Kova burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları  anlattım. Değerli dostlar kova burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz kova ise, bu yazıda size özgü detaylar da var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Kıymetli dostlar, Mars 2 yılda bir haritanızda aynı evlerden geçer. Bu yıl Haziran sonundan Ağustos sonuna kadar Mars gerileme sürecinde olacak ve maalesef sizin haritanızda ters bir alanda olacak. Bu nedenle, 2018 yılını bazı yönleri ile sevmeyeceksiniz gibi görünüyor. Mayısla birlikte bu süreç de başlamış oluyor, yaşanan olaylar veya oluşan hisler nedeniyle tadınız kaçabilir. Elbette her astrolojik etki gibi geçici ve neyse ki yıllarca değil birkaç ay sürüyor. Bunu hatırlatmak istedim, elçiye zeval olmaz! Böylesi zamanlarda insanların daha huzursuz olması, beklemedikleri olaylarla karşılaşması, yollarının bir nedenle hastaneye düşmesi, ayrılıklar/kayıplar yaşaması, kötü niyetli insanlara denk gelmesi, insanlardan şüphe duyması veya daha sonra pişman olacakları adımlar atması ihtimali artıyor. Eğer hayatınızın dinamikleri sizi buna benzer bir yere götürüyorsa ve şimdiden önlem alma imkanınız varsa alın, çoğu zaman önlem almak da kolay olmuyor gerçi.. Elbette gökyüzünde tek gezegen Mars değil, birçok farklı etkiye maruz kalıyoruz. Bunlar arasında pozitif enerjisiyle Jüpiter de var. Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi! 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım: Tüm dereceler için Jüpiterin 2018 geçişinin şöyle sonuçları olacaktır:
 1. yurt dışı konular destekleniyor, başka ülkede olmak veya gitmek için doğru zamanlar
 2. dış ticaretle ilgili gelişmelerin peşinden gidilebilir
 3. entelektüel alanlarda atılımlar mümkün (yazmak, yayıncılık gibi)
 4. akademik kariyer ve eğitimde ilerleme isteği olanlar için şartlar uygun
 5. outdoor sporlara/avcılığa ilgi duyuyorsanız zaman kaybetmeyin
Diğer yandan, bebek bekliyor olabilir misiniz? Bu yıl çocuk sahibi olma yılınız çünkü.. Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Tüm dereceler için ortak, Mayıs ortasında şu konularda bir motivasyon/konu oluşacak:
 1. sosyal hareketlilik olur
 2. aklınıza harika bir fikir gelebilir
 3. bir konuya merak salarsınız
 4. iş görüşmesi yaparsınız
 5. eğitim/öğrenme süreciyle ilgili bir gündem olur
 6. araç alımı, ehliyet vs. için plan yaparsınız
Kardeş, kuzen gibi bir akrabanız veya aile büyüklerinizle ilgili haber alabilirsiniz.

29 Mayıs Dolunay

Tüm dereceler için ortak, Hazirana girerken iş hayatınızla ilgili haberler alacaksınız.
 1. işe girme-değiştirme netleşir
 2. terfi alırsınız
 3. kariyerle ilgili konu tamamlanır
 4. ailenize destek olmanız gerekebilir
 5. dışarıdan bakınca sert görünen kararlar almanız gerekebilir
En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>