Kova burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapıyorum, görüşlerinize ihtiyacım var. 👍 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Her ay istikrarlı olarak doğru bilgi almanızı sağlamak için yorumunuzu yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Elbette burcunuza göre yorumlar da devam edecek. Eğer yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Yorumlar 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükseleninizi öğrenip 3. bölümü okumanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak. Gerçek gündeminiz -istikrarlı olarak- bu bölümde okuduklarınız olacaktır. 👍
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi herkes için ortaktır, gezegenlerin enerjilerindeki değişimin doğal sonucudur. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bundan sonra Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Bu etkileri hangi konularda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda bulabilirsiniz, henüz okumadıysanız önce onu okuyun sonra bu yazıya devam edersiniz: Kova burcu nisan 2017 yorumu

Kova Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorum aşağıda..

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’ta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Biliyorsunuz Dolunay ile birlikte bir konuda sonuç alınır, gündem netleşir. Peki Mayıs Dolunayı hangi konuda sonuç getirecek?
 1. iş hayatınızla ilgili gelişme sonuçlanır
 2. işe girmek, iş değiştirmek, işten ayrılma kararı
 3. göreviniz değişir, yeni ünvan alırsınız
 4. aile büyükleriniz/kardeşinizle ilgilenmeniz gerekebilir
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Dolunayın aksine Yeniay sırasında yeni bir durum oluşur: yeni bir karar alırız ve gereken adımı atarız. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. biriyle tanışırsınız, ilişki başlayabilir
 2. spor/dans veya müzikle ilgilenmeye başlarsınız
 3. aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için harekete geçersiniz
 4. çocuklarınızla ilgili bir gündem oluşur
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Kova Yorumu

Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar, yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

11 Mayıs Dolunay

tüm dereceler: 1- 29 Mart-Nisanda yaşadığımız Venüs gerilemesi, iş hayatı veya parayla ilgili önemli sonuçlar doğurmuş olmalı. Zaten geçen yıl iş hayatınız epey çalkantılı oldu. Bazılarınız ilk defa işe girip çalışmaya başlamış olabilir. Sanıyorum iş hayatından beklediğiniz ile bulduğunuz epey farklı.. Diğer ihtimal ise zaten çalışanlar için: geçen yıl yeni görevler aldınız ve yoruldunuz veya statü/itibar erozyonu yaşadınız. Belki de çalıştığınız kadro değişti, yeni ekiple uyum sorunu oldu vs. İşinize bir türlü ısınamıyor musunuz? Gayet normal! Birkaç yıl bu hisle yaşamayı kabullenmelisiniz aksi halde sürekli “doğru işi” ararsınız. Emin olun, içinizin rahat edeceği bir işi bulmak tahmin ettiğiniz kadar kolay değil: tam özgürlük, esnek çalışma saatleri olacak veya kendi işinizi kuracaksınız, o zaman belki.. Zaten 2017 yılında “ben gidiyorum arkadaş, neyse ne” demenizi tetikleyecek enerjiler de vardı. Ne yaptınız, ayrıldınız mı yoksa kendi işinizi kurmaya mı çalışıyorsunuz? Eğer gündeminizde şunlar varsa, Dolunay sonuç getirecektir:
 1. yurt dışı bağlantılı girişimler: ticaret, eğitim, taşınma vb
 2. akademik eğitim: lisans/yüksek lisans vb
 3. akademik kariyer planları
 4. öğretmenlik, avukatlık, reklamcılık, danışmanlık
Diğer taraftan, belki de bir mola verip tatil yapma ihtiyacınız vardır. Bu yönde planlar Dolunaya denk gelecektir. Gündem 17 Mayıs gibi sonuçlanır dostlar. Eğer evlilik veya çocuk sahibi olmakla ilgili gündeminiz de varsa, Yeniayı anlatırken bahsedeceğim.

25 Mayıs Yeniay

1 – 15 derece

Geçen 2 yıldaki enerji, evlilik ihtimalini güçlendirmişti. Bu süreçte evlenen okurlarım için bu yıl çocuk sahibi olma zamanıydı. Bu kararı almış okurlarım(eşleri) Mayıs/Haziran’daki doğuma hazırlanıyor olabilir. Öyleyse gözünüz aydın. 🍀 Diğer yandan doğuma daha zaman varsa, bebeğiniz için evinizin düzenini değiştirmeniz gerekebilir. Mayıs sonunda gündem eşya alımı, odaların düzenlenmesi olabilir. “Ne evliliği ne çocuğu, ben sevgilimden/eşimden ayrılmak üzereyim” diyen var mı? Eğer ki aranızda uyum sorunları varsa, bu yıl cesur kararlar almaya meyilli olacaksınız. Belki de evleri ayırmak üzeresiniz? Gördüğünüz gibi, Yeniay gündeminiz evinizle ilgili gelişmeler olacaktır. Eğer çalışma hayatınızdaki gelişmeler ile ev/şehir değişimi arasında bağlantı varsa, bu durumda her ikisi eş zamanlı olarak gerçekleşecektir. Son ihtimal ise ailenizle ilgili.. Eğer ki aile büyüklerinizden parasal destek talep ettiyseniz, Mayıs sonu-Haziran başında karşılık bulacaksınız. 16 – 29 derece Dolunay ile Yeniay arasında bağlantı olacaktır mutlaka.
 1. yeni iş/sosyal ortama girersiniz
 2. yeni insanlar ve görevler: uyum süreci başlar
 3. sınavlara girer, iş görüşmeleri yaparsınız
 4. eğitim hayatınızda gelişmeler olur
Aracınızı değiştirmek için de ideal zamanlar…Harcamaların olabileceği bir aydasınız, evinizle ilgili harcamalar dahil. Kova burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>