Yükselen KovaKova Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Öğrenim Hayatı, Kariyer ve Çocuk

Nisan 28, 2017by Zafer Ceyhun32

Kova burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapıyorum, görüşlerinize ihtiyacım var. 👍 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Her ay istikrarlı olarak doğru bilgi almanızı sağlamak için yorumunuzu yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Elbette burcunuza göre yorumlar da devam edecek. Eğer yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Yorumlar 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükseleninizi öğrenip 3. bölümü okumanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak. Gerçek gündeminiz -istikrarlı olarak- bu bölümde okuduklarınız olacaktır. 👍
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi herkes için ortaktır, gezegenlerin enerjilerindeki değişimin doğal sonucudur. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bundan sonra Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Bu etkileri hangi konularda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda bulabilirsiniz, henüz okumadıysanız önce onu okuyun sonra bu yazıya devam edersiniz: Kova burcu nisan 2017 yorumu

Kova Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorum aşağıda..

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’ta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Biliyorsunuz Dolunay ile birlikte bir konuda sonuç alınır, gündem netleşir. Peki Mayıs Dolunayı hangi konuda sonuç getirecek?
 1. iş hayatınızla ilgili gelişme sonuçlanır
 2. işe girmek, iş değiştirmek, işten ayrılma kararı
 3. göreviniz değişir, yeni ünvan alırsınız
 4. aile büyükleriniz/kardeşinizle ilgilenmeniz gerekebilir
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Dolunayın aksine Yeniay sırasında yeni bir durum oluşur: yeni bir karar alırız ve gereken adımı atarız. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. biriyle tanışırsınız, ilişki başlayabilir
 2. spor/dans veya müzikle ilgilenmeye başlarsınız
 3. aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için harekete geçersiniz
 4. çocuklarınızla ilgili bir gündem oluşur
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Kova Yorumu

Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar, yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

11 Mayıs Dolunay

tüm dereceler: 1- 29 Mart-Nisanda yaşadığımız Venüs gerilemesi, iş hayatı veya parayla ilgili önemli sonuçlar doğurmuş olmalı. Zaten geçen yıl iş hayatınız epey çalkantılı oldu. Bazılarınız ilk defa işe girip çalışmaya başlamış olabilir. Sanıyorum iş hayatından beklediğiniz ile bulduğunuz epey farklı.. Diğer ihtimal ise zaten çalışanlar için: geçen yıl yeni görevler aldınız ve yoruldunuz veya statü/itibar erozyonu yaşadınız. Belki de çalıştığınız kadro değişti, yeni ekiple uyum sorunu oldu vs. İşinize bir türlü ısınamıyor musunuz? Gayet normal! Birkaç yıl bu hisle yaşamayı kabullenmelisiniz aksi halde sürekli “doğru işi” ararsınız. Emin olun, içinizin rahat edeceği bir işi bulmak tahmin ettiğiniz kadar kolay değil: tam özgürlük, esnek çalışma saatleri olacak veya kendi işinizi kuracaksınız, o zaman belki.. Zaten 2017 yılında “ben gidiyorum arkadaş, neyse ne” demenizi tetikleyecek enerjiler de vardı. Ne yaptınız, ayrıldınız mı yoksa kendi işinizi kurmaya mı çalışıyorsunuz? Eğer gündeminizde şunlar varsa, Dolunay sonuç getirecektir:
 1. yurt dışı bağlantılı girişimler: ticaret, eğitim, taşınma vb
 2. akademik eğitim: lisans/yüksek lisans vb
 3. akademik kariyer planları
 4. öğretmenlik, avukatlık, reklamcılık, danışmanlık
Diğer taraftan, belki de bir mola verip tatil yapma ihtiyacınız vardır. Bu yönde planlar Dolunaya denk gelecektir. Gündem 17 Mayıs gibi sonuçlanır dostlar. Eğer evlilik veya çocuk sahibi olmakla ilgili gündeminiz de varsa, Yeniayı anlatırken bahsedeceğim.

25 Mayıs Yeniay

1 – 15 derece

Geçen 2 yıldaki enerji, evlilik ihtimalini güçlendirmişti. Bu süreçte evlenen okurlarım için bu yıl çocuk sahibi olma zamanıydı. Bu kararı almış okurlarım(eşleri) Mayıs/Haziran’daki doğuma hazırlanıyor olabilir. Öyleyse gözünüz aydın. 🍀 Diğer yandan doğuma daha zaman varsa, bebeğiniz için evinizin düzenini değiştirmeniz gerekebilir. Mayıs sonunda gündem eşya alımı, odaların düzenlenmesi olabilir. “Ne evliliği ne çocuğu, ben sevgilimden/eşimden ayrılmak üzereyim” diyen var mı? Eğer ki aranızda uyum sorunları varsa, bu yıl cesur kararlar almaya meyilli olacaksınız. Belki de evleri ayırmak üzeresiniz? Gördüğünüz gibi, Yeniay gündeminiz evinizle ilgili gelişmeler olacaktır. Eğer çalışma hayatınızdaki gelişmeler ile ev/şehir değişimi arasında bağlantı varsa, bu durumda her ikisi eş zamanlı olarak gerçekleşecektir. Son ihtimal ise ailenizle ilgili.. Eğer ki aile büyüklerinizden parasal destek talep ettiyseniz, Mayıs sonu-Haziran başında karşılık bulacaksınız. 16 – 29 derece Dolunay ile Yeniay arasında bağlantı olacaktır mutlaka.
 1. yeni iş/sosyal ortama girersiniz
 2. yeni insanlar ve görevler: uyum süreci başlar
 3. sınavlara girer, iş görüşmeleri yaparsınız
 4. eğitim hayatınızda gelişmeler olur
Aracınızı değiştirmek için de ideal zamanlar…Harcamaların olabileceği bir aydasınız, evinizle ilgili harcamalar dahil. Kova burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

32 comments

 • Mm

  Nisan 28, 2017 at 7:39 pm

  Zafer bey öncelikle net ve doğru tespitlerinizle aydinlatdığınız icin astroloji bi kenara yaşam koçu gibi sizi kabul ediyorum yazılarınız çok degerli ve bilgilendirici benim için şahsen. Teşekkür ederim bilgilerinizi bizimle de paylaştığınız için. Bi kova burcu olarak sizin gibi entelektuel ve zeki insanı tanıdığım için de ayrıca çok mutlu hiss ediyorum. Bilgi önemli. Şu aralar bana düşman kesilen ve başarılarıma inanılmaz haset duyan sosyal çevrem gündemim oldu. Yükselenim koç mu boğamı bilmiyorum ama genelde rekabete ve savaşa nefret eden sulhu ve aff etmeyi seven karakterim yaşadığım haksızlıklar ve arkamdan gizli şekilde kuyumu kazmakla meşğul kişilere karşı inanılmaz hirslandı ve hepsine gereken cevabı vermek istiyorum. Ama bu düşmanlıklar süreci ne zaman bitecek? Bu pluto yüzündenmi satürn yüzündenmi yoksa yükselen etkisi mi anlamadım. Plutonun oglak burcundan çıkıb kovaya gireceyi yani birinci evimize 6 yil sonrayı çok sabırsızlıkla bekliyorum. Bu konuda bi kaç cümle değerli fikirlerinizle motive ederek biz kova burclarını çok mutlu edersiniz. İnanın astrolojik etkilerden daha çok motive ola bileceyim cümleler için okuyorum. Çünki tespitleriniz çok doğru her konuda.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 8:06 pm

   çok teşekkür ediyorum 🙂 görüşlerinizle moral oldunuz bana, her zaman bekliyorum.
   doğum bilgilerinizi alabilir miyim?

 • Mm

  Nisan 28, 2017 at 8:11 pm

  25..01.97
  AZERBAYCAN
  ASIL BIZ TESEKKUR EDERIZ. keşke daha önce tanısaydık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:24 am

   saat ve şehir de gerekli tabi 🙂

  • Mm

   Nisan 30, 2017 at 5:28 pm

   Mailinize yolladım Zafer bey

 • Merve

  Nisan 28, 2017 at 9:31 pm

  zafer bey merhabalar bende yıllardır birini çok sevdim ve çok emek verdim uzun bi bekleyiş sonrası 1.5 yildir beraberiz. evliliğe hiç sıcak bakmıyor acaba ne olacak bakarsanız çok mutlu olurum.
  benim 06.07.1989 14:10 Tekirdağ
  erkek arkadaşımın 02.03.1984 yükselen ikizler istanbul.
  çok teşekkür ederim başarılar <3

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:26 am

   sorunuza doğru cevap verebilmem için hem saatleri teyit etmem gerekir hem de analiz etmem gerekir, her ikisine de zaman ayırmam mümkün değil, lütfen kusura bakmayın..
   mutluluklar diliyorum
   ZC

 • Merve

  Nisan 28, 2017 at 9:31 pm

  zafer bey merhabalar bende yıllardır birini çok sevdim ve çok emek verdim uzun bi bekleyiş sonrası 1.5 yildir beraberiz. evliliğe hiç sıcak bakmıyor acaba ne olacak bakarsanız çok mutlu olurum.
  benim 06.07.1989 14:10 Tekirdağ
  erkek arkadaşımın 02.03.1984 yükselen ikizler istanbul.
  çok teşekkür ederim başarılar <3

  Reply

 • Atanamayan öğretmen

  Nisan 28, 2017 at 9:50 pm

  Zafer bey yukselenim oglak sizin yorumlarinizi okdukca inanin gözlerim doluyor okadar samimi ve nokta atislar yapiyorsunuz ki beni zaten az cok biliyorsunuz Atanamayan ögretmen..21 mayista kadro alabilmek icin sinava girecegim 22.12 1984 10.00 sizce sinavi etkilermi bu yeni ay saygılarımı sunarim

  Reply

  • Atanamayan öğretmen

   Nisan 28, 2017 at 9:53 pm

   Klavye kelimeyi yanlis yazmis kusuruma bakmayin nokta atislar yapiyorsunuzki tam 12 den vuruyorsunuz Zafer bey

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:29 am

   sınava girmek için harika zamanlama, hem sizin şehir değiştirme zamanınız gelmiş, sebebi öğretmenlik olmalı..
   ben şimdiden hayırlı olsun diyeyim 🙂

 • Aysun

  Nisan 28, 2017 at 10:43 pm

  Zafer bey merhaba . Yorumlarınız mükemmel bizleri bir çok konuda aydınlattığıniz için size çok teşekkür ederiz.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 10:49 pm

   Ben teşekkür ederim Aysun hanım ❤️❤️

 • A

  Nisan 28, 2017 at 11:44 pm

  Abi yükselen kova olarak artık baba olma zamanı gelmiş iş ile ilgili süreç sıkıntılı demişsiniz yükselim 6 derece kova işte ayrılık mı var kariyerim kötü yöne doğrumu gidecek birde ay düğümleri Aslan kova aksına geçti değinmemişsiniz bu bizi olumlu olumsuz nasıl etkiler acaba tşkler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 1:19 pm

   Alper bey merhaba,
   Ay düğümü Hint astrolojisinden alınmış ve bence kavram olarak “tamamen önemsiz”.
   aslında özünde durum şu: Ay düğümü dedikleri şey, Güneş-Ay kavuşumlarının hangi burçta olacağı..
   yani bundan sonra Güneş-Ay tutulmaları aslan-kovada olacak, olay bu aslında…
   sevgiler ZC

  • A

   Nisan 29, 2017 at 3:34 pm

   Peki abi kariyerimiz kötüye mi gidecek

 • Polly

  Nisan 29, 2017 at 12:12 am

  Yukselen kovalarin derecesi 16 – 23 arasinda olanlar yeni aydan etkilenmiyor mu ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 2:08 pm

   teşekkürler dikkatiniz ve uyarma inceliğiniz için, değiştirdim ❤️

 • Hatice

  Nisan 29, 2017 at 1:17 pm

  Ceyhun bey galiba evlilik karari alcaz yay burcuyla varmi cvo acele

  Reply

 • efe

  Mayıs 1, 2017 at 4:17 pm

  zafer bey merhaba
  15 eylül 1984 doğumluyum 16 ile 16.30 arası doğum saatim bende başak burcundan ziyade kova burcu yükseleni etkileri var baskın şekilde fakat bu hesaplamada oğlak çıkıyor ve bana uymuyor yanlış anlamadıysam beni yönlendirebilirmisiniz lütfen?
  Teşekkür ederim şimdiden.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 4:23 pm

   Merhaba Efe bey,
   karakter özellikleri olarak mı kova sizi uygun yoksa aylık yorumlardaki gündem olarak mı?
   bir de doğum yeriniz istanbul mu?

  • Hatice

   Mayıs 2, 2017 at 1:27 pm

   Neden bana yorum yazmiyorsunuz alindim size

  • efe

   Mayıs 2, 2017 at 11:02 pm

   Teşekkürler Zafer Bey ilginiz için
   Doğum yerim Ankara karakter özellikleri olarak daha çok yatkınım yorumlarda da oğlağa istinaden kova nın yorumları daha yakın geliyor.
   Tekrar çok teşekkür ederim

 • Beren

  Mayıs 2, 2017 at 1:11 am

  Merhabalar zafer bey çok begenerek okuyorum yorumlarınızı. Her birinden bilgi birikiminiz ve samimiyetiniz geçiyor bizlere. 24 ocak 1981 saat 07.30 doğumlu bir kovayım. 2 yil önce çok sıkıntılı şeyler yaşadikta sonra eşimden ayrıldım. Aşk dışında hayatimda herşey yolunda. Kendimi iyi hissettirecek bir aşk beni ne zaman bulur. Tek sormak istediğim
  bu. Çok teşekkür ederim şimdiden.

  Reply

 • Serap

  Mayıs 7, 2017 at 3:23 pm

  Merhaba Zafer Bey
  Benim yükselenim çoğu yerde Aslan çıkıyor bazen de Yengeç .Burada 11 derece Yengeç çıktı.Yükselen Aslan burcunun özelliklerini taşıdığımı düşünuyorum.Emin olamadım.Yardımcı olabilir misiniz? 21 Ocak 1984 -İnegöl / Bursa – 16.30 civarı doğmuşum. Teşekkürler

  Reply

 • okyanus_gibi

  Mayıs 8, 2017 at 5:03 pm

  Zafer Bey,18 Aralık 2007- 21 Aralık 2009 aralığında Ay düğümleri ile mayıs 2017-kasım 2018 ay düğümleri kadersel olarak birbirine benzeyen birbirini tamamlayan unsurda mı? 2007-2009 arası benim için çok önemliydi hem kariyer hem aşk hem evlilik çok verimli bir süreçti ben kova eşim aslan biz yine dönüşüm halindeyiz özellikle evlilik kişisel gelişim ve benim eğitim kariyerimle ilgili umarım olumlu bir yapılanma dönemine giriyoruzdur.

  Reply

 • Deray

  Mayıs 9, 2017 at 9:11 pm

  Okudukça hayret ediyorum gerçekten. Kaleminize sağlık. Yukselenim ve burcum kova. Okul bitiyor, hedefim yok, biten yedi yıllık bir ilişkim, dağılan bir ailem ve güçlü durmaya çalışan bir adet ben varım:) önümüzdeki zamanda güzel şeyler olacak mı gerçekten ihtiyacım var :))

  Reply

 • Aylin

  Mayıs 12, 2017 at 11:23 pm

  Yükselen derecesini bilmiyorum sabah 7 8 gibi doğduğum söyleniyor.hangi dereceye bakmalıyım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 13, 2017 at 11:25 am

   Sabah 6/7/8 olarak 3 hesaplama yapın Aylin hanım, nisan mayısta hangisi size uygun yorumları inceleyin, bulursunuz.
   Sevgiler ZC

 • sibel

  Mayıs 25, 2017 at 4:56 am

  slm Ceyhun Bey ortaklıklar ve yeni kurulan işler nasıl sonuç verecek??

  Reply

 • sibel

  Mayıs 25, 2017 at 4:57 am

  slm Ceyhun Bey ortaklıklar ve yeni kurulan işler nasıl sonuç verecek??

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin