuğrul 01.02.1983 dogumluyum.ocak ayında bir kaç gün hariç berbattı.yıllardır yaptığım işimi kaybetmek üzereyim hesapta olmayan hatalar ve ekonomik krizler yaşamaya başladım.yarin bu batışa sebep olan kişi yüklü miktarda para göndericegini söyledi ama güvenemiyorum.sizce yoluna girermi gercekten durumum cok ciddi.şimdiden teşekkür ederim zafer bey iyi akşamlar

 81. Filiz

  08/02/2015

  Merhaba Zafer Bey.. Paylaşmiş olduğunuz yazi tamamiyle hissettiklerim ve yaşadiklarimin özeti niteliğindeydi..Oncelikle elinize ve yüreğinize sağlik…Ben 1993 Aralik 9 doğumluyum. 21 yasimda olmama ragmen son 3 yilimi zor sartlarda gecirdim. Suan yeni bir döneme baslamis olmama rağmen hala geçmisin baskisi uzerimde..Yeni başlangiçlara bir turlu ayak uyduramiyorum ..Birseyler surekli engel oluyor. Bu durum etkisini hala gosterecek midir sizce ? Ne yapmaliyim.. Mart’ta Universite Sinavim Var .. Ne inancim var ne umudum ? Calismama ragmen aksilik yine beni bulacakmis gibime geliyor .. Ferahlatici yorumunuzu bekliyor olacagim.. Simdiden Teşekkur ediyorum.

 82. betül

  11/02/2015

  merhaba Zafer Bey, tam 19,20 ocak civarında 4 aylık ilişkim bitti. Ben yay burcuyum,sevgilim başak burcu. Geri dönüşü olabilir mi acaba bu ayrılıktan sonra? Aslında bu 3. ayrılışımız. Her dolunayda yada merkür gerilemesinde ayrılıyoruz. Nefret geldi artık.:)

 83. ismail

  11/02/2015

  merhaba 29/12/1982 saat 23,15 dogumluyum sırketımı 13/09/2014 tarıhınde kurdum. 2015 ocak ve subat bası berbat durumda su anda ısler nasıl toparlarım bilmiyorum. çevre duzenleme mımarlık hızmetlerı yapmaktayım. bana tavsıyelerınız varmı

 84. ezra

  12/02/2015

  merhaba,daha oncede yazmsıtım sıze severek ve ınanarak takıp edıorum ve karsamar bır ılıskıden bahsetmıstım sızde olabılcek degıl demıstınız,benım burcum yengec yuks yay,o kısınınde burcu akrep yuks terazı ıdı,,,,ve onunuze bakın dedınız,,,
  ben 22.06.1982 saat18.45 dogumluyum ve hayatımda su an dedıgınız 4 subatda bende kadersel hısseıtgım bısey yasıyor olarak hıssedebıcegım bır ani ve ansızın olan gelısmeyle bırıyle tanıstım,13.06.1979 saat 11.00 dogumlu ıkzıler yuks basak sanırım ve ıkımız ıcın ,sızce bu surec nasıl olcak yanı guzel bır hayal yasıyorum ve sanırım cok ama cook mutlu olbılcegmı dusunuyorum cunu zor karar veren bırıyım,bu yasa kadarda bıseylerım hep ters gtdı zordu hala oyle ama ılk kez ıcsel evet demektyım bızım harıtamız ve yasamsal surecmız nasıl olur sızce?ruh esımız olurmyuz?ve son sorum krızler devammı 🙁 sımıdıden cok tsk edıyorum ıı calısmalr ceyhun bey..

 85. belgin durgun

  16/02/2015

  merhaba Zafer Bey. farklı bir şehirdeki başka kuruma geçmek için Mart ayının ilk haftası başvuruda bulunmaya gidecektim.yani hayatımı tamamen değiştirmek için. ama yazınızı kuyunca tereddüt ediyorum. çünkü aralık ocak şubat aylarım tam da belirttiğiniz gibi geçti. Nisanı mı beklesem.07.10.1977 doğumluyum bu arada.

 86. hudmem

  18/02/2015

  Mrhba ceyhun bey Yeni bir iş başlangıcım olacak. 30.07.1973 doğumluyum saat10.30 sizce uygun zaman nedir nasıl yol izlemeliyim yardımcı olursanız. sevinirim

 87. ezra

  18/02/2015

  ben yukardakı maılımde adınızı yanlsı yazmısım zafer bey baska bısey dusunyordum sanırım ne olur kusura bakmayın ve benıde ne olur yanıtlayın cook mutlu olurum sevgılerımleee…..
  ,daha oncede yazmsıtım sıze severek ve ınanarak takıp edıorum ve karsamar bır ılıskıden bahsetmıstım sızde olabılcek degıl demıstınız,benım burcum yengec yuks yay,o kısınınde burcu akrep yuks terazı ıdı,,,,ve onunuze bakın dedınız,,,
  ben 22.06.1982 saat18.45 dogumluyum ve hayatımda su an dedıgınız 4 subatda bende kadersel hısseıtgım bısey yasıyor olarak hıssedebıcegım bır ani ve ansızın olan gelısmeyle bırıyle tanıstım,13.06.1979 saat 11.00 dogumlu ıkzıler yuks basak sanırım ve ıkımız ıcın ,sızce bu surec nasıl olcak yanı guzel bır hayal yasıyorum ve sanırım cok ama cook mutlu olbılcegmı dusunuyorum cunu zor karar veren bırıyım,bu yasa kadarda bıseylerım hep ters gtdı zordu hala oyle ama ılk kez ıcsel evet demektyım bızım harıtamız ve yasamsal surecmız nasıl olur sızce?ruh esımız olurmyuz?ve son sorum krızler devammı 🙁 sımıdıden cok tsk edıyorum ıı calısmalr ceyhun be

 88. Betül

  18/02/2015

  Ceyhun bey merhabalar.. 11.03.1990 doğumluyum doğum saati gece 00.00 01.00 arası yükselenim her seferinde farklı çıkıyor. Ve ayrıca ocak Şubat mart yorumlarınızı dikkatle okudum, ocak 11 de nişanlandım. Sizce nişan için uygun bir zamanla olmuyor mu yorumlarınızdan sonra takdir edersiniz ki tereddüte düştüm. Nişanlım ikizler burcu aslında balık-ikizler zıt diye bilinir Fakat bizim aramızda hersey yolunda çok iyi anlaşıyoruz. İlgilendiğiniz için şimdiden çok ama çok tsk ler .. :)♡

 89. Ulviye Unal

  22/02/2015

  Merhaba zafer bey

  08.09.1982 dogumluyum temmuzdan beri krizdeyim aralik cok agir gecti is ve askta ters duz oldum bir anda daha yeni yeni birseyler duzeliyor gibi umarim hissettiklerim gercektir.sevgiler.

 90. Ulviye

  22/02/2015

  Bu arad a istanbul saat 21:30 da dogmusum

 91. linda

  22/02/2015

  çok başarılı buldum yorumunuzu ve sitenizi teşekkürler

 92. suesa

  23/02/2015

  merhabalar ceyhun bey,doğum tarihim(28 haziran 1972-23:00)yani bahtsız bir yengeç burcuyum..03 aralık 2013 te işimle ilgili büyük bir kayıp ve stres yaşadım,21 haziran 2014 te de çok zor bir seçim yaparak işimi değiştirdim..fakat yeni işim de umduğum gibi olmadı, üstlerimle iletişim ile ilgili sorunlar yaşıyorum,çok mutsuzum..bazen kopma noktasına geliyorum sonra sabret diyorum fakat stresten sağlığım bozuldu..lütfen söyleyin 2015 te böyle dalgalı denizler gibi mi geçecek,yengeçlere kara görünmüyor mu??

 93. EBRU

  23/02/2015

  merhaba zafer bey

  eşin 27,07,1970 doğumlu aslan yükseleni yay benim burcum 13,01,1976 oğlak yükselenim yay burcu 2010 yılından itibaren hayatımızdan çok fazla memnun kalmadık bence birşeyler ters gidiyor 10,07,2010 kendi işimizi kurduk ama birşeyler ters gidiyor nedenini anlayamıyorum sanki istediğimiz gibi olmadı 2015 yılı şu anda ters ve sıkıntılı başladı ne zaman rahat döneme geçiş yaparız teşekkürler

 94. elgiz

  25/02/2015

  meraba zafer bey 15.09. 1977 dogumlu yükselenim yay haytımda uzun zamandır yolunda gitimyor maddi manevi güzel günle yakın inş teşekür ederim iyi günler

 95. Özge

  26/02/2015

  Off çok sıkıldım aslan burcuyum 1986 dogumluyum.2014 haziranda okul bitti halen is bulamadım neler oluyor gökyüzünde olanlar neyse ne zaman geçecek bu sitresli günler ?

 96. Belgiiin özel

  04/03/2015

  Merhaba ben 10/12/1975 doğumluyum. Parasal anlamda yine işler ters gitmeye başladı. Bunun nedeni jüpiter gerilemesi mi

 97. iris

  07/03/2015

  Zafer bey,
  4 mart 1987 doğumluyum, iş yerimden ocak ayinda ayrildim, ama hala is ariyorum. Mart ayindan umutluydum, 15 nisan diye tarih vermişsiniz, nişana kadar is bulamayacak miyim?

  • Zafer Ceyhun

   08/03/2015

   Merhaba, kesin bir cevap vermek mümkün değil elbette ama Mart ayında bir gelişme olur yüksek ihtimal, özellikle güneş tutulmasını takip eden günlerde, 9 Nisana kadar..
   başarılar dilerim, Ceyhun

 98. elif

  10/03/2015

  İlk okudugumda hadi be negatif insan demiştim. Ocaktan beri herşey berbat gidiyor hatta bu aralar daha berbat durumdayim. 10.10.1983 sa 7.20 doğumluyum. En azından mart ayında biseyler düzelir mi?

 99. yaprak

  18/03/2015

  01.01 dogumluyum ozel hayatim ev hayatim is hayatim cok daginik ve ne olacak boyle nereye kadar bu sekilde olacak 1 senedir bekarim ve bir oglum var etrafimda benle evlenmek isteyenler var acele etmemeli miyim yoksa ne yapmali

 100. Esra

  31/03/2015

  Zafer Bey merhaba.Bu son dört ay içinde yazınızı defalarca okudum.Öyle beklenmedik şeyler oldu ki.Yazsam başınız ağrır.İş çevremdeki bazı insanlar,hele ki en yakın hissettiklerim ani gelişmelerle uzaklaştılar ya da mecbur kaldılar.Fiilen içinde yer almadığım pek çok gelişme beni çok etkiledi,kurunun yanında yaş ta yandı anlayacağınız.Kalben çok yakın hissettiğim gizli aşkımdan çok uzaklaştım.Şimdi yavaştan yakınlaşıyor gibiyim ama onun için hiç te özel olmayabilirim sanırım 🙂 🙁 Hep hayırlısı diyorum.Sizden esaslı bir kanlı ay tutulması yazısı bekliyorum.Kaleminize sağlık 🙂

  • Zafer Ceyhun

   31/03/2015

   Esra hanım merhaba, ay tutulması da geçsin, size güzel haberlerle dolu yazılar yazacağım, tutulma keyifli olmayacak.
   sevgiler, Ceyhun

 101. Mira

  02/04/2015

  merhaba Zafer bey.
  yildiz haritasi ckardigimiz zaman o simdiki zamana gore gezegen durumunu gosteriyo ya dogdugumuz andaki?
  benim yildiz haritamda saturun 7 ci evde

 102. nur

  03/05/2015

  merhaba zafer bey. Bu sabah ne kadar güzel bır sabah değıl mı. Umarım herkes ıcın öyledir. Aslında mutluluğumun sebebı sizi bulmuş olmam bugün şanslı günüm olsa gerek. 01.04.1973doğumluyum ıstanbul 01:30 (vakit bulup da doğum haritama bakmamızı çok ısterdım evlılık var mı acaba) ve erkek arkadaşım 26.02.1978 tanıştığımız ılk bır ay ıçınde evlenme kararı aldık gel gelelım sankı tum kötü şeyler bır araya gelmiş gıbı peşpeşe aksiliklik ler yaşamaya başladık bunların çoğu da ölüm ıle sonuçlandı. Mıllet yas yaparken bız düğün yapamazdık. Bırbırımıze destek olduk tam ıkı yıl geçtı.çok güzel anlaşıyoruz . Onun alınganlıkları bıraz benı zorluyor ama baş edıyorum sevgımız sayesinde.çok güzel hayallerimiz var.ne zaman güzel bır yuva kuracağız ben onu merak edıyorum.gerçekten söyledikleriniz çok doğru ocak şubat mart ılişkimız çok kötü oldu. Sımdı düzeldı ama yıne ufak pürüzler var tabıkı.ne zaman yoluna gırer bızım ışımız lütfen yorumlarınızı beklıyorum. Sevgilerımle .

  • Zafer Ceyhun

   03/05/2015

   Merhaba Nur hanım, aramıza hoş geldiniz 🙂
   doğum haritası sanıldığı gibi kaderinizi, yolunuzu göstermez. aynı gün ve saatte doğan birisi başarılı ve hatta ünlü olurken, diğeri hayata küsüp köşesine çekilebilir.
   Bu evlilik için de geçerli, bu nedenle “haritanızda evlilik görünmüyor” veya “seneye evlilik görünüyor” gibi kehanetler, astroloji kaynaklı değildir. Bunu söyleyen astrologlar olduğu için insanlar haklı olarak bunun söylenebildiğini düşünüyor ama öyle değil.
   astroloji, potansiyeli gösterir, onu kinetik enerjiye dönüştürmek bizim elimizdedir.
   ben potansiyeli yazıyorum, mutlaka düzenli olarak okuyun, yazılarınızı kaçırmayın ve potansiyelinizi en iyi şekilde kullanmak için çabalayın.
   sevgiler, Ceyhun

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir