Yükselen KovaKova Burcu Kasım 2015 Yorumu

Kasım 3, 2015by Zafer Ceyhun30

Kova burcu Kasım ayı yorumu, 11 Kasım Yeniay ve 26 Kasım Dolunay ile Kasımdaki diğer önemli astroloji olaylarının etkilerini içeriyor. Değerli dostlar, Kasım ayında harika bir Yeniay olacak ve o kadar harika olmayan bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu yazıda, her ikisine de değineceğim. Diğer taraftan, Kasım 2015 başka neler getirecek, hangi alanlarda şanslı olacaksınız anlamaya çalışalım, sorulara cevap arayalım istiyorum. Öncelikle Kasım ayının önceki 5 aydan farklı olacağını, özellikle Kasımın ilk haftasında, geçen ay yaşanan gelişmelerin devamı niteliğinde gelişmeler yaşanacağını söyleyeyim. Artık, Ekimde aldığımız kararların ve attığımız adımların sonuçlarını göreceğiz, hayatımıza düzen ve istikrar getirmek için çalışacağız. Kasımda zamanın ruhu, yeni şartlara uyum sağlamayı gerektiriyor. Bu gözle bakmanızı öneriyorum. Yeni dönem hepimiz için hayırlı olsun. Önemli konu başlıklarıyla devam edelim.

Kasım 2015 Astrolojik Görünüm

Hatırlar mısınız, Jüpiter’in başak burcuna geçişi hakkında yazdığım yazıda, en güzel etkilerden birini kova burcu yaşayacak demiştim. Ekimde bu etkiler kendini göstermeye başlamış olmalı. Kaç kişi gayrimenkulle ilgili gelişmeler yaşadı bilemiyorum, illa ki gayrimenkul de olmayabilir tabi, geliriniz ve iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler de olabilir. Sonuç olarak, finansal olarak şanslı bir dönemin başlangıcını Ekimde yaşadınız, Jüpiterin ayak seslerini duydunuz. Konu sadece para da değil aslında, büyük bir rahatlıktan söz etmek gerekiyor; daha ferah, endişelerden arınmış yeni bir süreç başladı. Bu dönemde mutlu olmak için birçok sebep olabilir. Eşiniz/sevgilinizle ilişkinizin güzelleşmesi, cinsel hayatın daha keyifli olması, rahatlık ve konfor gibi.. Başta finansal/para konuları olmak üzere (satın alma dahil) Kasımın ilk haftasını iyi değerlendirmenizi öneriyorum. Özellikle 3-7 Kasım arasında atılacak adımlar karşılık bulacaktır. Devam edelim. 8 Kasımla birlikte güzelliklerin gezegeni Venüs başaktan ayrılıp terazi burcuna geçecek, hemen ardından, 13 Kasımda Mars terazi burcuna geçiyor. 13 Kasımdan itibaren, bu gezegenler geçen ay olduğu gibi birlikte hareket edecekler fakat bu sefer terazi burcunda.. Terazideki gelişmeler sizler için gayet güzeldir, hayatınızda bir rahatlama/genişlik hissedersiniz. Bazen de hissetmek istersiniz ama şartlar izin vermediği için gerginleşir ve sıkılırsınız. Bu sefer sıkılmaya fırsat kalmadan şartlar lehinize olacak diye düşünüyorum. Diğer taraftan, gündeminizde hayatınızın yönünü ve gidişatı tamamen değiştirebilecek bir gelişme varsa, Kasımın ikinci yarısından itibaren Venüs/Mars desteği sizle olacak. Mesela,
 1. evlilik, nişan veya ilişkiye başlama
 2. işe girme, önemli terfi, iş değişimi
 3. şehir/ülke değişimi
 4. eğitim hayatınızda önemli bir adım
Gördüğünüz gibi, her ne olursa büyük çaplı olur, umarım ki gündeminiz buna müsaittir, böylece Venüs/Mars desteği de boşa gitmez, lehte sonuçlar almanızı destekler.

