Kova burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz kova mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Eylül ilişkiler üzerine bir zaman dilimi olacak değerli dostlar. Gezegenlerin Eylüldeki ve Ekimdeki konumuna bakarak bunu rahatça söyleyebiliriz. Zaten gündeminizde bu aralar ilişkiler vardır. Doğrusu ilişkiler anlamında maruz kaldığınız enerji, kadersel sonuç, sizi mutsuz edebilecek türden. Sürüncemede olan bir ilişkinin sona ermesi olabilir mesela. Gündeminizde bir ilişkideki belirsizlikler varsa, o zaman bitişe doğru gidiyor olabilirsiniz. Eğer ki ilişkiniz şu anda sorunsuzsa, evlilik veya çocuk ihtimali üzerinde konuşuluyorsa, bu durumda aynı gezegenlerin pozitif etkilerini göreceksiniz. Biz evleniyoruz diyorsanız içiniz tamamen rahat olsun. Bu enerji tamam ya da devam enerjisidir. Böylesi dönemlerde yeni bir ilişkiye başlanır mı? Şöyle gönül rahatlığıyla evet diyemiyorum aslında.. Vereceğim tepki hayır olurdu.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı ilave olasılıklar verelim.
  1. bir tanışma/flört olabilir
  2. mevcut ilişkinizin geleceğiye ilgili kararlar alabilirsiniz
  3. evlilik tarihiniz yeniayın ertesine denk gelebilir
  4. eşinizin/sevgilinizin hayatında bir gelişme olabilir
  5. bir arkadaşınızla ortak projeye girişebilirsiniz, güçlerinizi birleştirirsiniz
Yeniay yeni bir dönemin başlamasını tetiklediği için, eş/sevgili ile geleceğiniz yeni şartlara göre yeniden kurulacaktır.

25 Eylül Dolunay

Dolunay için iki ihtimal var.
  1. ya parasal konular konuşuyor olursunuz
  2. ya da ilişkiler üzerine yaşadıklarınızın ertesinde yeni kararlar alıyor olursunuz
Çok önemli bir Dolunay değil aslında, Ekimdeki Dolunayın etkileri daha önemli görünüyor. Fakat Eylül sonunda Dolunay dışındaki astrolojik olaylar çok önemli. Bu nedenle Eylül sonu hareketli olacak. Venüs, Mars, Satürn ve Pluto eş zamanlı aktifler. Hayatınıza etkilerini anlamak isterseniz lütfen okumaya devam edin. ⤵️ Ekimde görüşmek üzere.

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>