Yükselen Burç Hesapla

Mart 2018 Yorumu

Doğrusu kıymetli dostlar, Martın gündemini hemen her burç için zorlayıcı olarak tarif ettim fakat görünen o ki en ferah siz olacaksınız. Fakat bilmenizi isterim ki Martın son 10 günü sert/hareketli astrolojik enerjiler taşıyor. O günler geldiğinde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Enerjinizde ve gündeminizdeki ani dalgalanmayı bizzat gözlemleyecek kadar yoğun olacaktır. Martın ilk haftaları görece daha sakin olur diyebiliriz. Size özgü etkileri değerlendirelim.

Olasılıklar

1. Bazı okurlarım geçen yıldan beri, bazı okurlarım ise bu yıl itibarı ile baskı altında ki bu baskı sizi zorlayabilecek türden. Çünkü insanlar, sosyal ilişkileriniz ve aidiyet hissi üzerinden baskıya maruz kalıyorsunuz. Bunun nedeni arkadaşlarınızdan ve kendinizi iyi hissettiğiniz iş/sosyal ortamdan uzaklaşmış olmak olabileceği gibi, ortam aynı olsa dahi eski tat olmayabilir. İlişkiler zedelenmiş olabilir, henüz zedelenmedi ise Mart buna neden olabilir. Bu durum bazen sosyal izolasyon ve yalnızlaşma, bazen ilişkilerin kopmaya başlaması veya ilişkilerde gerginlik olarak kendini gösterir. Mart işte bu anlamda önemli bir zaman aralığı olacak. 2. Sosyal bağlardaki zayıflamanın sonuçlarından birisi, kendinizi işinize veya eşinize/sevgilinize odaklamak olabilir. Martta bunu da yaşayabilirsiniz. 3. Eğer hayatınızda biri yoksa, Martın ilk haftasına bir ilişki/tanışma mümkündür. 4. Eğer sosyal ortamınızda herhangi bir sorun yoksa, fakat ilişkiniz sorunlu gidiyorsa, diyebiliriz ki Mart itibarı ile ipler gerilebilir. Eğer kendinizi eşinize/sevgilinize karşı yabancılaşmış hissederseniz, gezegenlerin oyununa gelmeyin hemen. Zamanın enerjisi böyle.. 5. Martta diğer burçlardan avantajlı olmanızın nedeni, olumsuz gezegenlerin konumlarının görece ferah alanlarda olmasıdır. Doğrusu zamanın enerjisi çok iyi değil fakat siz bunu fırsata çevirebilecek konumdasınız. Bunu da hayatınıza yeni insanlar veya yeni sosyal bağlantılar dahil ederek yapabilme imkanınız var. 6. Sürekli dışarıda olmak veya açık havada zaman geçirmek iyi gelecektir. Ne kadar çok hareket halinde olursanız o kadar az baskı hissedersiniz. 7. Eğitim hayatınızla ilgili planlar yapıyor olabilirsiniz, alternatif olarak yurt dışına gitmenin yollarını arıyor olabilirsiniz. Henüz bunlar sadece plan aşamasında ise, önümüzdeki birkaç ayda planınız üzerinde çalışmak ve belki birkaç değişiklik gerekebilir. 8. Zaten yurt dışında iseniz, bu durumda bir süre aidiyet sorunları ve tereddüt oluşacaktır. Aynı konu eğitimle de ilgili.. Fakat devam edin, bu durum geçici..

2 Mart Dolunay

Dolunay başak burcunda gerçekleşiyor, sonucu 7 Marta kadar netleşecektir. Dolunay bir gündemin sonuçlanmasına vesile olur, böylece bir dönem kapanır, bir konu netleşir. Sizin için olasılıklar şöyle:
  1. bir ilişkinin başlaması, adının konulması mümkündür
  2. görüştüğünüz biriyle yeniden temas kurmak isteyebilirsiniz, o size dönebilir
  3. sosyal anlamda hareketli günler başlar
  4. eğer ticaretle uğraşıyorsanız, ticari ortağınızla ilgili konu netleşir
Özetle Dolunay gündeminiz ilişki odaklı olacaktır.

17 Mart Yeniay

Yeniay ile birlikte Martın aktif-stresli zamanları da başlıyor. 1. Profesyonel hizmet almanız gerekebilir. Sağlık hizmeti olabileceği gibi spor okulundan bakıcıya veya yazılıma kadar geniş yelpazede birçok şey olabilir. Gündeminize göre belli tahmin edersiniz zaten. 2. Harcamalar yapmanız gerekebilir, arkadaşlarınıza ekonomik destek olmanız gerekebilir. 3. Bir süredir satın almayı planladığınız bir şey varsa Yeniaya denk gelecektir. 3. Güzel bir tatil planlayıp bir süre keyif sürebilirsiniz. Arada mola vermek şart! Martın ikinci yarısında parasal konulara ve işle ilgili meselelere daha çok zaman ayırmanız gerekecek gibi görünüyor. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel oçapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Burcuna Göre Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Astroloji eğitimi almak isteyen tüm okurlarımı bekliyorum. Online eğitimler ile astroloji öğrenme imkanı bulacaksınız.Astroloji Akademisi Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>