11 Kasım YeniAy kova burcunu nasıl etkiler?

11 Kasım Yeniayı akrep burcunda gerçekleşiyor, enerjisini 11-17 Kasım arasında hissedeceğiz. Biliyorsunuz her Yeniay bir başlama, hareket geçme enerjisi oluşturur. Bu seferki Yeniay, yılın en iyilerinden birisi olduğu için, başladığınız her ne olursa, sonucu güzel olacak diye düşünüyorum. Kova burcuna göre muhtemel gündem maddeleri şunlar:
 1. kariyerinizle ilgili yeni dönem, önemli bir gelişme
 2. evlilik, nişan kararı
 3. daha yüksek bir pozisyonda çalışma imkanı
 4. başarma azmiyle harekete geçme isteği
 5. imajınızı veya konumuzu güçlendirecek bir durumun oluşması
İşin içinde Jüpiter de olacağı için, Yeniay gündemiyle birlikte finansal olarak rahatlama imkanı da olabilir. Belki bir borç/alacak meselesi lehinize gerçekleşir, belki evlendiğiniz için finansal olarak rahatlarsınız veya bir miras davası (başka bir dava) istediğiniz gibi sonuçlanır.. Her koşulda, Yeniay güzel etkiler taşıyor ve sonuçları sizi memnun edecektir.

26 Kasım Dolunay kova burcunu nasıl etkiler?

Dolunay 26 Kasımda ikizler burcunda gerçekleşiyor ve Dolunay kaynaklı gündeminiz 1 Aralık gibi sonuçlanacak. Dolunay süregelen bir dönemin sonuçlanmasına, bir karar alınmasına veya bir yol ayrımına işaret eder. Bu nedenle, Dolunay gündemi netleştiğinde, bir anlamda bir dönem bitmiş olur. Kasımın son haftasında gündeminize girecek konuya bu gözle bakılmalı ve 1 Aralık gibi sonuçlacağını da yine hatırlatayım. Kova burcu için ikizlerde gerçekleşecek 26 Kasım Dolunayının olası etkileri şunlar:
 1. sevgilinizle/eşinizle aranızdaki konu netleşecek
 2. yalnızsanız, bir arkadaşlık ilişkisi aşk ilişkisine dönüşebilir
 3. spor/dans gibi enerjik hobilerinize yönelik karar alabilirsiniz
 4. çocuk sahibi olma kararı alınabilir
 5. çocuğunuzun durumu veya geleceğiyle ilgili bir konu netleşebilir
Dolunay sırasında Satürn ve Neptün de etkin olacaklar. Bu nedenle, özellikle Güneş-Satürn kavuşumu nedeniyle, önümüzdeki 2 yıllık yeni Satürn sürecinin Dolunayla birlikte başlayacağını söylemek yerinde olur. Bazılarınız anne/baba olma kararı alacak, bazılarınız bu yönde güzel bir haber alacaksınız. Konu tamamen farklı da olabilir elbette, her koşulda, Aralık ayının başından itibaren, arkadaş çevreniz daralacak veya profesyonel hayatınızdaki sorumluluklar ağır gelecek. Satürn etkisi çoğu zaman yeni sorumluluklar getirir. Bu yönüyle bakınca aklıma 2 ihtimal geliyor: 
 1. iş hayatınızdaki sorumluluk artacak
 2. çocuklar nedeniyle sorumluluk artacak
 3. yeni girdiğiniz bir ortam yeni sorumluluklar getirecek
1 Aralıkta Satürn kendini gösterdiğinde, önümüzdeki 2 yılın baskın konusu belli olacaktır. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Ceyhun]]>

30 comments

 • gönül

  Kasım 3, 2015 at 10:14 pm

  oğlum kova burcu bazı mahkemelik durumları var nasıl olabilir acaba

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 3, 2015 at 11:21 pm

   Gönül hanım merhaba,
   yükselen burcunu ve doğrusu doğum haritasını bilemediğim için kesin cevap vermemeyim ama mahkemelerde şanslı olacak kovalar.
   gönlünüze göre olsun.
   sevgiler, Ceyhun

  • gönül

   Kasım 4, 2015 at 10:45 am

   çok teşekkür ederim ceyhuncuğum.yükseleni ikizler ama inşallah dediğiniz gibi şanslıdır

 • ferda

  Kasım 3, 2015 at 10:15 pm

  zafer bey,15.02.1970 ankara doğumluyum.aile içinde yaşanan stres ve annemin sağlık sorunları nedeniyle 23 sene çalıştığım özel sektörden ayrıldım ama bu sefer maddi sıkıntı yaşamaya başladık.yine iş aramaya başladım ama olmadı.eski kanun olsaydı normalde emekli maaşı alıyordum anlıyacağınız eyt mağduruyum.iş bulma konusunda şanslı döneme gireceksiniz diyorsunuz ama biz yaştaki kişiler için geçerli olur mu acaba?eski iş yerime başvursam bu sefer evet derler mi çünkü 7-8 ay önce olumlu cevap alamadım.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 3, 2015 at 11:21 pm

   Ferda hanım merhaba,
   kesinlikle şansınızı denemekten bir an olsun vazgeçmeyin, tam 1 yıl Jüpiter desteği var.
   başarı ve rahatlık dilerim.
   Ceyhun

 • vesile

  Kasım 3, 2015 at 10:22 pm

  Bir bebeğim olacak ucuncu çocuğum ikisi kız bunu sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah hersey güzel olur

 • nlgn

  Kasım 3, 2015 at 10:29 pm

  valla sanki güzel şeyler olacak gibi iş durumu netleşsin istiyorum sadece evet genel olarak bir rahatlama var şu andada keyifler fena değil geçen aylarda işle ilgili başvurularımı yapmıştım dönüşler olmamamıştı o zaman ben onları bekleyeceğim anladığım kadarı ile evlilik hayatım şükür iyi sorun yok sadece öğrencilerimi geri istiyorum o kadar oğlumla ilgilide derslerimiz biraz düştü bu sene bunları ceyhun bey size bildirmek istedim ne olup olmadığını bildirin diyorsunuz ya o yüzdennn ama şu anda gerçekten kafam sadece işle ilgili bozukk ingilizce kursuna gidicem birde eğitimle ilgili başkada bir şey yok bu kova şahsında hocam birde bu kadar insan severmi burcunu çokk seviyorum ben bu arada ağzınıza yüreğinize sağlık dört gözle bekliyorum yazılarınızı iyiki varsınız hep var olun inşallahh kocaman tşkler

 • ayşen

  Kasım 3, 2015 at 10:45 pm

  Mrb ceyhun bey sizin cok sıkı bir takipcinizim günde 10 kere bakıyorumdur acıklamalarınıza kova burcuyum yükselenim terazi ocakta Merkür le hayatım mafoldu resmen 7 senelik ilişkim bitti Merkür aldı beni yerden yere vurdu resmen teraxi deki merkürde mafetti bu sene aşk iş para konusunda cok sıkıntılar yaşadım.şimdi 2kasımda sınava girdim sonucu ınsallah ii olur eski sevgilim benle evlenmek istedini söyledi bugün onun burcu yengec sizce ne yapmalıyım güven veriyordu beni aldatmiş tı.ve ben mekan yerdegişimi istiyorum.sizi tebrik ediyorum hangi tarihte ne yaxıyorsanız onu yasadım yasıyorum da .sizce ilişkim saglık olurmu devam etsem ve basvurum olumlu olurmu.ayrıca siz bir harikasınız

  • ayşen

   Kasım 3, 2015 at 10:47 pm

   Ve demeyi unuttum 2014 sonu 2015 kabus gibiydi insanlardan uzaklaştım kimseyle konusmak istemedim evde oturdum kaldım psikolojim bozuldu 2016 böyle olmax inşallah.gün yüzü görecekmiyim

 • arzu

  Kasım 3, 2015 at 10:54 pm

  2013 yılında hayatıma farklı bir yön verme adına ilk adımı attım.Kilo verdim ve hamile kaldım, ne yazık ki bebeğimi 9 haftalıkken kaybettim.Tekrar deneme konusunda ciddi endişeler yaşıyorum.Eşimin burcu ikizler yükseleni başak ben ise aslana kovayım.Dört burcuda okudum hepsinde çocuk sahibi olmayla ilgili yorumlar var.Hayırlısını diliyorum,yazınız her zamanki gibi çok güzeldi.Kaleminize sağlık.

 • nihal

  Kasım 3, 2015 at 10:57 pm

  Mrb ceyhun bey. Benim ay burcum kova ve bu gündemler bende de kısmen var ay burcunun hayatıma nekadar etkisi olabilir ? Ve bısey daha sormak istiyorum 26 sında gerçekleşecek dolunay içın bi dönem sonlanır vs. dediniz bu olumlu yada olumsuz anlamda mı olur . Yani diyelim çok ıstedigimiz bi olay veya mevzu istedigimız gbi olumlu sonuçlanabilir mi bu dolunay zamanında.

 • Ayşe

  Kasım 3, 2015 at 11:02 pm

  Zafer Bey,benim doğum tarihim 12/02/1977 kova burcuyum, eşim de 16/10/1971 doğumlu terazi burcu. 20 yıllık evliyiz bir türlü borçlardan kurtulamıyoruz. Sürekli maddi sıkıntı çekiyoruz, bu ay için çok güzel şeyler yazmışsınız ama bizim hayatımızda hiç kıpırdı yok. Yükselen burcumu da bilmiyorum ki acaba o mu etkiliyor, nedir bu uğursuzluk.
  Daha önce de yazmıştım, inşallah bu sefer cevap verirsiniz:)) Teşekkür ediyorum…

 • Beyza

  Kasım 3, 2015 at 11:12 pm

  Merhabalar Ceyhun bey. Detaylı ve samimi yazılarınızı merakla ve ilgiyle okumaya devam ediyoruz. İyi ki varsınız Benim size danışmak istedigim bir konu var. Ben matematik öğretmeniyim ve atanabilmek bu sene çalıştığım işimi bırakıp kpss ye hazırlanıyorum. Bu yazınızda bahsettiğiniz sorumlulukların artması sanırım benim icin eğitim yönünde öncelikle bunu belirtmek istedim konuya gelirsek eşim gecenlerde bir fikirle geldi. Kendisi bir restoran sahibi şuan. Yeni bir yer daha açma dusuncesi var ama farklı bir konsepti olacak. Ortaklı bir iş tek başına değil. Zaman olarak ta 2016 ocak ya da şubat gibi duruyor. Mekan şuan dolu olduğu icin. Bu sizin hep bahsettiginiz dogru zaman var ya iste en uygunu ne olur bizim icin diye soracaktım bu atılım için düşüncelerinizi cok merak ediyorum. benim astronomi bilgim neredeyse hic yok benim dogum gunum 23 ocak 1985 eşiminki 21 ekim 1979. Simdiden tesekkur ediyorum değerli yorumlariniz icin. Kolay gelsin.

  • Beyza

   Kasım 3, 2015 at 11:15 pm

   Dogum gunum 24 ocak olacak yanlış yazmışım:)

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 3, 2015 at 11:20 pm

   Beyza hanım merhaba,
   sorunuzu sadece sizin ve eşinizin burcuna göre yorumlarsam doğru olmaz, haritalarınızı analiz etmem gerekiyor, takdir edersiniz ki aylık yorumlarda okurlarımın sorularına kişisel haritalara özel analizler yaparak cevap vermem, zamanı yetiştirmem imkansız.
   analiz için dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz:
   analiz@burcunagore.com
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Beyza

   Kasım 3, 2015 at 11:39 pm

   Analiz gerektiğini bilmiyordum ve açıkçası benden ne yapmami istediginizi anlayamadim:) gulmeyin nolur haritalardan falan keske anlasam. Bu arada az once de terazi burcunu okudum eşim için. Ayy ne kdr guzel seyler yazmışsınız çok imrendim vallaaa :):)

 • prle

  Kasım 3, 2015 at 11:24 pm

  Ceyhun Bey yeni ayla ilgili ne kdar güzel seyler yazmissiniz. Su an ki durumumla saymis oldugunuz gündem maddeleri cok ilgisiz gibi gözükse de daha önceden söylemis olduklarinizin ciktigini göz önünde bulundurunca bu gelismeleri dört gözle bekliyorum.
  Daha önce de yazmis oldugum gibi haziran ayinin sonunda somatik anksiyete rahatsizligimdan dolayi uzun süredir tedavide idim.Tam her sey hayatimda yolunda gözüküyor odaklanmam gerekiyor daha iyi seyler olmali kaygisi yasarken bir anda bir yakinin kaybi (ölüm) ve ani degistirici olaylar yasamanin sonucu; sagligim bozuldu ve ancak 4 ay sonra hayatimda pek cok seyi sorgulayip yerine oturttuktan sonra toparlanabildim.23 Ekim itibariyle artik normal hayatima tekrar temiz bir sayfa acarak basladim. Ve bu yazdiklarim hayatimda beni olgunlastiran ve hayata bakis acimi degistiren bir ders olarak kaldi. Kariyer ile ilgili bir gelisme olmasini cok isterim.Kaldi ki oldukca duragan bir seyirde. Su an maalesef cocuk ve cocukla ilgili maddeler bize uzak gözüküyor.
  Not: Kova burcuyum yükselen 15°51 akrep
  Yukarida belirtildigi gibi herhangi bir güzel gelisme olursa en kisa zamanda bildirecegim.
  Iyi aksamlar
  sevgiler

 • Eda

  Kasım 3, 2015 at 11:42 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  öncelikle yapmış olduğunuz yorumlar için çok teşekkür ederim içim açıldı gerçekten çünkü son iki yıldır gerçekten iyi şeyler yaşamıyorum.aralık ayında 4.yıla girecek olan bir ilişkim var erkek arkadaşım balık burcu ancak ben artık daha ciddi birşeyler olmasını istiyorum fakat o ne olumlu nede olumsuz birşey söylemiyor.yaptığınız yoruma göre ya tamam ya da devam diyeceğiz.size sorum bu konuşmayı ne zaman yapmalıyım ya da karşı taraftan mı bir adım beklemeliyim.şimdiden teşekkür ederim.

 • Hatice

  Kasım 3, 2015 at 11:54 pm

  Böyle iyi şeyler olacağına inanmıyorum ama yorumlarınız için teşekkürler kova burçları her zaman tuhafız

 • Bucu

  Kasım 4, 2015 at 1:23 am

  Çok teşekkürler,elinize sağlık.
  Gundemde şehir değişikliği var. Aslında seyahat ediyorum isim gereği.bulunduğum şehir çok küçük. Yeni bir çevre edinmek çok zor. Bu yüzden kendi isteğimle Öcak ayında şehir degistirmeyi planlıyorum.
  Is konusunda terfi olsa güzel olabilir,bekliyorum ama olur mu bilemiyorum.
  Yukselenim oğlak.
  2 senedir düşe kalka bir süreç yaşadım. Sadece daha sakin ve tecrübeli bir insan oldum. Ama tam anlamıyla ne aşk ne iş ne arkadaş cevresi pek olumlu değildi.
  Inşallah bundan sonra güzel şeyler olur.
  Tesekkurler
  Selamlar..

 • Umut

  Kasım 4, 2015 at 4:05 am

  Ceyhun bey şans diyorsunuz ama eylülden beri şansızım bi türlü dönmüyor şansım. Ha üzerine de gitmiyorum bazı olayların ama hiçte olumlu bi hava yaşanmadı siz şimdi kasımın şanslı olacağını söylüyorsunuz ya bu defa tutar inş 🙂

 • Nur

  Kasım 4, 2015 at 11:51 am

  Merhaba,Bütün olumsuzluklar , negatif enerjiler bir türlü peşimi bırakmadı.Hep yerimde sayıyorum, aşk, iş ailevi ve arkadaş çevresinde.. Bu rehavet gitmiyor bir türlü.. yükselenim balık ve çok etkileniyorum ne önerirsiniz Ceyhun Bey…

 • Aysel

  Kasım 4, 2015 at 1:14 pm

  Bir kova burcuyum ve yükselenim Akrep. Birazda olsa içimi ferahlatti yorumlariniz, tesekkurler 🙂 iş görüsmesi yapacagim bir aksilik olmazsa eğer, umarim guzel sonuclanir.

 • Ayşe

  Kasım 4, 2015 at 6:33 pm

  Merheba Ceyhun bey. Ben yükselenimin hangi burç olduğunu bilmiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz?

 • yildiz

  Kasım 6, 2015 at 12:46 am

  Ceyhun bey ben 11 subat 1992 Saat 14 gibi dogdum. Pazartesi ve sali gunu is gorusmem var. Pazartesi olana sicak bakiyorum.cok heycanliyim sizce olurmu ?
  Ve esim yengec burcu. Gecen ay ayrildik simdi ayri yasiyarak tekrar deniyoruz. Bunuda yorumlaya bilirmisiniz. Ve oglumuz var
  Tskler

 • Hatice

  Kasım 9, 2015 at 11:47 pm

  Ameliyat oldum cok sukur iyiyim ceyhun bey bu ay yine dokturmussunuz saolun benim suanda gorustugum kisi ile aramizda bi iliski yok arakadasiz ama ilerde bu durum galiba sizin yorumunuza gore nisan olacak gibi onun burcuda 13 aralik yay buda cikarsa eger dediginiz nikah sahidimsiniz karismam konyaya gelirsiniz artik sevgilerle siİ cok seviyorum 🙂

 • Gulcan

  Kasım 10, 2015 at 6:30 pm

  Benim natal haritamda Jupiter, Saturn,, Pluto, Mars retrograde. Retrograde gezegenlerin sans etkileri azalirmis dogrumudur. Sizden de biraz bilgi alalim bu konuda lutfen.

 • tuğba

  Kasım 15, 2015 at 11:54 pm

  Merhabalar Zafer bey, kasim ayi yorumunuzu ayin basinda okumus cok cok mutlu olmustum. Ama mutlulugum 10 kasima kadar surdu. Daha once de durumumla ilgili size yazmistim. Ben kova burcuyum yukselenim basak. Erkek arkadasim (basak) uzun suren iliskimizi evlilige baglama konusunda ailesinin baskisi altindaydi ve bir suredir ayriydik. 27 ekimde bir barisma yasadik ve 10 kasimda tekrar eski haline geldi. Su an donusu olmayacak bir sekilde ayrildik.. Bir sey soyleyin lutfen. Yorumlarinizi yasadiklarima uyarlayamiyorum. 6 yillik iliskim sona erdi, bu isin icinden nasil cikacagim. Tahminleriniz nelerdir?

 • duygu

  Aralık 14, 2015 at 3:46 pm

  Ceyhun Bey,inanır mısınız ne kadar da doğru şeyler yazmışsınız… Şuan ağzım açık bir haldeyim 🙂 bundan sonra sizin sıkı takipçiniz olacağım… sevgilerimle,başarılar

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 14, 2015 at 11:51 pm

   Her zaman beklerim Duygu hanım ve evet inanırım 🙂
   Sevgilerimle Ceyhun

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin