Kova burcu, Mars’tan nasıl etkilenecek? Mars gerilemesinin sona ermesi, kova burcu için ne anlama geliyor, bu yazıda bu soruların cevabını vereceğim. Henüz okumadıysanız, mars gerilemesinin ne demek olduğunu anlatan ve bu yazıyı daha iyi yorumlamanızı sağlayacak olan “mars gerilemesi bitti” yazımı mutlaka okuyun. Mars, Mart ayından bu yana girdiği gerilmesini 20 Mayıs’ta tamamladı ve 2014 Temmuz ayının sonuna kadar terazi burcunda normal seyrine devam edecek. Sizi şöyle etkileyecek:

Geçtiğimiz aylarda, iletişim kurma, yakınlarınızla sohbet etme enerjiniz her zamankinden azdı. Kendinizi ifade ederken yetersiz hissettiniz, yeterince güçlü cümleler kurmakta zorlandınız, arkadaşlarınızla buluşmak için hevesli olmadınız ve hatta buluşmalara geç kaldınız. Ayrıca, kardeşlerinizle ilişkilerinizi sorguladığınız, onlara karşı tutuk olduğunuz bir dönem geçirdiniz. Bunun yanında, her zamanki coşkunuzu bulamamış olabilir, yeni insanlarla tanışmaya, tanımadığınız ortamlarda bulunmaya karşı isteksizlik hissetmiş olabilirsiniz. Şimdi farklı bir enerjiniz olacak.
Marsın normal seyrine dönmesiyle birlikte, temmuz ayının sonuna kadar, coşkulu ve istekli olacaksınız. Hayatınıza anlam ve değer katacak yeni alanlar arayın, bu dönemde harika bir enerjiniz var. İyimser ve geleceğe umutla bakacak, hayatını çok daha iyi yerlere taşımak için coşkuyla ilerleyeceksiniz. İletişim kurmakta yaşadığınız sıkıntılar da sona erdi, şimdi sohbet etme zamanı. Özellikle yeni insanlarla tanışmak, belki bir dans kursuna başlamak, belki TEMA’ya gönüllü üye olmak için kusursuz bir dönem. Hayatınızın daha güzel olması, coşkuyla geleceğe yol almak için neye ihtiyacınız varsa, bu dönemde elinizin altında hazır olacak. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız TAM ZAMANI, temmuz ayı sonuna kadar daha 70 gün var.
Hatırlatma: Bu dönemde kendi fikirlerinize karşı fazlasıyla korumacı olabilir, inanç ve düşüncelerinizi savunurken agresif ve sert olabilirsiniz. Siz zaten herkesin fikirlerine saygılı olmasıyla bilinen insanlarsınız ancak yine de hatırlatayım, bu dönem kendinizi savunurken bir fanatik olabilirsiniz.
]]>