Tüm BurçlarMart 2015 Burç Yorumları

Mart 2, 2015by Zafer Ceyhun80

Mart ayında yaşanacak astrolojik olayların burcunuza etkilerini bu yazıda anlattım. Mart ayının gündemi öyle kalabalık ki, dünyanın en ünlü astrologu sayabileceğimiz Susan Miller (tabi benden sonra 🙂 ) 1 Martta yayınladığı yorumunda, “bu ay ne olup bitecek bilemiyorum, Mart hakkında yorum yapmak” zor demiş. İşte Mart 2015 böyle karmaşık bir ay ama neyse ki Amerika’da değil Türkiye’de yaşıyorsunuz, burada Burcuna Göre var 🙂 Şaka bir yana, Mart ayını çok önemsiyorum, siz de önemsemelisiniz. Nadiren karamsar yorumlar yapıyorum, biliyorsunuz, Mart ayı için karamsar bir yorum yapmak istemesem de, sizleri Mart ayı hakkında daha yazının başında uyarmam lazım. Eğer sorunlu bir gündeminiz varsa, bir süredir yaşadığınız sorunların artabileceğini düşünüyorsanız, Mart ayında çözüm aramayın, sadece uzak durun, Nisan – Ağustos arasında çözüm için daha uygun bir atmosfer olacak. Örneğin, eşinizle/sevgilinizle sorunlar yaşıyorsanız, bu ay kendinizi öfkeli bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz ve sonuçta ayrılık kararı bile alabilirsiniz, hatta daha kötüsü bile olabilir. Aynı şekilde işinizle ilgili bir sorun da olabilir, yine aynı şekilde, beklenmedik gelişmeler olabilir, zarar görebilirsiniz. Kısaca, her türden çatışma size uzak olsun, kendinizi olayların dışında tutmaya bakın, sakin olun, kontrollü olun, zamana bırakın. Yok eğer sorunlu bir gündeminiz yoksa, tersine önemli bir hedefinizin peşindeyseniz ve artık yaklaştığınızı düşünüyorsanız, Mart ayında sonuç alma ihtimaliniz yüksek. Yine kontrolü elden bırakmadan, risk almadan sonuca ulaşmaya bakın. Mart 2015 hedefiniz önce kaybetmemek, sonra kazanmak olsun. Diğer yandan, 10 –  20 Mart arasında çok çok dikkatli olmakta fayda var. (Ben bu tarihleri sorunsuz atlattığım takdirde kendimi başarılı sayıp mutlu olacağım, şükredeceğim.) Neden mi? Mars-Uranüs-Pluto arasındaki etkileşimler; öfke, şiddet, suç, ayaklanma, çatışma, doğal felaket gibi hiç hoşumuza gitmeyen olayları tetikleyebiliyor. Üstelik işin içinde, temas ettiği her şeyin gücünü artıran Jüpiter de olacak, yani bir şey olursa büyük çaplı olur. Tabi bu etkileşimler tersine de etki yapıyorlar, yani sonuçta güzel bir şeyler oluyor ama yine de keyif vermeyen olaylar sonucunda iyi şeyler oluyor. Mesela, birlikte mutlu olunamayan eşten ayrılarak mutlu bir hayata başlamak gibi. Sonuçta mutluluk geliyor ama süreç kötü oluyor işte. Bu hatırlatmadan sonra, hangi tarihte neler olacak yazayım:

 1. Başak Burcunda Dolunay: 5 Mart – 9 Mart
 2. Mars-Jüpiter-Uranüs-Pluto Etkileşimi: 10 Mart – 15 Mart
 3. Uranüs – Pluto Karesi: 16 Mart – 20 Mart
 4. Balık Burcunda Güneş Tutulması: 20 Mart – 27 Mart
Öncelikle, 2. ve 3. başlıktaki olayların analizini her burca özel olarak yaptım, okumak için aşağıda burcunuzun adını tıklamanız yeterli. Dolunayı bu yazıda anlatacağım, güneş tutulması için başka bir yazı daha yazacağım. koçboğaikizleryengeçaslanbaşak teraziakrepyayoğlakkovabalık

Başak Burcunda Dolunay

Artık çok iyi biliyorsunuz, Dolunay bizleri ya bir tercih yapmaya zorlar, ya da takip ettiğimiz bir olay sonuçlanır. Her ikisinde de bir dönem sona erer, bu nedenle Dolunay önemlidir, takip edilmelidir. Burcunuza göre etkilerine gelelim:

Koç Burcu

Mart ayının genel havası sizin için keyifsiz, yorgun ve sağlıksız hissedebilirsiniz, hasta olmamaya çalışın. Bazılarınız bu ay hayal kırıklığına uğrayacak, umarım ki sizin için gündem daha iyi olur. Dolunayın gündemi hemen her zaman önceden anlaşılabilir, ben 2 alternatif söyleyeyim, siz tahmin edin:
 1. iş hayatınızla ilgili bir gelişme olabilir, işe girmek veya iş yerinde bir olay gibi
 2. sağlığınız veya hayatınızın düzeniyle ilgili bir gelişme olabilir, spora başlamak gibi küçük bir olay da olabilir, hayatınızı tamamen değiştiren büyük bir gelişme de olabilir
En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Boğa Burcu

Dolunay gündeminiz için 2 farklı alternatif gündemden bahsedeceğim,  siz hangisi olacağını tahmin edebilirsiniz zaten.
 1. mutluluk arayışı ile ilgili olabilir: aşk hayatınız, spor veya işiniz; sonuçta kendinizi mutlu etmek veya ispat etmek için bir şey peşindesiniz ve o konu sonuçlanacak
 2. çocuğunuzla ilgili bir gündeminiz varsa sonuçlanacak
En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

İkizler Burcu

Bu ay genel olarak kariyer meseleleri gündeminizde olacak, ayrıca Neptün etkisi nedeniyle kafanız karışık olabilir biraz, yakında geçeceğini bilmenizi istiyorum. Dolunay gündeminizde 2 temel gündemden bahsedeceğim, siz hangisini yaşıyorsanız o konu sonuçlanacaktır:
 1. ailenizle/evinizle ilgili süregelen bir mesele
 2. güvenli bir gelecek için attığınız adımlar ve yatırımlarınızla ilgili mesele
En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Yengeç Burcu

Mart ayının enerjisi sizi sıkılgan yapmış olabilir, özellikle yaşamak istediğiniz hayata sahip değilseniz iyiden iyiye huzursuz olabilirsiniz. Çekip gitmek, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan, bu enerjiyi doğru kullanmak ve kontrol etmek için, belki garip gelecek ama, ya kitap okuyun ya da bol bol gezin. Dolunay gündeminize gelince, hayatınızı bir haftalığına hareketlendirecektir. Seçenekler şöyle:
 1. evde/işte yapılması gereken çok şey olabilir, hepsini bitirmeniz gerekecek
 2. kardeşiniz/arkadaşınız/akrabanız ile ilgili bir mesele varsa sonuçlanacak
En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Aslan Burcu

Mart ayında kontrolcü ve bazen kıskanç olabilirsiniz, hiçbir konuda azla yetinmek istemeyeceğiniz bir dönem. Ayrıca ay boyunca finansal meseleler gündeminizde olabilir. Dolunay zamanı ise gündeminizde iş hayatınız ve kazancınız olacak. Eğer işinizle ilgili takip ettiğiniz bir mesele varsa, işe girmek dahil, en geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Başak Burcu

Dolunay sizin burcunuzda olacağı için en güçlü etkiyi siz yaşayacaksınız. Birçok alternatif var:
 1. eşinizle/sevgilinizle ilgili bir gelişme varsa sonuçlanacak
 2. önemli bir konuda haber bekliyorsanız alacaksınız
 3. sağlığınızla ilgili bir gündem varsa, sonuç alacaksınız
 4. görüntünüzü/imajınızı değiştirmek isteyebilirsiniz
Dolunay bir meselede tercih yapmanıza da neden olabilir, örneğin bir karar verirsiniz ve artık şöyle olsun dersiniz. 10 Marta kadar böyle bir karar vereceksiniz ya da sizin dışınızda bir gelişme olacak ve bir dönem bitecek, yenisi başlayacak.

Terazi Burcu

Dolunayın en kötü etkileyeceği burç terazi olacak malesef, bazı olasılıkları sayalım:
 1. zayıf düşüp hastalanabilirsiniz
 2. bir ayrılık yaşayabilirsiniz
 3. kayıp yaşayabilirsiniz, iş yerinde güç kaybı veya sosyal hayatta sorun gibi
 4. geçmişte yaptığınız bir şeyin sonucunda pişmanlık duyabilirsiniz
 5. düşmanca bir tavra maruz kalabilirsiniz
 6. sizin gizlediğiniz veya sizden gizlenen bir şey ortaya çıkabilir
Bu kötü gündem bu Marta özgü değil, bütün Mart ayları teraziler için olumsuzdur. Geçmişe dönüp bakın, bazı kayıpları Martta yaşadığınızı fark edersiniz, ya da en çok Martta hastalandığınızı..Bu sefer sorunsuz bir gündem dilerim. En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Akrep Burcu

Mart sizin için hareketli bir ay, genelde her Mart ayında neşeniz yerinde oluyor çünkü balık burcu enerjisi (Mart balık burcudur) size çok uygun. Dolunay gündemi ise farklı, 3 ihtimal olabileceğini düşünüyorum:
 1. arkadaş çevrenizden birisi ile ilgili mesele sonuçlanacak, yardım alıp-verme veya ilişkinizin dinamiklerinde değişim, gibi
 2. uzun süredir takip ettiğiniz, emek harcadığınız mesele varsa, sonuçlanacaktır
 3. çözülmeyi bekleyen bir sağlık sorunu varsa sonuç alınabilir
En geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Yay Burcu

Ailenize ve evinize dönük bir enerjiniz var Martta, her Martta öyle oluyor zaten. Dolunay ise gözünüzü dışarı çevirmenize neden oluyor. Olasılıklar şunlar:
 1. bir kariyer atılımı yaptıysanız, sonuçlanacaktır
 2. imajınızı/itibarınızı etkileyecek bir mesele varsa sonuçlanacaktır
 3. evlilik arifesindeyseniz, yeni bir safha başlayacaktır
 4. bebek gündeminiz varsa, yine bir sonuç alınacaktır
Dolunay gündeminiz 10 Marta kadar sürecek.

Oğlak Burcu

Mart ayları sizin için hareketli aylar, normale göre daha girişken, konuşkan ve hareketli oluyorsunuz. Mart 2015 de istisna olmayacak. Diğer yandan Dolunayın gündemi farklı olacak: eğitim hayatı içindeyseniz, takip ettiğiniz bir süreç sona erecektir veya mevcut ortamdan uzaklaşmak için bir fırsat bulacaksınız, yurt dışı veya tatil gibi. Dolunay gündeminiz, hayatınıza yeni insanları, yeni mekanları, yeni düşünceleri dahil etme gücüne sahip, bu nedenle hayatınızda ciddi bir değişime neden olabilir. 10 Martta sona erecek Dolunay sırasında, en güzel olasılığın sizi bulmasını diliyorum.

Kova Burcu

Mart 2015 sizin için oldukça hareketli/yoğun bir ay olacak çünkü hem sizin gündeminiz yoğun, hem de gökyüzünün gündemi.. Dolunayda yaşanması muhtemel olaylar:
 1. finansal bir mesele varsa, kredi kullanmak gibi, sonuçlanacaktır
 2. iş hayatınızda/gelirinizde değişim yaratacak bir olay olabilir
 3. eşinizle/sevgilinizle ilişkinizde bir gelişme olabilir
 4. bir çatışma/kriz ortamı yaşıyorsanız,  dengeler bir şekilde değişecektir
Dolunay gündeminiz en geç 10 Martta sonuçlanacaktır.

Balık Burcu

Balık burcunun yeni yılı Mart ayında başlar, 2015 yılı başladı diyebiliriz artık. Yeni yılınız sağlık, mutluluk ve başarı getirsin. Dolunay gündeminizin konusu net: ilişkiniz.
 1. eşiniz/sevgilinizle ilişkinizde bir gelişme yaşanabilir
 2. ilişkinizde süregelen bir olay varsa sonuçlanacaktır
 3. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir konu varsa sonuçlanacaktır
Dolunay gündeminiz en geç 10 Martta sonuçlanacaktır. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

80 comments

 • muge

  Mart 2, 2015 at 8:13 am

  Terazi burcuyum… ama yeter artik yaaa lutfen… ooofff…. :((((

  Reply

 • özlem

  Mart 2, 2015 at 12:19 pm

  terazi burcu olarak inanınki çok yoruldm. 2008 den beri çok zorlandım.hala diyorsunuz ki sıkıntılı bir ay 🙁 .bari aşk konusunda güzel şeyler beklıyor mu teraziyi .mevcut ilişkim ne olacak acaba.

  Reply

 • aska

  Mart 2, 2015 at 1:59 pm

  Bi sorun yok aslında ama sanki kendimi bulamiyorum. Ben kimim bilmiyorum.kafam cok karisik. Lutfen yardim edin. 26.07.94 01:15 Baku dogumluyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2015 at 2:11 pm

   Merhaba, birkaç güne geçer bu hissiyat, bu aralar normal. Neptün etkisinden oldu.,
   sevgiler

  • aska

   Mart 2, 2015 at 5:09 pm

   Teşekkürler ))

 • Brevis

  Mart 2, 2015 at 4:27 pm

  Teraziyim ya niye hep olan bize oluyo resmen lanetli burcuz

  Reply

 • hatice

  Mart 2, 2015 at 8:47 pm

  Ayy çok sıkıldım artık ben niye terazi burcuyum ki kaç senedir o kadar kötü şeyler yaşadım ki çok yoruldum artık dayanıcak gücüm kalmadı 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2015 at 11:51 pm

   Hatice hanım terazilerin sitem etmesi hakikaten çok normal ama az kaldı, sabır.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • filiz

  Mart 3, 2015 at 1:04 am

  Zafer bey supersiniz valla bence BIiiiiiiiR numarasiniz ötesi yok emeğine yüreğine sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 3, 2015 at 2:06 pm

   çoook tşk ederim Filiz hanım 🙂 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • begüm

  Mart 3, 2015 at 1:26 pm

  merhaba,
  ben kova burcuyum ve yükselenim yengeç . Sabah 10:15 gibi müdürümü ezip patronumla bir konuşma yaptım . Esas mesleğimi içeren departmana geçmek istediğimi söyledim. Yazınızı biraz önce okuyan biri olarak “Mart ayında çözüm aramayın ” sözünüze karşın bunu yapmış oldum. Acaba doğrumu yaptım Zafer Bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 3, 2015 at 2:09 pm

   Begüm hanım merhaba,
   bir adım atmak için Martta en ideal günler ilk 10 gündü, yanlış sayılmaz 🙂
   umarım istediğiniz gibi olur, beni de sonuçtan haberdar edin lütfen, sevgiler.
   Ceyhun

 • gul

  Mart 3, 2015 at 5:51 pm

  Yorumlarınızı bayılıyorum. ..başaklar bu yıl evlenecek değilmi? ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 3, 2015 at 8:13 pm

   Mümkün tabi 🙂 Eylül 2015 çok önemli başaklar için, demedi demeyin!

 • yasemin

  Mart 3, 2015 at 8:52 pm

  Bi bende degisiklik yok .koc yukselen koc.

  Reply

 • xabze

  Mart 4, 2015 at 12:31 am

  Koç Koç Koç neden ben herkese dostum dedikçe güveniyorum dedikçe kuyumu kazıyorlar eşim,işim,dostumm dediklerim herkes artık güvenmek yok kimseye

  Reply

 • xabze

  Mart 4, 2015 at 12:33 am

  09.04.1974 yükselenimi bilmiyorum artık sırtımdan vurulmaktan ne olduğumuda bilmiyorum

  Reply

 • Ziyafat

  Mart 4, 2015 at 8:13 am

  Ben Terazi burcu olduğumdan çok hoşlanardım. Hep burcumu şanslı bilirdim. Amma ki öyle deyilmiş…. son yıllar beni çoook ezdi artık. Çok yoruldum. Heyatımda her şeyin altı üstüne çevrildi. Bir az da bekleyelim.

  Reply

 • yasemin

  Mart 4, 2015 at 9:56 am

  Kendimizden cok ödun vermekten oluyor .xabze son zamanlarda bende cok guvensiz durumlar yasadim.bagimi kopartmadim ama eskisi gibide davranmiyorum.sende gerektiginde iki maskeni tak yuzune.gülmeyi dene xabze.iyi gelecek…

  Reply

 • ikizler

  Mart 4, 2015 at 9:07 pm

  Merhabalar zafer bey 28 yasinda ikizler burcu bayanim esim akrep burcu ve son aylarda cok zor günler yasiyoruz Esimin hayatına giren balik burcu bayan ayrilik derecesine getirdi bizi esim iliskilerinin bittigini soylesede Ben emin olamiyorum ve nefes alamiyor boguluyorum mart ayi ile ilgili butun yazılarınızi okudum adeta kendimi buldum balik burcunda ki güneş tutulması da cabası rica etsem üçümüz hakkindaki yorumunuzu alabilirmiyim Bir yol çizmek adina cok ihtiyacım var yoksa ayrılacağım biliyorum cok yogunsunuz ama yardiminiza ihtiyacım var tesekkurler sevgiler

  Reply

 • Deniz

  Mart 5, 2015 at 7:58 am

  Merhaba ceyhun bey , bu aralar çok sıkıntılı günler yaşıyorum bu aralar gülümsemek bile inanın çok zor geliyor yorumlarınıza göre bunun Nisan Ayında biteceğininimi söylüyorsunuz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2015 at 2:29 pm

   Evet, Nisan 15ten itibaren hissiyat düzelecek, sonrasındaki aylarda bu günleri unutup gideceğiz inşallah.
   Bu aralar sabırlı olmak, geleceğe inanmak, hesaplanmamış riskler almamak lazım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Nazile

  Mart 5, 2015 at 11:02 am

  Merhaba Ceyhun bey .Ben 22 temmuz 1975 doğumluyum.Annemin dedigine göre sabah ezan vaktinde dogmusum.Hangi burcta oldugum konusunda kararsizim.Sizce arslan mi yoksa yengec burcumuyum.Tesekkur ederim .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2015 at 2:31 pm

   Nisanda yeniden hatırlatın bakayım, olur mu?

 • irina

  Mart 5, 2015 at 3:48 pm

  bu aralar çok şiddetli bir ayrılık yaşiyorum.bunu sorunsuz bitmesını umuyorum.13 mart doğum günum balık burçum .sizın yorumlarınıza göre kötu olacak.yınede bır umut varmı ?irina

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2015 at 5:17 pm

   Merhaba İrina hanım,
   gerginliği düşük seviyede tutmaya çalışın, gerekirse 1 ay erteleyin, zamana bırakın yani,
   10 Mart ve sonrası ortam gergin olacak, insanlar daha sinirli ve saldırgan olabilir.
   gönlünüze göre olsun, Ceyhun

 • Merve

  Mart 5, 2015 at 4:35 pm

  merhaba. Aslan burcuyum, yükselenim akrep. 10Mart’a kadar iş konularımın sonuçlanacağı yazıyor. Ocak ayından beri iş arıyorum. Birçok iş görüşmesi yaptım ancak beklemediğim anda dün çok güzel bir teklif aldım ve görüşmem de güzel geçti. Artık bu sefer olsun yaa Dolunay yeni başlangıçlara başlasın artık. Heyecanla sonucu bekliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2015 at 5:14 pm

   Merve hanım başarılar, inşallah güzel haberi alırsınız 🙂
   Ceyhun

 • Lena

  Mart 5, 2015 at 10:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey , Aslan burcuyum yükselenimde Aslan acaba 2015’te gerçek aşkı bulabilecek miyim sizce

  Reply

 • Zeynep

  Mart 6, 2015 at 12:17 am

  Merhaba zafer bey; ben kova burcuyum yükselenim aslan pluto kare açısından bahsediyorsunuz ve geçen sene nisan ayını düşünün ne oldu diyorsunuz ben 17 nisanda bi anda ilişkimde bir bitiş yaşadım unutmak pek kolay değil şuan hala aynı ortamda olduğumuz için sürekli karşılaşıyoruz sanki daha fazla izlenmeyr başladım onun tarafından şimdi bu dönemde nasıl bir değişiklik öngörebilirim onun burcu başak yanıtlarsanız çok sevinirim teşekkürler

  Reply

 • raven

  Mart 6, 2015 at 2:51 am

  Ceyhun bey merhaba. bir süredir siteye girme fırsatım olmamıştı. şubat ayı bahsettiğiniz gibi geçti. yeni yazınların hepsini okudum. diğer burçlarıda… şimdi anlaşılan sabır, sakinlik, hoşgörü gösterme zamanı.. nisanın ortasından sonraki devreyi 4 gözle bekler olduk. Siz hep yazın bizler okuyalım. yolumuzda ki ışıklar sönmesin. iy ki varsınız…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 6, 2015 at 3:09 am

   çoook tşk ederim, yeniden hoş geldiniz 🙂
   Ceyhun

 • fatma

  Mart 6, 2015 at 8:07 pm

  Mrb ben 11 03 1983 dogumluyum cocuk istiyorum acaba olacakmi 4 yildir istiyorum bana cevap verirseniz cok sevinirim simdiden tsk edrim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 6, 2015 at 11:06 pm

   Fatma hanım merhaba,
   umarım güneş tutulması sonrasında istediğiniz olur, güzel haberler alırsınız.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • ozge

  Mart 6, 2015 at 9:47 pm

  Hayatimda ilk defa astrolojinin bu kadar dogru oldugunu gordum..5 aylik hamileyim ve bebegim cok hasta 12 martta heyet toplanip bebegin aldirma yoninde karar cikartilicak.. sonraki gunlerde de bebegim alinmis olucak. bi yazida 20 mart gunes tutulmasinin finali bitisleri yada hatalari/ hatali kararlari getirdigini okumustum.. korka korka evliligim mi acaba derken bebegim cikti.. :'(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 6, 2015 at 11:04 pm

   Özge hanım çok üzücü bir gelişme olmuş 🙁 🙁
   Umarım ki bir daha benzer bir şey yaşamazsınız, acil şifalar dilerim.
   Ceyhun

 • seren gunay

  Mart 8, 2015 at 4:54 pm

  Ceyhun Bey merhaba,guneş tutulması 5. evimde gerçekleşecek.2. evimde olan saturn ve uranusle sert açı yapacak.Sizce olası etkisi ne olur **Şimdiden teşekkürler.

  Reply

 • bahar

  Mart 9, 2015 at 8:02 pm

  ceyhun bey burcum terazi yükselenim aslan, hayatımda sürekli hayal kırıklığı yaşıyorum, hiç bir işim yolunda gitmiyor, bari aşk hayatım iyi gitsin diyorum hoşlandiğim adamın sevgilisi olduğunu öğreniyorum, güzel günler ne zaman gelecek çok ihtiyacım var

  Reply

 • Ayse

  Mart 9, 2015 at 8:22 pm

  6 2 1963. Kova ben ne zaman rahata kavusacagım cok sıkıldım sanssızlık ustumden gıtmıyor bır sabaha karsı ezan saatınde dogmusum yukselenım ne sabaha karsı 5 gıbı

  Reply

 • Seda

  Mart 9, 2015 at 8:36 pm

  Basakk burcuyum ve is ariyorum uzun zamandir hala bi olumlu sonuc yok nedir bu benim sansizligim :((((

  Reply

 • merve

  Mart 9, 2015 at 9:31 pm

  Nasıl bir döngudur bu aşk hayatındaki istedgm insan çıkmıyor bir boğa burcu olarak sinir bozucu nasıl gelişecek bzm açımızdan yükselen balik

  Reply

 • merve

  Mart 9, 2015 at 9:33 pm

  Bir de doğum haritamizi nasıl ogrenebiliriz Ceyhun bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 9, 2015 at 10:33 pm

   Merve hanım doğum haritası için çalışmalar yapıyorum, önümüzdeki aylarda inşallah.
   Ceyhun

 • leman

  Mart 9, 2015 at 9:47 pm

  Ceyhun bey cok dogru yazdiariniz..ben aslan burcuyum..hayatim 2 yildi cok karmakariwik..bu gune kadar.olaylarin icinden bir cikiw yolu bulamiyorum..aklimi kayb edecek gibiyim((((cok yoruldum…bem aslanim yukselen burcumu ama bilmiyorum…oyrenmek isterdim..22.08.1989 saat 23 50

  Reply

 • çigdem

  Mart 9, 2015 at 9:59 pm

  Tekrar tekrar okuyup sadece dua ediyorum issiz ama saglikli sevgilisz ama ailesiyle mutlu kariyeri icin cabalayip degersiz hissetsemde yinede sizin ongorulerinizle ki bircoklarindan daha iyisiniz daha temkinli olmaya calisiyorum.. iyiki varsiniz

  Reply

 • tugba

  Mart 10, 2015 at 2:48 am

  Bende diyorum ben aslan burcuyum sansli olmam lazim. Yükselenden kaybediyorum galiba (terazi) 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2015 at 2:00 pm

   Özellikle son 2 yıl için tespitiniz çok yerinde Tuğba hanım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • bingül

  Mart 10, 2015 at 5:25 am

  Aslan Burcu için çok az yorum unuz 10 08 1965 doğum luyum maddi konular ı öğrenmek istiyorum sıkıntılarım bitecekmi.

  Reply

 • Burcu

  Mart 10, 2015 at 11:18 am

  Zafer Bey, yorumlarınız çok güzel. Öncelikle çok çok teşekkür ederim. Artık burcunagöre’ yi hep takip ediyorum.
  Ben Başak Burcu’ yum. Doğum tarihim 19 Eylül 1980. İş değişikliği yapmayı arzu ediyorum. Acaba ilk adımları atmak için doğru zaman ne olabilir? Çok teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2015 at 1:56 pm

   Burcu Hanım öncelikle ilginiz için size çook tşk ederim 🙂
   En ideal zaman Eylül/Ekim 2015..ancak Mart ayında güzel bir fırsat olursa, 15 Mart sonrası, hayır demeyin.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • masal

  Mart 10, 2015 at 1:55 pm

  Hayatımda bu kadar karisiklikla mücadele edecek gücüm kalmadı nasıl bir döngü bu gezegenlerin bize garezi nedir terazi burcuyum ama nefes alırken bogulmaya başladım artık hayatımda hersey tepe taklak oldu.. Bu gerçekten gezegenlerin etkisi mi yoksa benim sürekli hata yapıyor ve goremiyormuyum bilemiyorum ama o kadar ters olmamalı hayat.. 🙁 2008 DEN BERİ İNSAN HAYATİ HİC Mİ GUZEL GİTMEZ GİDİYORMUS GİBİ AMA GİTMİYOR HEP AYNİ YERDEYİM KENDİMDEN SUPHELENMEYE BASLİYORUM.. 🙁

  Reply

 • Burcu

  Mart 10, 2015 at 2:30 pm

  Çok teşekkürler Zafer Bey.

  Reply

 • şule

  Mart 10, 2015 at 8:06 pm

  Zafer Bey bitmeyecek mi daha ya bu mart etkileri burcum basak yükselen kowa sewgilim yay yükseleni akrep aşk hayatim alt üst yerlerdeyim is hayatim da bitti daha ne kadar yaa bitsin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2015 at 9:12 pm

   çok az kaldı Şule hanım, Mart ayında var olanı elde tutmaya bakın..
   sevgiler, Ceyhun

 • seda

  Mart 10, 2015 at 8:54 pm

  Merhaba zafer bey
  Bana bugün hayattan bir soguma bir kopukluk ve hayata karşı bir boş vermişlik duygulari çöktü. Balık burcuyum. Ama tam sınırda (20 şubat)kova da olabilir sanırım:) umarım bu geçicidir. Tüm hayat Enerjim tükenmiş gibi 🙁

  Reply

 • Asi__

  Mart 11, 2015 at 12:01 am

  Ceyhun bey bu Günler’de ilişki Yaşadığım insana/ ben bunlar bunları hakediyorum istesen bunları yapabilrsin bana değer vermiyosun versen şöyle olabilirdi diye patlamak istiyorum halbuki herşey aynı yani neden durduk yere ilişkiyi irdeliyorum kafamda

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 11, 2015 at 1:40 am

   Bugünlerde Uranüs ve Pluto’nun getirdiği enerji; bir şeyleri sorgulamayı, değiştirmeyi öneriyor bizlere..size gelen öneri bu olmuş ama harika bir tespit yapmışsınız: “her şey aynı olduğu halde” demişsiniz..Olay da bu zaten 🙂
   Bence siz en doğrusuna karar vereceksiniz.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 • Güneş

  Mart 11, 2015 at 2:07 am

  Merhabalar Ceyhun bey..Terazilere iş ve aşk hayatı için ne diyorsunuz güzel günler, olumlu durumlar olur mu sizce bir umut var mıdır bunca sıkıntı ve olumsuzluklar sonucunda 🙂

  Reply

 • Elif

  Mart 11, 2015 at 12:08 pm

  Merhaba Ceyhun bey , bugünlerde ailem beni hiç istemediğim ve çok inatçı oldukları bir konuda beni bunu yapmaya zorluyorlar fakat sizin Dediğiniz gibi yapıp tansiyonu yükseltmemeye çalıştım fakat nisanda Jüpiter tekrar geliyor dediniz o aylarda bu konu hakkında ailemle tartışsam daha mı kazançlı çıkarım Jüpiter bu konudada bana destek Sağlar mı sizce Aslan burcuyum bu arada

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 11, 2015 at 10:01 pm

   Merhaba Elif hanım,
   ne iyi yaptınız sormakla, sizi tebrik ediyorum, aile konusunda dikkatli olmak en iyisi..
   en ideali Mayıs ayında konuşmak, akrep burcundaki dolunay olabilir mesela..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • merve

  Mart 12, 2015 at 12:46 am

  Merhaba Ceyhun Bey çok doğru tespitler yapıyorsunuz yengeç ve yikselenide yengeç olan bir insan olarak son bir buçuk iki yıldır gerçekten zor günler yasiyorum. Her konuda kafam karışık ve kendimi çok güçsüz hissediyorum. En güzel zamanlarım olmasi gerekirken benim dışımda gelişen olaylar yüzünden yapmak istediğimi yapmaya takatim , isteğim yok.. başarılarınızın devamını diliyorum..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 12, 2015 at 1:37 am

   Merve hanım merhaba, öncelikle güzel dilekleriniz için çok tşk ediyorum 🙂
   yengeç olmak için zor zamanlar olduğunu kabul etmemek olmaz ancak bu durum çok yakında bir ölçüde değişecek.
   zorluklar tamamen ortadan kalkacak demek doğru olmaz, sonuçta Pluto ve Uranüs uzunca bir süre sizi güçlü bir şekilde etkileyecek ancak bu gezegenlerin arasındaki etkileşim sona eriyor, rahatlayacağınız kesin.
   umarım 2015 yılı, Nisan sonrasında, çok güzel gelişmeler getirir.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • esin

  Mart 12, 2015 at 1:37 am

  Ikizlerim yukselenim yengec yillardir son yillar ozellikle yasamadigim kalmadi issizim yillardir debelenip duruorum ikizler fok sansli demislerdi mart geldi bi sey yok bide kariyer denip duruor yorumlarda ama teoride gibi pratikte yok malesef

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 12, 2015 at 1:43 am

   Merhaba Esin hanım,
   İddialı bir söylem olacak ama Burcuna Göre “Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi” olmak için var zaten:
   Eğer burada okumadıysanız, burç yorumlarına itibar etmeyin, uyduruyorlar çünkü 🙂 gülüyorum ama ciddiyim, bildiğiniz uyduruyorlar.
   2015 ikizlerin çok şanslı olduğu bir yıl değil malesef, 2015 yılına dair yazdığım şu yazıyı okumanızı öneriyorum: https://burcunagore.com/ikizler-burcu-2015-yili/
   eğer yazıyı okuduktan sonra aklınıza takılan bir şey olursa, cevaplamak üzere burada olacağım 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Ezgi

  Mart 14, 2015 at 5:35 pm

  Merhaba ceyhun bey , keşke siz hergün yazsanızda bizde hergün okusak. Aslan Burcu olarak nisan Ayı nasıl aslanlar için acaba

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 15, 2015 at 12:52 am

   Tşk ederim Ezgi hanım,
   Nisan öncesinde yazmaya çalışacağım.

 • Eda

  Mart 15, 2015 at 1:06 am

  Saturn retrosu başlamış 3 ağustosa kadar da devam edecekmiş. Saturn benim burcumun (kova) yönetici gezegeni olduğu için açıkçası korkuyorum. Ve nisana ertelediğim büyük ölçekli işlerim var. Bu retro kovaları nasıl etkileyecek Ceyhun bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 15, 2015 at 2:52 am

   Eda hanım merhaba 🙂
   evet Satürn gerilemesi başladı ama 15 Nisana kadar gündem Satürn gerilemesi olmayacak, olay çok 🙂 zaten bu nedenle bahsetmedim bile.
   diğer yandan, kova burcunun yöneticisinin Satürn olduğu bilgisi, henüz Uranüs’ün keşfedilmediği dönemlerden kalma, 200 yıldan fazla oldu bu arada 🙂 ama hala adapte olamayanlar “klasik astroloji” yazarları var anladığım kadarıyla.. Kovayı Uranüs yönetir, Satürn değil.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Pelin

  Mart 15, 2015 at 9:25 am

  Ceyhun bey astrologlar 17 Mart 2015 tarihine dikkat çekiyor gerçekten tehlikeli tarihmi siz daha iyi bilirsiniz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 15, 2015 at 4:22 pm

   Merhaba Pelin hanım,
   ben farklı düşünüyorum, felaket tellallığına gerek yok, toplu ölümler olacak falan diyenler var…bu kadar da olmaz!
   bazılarımız kötü bazılarımız iyi şeyler yaşayacağız, her zaman olduğu gibi.
   yaşayıp görelim, Allah en güzelini nasip etsin diyelim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Deniz

  Mart 17, 2015 at 9:29 am

  Merhaba ceyhun bey , ben Aslan burcuyum yükselenimde aslan jüpiter geri gelicek jüpiter hayatımın aşkını bulmama yardım edermi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 9:54 pm

   Kesinlikle evet 🙂
   gönlünüze göre olur inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

  • Deniz

   Mart 18, 2015 at 7:43 am

   Teşekkürler Ceyhun bey

 • Özlem

  Mart 17, 2015 at 9:32 am

  Merhaba Ceyhun bey ben ikizler burcuyum yükselenim akrep Aslan burcuyla uyumum nasıldır ve Güneş tutulması beni nasıl etkileyecek

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2015 at 9:55 pm

   Merhaba Özlem hanım,
   yükselen akrep kesinse, (çoğu zaman yanlış oluyor yüks bilgisi) uyumlu değilsiniz diyebilirim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Merve

  Mart 18, 2015 at 9:33 am

  Ceyhun bey , yükselenimi Öğrenmek istiyorum tarih 18 Haziran 1999 saat 15:29 şehir : ısparta yükselenim nedir

  Reply

 • seda

  Mart 18, 2015 at 10:47 am

  merhaba zafer bey,
  keşke her gün yazsanız bizi bilgilendirseniz ne güzel olurdu
  boğa burcu 2.bölümle ilgili bilgilendirmenizi sabırsızlıkla bekliyor ve merak ediyorum güneş tutulması nasıl etkileyecek ve bundan sonra neler olacak

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin