Yükselen KovaKova Burcu Aralık 2016 Yorumu: Yeni Sosyal Ortam, Faydalı İnsanlar

Aralık 1, 2016by Zafer Ceyhun42

Kova burcu Aralık 2016 yorumu, 10 Aralık Güneş-Satürn kavuşumu, 14 Aralık Dolunay ve 29 Aralık Yeniay etkilerini içeriyor. Koskoca bir yılı da bitirdik değerli dostlar, sıra dışı bir şekilde zor oldu ama bitti gitti işte. Artık yeni bir şeyler söylemek lazım. 😊 Fakat ufukta pek de yeni şeyler yok doğrusu, geçen 2 yıla benzeyen temalar devam edecek. Hatırlar mısınız, 2016 yılı için bir “geçiş yılı” tanımlaması yapmıştık, hemen herkesin hayatında öenli değişimler olacak demiştik. Tabi ki değişiklik demek yenilik demek, sonuçta heyecan verici olabiliyor fakat belirsizlik, baskı ve uyum sağlama zorunluluğu da önemli bir maliyet. 2017 bazı yönleri ile daha rahat olacak. En azından yaşanacak olayların gürültüsü daha az duyulacak çünkü farklı konularda birçok şeyle uğraşacağız. 2016’daki gibi tek bir konu olmayacak, little little into the middle. 😊 (ortaya karışık!) Hadi Aralık 2016 yorumunuza başlayalım.🌼 🌼

Kova Burcu Aralık 2016 Yorumu

Aralık ayının açık ara en önemli olayını sorsalar, tereddüt etmeden 10 Aralıkta gerçekleşecek olan Güneş-Satürn kavuşumu söylerdim. Kavuşum yay burcunda ve öncesinde (29 Aralık) yay burcunda Yeniay gerçekleşti. Şöyle yorumlamak lazım: Kasım sonunda bir hareketlilik olacak ve kavuşumla birlikte gündem somutlaşacak. Peki kova burcu için hangi konularda gündem oluşacak:
 1. yeni bir çevre, arkadaş ortamına dahil olacaksınız
 2. alışık olmadığınız, tanıdık gelmeyen insanlarla bir arada olmaya başlayacaksınız
 3. farklı bir kültüre/hayat algısına sahip iş ortamına/şehre uyum sağlamanız gerekecek
 4. profesyonel hizmet almanız gerekecek: sağlık, hukuk, eğitim, bakıcı, tasarımcı vb.
 5. sonucunda yeni bilgiler edineceğiniz, kapasitenizi artıracak bir ortamda bulunacaksınız
 6. hayatınıza yeni insanlar girecek ve tanıdığınız için şanslı hissedeceksiniz
 7. iş/eğitim vb nedenlerle yaşam alanınız değişecek
Bahsettiğim konuların 29 Kasım – 17 Aralık arasına denk geleceğini öngörebiliriz. Bu zaman aralığında yaşayacağınız olaylar, alacağınız kararlar, oluşacak gündem önümüzdeki 1 yıl boyunca farklı boyutlar da kazanarak hayatınızı değiştirecek. Bu saydığım konuların bir özelliği var kıymetli okurlarım: kova burcunun yönettiği 11. evin konularıdır. Bu demek oluyor ki, egonuzla doğrudan ilişkili konularla ilgili olduğu için hassas olduğunuz konular bunlar. Üstelik 2 senedir bu konulara odaklanmanız gerekiyor, neyse ki son 1 yıla giriyoruz. Gerçi sonrasındaki süreç de bal kaymak sayılmaz, daha önce ipuçları vermiştim. İleride size özel bu konuya değineceğim, sözüm söz! ❤️ Bir kez daha hatırlatayım: 29 Kasım – 17 Aralık aralığında başlayacak olan gündem, Satürn kaynaklıdır ve 2017 yılın önemli gündem maddelerinden biri olacaktır. Doğum haritanıza göre yukarıda saydığım konulardan farklı konular da yaşanabilir; doğaldır! Önemli olan, bu tarih aralığında gerçekleştiği müddetçe aynı gözle değerlendirilmeli. Bu noktada Satürn enerjisini doğru anlamak şart! Her şeyden önce Satürn pozitif bir enerjidir! Yeni bir heyecan getirir, somut atılımları tetikler, fazladan sorumluluk almaya yönelik istek oluşturur. Hedef büyütürüz, gerekli görüyorsak riske gireriz. İyidir yani, gelişim ve ilerleme için gereklidir! Fakat gerileme dönemleri başka bir hikayedir çünkü ilerlerken türlü engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorunda kalırız. Birkaç ay boyunca belirsizlik olur, arafta kalırız ve çok yoruluruz. Şunu bilmenizi istiyorum kıymetli okurlarım: Mart 2017’ye kadar engelsiz, net bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki 3 ay ilerlemelisiniz! Zamanın enerjisinin aylar içinde nasıl aktığının farkında olan ve bu paha biçilmez bilgiyi tüm detayları ile okurlarıyla paylaşan Türkiye’nin tek astroloji sitesini okuyorsunuz. Burcuna Göre’yi okuyor olmanın ayrıcalıklarını kullanmalısınız! Bu farkındalık bir işe yaramalı, önerilerimi dikkate alın olur mu? ❤️❤️ Harika! Devam edelim öyleyse 👍 Bundan sonraki haberler çok güzel! Aralıkta paralel seyreden bir gündem daha var: Mars/Venüs! Güzel olan, her ikisinin de kova burcunda bulunuyor olması. Üstelik Jüpiterle harika bir etkileşim içinde olacaklar. Diyorum ki siz Aralık ayını seveceksiniz! Özellikle görüntü değişiklikleri, tanınırlık ve popülerlik ihtimalini artıran bir enerjidir. Bu kadarla sınırlı değil elbette. Eğer sevgiliniz yoksa, Aralık ayının ilk 15 günü tanışacağınız insanları dikkatli inceleyin. Kim bilir, bir gün eşiniz olabilir. Ayrıca, üniversite hayatınızda hedef büyütmek, hocalarla sağlam ilişkiler kurmak ve gelişim imkanlarını sonuna kadar değerlendirmek uzun vadede sonuç verecektir. Aralıkta size hayır demek hiç kolay olmayacak, yeter ki iddialı olun! Ayrıca farklı bir şehre taşınıyor veya yurt dışına çıkıyorsanınız harika zamanlama..Tek kaygım, Aralık ayının 2. yarısında yaşanacak Merkür gerilemesi. Siz en iyisi Aralık ayının ilk haftasında tüm işlerinizi halledin.

14 Aralık Dolunay: Kova Burcuna Etkisi

Dolunay 14 Aralık’ta ikizler burcunuzda gerçekleşiyor değerli okurlarım! Gündeminiz 11-12 Aralık gibi belirgin hale gelecek, 19-20 Aralık gibi netleşecektir. Biliyorsunuz, her Dolunay bir gündemin sonuçlanmasına vesile olur. Kova burcuna özel gündem maddeleri şunlar:
 1. bir projeye başlarsınız veya üstlendiğiniz sorumluluğu tamamlarsınız
 2. sevgilinizin/eşinizin tavırlarına kafayı takma ihtimaliniz var, hiç gerek yok desem..
 3. çocuk sahibi olmayı planlayanlar için önemli zaman aralığı, sonuç bu tarihlerde gelir
 4. spor/dans gibi bir hobiye başlama veya bırakma kararı alırsınız
 5. birisi aşk mı dedi? yalnız olanlar için söylediklerim geçerli 😊 önemli bir tanışma olabilir
Dolunay’ın enerjisi olumlu kıymetli okurlarım, sonuçlarından memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. 🍀Fakat bir kez daha hatırlatma gereği duyuyorum: eğer ki eşinizin/sevgilinizin sevgisinin, ilgisinin yetersiz olduğunu düşünmeye başlarsanız lütfen dert etmeyin! Zamanın ruhu böyle işliyor, bazı zamanlarda bu hisler gelir, sonra çekip gider. Gitmesini bekleyin, yok yere aşırı tepki verip bir şeyleri bitirmeyin. Mars sizin burcunuzda olduğu için her zamankinden daha agresif ve sert olma ihtimaliniz var, siz farkında bile olmazsınız ama sevenleriniz farkı görürler. Görmelerine gerek yoksa görmesinler, kendinizi frenleyin.

29 Aralık Yeniay: Kova Burcuna Etkisi

Yeni yıla girmek üzereyken bir Yeniay gerçekleşiyor. Genel olarak olumlu bir atmosfer var fakat Merkür gerilemesinin tam ortasına denk geliyor. Zihniniz bulanık olabilir, kafalar karışabilir, birden şüpheler belirebilir. Dikkatli olmak lazım, bu etkiler varken önemli değişiklikler yapmak hiç akılcı olmaz. Kova burcu için Yeniay gündemi şöyle:
 1. yapmak istemediğiniz bir şeye zorlanabilirsiniz, direnin
 2. gizli işlere girişmeniz gerekebilir, ihtiyatlı olun
 3. sizden gizlenen bazı şeyler ortaya çıkabilir, şaşırabilirsiniz
 4. bir ayrılık yaşanabilir, istemeye istemeye uzaklaşırsınız (şehirden, işten, birinden)
 5. finansal veya sosyal kayıpla karşılaşabilirsiniz
 6. sağlıkla ilgili mesele varsa çözmeniz gerekebilir
 7. birileri sizden önemli bir fedakarlık isteyebilir
Merkür gerilemesinin yaşandığı alan ile Yeniay aynı olacak. Bu nedenle, tekrar ediyorum, kova burcuna pek iyi gelmeyecek bir zaman aralığı olacak yılın son günleri. Şöyle de bir durum var: aslında her yıl aynı durum tekrar ediyor, bu seferki fark Merkür gerilemesi! Eğer bir karar vermek durumunda kalırsanız veya beklenmedik bir şeyle karşılaşırsanız, klasik kova burcu sakinliği ile Ocak ortasına kadar beklemek akılcı olur! Tabi mümkünse. Hem Ocakta ikinci kez değerlendirme fırsatı da bulursunuz, bakarsınız şartlar kendiliğinden değişir!

19 Aralık: Merkür Gerilemesi

Her ne kadar Merkür 19 Aralık sonrası geri gitmeye başlayacak olsa da, öncesindeki 1 hafta boyunca yavaşlamış olacağı için tipik Merkür gerilemesi olaylarını 12 Aralık gibi yaşamaya başlayacaksınız. Bu nedenle hayat hızlanacak, işler yoğunlaşacak, iki ayağınız bir pabuca girecektir. Ya siz bir yerlere geç kalmamak için koşturacaksınız, ya da başkaları söz verdiği işleri yetiştiremeyecek ve yine işler sıkışacaktır. Bu süreci atlatmanın en iyi yolu olabildiğince planlı olmak, zamanı verimli kullanmak ve en önemlisi telaş yapmamaktır. Merkür gerilemesinde <telaş eşittir sorun> tanımı aklınızda kalsın. 👍 Kova Burcu Aralık 2016 yorumunu, kova burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin, bu önemli zamanlarda farkındalık edinmek büyük fark yaratır. Son olarak, 2017 yılını birlikte planlamak ve önemli kararlarınız öncesinde en doğru seçimi en doğru zamanda yapmak için benimle konuşmak isterseniz, yardımcım Burcu hanımla iletişime geçerek bir görüşme talep edebilirsiniz. Mail adresi: burcunagore@gmail.com En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.. ❤️ Zafer Ceyhun]]>

42 comments

 • Filiz

  Aralık 1, 2016 at 11:23 pm

  Eşimin burcu iyiymis:) teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 2, 2016 at 2:34 am

   her zaman beklerim Filiz hanım 🙂 🙂

 • nlgn

  Aralık 1, 2016 at 11:29 pm

  Tek derdim işime ocakta baslayacakmiyim ceyhun bey ocak 29 gece saat 10 yukselenim terazi 79 dogumluyum ögretmenim baslayamadim isime cok üzülüyorum bu duruma ağziniza saglik takip ediyorum sizi sürekli tsk ederim size ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 2, 2016 at 2:38 am

   Nilgün hanım yükselen terazi olduğuna emin misiniz, başak olabilir mi, ne dersiniz? hangisinin özellikleri uyuyor size?
   bence yükselen burcunuz başak ve siz Ocakta öğretmen olup şehir değiştireceksiniz.
   güzel haberlerinizi bekliyorum 🙂
   sevgiler ZC

  • nlgn

   Aralık 2, 2016 at 7:29 am

   Çok tsk ederim ilginize terazi ile uymuyorum haklisiniz aslinda bundan boyle Basak yukselenim.Goreve baslayinca mutlaka haberdar edecegim size insallah olur soylediginiz seyler cok mutlu oldum soyleminizden cok cok sagolun 2017 yilini bekliyorum çunku 2016 Hazirandan sonrasini hiç sevmedim .Tekrar tekrar tesekkurler Efendim saglikla kalin

 • Nilsu

  Aralık 1, 2016 at 11:29 pm

  Esimin yukselenini de okudum. Artik oglak’i alabilir miyiz?! :=)

  Reply

 • gulay

  Aralık 1, 2016 at 11:47 pm

  Offff aklim cok karisti. 🙁 cok tesekkurler..

  Reply

 • Tuba

  Aralık 2, 2016 at 12:28 am

  Valla ben uzun zamandir takip ediorum sizi ama hic bir anlattiginiz basima helmedi.kova deilim galiba;)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 2, 2016 at 2:41 am

   🙂 🙂 bazı insanlara oluyor Tuba hanım, doğru..
   ya gezegenler es geçiyor, ya da o kadar iyi bir düzen kurmuş oluyor ki kişiler, ne olursa olsun hayat aynı devam ediyor. bir de uzak bir dağ köyünde kendi halinde yaşayan insanları düşünün, ne olabilir ki cidden?
   bazen dağ köylerindeki hayata imreniyorum doğrusu 🙂
   sevgiler ZC

 • Selen

  Aralık 2, 2016 at 4:27 am

  Merhaba zafer ney 02.07.84 doğumluyum doğum saatim ,21.50 Muğla Yatağan doğumluyum .tek isteğim martta kadar iş bulabilmek sizce mümkün mü teşekkür ederim

  Reply

 • Ayda

  Aralık 2, 2016 at 5:07 am

  Zafer bey siz harikasiniz! Umarim Kova burcu icin guzel gunler kapidadir. Ne yazikki kariyer konusunda son 1-2 senedir yeterince yorulduk.
  Bende 21 Ocak 1982 dogumluyum ve aileme gore dogum saatim 9:30-10:30 arasi. Bence yukselenim kova ama kesin bilemiyorum. Umarim isle ilgili guzel yorumlarinizi alirim.
  simdiden cok tesekkur ederim.

  Reply

  • Ayda

   Aralık 2, 2016 at 11:35 pm

   Coskun bey lutfen banada geri donus yapin rica ediyorum

 • kader

  Aralık 2, 2016 at 7:08 am

  Ceyhun bey yaklaşık bir yıl oldu söz atali hemde baskasi için bir yildir da olu gibi yasiyorum 14 aralıkta yine görüştük o kişiyle daha karman corman hale geldi kısacası yaşadıklarım da bende umurunda değil 14 şubat 1992 doğumluyum kaç defadır size yazıyorum hiç cevap yazmadiniz lütfen bu sefer yorum yapar misiniz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 2, 2016 at 4:56 pm

   Kader hanım merhaba 🙂
   soru sormamışsınız ama ?

 • zeynep

  Aralık 2, 2016 at 7:56 am

  Merhabalar Zafer Bey.Benim kafama takılan merkür gerilemesi.Çünkü tercih yapmam gereken süreci içine alıyor(21-30 aralık) ocakta ise sonuçlar açıklanacak.yükselen ikizler [çoğu zaman ikizlermişim gibi oluyor] 🙂 ilişki olaylarını geçeli çok oldu iş için endişeliyim ve son olarak şehir değiştirmek mümkün görünüyor mu?
  teşekkür ederim.
  3.2.1989/Ankara/ 11-14 aralığı saat tam bilinmiyor.

  Reply

 • Burcu

  Aralık 2, 2016 at 12:31 pm

  Merhabalar
  Ben kova Burcuyum ve yükselenim ikizler. Güneş-Satürn kavuşumu ikizler burcundaki dolunay derken bu ay gökyüzü bana çalışacak anlaşılan:) yukarıdaki yorumunuzda cidden doğru. Çünkü 28 kasım itibarıyla oldukça iyi bir pozisyondaki işimi ani bir kararla bıraktım. Kısacası gündemim kariyer. Bu konuda bu ay beni neler bekliyor ve ne gibi kararlar almalıyım sizce?

  Reply

 • Didem

  Aralık 2, 2016 at 5:17 pm

  Zafer bey merhaba yorumunuz için teşekkür ederim kova burcuyum yükselenim başak eğitim hayatım bu ay nasıl olacak acaba sevgiler

  Reply

 • Hatice

  Aralık 2, 2016 at 6:53 pm

  Ceyhun bey benim burcum kova erkek arkadasimin burcu yay bi evlilik olabilir mi buay isimde yeniyim yukswlirmiyim teşekkür ler simdiden

  Reply

 • Yasemin

  Aralık 2, 2016 at 9:06 pm

  Merhabalar Ceyhun bey
  Adapazarı 1971 sabah 10-11 arası doğmuşum.
  İşimde ve özel hayatımda bazı sorunlar var.
  İş değişikliği gündemde mi
  Ayrıca beraberliğimde ki sorunlar düzelecek mi?

  Reply

 • kader

  Aralık 2, 2016 at 9:51 pm

  Sizde haklısınız o zaman umudumu kesmelimiyim sizce Yeniden sinava hazırlanıp kazanabilir miyim eğitim hayatima geri dönebilir miyim sevmediğim bir ışte de çalışıyorum yeni bir iş fırsatı çıkar mi karşıma

  Reply

 • Sesed

  Aralık 3, 2016 at 11:29 pm

  Zafer bey 28 Ocak 88 saat 19:15 ila 20: 00 arasında Doğum şöyleki doğru insanın karışma çıkma olasılığı bu aylarda mümkün müdür. İhtimalin en yüksek oldu dönem nedir şimdiden Kocaman bir teşekkür edetim

  Reply

 • BURÇİN

  Aralık 4, 2016 at 3:13 pm

  Selam 08.02.1986 18:45 ile 19:00 saatleri arasında doğmuşum yükselen burcum her yerde farklı acaba nedir sevgiler:)

  Reply

 • ecem

  Aralık 4, 2016 at 5:49 pm

  ”Koskoca bir yılı da bitirdik değerli dostlar, sıra dışı bir şekilde zor oldu ama bitti gitti işte. Artık yeni bir şeyler söylemek lazım.
  Fakat ufukta pek de yeni şeyler yok doğrusu, geçen 2 yıla benzeyen temalar devam edecek.” ilk cümlede çok heveslenip daha ikinci paragrafta yıkılmak :/

  Reply

 • Öncü Bulur

  Aralık 4, 2016 at 8:00 pm

  17 Ekim 1979 15:30 doğumluyum İş,aşk,genel hayatım.Özellikle evlilik hakkında bilgi verirmisiniz.Teşekkür ederim.

  Reply

 • Irem

  Aralık 5, 2016 at 1:18 pm

  Merhaba Zafer bey. Ben 19 subat 1985 izmir dogumluyum. Aksam 18-20 sularinda dogmusum. Fakat burcumdan emin degilim, kova miyim yoksa balik mi? Beni bu ikilemden kurtarir misiniz 🙂 Sevgiler

  Reply

 • başak

  Aralık 5, 2016 at 3:43 pm

  keyfle takip ediyorum, elinize sağlık Zafer Bey.

  Reply

 • zeynep

  Aralık 5, 2016 at 11:23 pm

  Zafer Bey 4 gündür dönüp bakıyorum ben de dahil kimsenin sorusuna cevap verilmedi ? aylık yorumu attığınızda yakalayan sorusunun cevabını alabilmiş.

  Reply

 • neda

  Aralık 6, 2016 at 12:12 am

  Zafer bey yorumlarınızı her ay severek takip ediyorum. 29 ocak 1981 sabah 08.00 suları doğmuşum. Yükselen burcum da kova diye biliyorum. Bekarim ve evlenmek istiyorum. Ancak nedense bir şeyler hep ters gidiyor ve benim içime sinmıyorum, budur diyemiyorum. Neden sizce?

  Reply

 • Seval

  Aralık 6, 2016 at 4:29 pm

  Hiç olmadı ama Zafer beyEşim emniyet mensubu ve diken üzerinde şark görevi beklerken siz diyorsunuz şehir değişikliği,istenmeyen ayrılık,alışılamayan Yen’i insanlar. Çok mutsuzum,çokkkkk

  Reply

 • gamzeees.gc@gmail.com

  Aralık 7, 2016 at 2:27 pm

  zaferbey merhaba 21 0cak 1990 gece 3te doğmuşum sanırım yükselen terazi,2017 yılı için burç yorumlarımda iş ve evlilik kısmı hiç tutmadı bu zamana kadar ama sizin fikrinin öngörünüz nedir?

  Reply

 • Gülümser

  Aralık 7, 2016 at 11:07 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  Oncelikle muhteşem yorumlarınız için teşekkürler. Ben bir şey sormak istiyorum doğum tarihim: 14.4.1985 doğum yeri: Diyarbakır doğum saati 03:00-03:30 arası. Yükselen burcum kimi yerde kova kim yere balık olarak gorunuyor. Neden farklı çıkıyor anlamıyorum sizce yükselenim hangisi? Ve bir de bazı yerlerde aslında burcunuzu değil yükselen burcunuzu okuyup dikkate almalısınız yazıyor. Her ay koç burcunu okuyorum aslında yorumlarınız bana uyuyor fakat yine de sormak istedim. Hangisi esas alınmalıdır burcum koç mu yoksa yükselen burcum mu? Teşekkürler

  Reply

 • Elif

  Aralık 8, 2016 at 10:34 pm

  Merhaba Zafer Bey.Kova burcu olarak psikolojiyi anlatan yorumlar resmen full doğru sanki beni tanıyormuşsunuz gibi. Yeni aya girdiğimizde hemen sitenize bakıyorum ve çok teşekkürler ediyorum önerileriniz için.sorumu cevaplarsanız çok sevinirim. 13.02.1991 de sabah saatlerinde(05:00-07:00) civarı)Adapazarında doğdum. Yükselenimi oğlak diye tahmin ediyorum. Ne iş ne aşk ne sağlık hiçbir alanda isteklerime kavuşamadım Aralık ayında atamalar yapıldığında bu benim için olumlu sonuçlanabilir mi yada özel sektör için

  Reply

 • Sinem

  Aralık 9, 2016 at 3:05 am

  21.01.1989 sabah 07.30 bursada dogdum… aşk hayatim bu yil berbatti… lutfen bana bir seyler deyin

  Reply

 • Deniz

  Aralık 14, 2016 at 7:06 am

  Zafer bey ben 10.02.1974 sabah 6.30 dogumluyum yukselenim kova diye biliyorum. Bugune kadar yazdiklarinizi dikkate almaya calistim emekleriniz icin tesekkur etmek istedim.Rabbim insallah herkes icin hayirlisini nasib eder.saygilar.

  Reply

 • Evin

  Aralık 18, 2016 at 12:35 am

  Merhabalar öncelikle 🙂 ben kendi adıma ayrıntılı bir analiz yapılmasını çok istiyorum ama size nasıl ulaşabiliyoruz? Sitenizi çok yeni takip etmeye başladım bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim:) mail adresi ile mi iletişim kurabiliyoruz?

  Reply

 • Evin

  Aralık 18, 2016 at 12:37 am

  Merhaba, ben 24 ocak 1995 18:10 doğumluyum:) asla aşk hayatım kötü diyemiyorum çünkü aşk hayatım yok. Plotonik hisler umutsuz günler benı tanımlıyor sanırım. Asla düzelmeyeceğini düşünmeye başladım bu yüzden ne olucak en azından 2017 den bileyler beklemeliyimm:(

  Reply

 • Esin

  Aralık 19, 2016 at 8:56 pm

  Hocam yine dokturmüssun.. Az once teraziyide okudum. Aralik ayinda terazi ile karsilastim. Garip ilk goruste askmi derler :)) dun 44 yil.evlilikten kacmis terazi evlenme teklifi yapti. Ciddi ye almadim 😀 iliski cok hizli basladi devam edecek gibi gozukuyor. Benim haritama bakarken terazi den bahsetmistiniz. Kova terazi ve aralik ayni merkurde geride bu hiz nedir ? Cevabini sabirsizlikla bekliyorum. Esin sahin

  Reply

 • Esin

  Aralık 19, 2016 at 8:57 pm

  Hocam yine dokturmüssun.. Az once teraziyide okudum. Aralik ayinda terazi ile karsilastim. Garip ilk goruste askmi derler :)) dun 44 yil.evlilikten kacmis terazi evlenme teklifi yapti. Ciddi ye almadim 😀 iliski cok hizli basladi devam edecek gibi gozukuyor. Benim haritama bakarken terazi den bahsetmistiniz. Kova terazi ve aralik ayni merkurde geride bu hiz nedir ? Cevabini sabirsizlikla bekliyorum.

  Reply

 • Hatice

  Aralık 29, 2016 at 6:36 pm

  Evet is konusunda haklisiniz iki ayagim bir papuca girdi. Sakin bir sekilde atlattim ama

  Reply

 • Ayşen

  Aralık 30, 2016 at 10:50 pm

  Zafer kova burclarinin bugünlerde hep bir tartışma içinde olması normalmidir acaba

  Reply

 • Pingback: Kova Burcu 2017 Yorumu

 • Aynur

  Ocak 5, 2017 at 8:09 am

  Zafer bey günaydın,
  8şubat 1981 sabah ezanı hemen öncesinde dığmuşum. Kova özelliklerini taşımıyorum pek. Yükselenim mi etkiliyor ve ben yükselenimi net bir şekilde bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz
  Teşekkürler

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin