Tüm BurçlarMart 2015 Yorumu: Nereye Gidiyoruz

Şubat 5, 2015by Zafer Ceyhun136

Mart 2015 astrolojisi hakkında erken bir yazıya ihtiyaç vardı çünkü 2015 Mart ayını kolayca unutamayacağız. Değerli dostlar, kıymetli okurlarım; “Henüz Şubat ayının başındayız, Mart yorumu da nereden çıktı” diye soracak olursanız, Mart ayının tarihi önemine istinaden bir yazı yazmam gerektiğini düşündüm. Evet Şubat 2015 değişik bir ay oluyor, olmaya devam edecek ancak bu ay yaşadıklarımız bizi Mart ayının gündemi yanında önemsiz kalacak. Bu nedenle Şubatta kendinizi çok yormayın, enerjinizi Marta saklayın. Bu yazıda Mart ayının önemli olmasının 2 nedeni hakkında genel bilgiler vereceğim, detaylara girmeyeceğim. Detaylar Mart yazınızda.

 1. Uranüs-Pluto Karesi: 17 Mart 2015 
 2. Güneş Tutulması: 20 Mart 2015
Her güneş tutulması kuşkusuz hayatımızı değiştirir, kesindir. Güneş tutulmasında ya gözle görünen bir değişim olur, ya da mesela, düşüncelerimizde bir değişim/bakış açımızdaki bir farklılık oluşur, böylece orta vadede başka biri olup çıkarız; hayatımız farklı bir yönde seyretmeye başlar. Uranüs-Pluto karesi ise onlarca yılda bir gerçekleşen, sadece bizi değil dünyanın düzenini de değiştiren bir olaydır, tarihi etkileri vardır. Eğer doğru anlarsak, bu etkinin yardımıyla çok yol alabiliriz. Eğer anlayamazsak, sonucunu sevmeyeceğimiz şeyler yaşayabiliriz.

17 Mart 2015

İlkini Haziran 2012 de yaşadığımız Uranüs-Pluto etkileşiminde son perdeyi Mart ayında yaşayacağız. Uranüs ve Pluto, yedinci ve son kez mutlak kare yapacak. Aralık ayındaki burç yorumunuzda, bu olayın neden çok önemli bir astroloji olayı olduğunu anlatmıştım. Aslına bakarsanız, Uranüs-Pluto etkileşimi 2012 yılından bu  yana sürekli hayatımızda ama sadece 6 kez “mutlak kare” yaptılar. Sonuncusunu 15 Aralık 2014 te yaşamıştık. 17 Mart 2015 tarihinde, 2 yıldan uzun süredir hayatımızın arka planında etkisini gösteren, bazen şok edici olaylar nedeniyle bizi şaşkına uğratan, korku dolu günler geçirmemize neden olan, zaman zaman duygusal travmalar yaratan ve sonuçta hepimizi bir şekilde dönüştüren Uranüs ve Pluto son kez, evet SON KEZ, mutlak kare  yapacak. Bir önceki Uranüs-Pluto etkileşimi 1960 yılında yaşandığı için, neredeyse hiç birimiz bu etkinin nasıl bir şekilde sonuçlandığına emin olamayız değil mi? Yaşımız tutmuyor, bu olaya yabancıyız yani. Her ay Dolunay yaşıyoruz, yılda birkaç kez Güneş tutulmasının etkisine maruz kalıyoruz, Satürn yılda bir güneşle karşıtlık yapıyor..Hepimiz bu atroloji olaylarını bir şekilde tanıyoruz aslında, enerjilerine aşinayız.. Uranüs-Pluto etkileşimi? İşte onunla ilk defa 2012 yılında karşılaştık, 2015 yılında ise sona erecek. Detayları Mart 2015 burç yorumunuzda yer alacak, öncesinde bilgi sahibi olmak isteyenler ise Aralık 2014 yazısının ilgili bölümünü yeniden okuyabilirler.

20 Mart 2015

Balık burcundaki güneş tutulması zaten başlı başına önemli bir olay..üstüne üstlük Uranüs-Pluto etkileşimden sadece 3 gün sonra olacağı için, çok güçlü 2 olayın enerjisi birbirine karışacak. Daha önceki yazılarımda güneş tutulmalarını anlatmak için şu cümleleri seçmiştim:
Güneş tutulmaları, hayatımızda büyük değişimlerin habercisidir. Bir süredir aklınızda olan ama bir türlü hayata geçiremediğiniz şeyleri gündeminize almaya zorunlu hissedersiniz. Ayrıca, hiç gündeminizde olmayan bir konu birden bire gündeminizin ana konusu haline gelebilir. Unutmayın, güneş tutulmaları ile hayatınıza giren konularda vereceğiniz kararlar geri dönülemeyecek şekilde hayatınızı değiştirecektir. Bu nedenle iyi düşünüp karar verin.
Güneş tutulması aslında bir Yeni Ay’dır ancak tutulmalarda çok çok daha güçlü bir enerji açığa çıkar. Öyle ki, daha önce hiç fark etmediğiniz bir şeyin farkına varıp büyük bir coşku/aydınlanma hissedebilirsiniz veya hayatınızın seyrini/gidişatını değiştiren çok önemli bir olay yaşarsınız. Mesela işe girersiniz, şehir değiştirirsiniz, evlenme kararı alırsınız, bir ilişkiye başlarsınız..sonuçta birçok şey olabilir, her ne olursa olsun, hayatınız kalıcı olarak değişir. 20 Mart güneş tutulması hakkında yazacağım ama burcunuzun “2015 yılı” yazılarında konuyu anlatmıştım, fikir edinmek için yeniden okumanızı öneriyorum.

Mart 2015 Yorumu

İlk defa henüz bir ayın başında iken bir sonraki ay hakkında bir yazı yazdım. Buradan şu sonuca varabilirsiniz: Mart ayında bir şeyler olacak 🙂 6 – 10 Şubat arasında yaşayacaklarımız hepimizi için çok önemli, orası kesin, ama aklınızda olsun, Mart ayında nadir denk geldiğimiz bir enerji açığa çıkacak. Bu enerji, tıpkı 20 – 30 Nisan 2014 arasında açığa çıkan enerji gibi çok yoğun/güçlü olacak, değişim enerjisi getirecek. O tarihlerde hayatınızda neler olduğunu hatırlamaya çalışın lütfen, demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Biliyor musunuz, BurcunaGöre 25 Nisan 2014 tarihinde doğdu, tam bu yoğun enerjinin ortasında yani. Tahmin edeceğiniz üzere, Nisan 2014 benim hayatımı tamamen değiştirdi. Sanıyorum ki sizlerin hayatını da bir şekilde değiştirdi ve değiştirmeye devam ediyor. Mart 2015 de böyle olacaktır. Sevgilerimle, Ceyhun  ]]>

136 comments

 • cigdem

  Şubat 5, 2015 at 6:23 pm

  Merhaba zafer bey. Siz hergun yazsaniz biz hergun bikmadan okusak. Hergun sorular sorsak siz bikmadan cevaplasaniz 🙂 ki twetterdan da sahsen biliyorum her sorumun cevabini bikmadan usanmadan verdiniz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Yüreğinize saglik. Da

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 6:27 pm

   çok naziksiniz efendim, tşkler 🙂
   sizlerle bugünü ve geleceği konuşmaktan büyük keyif alıyorum, ilginiz ve varlığınız beni mutlu ediyor.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • mihriban

   Şubat 5, 2015 at 11:39 pm

   Merhabalar, yazılarınız dikkat çekici, 2012 Haziran’da başlayan oldukça sarsıcı etkileri ile yaşamımı alt üst eden olayların başlangıcı başladı, ben en mutlu olduğumu sandığım zamanlarda meğer ölüm fermanı yazılıyormuş, yaşadığım şok inanılmaz ki 2013 Mart ayında bir şeyler yeniden dönüşmeye başladı ve inanılmaz ama gerçek 23 Aralık 2014’te yani doğum günümde ben ne yapıyorum diye tamamen içimdeki enerji dışarıya öyle farklı aktı ki, beni şaşırtan spontanlığı idi, ya Şubat 2015 beni öldürdü hele bu dolunay uzun zamandır unuttuğum depresyonun tekrar cortlaması ve kendimi oradan oraya atmakla hala yol alıyor bakalım, yarın çok önemli benim için ne yapmalıyım bilmiyorum, kararının arkasında durmak mı iyi olur yoksa artık eski davranış kalıbını terk etmek mi ya kaybetme korkusu ne olacak, ben ne yapıyım ya, ölücem valla bak….

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 12:06 am

   Mihriban hanım merhaba,
   haklısınız çok zorlu zamanlar yaşandı, hemen herkes çok yoruldu/yıprandı..
   dünyada yaşananlara baksanıza: büyük ve beklenmedik sarsıntılar, yıkıcı olaylar, savaşlar..dünya nüfusunun hatırı sayılır kısmı zulüm ve şiddete maruz kaldı-kalıyor..
   bu süreç tam olarak Kasım 2015te sona erecek ama Nisanla birlikte etkisini yitirmeye başlayacaktır..
   sona geldik yani, iç dünyanızda olan biteni doğru anlayın lütfen, bu konuda Uranüs, Pluto ve Uranüs-Pluto yazılarım faydalı olacaktır.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Elma

   Şubat 15, 2015 at 7:16 pm

   Zafer merhaba. Farklı bir astroloji rehberine bu kadar ihtiyaç olduğunu farketmemizi sağladığın için sonsuz teşekkürler! Keşke başladığın andan itibaren takip etseydim seni, büyük kayıp.. Hayatımın hallaç pamuğuna dönmekte olduğu şu günlerde biraz yönlendirmeye ihtiyacım var yardım edebilir misin?

 • zekiye

  Şubat 5, 2015 at 6:25 pm

  Slm zafer bey.bir koc burcu olarak yorumlarinizi yakindan takip ediyorum.02.04.1979 saat 5 sularinda dogdum.2014 nisan 20-30 tarihlerinden bahsettiniz.Evet benim icin zor gunlerdi.Cunku arabam calindi ve 1 hafta sonra bulundu.o sureci hayatimdan siliyorum ve yasanmamis sayiyorum.ve bu nisanda da olumsuz bisey yasamak istemiyorum…tsk

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 6:29 pm

   Zekiye hanım merhaba,
   bu sefer çok daha güzel bir gündem dilerim size 🙂
   takip ettiğiniz, haber beklediğiniz önemli bir şey var mı?

 • selin

  Şubat 5, 2015 at 6:27 pm

  Bir önceki güneş tutulmasında annem ve babam trafik kazası geçirmişti. Çok şükür canlarına birşey olmadı ama bu olay hepimizin hayatını kalıcı olarak değiştirdi, annemin tedavisi hala sürüyor. Bu güneş tutulmasında umarım ters yönde bir olay yaşarım ve hayatım boyunca unutamayacağım mutlu bir olay olur. Yazılarınız için teşekkürler Ceyhun Bey.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 6:31 pm

   Selin hanım merhaba,
   Allah esirgemiş..annenize acil şifalar diliyorum, selam ve saygılarımı iletin lütfen.
   güneş tutulmaları güzel haberleri de kötüleri de getirebiliyor, bu sefer en güzelini dilerim.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • başar

  Şubat 5, 2015 at 7:06 pm

  Merhaba 30 nisan 2014 de isinden ayrilmistim sonra uzun bir sure issiz kaldim ve simdi kendimj gecicic olan bir iste hissediyorum burcum aslan yukselenm akrep sizce bundan nasil etkilenirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 8:22 pm

   Merhaba Başar bey,
   gündeminizde iş değiştirmek var mı? aslan burcunun gündeminde iş hayatı ağırlıklı konu olacak..
   diğer yandan şöyle düşünün: tüm bu gündem, tam olarak Kasım 2015 te sona erecek aslında..
   sevgiler, Ceyhun

 • zekiye

  Şubat 5, 2015 at 7:16 pm

  Akisina biraktim zafer bey.bekleyince olmuyor:)

  Reply

 • Bedia

  Şubat 5, 2015 at 7:31 pm

  6 – 10 Şubat arasında yaşayacaklarımız hepimizi için çok önemli – gene korkuttunuz beni, zagten her gun titriyorum, bundan daha kotu ne olucak ki 🙁

  Reply

 • hülya

  Şubat 5, 2015 at 9:05 pm

  merhaba zafer bey dogum tarıhım 5 temmuz 1986 gunes yengec yukselen teraız ay ıkızlerde ayın 7 de banka sınavım var sızce bsarılı olma sansım nedır ??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 9:52 pm

   Hülya hanım merhaba,
   biliyorsunuz Jüpiter iş ve gelir alanında sizinle..başarı ihtimaliniz, yengeç olmayan herkesten daha yüksek…
   bu bilinçle girin sınava, kendinize ve geleceğinize inanın..
   başarılar dilerim, Ceyhun

 • fatma

  Şubat 5, 2015 at 9:23 pm

  slm Ceyhun Bey,5 ocak 1969 sabah ezanında dogmusum,acaba benım yukselen burcum nedır ve bana dıyebılecegınız gelısmeler varmı?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 9:54 pm

   Fatma hanım doğum yerinizi ve de saatinizi söyler misiniz?

  • fatma

   Şubat 7, 2015 at 3:01 am

   Ceyhun bey istanbul süleymaniyede dogmusum,1969 yılının 5 ocagında sabah ezanı kacta okunuyordu bılmıyorum:)siz hesaplayabılırsınız mutlaka :)cok tşk edıyorum ayrıca,tespıtler mükemmel..

 • derem1

  Şubat 5, 2015 at 9:48 pm

  Eşim koç burcu geçtiğimiz yıllar çok zor ve kismetsiz yillardi onun için. .Yıllardır kovaladigi işlerin hiçbiri olmadı, beklediği hiçbir haber gelmedi. .hala beklediği haberler ve yapmak istediği işler var onun için doğru zaman nedir Ceyhun bey. .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 9:57 pm

   Merhaba Derem1,
   2015 Ağustosu takip eden 1 yıl boyunca eşiniz iş hayatından yana şanslı olacak..
   bu yazıyı da okumanızı öneriyorum: https://burcunagore.com/koc-burcu-2015-yili/
   her şey gönlünüze göre olsun.
   Ceyhun

 • goksu

  Şubat 5, 2015 at 10:13 pm

  merhaba ceyhun bey..herzaman ki gibi cok etkilendim emeginize saglik..ggecen yil 25 nisan sigarayi biraktim 20 nisan nisanlandim..bbu sene neler olacak gercekten ck merak ediyrm…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 10:48 pm

   Merhabalar çok tşk ediyorum 🙂
   yine güzellikler sizi bulur inşallah, geçen yılı ne olduysa güzel olmuş..
   sevgiler, Ceyhun

 • afet

  Şubat 5, 2015 at 10:42 pm

  Ceyhun bey merhaba sıcak kanliliginiz her cumlenizden belli oluyor. Iyi ki karşımıza çıktınız. Ben 22 haziran doğumlu bir yengeç olarak uzun zamandır kendini beklemeye almış durumdayım nedenini bilmiyorum ama böyle bir ruh halindeyim. Sizce bu bekleme durumun güneş ya da ay tutulmasından kaynaklı olabilir mi ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 10:51 pm

   Merhaba Afet hanım,
   ilginiz için çook tşk 🙂
   sorunuza cevap vermek istedim ama çok az bilgi vermişsiniz, biraz daha detay verir misiniz?
   mesela ne zamandır, nasıl bir durumdasınız? hangi tutulmadan beri?

 • Cihan

  Şubat 5, 2015 at 10:42 pm

  merhaba Ceyhun bey, uzun zamandır yorumlarınızı takip ediyorum ve çok başarılı buluyorum. Ben 28.07.1982 saat12:30 da doğmuşum. Aslan burcuyum yükselenim bazı yerde akrep bazı sitelerde terazi çıkıyor. Öncelikle hangisi doğru onu öğrenmek istiyorum. 2.hayatımda kısaca ne gibi gelişmeler olacak bu sene kısaca söylerseniz çok memnun olurum.

  Reply

  • Cihan

   Şubat 5, 2015 at 10:44 pm

   Bu arada istanbulda doğdum onu yazmamışı.

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 10:56 pm

   Merhaba Cihan bey, tşk ediyorum 🙂
   1- yükselen burcunuz terazi..
   2- hayatınızdaki gelişmeler için mutlaka Aralık ayında yazdığım yazılarınızı okuyun, cevapları bulacaksınız.
   Aralık yazıları: Aralık 2014, Uranüs gerilemesi bitiyor ve 2015 yılı
   sevgilerle, Ceyhun

 • sevda

  Şubat 5, 2015 at 10:57 pm

  Burcum yay yükselenim başak acaba iş bulabilecek miyim birde hayatıma biri girecek mi? Şimdiden teşekkür ederim ceyhun bey.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 11:03 pm

   Sevda hanım merhaba,
   astroloji kaderimizi belirlemez, kaderimizi kendimiz belirleriz.
   sorunuzun cevabı sizde..
   doğru kararlar verip en iyi seçimleri yaptıysanız ve yapmaya devam edersiniz, elbette her istediğiniz olur..
   başarıları dilerim, her şey gönlünüze göre olsun.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • elmas

  Şubat 5, 2015 at 11:17 pm

  Mrb.ceyhun bey 24 kasım 1974 doğumluyum.yay burcuyum.. Son iki yılım çok kötü geçti ve hala devam ediyor..bu yıl nasıl geçecek acaba..iş bulabilecek miyim…özel hayatımda nasıl olacak.. Teşekkürler

  Reply

 • Melek

  Şubat 5, 2015 at 11:24 pm

  Ceyhun bey
  Yzılarınız için çok teşekkürler. Her zaman sizi ilgi ile takip ediyorum. Doğum tarihim 18.07.1961. Şehir kırklareli. Fakat doğum saatimi bilmiyorum. Bu sebepten dolayı yükselen burcumu bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 11:25 pm

   Melek hanım,
   doğum saatinizi bilmiyorsanız imkansız malesef 🙁
   hiç saat aralığı yok mu? sabah, öğlen gibi?

  • kezban

   Şubat 5, 2015 at 11:50 pm

   2011yılında esımden ayrıldım ..tekrar bırlestım..ama hıc iigitmiyo artık guzel seyler olsun ıstyorum olurmu sızce ceyhun bey 🙁

 • kezban

  Şubat 5, 2015 at 11:53 pm

  01.09.1969 kırkkale dogumluyum öglen 14:30 gıbı dogmusum bıldıgım kadarıyla yukselenım yay azda olsa güzel bişeyler olcakmı hayatımda ..depresyonla depreşip duruyorum yoruldum artıkk….

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 12:00 am

   Kezban hanım merhaba,
   eğer doğum saatiniz 14.30 dan önceyse yay ama 5 dakika sonraysa bile oğlak..yani oğlak olma ihtimali de var..eğer çok neşeli, konuşkan, gezmeyi seven biriyseniz yaydır..daha ciddi biriyseniz oğlaktır.
   başak burcu için son birkaç ay çok kötüydü evet ama sabır, 2015 Nisandan sonra tam 1,5 yıl hayat çok güzel olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 • kezban

  Şubat 6, 2015 at 12:05 am

  neşeli eglenceli konuşkan gezmeyi seven bırıyım evet yay daha yakın gıbı tesekkurederım azdaha yasabır dıyosunuz 🙂

  Reply

 • gulcan

  Şubat 6, 2015 at 12:16 am

  Öncelikle Ceyhun bey emeğinize yüreğinize sağlık :)Yazılarınız klişe yorumlardan cok farklı ve içten anlatımınızla o kadar güzel ki gerçekten cok teşekkür edeiyorum.Bende 30.09.1984 sabah 9-9.30 arası İzmir de doğmuşum.2008 den beri teraziler olarak cok yıprandık güzel değişikler bekliyor mu bizi.Yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  Sevgiyle sağlıkla kalın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 12:25 am

   Gülcan hanım çooook tşk 🙂
   aslında teraziler için çok çok güzel yıllar gitgide yaklaşıyor..Ağustos 2016 – Ağustos 2017 sizin yılınız olacak mesela..
   ne kaldı ki? zaman hızlı geçiyor 🙂
   hep birlikte Nisan ayına kadar sorunsuz gelelim de, gerisi güzel inşallah..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • kezban

  Şubat 6, 2015 at 12:29 am

  ceyhun bey birşey daha sormak ıstıyorum bende astrolojıye meraklıyım dogum harıtasını gezegenlerı burcları…kısaca dogum harıtasını okuyabılmem ögrenebılmem ıcın azda olsa bana yardımcı olabılecek bır kıtap onerebılırmısınz malum yorumlar cok pahalı …şimdıden cok cok teşekkurederım iyiki tanıdım sizi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 12:52 am

   İngilizce biliyor musunuz?

 • OYA BAYOĞLU

  Şubat 6, 2015 at 12:44 am

  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ–SİZİ OKUDUĞUMUZ ZAMAN GÜVENLE OKUYORUZ—BİRAZ LİSE VE ÜNÜVERSİTEDE İLGİYLE BU KONUYU İNGİLİZCE KİTAPLARDAN OKUMUŞ ÖĞRENMEYE ÇALIŞMIŞTIM—BU YÜZDEN TÜRKİYEDE HİÇ BİR OTARİTEYE GÜVENMEDİM AMA SİZİ OKUMAYA BAŞLADIĞIM ZAMAN İŞTE BULDUM *BURCUNUZA GÖRE* BİZİM YOLUMUZU AYDINLATAN IŞIK OLDU /TEŞEKKÜR EDERİZ,SAĞOLUN VAROLUN…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 12:53 am

   Oya hanım çooook tşk ederim 🙂
   doğru yolda olduğumu hatırlatan yorumlar aldığımda çok mutlu oluyorum, sağ olun.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Esra

  Şubat 6, 2015 at 1:15 am

  Merhaba Ceyhun Bey.İşyerimde aklıma gelmeyecek olaylara maruz kaldık tüm ofis olarak.Karşılıklı güvene dayalı bir işçi-patron ilişkisi yaşadığımız şefimiz bize artık güvenmiyor,anlatsam bitmez.Tam bir oğlak zaten.Huzurumuz kalmadı.İşte bunlar hep Merkür mü,eskiye döner miyiz 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 1:27 am

   Esra hanım merhaba,
   anladığım kadarıyla çok keyifsiz bir olay olmuş..
   keşke sorunuzun bir cevabı olsa ama çok bilinmeyenli denklemde cevapları farklı aktörlerin yaptığı seçimler belirliyor..
   yani şefinizin bundan sonraki tavrı, sizlerin tavırlarınız..
   sonuçta geleceği belirleyen bizleriz, astroloji değil..astroloji sadece şartları oluşturuyor ve “seç” diyor..
   gönlünüze göre olsun, sevgiler

 • ceren

  Şubat 6, 2015 at 2:36 am

  selam ceyhun bey, 2 gündür yazdıklarınızı takip ediyorum. şu dönem benim için çok berbat geçiyor ve gerçekten çok zor durumdayım. burcum balık 5 mart doğumluyum, yükselenim büyük ihtimalle aslan. 19 ocak ta, 23 nisan 2014 ten beri beraber olduğum ve gerçekten çok ama çok büyük aşk yaşadığımız kova burcu erkeği nin arkamdan dolaplar çevirdiğini ve bana 1 şekilde ihanet ettiğini çözdüm. ve 1 nokta vuruşu yaparak ondan uzaklaştım. sonrasında günlerce ona derdimi anlatmaya çalıştım ve beni anlamasını bekledim ama o bildiği gibi davranmaya devam etti. çünkü benim o nokta atışımdan çok rahatsız olup beni suçladı kendi hatalarını görmek istemedi. en son 4 şubat dolunayda artık hissettiklerimin sadece 1 his değil de gerçekler olduğunu görünce çok ağır 1 konuşma yaptım kendisine. beni tamamen kaybedeceğini anlayınca bu sefer istediklerimi yapmaya hazır 1 gönüllü gibi davrandı ve sorunları çözmekten yana 1 tavır içine girdi ama 4 şubat ta gördüklerimden sonra artık tamam diyerek bütün iletişimi kopardım onunla. ve şu an o da ben de çok üzgünüz bundan çok eminim. hala çok aşığım, çok seviyorum ama gururum bu saatten sonra artık hiç bişey düzelmez diyor hep. bu arada sağlığımı da kaybettim bu olaylar yüzünden. yazınızı okudum ve size 2 sorum olacak: burçlarımızı ve durumu yukarıda yazdım. 1. sorum: 19 ocak merkür geri hareketi ve 4 şubat dolunay da ayrıldık. retroda biten ilişkiler yeniden devam eder mi? 2. sorum da şu: mart ayında önemli olacak dediğiniz şeyler neler olabilir? iyi şeyler mi, kötü şeyler mi? balık/aslan kadını ve kova erkeği ilişkisine 1 şans veriyor musunuz? yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler. saygılar..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:48 pm

   Ceren hanım merhaba, aramıza hoş geldiniz..
   1- retroda biten yeniden başlar mı? – sizin kararınıza bağlı, sonuçta kaderimiz kendi ellerimizde..
   2- martta ne olabilir? – cevap bu yazıda, 15 Aralık başlığında: https://burcunagore.com/balik-burcu-aralik-2014/
   sevgiler, Ceyhun

  • ceren

   Şubat 6, 2015 at 3:32 pm

   offf kafam çok karışık 🙁 okudum verdiğiniz linki. uranüs – pluto karesinde güzel şeyler ve kötü şeyler 1 arada yine o yüzden de ne olabileceğini hiç anlayamıyorum şu an sanırım önemli 1 değişim olacak ama ne? bu arada 23 nisan 2014 hayatımın dönüm noktalarından çok ama çok önemli 1 gündü benim için. hayatımın aşkıyla tanıştığım gündü. mart burç yorumlarınızı merakla bekliyorum. son olarak balık/aslan kadını ve kova erkeği nin astrolojik açıdan mutlu olabilme şansı var mıdır ceyhun bey?

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 3:36 pm

   onun yükseleni?

  • ceren

   Şubat 6, 2015 at 3:38 pm

   bilmiyorum ki 🙁

  • ceren

   Şubat 6, 2015 at 3:40 pm

   erkekler genelde böyle şeylerle çok ilgilenmezler, ayrıca bu şahsın yaşı benden oldukça büyük o yüzden onun da kendi yükselenini bildiğini hiç sanmıyorum 🙁

 • Hnn

  Şubat 6, 2015 at 4:14 am

  20 nisanda en yakın dostum evlendi sevindim ama daha çok buruldum yanlıZ kaldım kendimce bir ayrılık yaşamış oldum..depresyona girmedim desem yalan olur.ve artık sona yaklaşıyorum dedim nedense..10 Mart ve sonrası çok önemli bir haber bekliyoruz çok ciddi bir sağlık sorunu ya ohhh diyeceğiz yada kansermiş deyip kendimizi yerden yere vuracağız 🙁 lütfen iyi şey olsun bu Pluto Uranüs ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:49 pm

   Allah esirgesin..güzel bir haber alıp beni de bilgilendirmeniz dileğimle..
   sevgiler,Ceyhun

 • Nuray

  Şubat 6, 2015 at 9:52 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Sabahları acaba bugün yeni bir yazı var mı diye ilk sizin sitenizi ziyaret ediyorum:) 16 Mart 1986 Bursa doğumluyum ve zor geçen senelerin ardından yazdığınız yazılardaki “Güzel Günleri” özellikle seçerek umutla ve sabırla bekliyorum. Geçtiğimiz yıl yaşadığım şehri değiştirerek başka bir şehre taşındım ama olumsuz havayı henüz dağıtamadım. Yazılarınızı okudukça yaşadıklarım biraz daha yerine oturuyor ve geçecek az kaldı umudunu veriyorsunuz. Teşekkür ederim bunun için size:)
  Umarım her şeyin sizin de gönlünüze göre olur.
  Sevgilerimle,
  Nuray

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:50 pm

   Nuray hanım merhaba,
   son aylarda okuduğum en güzel yorum sizden geldi, çok sevindim, var olun 🙂 🙂
   Ceyhun

 • deniz

  Şubat 6, 2015 at 10:20 am

  merhaba Ceyhun Bey, yazılarınız çok dikkatimi çekiyor. bu blogu daha yeni keşfettim.gerçekten harika şeyler yazıyorsunuz.yazdıklarınızı büyük bir zevkle takip ediyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:50 pm

   çok tşk ediyorum, aramıza hoş geldiniz 🙂

 • filiz

  Şubat 6, 2015 at 11:38 am

  Oglumu hastaneye kaldirdik nisan 10th ilk ondan sonra 4 5 kez daha tikanmalari various cok simdi eve mk aldik evde hava veriyoruz.. Cok endiseliyim sagligiyla ilgili…. Siz ne dersiniz?… Balik burcuyum yukselenim ve ay burcum kova… Sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:54 pm

   Merhaba Filiz hanım,
   acil şifalar dilerim öncelikle, sizden güzel haberler gelmesini bekleyeceğim..
   bu yazıda bazı açıklamalar bulacaksınız: https://burcunagore.com/kova-burcu-aralik-2014/
   sevgiler, Ceyhun

 • filiz

  Şubat 6, 2015 at 12:06 pm

  Astim…

  Reply

 • Gökçe Nur

  Şubat 6, 2015 at 12:34 pm

  İyi günler Ceyhun Bey, öncelikle bu güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Ben 04.03.1988 saat 22.55 Bitlis doğumluyum. Yazılarınızı okurken hangisini okumam gerekiyor yüksekliği mi, ay burcumu mu yoksa güneş burcumu mu ben hepsini okuyorum bu sefer karıştırıyor. Bu yıl beni neler bekliyor, hayatımda önemli bir gelişme var mı merak ediyorum?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:55 pm

   Merhaba,
   öncelikle balık burcunu okuyun, asıl etki güneş burcundan gelir her zaman..
   ay burcuna hiç gerek yok, yükseleni de bilmekte fayda var..
   https://burcunagore.com/balik-burcu-2015-yili/
   sevgiler, Ceyhun

 • tuba

  Şubat 6, 2015 at 1:06 pm

  2014 nisanda ne olmuştu hatırlamıyorum martta ne olur bilmiyorum ama başağım ve başak olan sevgilimden ayrıldım iç dünyamda sürekli kavga var elimi attığım şey kuruyor ve artık çok yorumdum .:((

  Reply

 • tuba

  Şubat 6, 2015 at 1:06 pm

  zafer bey birde 18/09/1974 23:30 konya ereğli doğumluyum yükselen burcum ikizlermi ? teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 3:04 pm

   evet ikizler Tuba hanım

 • jale

  Şubat 6, 2015 at 1:25 pm

  Mrb
  Ben jale
  24.07.1988
  ilde doguldum
  Islerim cok zor is bulamiyorum neye el uzatiyorsam olmuyor ne zamandan sonra ii gunler gelecekmi gelmicekmi ne zaman is hayatim ii dogru yol alcak bisey yazarmisiniz lutfen simdiden cok sagolun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 3:03 pm

   2015 Nisan – 2016 Ağustos arasında.

 • afet

  Şubat 6, 2015 at 4:22 pm

  Burcum yengec ,yukseelenim terazi …Yaklasik 2 yildan beri kendimi beklemeye almis durumdayim ama neden bilmiyorum 🙂 ayrica yazdiklarinizin hepsini gun gectikce yasiyorum ve temkinli oluyorum. Kocamann sevgilerimi gonderiyorum .

  Reply

 • Utkutku

  Şubat 6, 2015 at 4:25 pm

  Oley, yeni bir yazı daha! 1 Eylül 1982 Adana doğumluyum, bir başak olarak içsel bir değişim yaşıyorum ve sıkıldım, bir an evvel Ağustos’a gelsek ya

  Reply

  • Utkutku

   Şubat 6, 2015 at 5:17 pm

   yorumumun yarısını Merkür mü yedi! Bu roman tadındaki yorumlarınızı hem sabrı öğrettiği için hem de geçmişi irdelettiği için seviyorum. Geçtiğimiz Nisan-Mayıs Ayında en yakın arkadaşımla Coğrafi olarak ayrı düştük, ve şu an avucumu açarak istediğim adamı elimin tersiyle ittim. Gözle görülür bir değişim değildi belki ama şu anki yaşantımın ilk tohumlarını atmıştı. Yaşayıp unuttuğum fakat sayenizde neden yaşamış olduğumu öğrendiğim her şey

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 6:38 pm

   bu yorum da yarım kaldı sanırım Utkutku 🙂

  • Utkutku

   Şubat 6, 2015 at 10:56 pm

   Ahaaa evet, yine yarım kaldı valla

 • zehra

  Şubat 6, 2015 at 7:32 pm

  Ceyhun bey merhabalar,
  Aslina bakarsanız son bir kaç aydir takip ediyorum sizleri ve isin acikcasi ilk baslarda pek olasilik vermesem de gerçekten burada anlattiginiz gibi ilerliyor herşey. Sanirim ihtimal vermememde yanlis agizdan astrolojiyi takip etmemle alakali 🙂 yorumlariniz gerçekten inanılmaz samimiyetle ve doğru bir şekilde oluyor bunun için önce tesekkur ediyorum ve basarilarinizin devamimi diliyorum 🙂 size sormak istediğim birşey var benim burcun oğlak ve yukselenimde boğa ve uzun suredir is ariyorum ama hep bir aksilik ya geri dönüş olmuyor yada bana uymuyor 4 ay oldu bazen kendimi yetersiz gibi hissediyorum. Bunun kesinlikle merkurle alakasi olduğunu düşünüyorum sizin bununla yorumunuzu çok merak etmekteyim ne zaman ilerleme kaydedebilicez :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 10:13 pm

   Merhaba Zehra hanım,
   çok tşk ediyorum 🙂
   anlattıklarınız Merkür etkisini aşıyor, Uranüs ve Pluto yazılarınızın okudunuz mu?

 • sadece su

  Şubat 6, 2015 at 7:47 pm

  merhaba 2o mart güneş tutulmasının etkisi ne kadar sürecek ? o etkiden en az etkilenmek ya da hiç etkilenmemek mümkün mü? neler yapabiliriz? teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 10:09 pm

   Merhaba,
   güneş tutulması, takip eden 1 ay içinde etkili olur..bazen ilk 5 gün bazen bir sonraki yeni ayda..
   az etkilenmek diye bir şey yoktur, umarım ki güzel etkilenirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • duygu

  Şubat 6, 2015 at 11:56 pm

  Zafer bey merhaba 1.6.1978 saat sabah 10 da eskisehirde dogdum burcum ikizler yukselen aslan ay da koc bildigim kadariyla 2010 dan beri hep ayni durumlari yasiyorum 2015 de de ayni durumlarimi yasiyacagim hep uzuldum …sevgiler …

  Reply

 • fatma

  Şubat 7, 2015 at 2:59 am

  selam Ceyhun bey,05,01,1969 sabah ezanıyla dogmusum,istanbul süleymaniye deyükselenimi ve bana tavsiyelerinizi merakla bekliyorum cok tşkler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 7, 2015 at 8:24 pm

   Fatma hanım merhaba,
   doğum saatinizi öğrenip yazar mısınız, ben de yükseleninizi söyleyeyim.

 • gonul

  Şubat 7, 2015 at 12:17 pm

  Zafer bey belki alakasiz bir soru olacak ama2007 senesinden kalma bir is sorunum gundeme geldi.
  Kargoyla gelen bir paketi geriye iade ettigimi yuzde yuz hatorliyorum ama elimde.bunu ispatlayacak bir fatura yok ve simdi israrla bana odeme yapmam icin baski yapiyorlar almadigim mallar icin odeme yapmak istemiyorum ve gidisatla ilgili hic bir kayit goruntulenemiyor pcde bu arada ben aslan burcuyum yani haksizliga hic tahammulum yok bu gunlerde mahkemeye vermem dogru olurmu cevapinizi onemsiyorum simdiden tesekur ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 7, 2015 at 8:28 pm

   Gönül hanım merhaba,
   bu konuda benim doğru-yanlış demem doğru olmaz..
   yazdıklarım ve yaşadıklarınız doğrultusunda değerlendirin, ben olsam en azından gerilemenin bitmesini beklerdim.
   sevgiler, Ceyhun

 • zeynep

  Şubat 7, 2015 at 5:21 pm

  merhaba ceyhun bey 🙂
  terazi burcuyum yükselenim de oğlak..
  yazılarınızı ınanın her gün kontrol ediyorum,belki bir şey yazmıssınızdır da kaçırmayayım diye.
  bu yazdıklaınızla ılgili olarak biraz detaylı arastırma yaptım.ve 2012 haziran ayında olan bu etki bende ne buyuk yıkıma neden olmus yeni farkettim, hani siz diyorsunuzya tarihleri not edin diye. kısaca bahsetmek istiyorum size.
  çok sevdiğim bir insan vardı platonik diyebilirim dile gelmemişti ve bu insan 2012 haziranda evlendi ve ben onunla mutlak suretle görüşmeyi kestim arkadasımdı.tahmin edersiniz bende nasıl bir etki yarattığını.birkaç kişi haricinde kimse bilmedi ve çok ağır bir yüktü benim için ve ben hep Allaha dua etmiştim ne olur istanbula gelsin yerleşsin diye ve yerleşti.tabii bir sey ifade etmedi.
  ve ben sizin bu yazıyı okudum ve birkaç gün sonra tesaduf uzeri o insanın istanbuldan tamamen tasındığını oğrendim 🙂 bunun bir tesadüf olduğuna inanmıyorum.görmesem de görüşmesem de o insanın şehrimden gittiğini öğrenmem bana o kadar iyi geldi ki anlatamam ve guzel gelişmelere açtım kapımı bekliyorum. özellikle mart ayı için.
  sevgili ceyhun bey yazdıklarımızı okuyup cevaplandırdığınızı da biliyorum. benim sizden tek ricam okuyucularınız da böyle deneyimlerini paylaşsa ne kadar güzel olur.tam bir farkındalık yaratmıs oluruz.böyle bir köşe ya da paylaşım ortamı yaratırsanız ne kadar da güzel olur.
  teşekkürler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 7, 2015 at 8:31 pm

   Zeynep hanım merhaba,
   evet çok haklısınız, benim de aklımda ama en uygun platformu oluşturmak için zamana ihtiyacım var.
   öneriniz benim düşüncemi de teyit etmiş oldu, sağ olun 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Yağmur

  Şubat 7, 2015 at 8:33 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, koç burcuyum yükselenim akrep. Her şey rayına girdi derken merkür retrosunda tepetaklak geldi özel hayatım. Kova burcu, yükseleni terazi olan erkek arkadaşımla bi anda bitiş yaşadık.. Kendimi şanssız hissediyorum ne yalan söyleyeyim bi de takıyorum detaycılığım yüzünden.:D Bu bunalım hali yakamızı bırakır mı, Talihin döndüğü bir an denk gelir mi dersiniz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 7, 2015 at 8:43 pm

   Yağmur hanım merhaba,
   yükselen burcunuzun akrep olduğuna eminseniz eğer, bitmesi iyi olmuş..
   uzun vadede uyumlu bir ilişki yaşamanız zaten mümkün değilmiş..
   son yıllarda koç burcu olmak, lunaparkta yaşamaya benziyor, hem de hep hız treninde gibisiniz 🙂
   ne denir ki? heyecan fırtınası var, en azından tadını çıkarın 🙂 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • fatma

  Şubat 7, 2015 at 8:43 pm

  Selam Ceyhun bey,5 ocak 1969 ıstanbul suleymanıye,saat 05.47 dogum saatım,.yükselenimi ve bana bugunler ıcın varsa tavsıyelerınızı alabılımıyırm,teşekkurlerr.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 7, 2015 at 8:47 pm

   Fatma hanım merhaba,
   yükselen burcunuz yay..
   kısaca şunu söyleyeyim:
   1- Satürn yayda olacağı için, önümüzdeki 3 yıl insanların sizi anlamadığını ya da kendinizi anlatamadığınızı hissedebilirsiniz. bu hissiyata yenilmeyin.
   2- sağlığınıza özen gösterin, bağışıklığınız zayıflayacaktır.
   3- oğlak burcu olduğunuz için kendinizi köşeye sıkışmış veya yalnız hissedebilirsiniz, bu hissin geçici olduğunu bilin.
   sevgiler, Ceyhun

 • fatma

  Şubat 7, 2015 at 8:53 pm

  Bu kadar hızlı cevap beklemiyordum,çooook teşekkürler Ceyhun Bey,ben yıllarca yükselenim oğlak sanıyordum.yanılmışım.youtube siz videolar yüklemeye ne zaman başlayacaksınız,merakla bekliyorum..

  Reply

 • Yağmur

  Şubat 7, 2015 at 8:54 pm

  Evet yükselenim akrep burcu.. açıkçası özgürlük düşkünü bir yapım varken kendimi fazla kaptırmış olmamı anlayabilmiş değilim 😀 ufukta daha güzel başlangıçlar varsa ne mutlu bana 🙂 çok teşekkür ediyorum yorumunuz için en azından önüme bakacağım tabi retro bitince 🙂

  Reply

 • 9 nazan bay

  Şubat 7, 2015 at 9:42 pm

  9 mart 1960 dogumluyum tam balik .2015 bana dahamı zor gececek yorumunuz lütfen

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 8, 2015 at 12:07 am

   Merhaba, güneş tutulması sizin burcunuzda olduğu için en çok siz etkileneceksiniz ama neden kötü düşünüyorsunuz?
   belki de hayatınız muhteşem bir şekilde değişir, umarım öyle de olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • melisa

  Şubat 7, 2015 at 10:59 pm

  merhaba ceyhun bey 15 şubat 1996 tarihinde saat 14:15te bakırköyde doğmuşum yükselen burcum bazı yerlerde ikizler bazı yerlerde yengeç çıkıyor acaba hangisi cevaplarsanız sevinirim teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 8, 2015 at 12:09 am

   Melisa hanım merhaba,
   yükselen burcunuz yengeç 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Bedriye

  Şubat 8, 2015 at 12:30 am

  Merhabalar Ceyhun bey,
  Burcum terazi ve yükselenimde terazi, gerçekten cok zor geçen birrkaç yıl oldu, hala zorlanmalar devam ediyor, inanın korkuyorum ne zaman zorluklar son bulacak teraziler için

  Reply

 • gülşah

  Şubat 8, 2015 at 2:12 am

  Ceyhun bey merhaba,
  Yazılarınızı büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla takip ediyorum. Kötü gecen bir günün ardından sizin yazdıklarınızı okumak güven veriyor insana kötü biseyler yazmıs olsanız bile burda olmanız ve yazmaya devam edicek olmanız mutlu ediyor beni 🙂 benim ufak bir sorum olucak. Yıllardır yükselenimi oğlak bilmeme rağmen bir yerde yay olarak çıktı bir astrolog kova etkiside alıyorsun dedi iyice kafam karıştı. 12.09.1988 15:10 istanbul doğumluyum benim yükselenim hangisi acaba? teşekkürler şimdiden 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 8, 2015 at 2:20 am

   Gülşah hanım tşk ederim 🙂
   15.00 öncesi yay, sonrası ise oğlak ama çok farklı 2 karakterdir..
   oğlak ciddi görünümlü, sakin ve küçük yaşlardan itibaren çalışkandır. yay ise neşeli, coşkulu ve çok hareketli..
   artık siz seçin 🙂
   kova etkisine gelince, tamamen uydurma, haritanızda hiç kova yok 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • gülşah

  Şubat 8, 2015 at 4:44 pm

  Ceyhun bey çok teşekkür ederim bu ilgili cevabınız için ben genel anlamda ciddi görünümlü ve sakinim ama dengesizlik öğeleri barındıran bir içsel neşe ve çoşkuya sahibim 😀 yazılarınız bizler için çok değerli umarım ileride çok başarılı, tüm hayal ettiğiniz şeylere kavuşmuş ve hayal ettiğiniz yerlere gelmiş olursunuz fakat bize olan bu ilginizi alakanızı kaybetmemiş olursunuz nacizane temennim bu yöndedir 🙂 peki biz sizden kişisel yorumlarımızı, harita yorumlarımızı nasıl ne zaman alabileceğiz? Bunu eminim benim gibi sabırsızlıkla bekleyen çok kişi var. Danışmanlık verme düşünceniz ne aşamada? Lütfen bir an önce buna başlayın sizden harita yorumumu almayı çok istiyorum. 2015 in başak burçları için önemli olduğunu biliyorum kendi çabamla internette haritama bakmaya çalışıyorum hiçbir şey anlayamıyorum 😀 2015 in 2. Yarısı gelmeden bize bir yol gösterin Ceyhun bey başakların buna çok ihtiyacı var geçirdiğimiz zorlu yıllardan sonra…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 8, 2015 at 5:25 pm

   Gülşah hanım güzel dilekleriniz için çok tşk ederim 🙂 🙂
   sabırla çalışıyorum, kişisel analizlere başladığımda benzersiz olsun istiyorum.
   zaman ne gösterecek, hep birlikte göreceğiz 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • sadece su

  Şubat 8, 2015 at 5:32 pm

  merhaba
  gezegenlerin kaderimize bu kadar etkisi var.her şey bir plan dahilinde işliyor dualarımızın etkisi neye göre belirlenir?başak burcuyum uzun zamandır bir duam bir isteğim var gezegenlerin bu duruma etkisi nedir?kafam çok karışık…

  Reply

 • anil

  Şubat 8, 2015 at 7:58 pm

  Merhabalar benim sorum biraz değişik ben sizin burcunuzu merak ediyorum. 😀

  Reply

 • arzu

  Şubat 8, 2015 at 9:03 pm

  Merhaba ceyhun bey, once tum yorumlariniz icin tsk ederim… gercekten hayat yolunda isik kadar degerli.. 19 kasim 79 bursa dogumluyum saat 12 civari… 2 subatta yeni bi ise badladim.. ve son bes yildir zor zamanlar yasiyorum.. artik iyi seyler olsun istiyorum hayatimda.. yorumlarinizi bekliyorum… sevgiler..

  Reply

 • Sultan

  Şubat 8, 2015 at 10:11 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, benim sorum şu: 11Mart 90 Ankara doğumluyum. 18:45 civarında doğmuşum. Yükselenimin başak olduğunu biliyorum güneş burcumla zıt yükselene sahip olmam beni kendi içimde çatışan biri yapar mı? Tespitleriniz hakikaten mükemmel bugünlerde işle ilgili beklentilerim var ama bir yazınızda kendinizi marta saklayın diyorsunuz bugunlerde bir girişimde bulunmamak mı gerekir, be dersiniz?

  Reply

 • buket

  Şubat 8, 2015 at 11:22 pm

  Merhabalar Ceyhun bey 7 mayis 1990 doğumlu bir boğa burcuyum 21 şubatta önemli bir sinavim var bugünde yildizlar benim için diyor acaba?? İyi geceler..

  Reply

 • Seda

  Şubat 9, 2015 at 12:27 am

  12 ay 2014 isden ayrilmak zorunda kaldim 12 tekrar is teklifiyle 1 ayda alindim konsantre sorunu yasadim 6 subart isime son verildi aslinds bende istemiordum iyi olduda basak burcuyummm simdi yazilarinizi okudum basak lar coookkk saglam tesbitlerlr yazmissiniz tskler ediorummm tekrar bi is teklifini ne zaman kabul edmeliyimm bunu merak ediorum hangi tarih ay daha uzun soluklu olur kalici olmasini istiorum tskler simdidennn basak burcu yükselenim yengec ama ben cokkk asiri titiz düzen biri degilim ya elimi bi kere atinca dört dörtlük yaparim
  Ama

  Reply

 • Melek

  Şubat 9, 2015 at 10:09 am

  🙂 merhaba.bir arkadaşım sayesinde sizi okur oldum.
  ve yukarıda yazıldığı gibi her gün yazsanız da okusak!
  29.07.1980 doğumluyum.sabaha karşı doğmuşum 5 gibi falan.
  yükselen ve ay burcu bir de sizden öğrenebilir miyim?Bu aralar kafam inanılmaz karışık.Okudum her şeyi aslan ile ilgili:) İlave birşeyler diyebilir misiniz?

  Reply

 • sinem

  Şubat 10, 2015 at 12:43 pm

  merhaba ceyhun bey, bunca yıldır burcumla ilgili hertürlü yazıyı takip etmiş ancak özellikle sene başlarında yazılan tüm yılın burç yorumlarının hayatımla uzaktan yakından alakası olmadığını sizin yazılarınız takip etmeye başlayınca anlamış biriyim. yaklaşık 3-4 yıldır hayatımda bir sürü şey olumsuz gidiyor hem maddi hem manevi çok fazla olumsuzluk yaşadım ve her çıkış yolu aradığımda hep en başa döndüm.bu yıl başka bi enerji olduğunu hissediyorum kendimde ancak yinede çıkış konusunda yerimde saydığımı hissediyorum çoook yoruldum 🙁 13/05/1980 doğumluyum burcum boğa yükselenimde sanrım boğa. sabah namazından yaklaşık 1-1,5 saat sonra doğmuşum ikizler olma ihtimalide var ancak özelliklerini okuduğumda boğaya daha yakın hissediyorum kendimi.

  Reply

 • elif

  Şubat 10, 2015 at 1:49 pm

  Ceyhun Bey merhaba.Yoğunluğm arttı dedinz ama umarım cevap alabilrm.30/05/1980-00.30 Ank doğumluyum.Yükselenimi Kova ay burcumu Yay olark biliyorm?Bahsettiğnz karelr tutulmlr gerilemelr hangi evimi etkiliyr?
  Bilişim alanında eğitm ile uğraşıyrm.3haftadr aksamalr yaşadım her şey durdu.Bilgilerinizi rica ediyorum.Çok teşekkürler..

  Reply

 • Irem

  Şubat 10, 2015 at 5:29 pm

  Merhaba Ceyhun bey, yorumlarınız harika çok teşekkürler. Ben 17 Temmuz 1974 05:30 istanbul doğumlu bir yengecim son 1 Yıldır hayatımda bir değişiklik olacağını hissediyorum ama bir türlü gerçekleşmedi önümüzdeki Uranüs plüto karesi ve Güneş tutulması beni nasıl etkiler acaba yorumlarımızı bekliyorum … Sevgiler …

  Reply

 • emel

  Şubat 10, 2015 at 8:08 pm

  Merhaba Ceyhun bey. Ben 03.06.1978 dogumluyum. Birkaç aydır yazilarinizi takip ediyorum. 2009 dan beri hersey Oldukca kötü gidiyor. En son 2012 Eylulde esimi kaybettim ki koç burcuydu ve elimizdeki herseyi de kaybettik. Yani hem maddi hem manevi büyük kayıplar yasadim. Çok ağır geliyor artık bunlar çünkü her işim ters gitmeye devam ediyor. Merak ediyorum net bir şekilde bu cendereden ne zaman kurtulacagim. Umutsuzluk ve karamsarlik hakim her türlü yasantimda. Teşekkür ederim.

  Reply

 • Melike

  Şubat 10, 2015 at 11:34 pm

  Zafer Bey merhaba,
  Son yıllarımın pek hoş geçtiğini söyleyemeyeceğim… Yanlış bir evlilik , Kötüye giden bir iş hayatı ve sonunda işsizlik, maddi sorunlar, biten arkadaşlıklar. Burcum ikizler, yükselenim yengeç… Ufukta güzel günler var mı acaba :)) işimle ilgili neye el atsam olmuyor… Bir yerden haber bekliyorum ama uzun suredir dönüş olmuyor… Tüm yazılarınızı okuyorum, iyi haberler alacak mıyım? Bana tavsiye edeceğiniz tarihler nelerdir diye bir sormak istedim… Sizi takip etmeye devam… Kolay gelsin diyorum, sevgiler…

  Reply

 • özlem

  Şubat 11, 2015 at 7:27 pm

  merhaba 18 eylül 1991 dogumluyum saat 9 30 yükselenimi merak ediyorum iyi bi haber yok mu 🙂

  Reply

 • gönül

  Şubat 11, 2015 at 8:41 pm

  zafer bey 2015 türkiyenin durumu ile ilgili bir yazınız varmı merak ettim

  Reply

 • sadece su

  Şubat 12, 2015 at 9:41 am

  Zafer Bey mesajlarımıza cevap için sizi bekliyoruz:)

  Reply

 • fatoş

  Şubat 13, 2015 at 5:53 pm

  Zafer bey 29.08.1989 dogumluyum istanbul 19.30 dogumluyum yukselenim balik diye biliyorum sizdende bilgi istiyorum

  Reply

 • Rehime

  Şubat 13, 2015 at 7:17 pm

  Salam,ben Azerbaycandan Rehime.Sizi cox buyuk maraqla izleyirem.05.05.1991 dogum gunum.Kocam 28.04.1982dogumlu.14.11.2009yilinda evlendik,2012 de cocugumuz oldu.bir-birimizi cok sevmemize ragmen evliliyimizde dis etkenler nedenile huzurumuz yok.bu ne zaman bitecek.ne zaman agzimizin tadi kacmiyacak((((Bir de astrolojiye gore cocuk cinsiyyeti belirlemek mumkunmu.Onceden cooo…k tesekkur ederim

  Reply

 • Eda

  Şubat 14, 2015 at 1:04 am

  Almanya doğumlu olduğum için yükselenimi bulmakta oldukça güçlük çekiyorum. Öğlen 12:33 Almanya/LANGEN 13.02.1986 Ben ikizler diye buldum ama?

  Reply

 • Yazgı

  Şubat 14, 2015 at 2:10 pm

  Merhabalar Ceyhun bey ben 10 Ağustos 1995 saat 16.30 sıraları Diyarbakır doğumluyum. Son 3-4 Yıldır hayatım yerlebir hiçbişey istediğim gibi değil özellikle 3 Yıldır berbat durumdayım üniversite Sınavına hazırlanıyorum iyi bi düzeyde olmama rağmen içimden ne çalışmak geliyor ne de başka Bişey. Ailemin yoğun baskısı, arkadaşlarım, özel hayat sorunları mahvetti beni. Bu yıl Ağustos Ay’ından beri bideğişim bi farklılık resmen bambaşka bi insan oldum sınavı da kazanacağıma inancım tamdı ama Aralık ayında yine eski halime döndüm Herşeyi bıraktım herşey tersine döndü bütün emeklerim Boşa gitti hissine kapıldım ve hala aynı durumdayım. 15 Mart 2015 tarihinde Hayatımı belirleyecek üniversite sınavım var lütfen bana bu konuyla ilgili bilgi verin gerçekten çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden

  Reply

 • no name

  Şubat 14, 2015 at 7:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Yine yazıyorum ama kusura bakmayın. Sorum şöyle: Bazı insanlarda element eksikliği oluyor. Bende toprak elementleri çok var, yüzde 50yi geçiyor ve ben bunu çok net hissedebiliyorum. Öbür elementlerin hepsi baya bir düşük. Galiba ikincisi hava olması lazım. Üçüncü sırada da ya su ya da ateş var. Kendimi devamlı yorgun, halsiz, isteksiz hissediyorum. Kendimi zorlamam gerekiyor, bir işimi hal etmek için. Nasıl dengelemeliyim ben bu durumumu. Eğer bu konuda bir yazı yazarsanız zamanınız olduğunda, gerçekten çok sevinirim.
  Saygılarımla 🙂

  Reply

 • Nurdan

  Şubat 14, 2015 at 8:12 pm

  merhaba sizi daha önce neden keşfetmedim diye soruyorum kendime 🙂 ben yengeç burcu yükselen boğa ; eşim ise koç burcu yükselen yengeç 🙂 sanırım bizi bir arada tutan yükselenlerimiz 🙂 bizim iki yakamız bir araya gelmiyor gelemiyor ben öğretmen olarak urfa siverek e bu eylülde atandım, eşim polis olmak için polis okulunda ancak aksilikler peşini bırakmıyor bugün yarın diye diye beklemekten mahvolduk bir de ayrı kalmanın acısı… Bize bir kavuşma ferahlama nefes alma zamanı yok mudur 🙂 tabiki astroloji kader değildir ama bir bilir kişiye danışmanın da zararı yoktur diye düşünüyorum, merakla cevabınızı bekliyor iyi çalışmalar diliyorum

  Reply

 • pelin

  Şubat 16, 2015 at 3:33 pm

  Zafer bey, mart ayi burc yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyoruz.basarilar.

  Reply

 • melike

  Şubat 16, 2015 at 7:05 pm

  Merhaba zafer bey, uranus pluto karesi etkisini kotu anlamda mi ? yasayacagiz.guzel gunlerden gecmiyoruz .olumlu cevaplarinizi bekliyoruz.sevgiler…

  Reply

 • Melike

  Şubat 19, 2015 at 4:41 pm

  Zafer Bey Aramıza dönecek misiniz?

  Reply

 • Aynura

  Şubat 19, 2015 at 5:49 pm

  Selam Ceyhun bey. Ben akrep burcuyum 14 kasım.egitim icin Erasmus Mundus programına apply eledim tüm her şey hazır son bi işim kaldı ielts sertifikası da göndermek.ama ocak şubat mart ayları benim icin zor icimde bi korku var gibi 14 ve 16-17 mart arası sınavdayım ieltsdan 6 puan yigmaliyam.3 hafda vaktim var ama okumakda zorluk cekiyorum :/ Lütfen bi şeyler söylüye bilirmisiniz şu konuda yani egitim icin yurt dışına gitme ihdimalı görünüyormu akrepler icin? Nasıl kendimi motive ede bilirim?

  Reply

 • emriye

  Şubat 19, 2015 at 6:40 pm

  Zafer bey merhaba, sizin mart 2015 yazınızda 20 30 nisan 2014 te hayatınızda neler oldu hatırlayın ve kalıcı değişiklik diye yazdınız. 20 30 nisan 2014 te 17 yıllık işimden zorda olsa istifa karını aldım, 6 mayısta dilekçemi verdim resmi olarak ta 30 ağustos itibariyle çıkışım oldu. Bu durumda işten ayrıldığım için işsizliğim kalıcı olacak anlamına mı geliyor yoksa kendi işimi kurmaya çalışıyorum bunun için fırsat mı doğdu sizce hangisi. Iyi akşamlar

  Reply

 • melll

  Şubat 20, 2015 at 1:04 pm

  ceyhun valla şu yorumları, yazıları okudum herkes senden yardım istemiş sende bir terapist edasıyla yorulmadan cevap vermişsin:)
  hepimizin hayatta bir misyonu var seninkide iyi gelmek insanlara desene…bu karsılıksız desteğin ve çaban taktire şayan yazmadan edemezdim…
  Gönlüne sağlık,
  Sevgiler…

  Reply

 • Meltem

  Şubat 20, 2015 at 9:10 pm

  Zafer bey merhaba,
  Doğum tarihim 27 Ekim 1971, saat: sabah 04.28 Doğum yerim Ankara
  İş hayatımla ilgili bir yorum alabilir miyim ?
  Çok teşekkür ederim.

  Reply

 • Canel

  Şubat 21, 2015 at 12:51 pm

  Zafer Bey merhaba,sizin yazılarınızı hep sabırsızlıkla bekliyorum ve bütün tanıdığım arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.yazılarınız okadar anlaşılır ve doğru ki tebrik ederim,ben 11 ağustos doğumluyum ve yükselenim oğlak.kasım 2014 de büyük çalkantılar yaşadım bilmediğim bir sürü olay yüzüstüne çıktı.2014 yazıda zaten bir uyanış gibiydi benim için.halen olayların etkisi içindeyim. Güzel günler ne zaman başlıycak sizce, çok zor dönemlerden geçiyorum.teşekkür ederim,sevgiyle kalın

  Reply

 • sezin

  Şubat 21, 2015 at 8:04 pm

  merhabalar,30 eylül 1976 Gaziantep doğumluyum,iş hayatımla ilgiliyorum alabilirmiyim,2009 dan beri bi türlü toparlanamadım:(
  teşekkürler şimdiden

  Reply

 • Canel

  Şubat 22, 2015 at 11:20 am

  Merhaba zafer bey
  Daha öncede yazmıştım sanırım göndermedim 🙂 yazılarınızı sürekli takip ediyorum,harika bir siteniz var diğer astroloji sayfalarından çok farklı. Çok açıklayıcı ve doğru yorumlarınız var teşekkür ederiz. Ben 11 agustos 79 doğumluyum yükselenim oğlak. Kasım 2014 te sarsıcı olaylar yaşadım sırlar yüzüstüne çıktı ve ben şok edici şeyler öğrendim.daha önceside işime hayatıma fair uyanışlar farklı kararlar almıştım.halen olayların etkisindeyim. Güzel günler ne zaman geri gelecek sizce ?? Bizi güzel yorumlarınızdan mahrum bırakmayın,saygılar

  Reply

 • mine

  Şubat 24, 2015 at 12:10 am

  merhabalar,
  2014 nisan ayı evlilik hayatımı mahvetti, hala sancılarını yaşıyorum, bu marttan da korkmaya başladım 🙁
  ikizlerin yüzü gülmeyecek mi ya?

  Reply

 • meral

  Şubat 25, 2015 at 1:44 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Burcum kova yükselenim yengeç.2012 Haziran ayından sonra çalıştığım şirketin kapanacağı açıklandı. Bu kapanış süreci yaklaşık 1 yıl sürdü. Bu bir yıllık süreçte Mayıs 2013 gibi iş bulabilen şanslı insanlardan biriyim diyordum ki halen o iş yerinde çalışıyorum. İşinden en mutsuz olan insanım şuan sanırım. Umarım 17 Martta bu süreç biterken yine önceki işim gibi bir işe girmiş olurum.
  🙁

  Reply

 • melike

  Şubat 25, 2015 at 6:35 pm

  Zafer bey , mart ayi burc yorumlarini sabirsizlikla bekliyorum.gercekten yorumlariniz cok etkilieyici ve gercekci bir an once artik yayinlarsaniz.sevinirim.

  Reply

 • yasemin

  Şubat 25, 2015 at 6:52 pm

  Zafer bey merhaba
  Nisan 20 30 2014 ayinda aksine guzel gunlerin baslangici olmustu.guzel gunler ve aylar yasadim.suan o guzel gunleri aramiyorum.degilim.mart ayinda da ayni enerji olacak diyorsunuz.yazilarinizda hep bir sifre veriyorsunuz.cok celiskide kaldim.04.04.1986 dogumluyum.sevgiler.

  Reply

 • arzu

  Ocak 11, 2016 at 10:24 am

  29 /09/2012 de saat 11: 15 de oglum dogdu.saat 14 :00 a kadar hicbir isimizi yapmamamiz gereken bir saatte dogmus olmasi hayatini nasil etkiler

  Reply

 • hafide

  Şubat 1, 2016 at 3:43 pm

  Merhaba,burcunagöreyi takip etmeye baslayali bi ay kadar oldu. Yillik yorumunuzu okudum eski yazilariniza baktim ve su an yorum yaptigim 17 mart tarihli yazinizi şok üstüne şok geçirerek okuyorum tekrar tekrar. Cunku 17 mart 2015 benim hayatimi aşırı derecede değiştirdi. Kotu anlamda oldu değişim birden bire.. sanirim hayatim boyunca unutamayacagim tarihlerden.. burcum balık ve duygusal bi yapim var bunun da eklenmesiyle gercekten çok etkilenmistim. Yani demek istedigim tespitleriniz fazlasiyla gercekci ceyhun bey 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin