15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeniay bir de dolunay oluşur. Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’le de güzel bir etkileşim kuracak. 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız; bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

İlişki odaklı, aşk odaklı zamanlar başladı. Aslan burcunda birlikte hareket eden gezegenler odağınızı eşinize/sevgilinize yöneltmiş durumda. Hayatınızda birisi yoksa bu ay olacaktır.

Eş/sevgili ile gündemde olan bir konu farklı bir aşamaya geçer veya pozitif şekilde sonuca gider. Eğer yalnızsanız yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Tanışma arkadaş ortamında olabilir, bir tanıdık vasıtasıyla olabilir. Farklı kültüre, alt yapıya sahip ya da normalde tipiniz olmayan birisi dahi olabilir, kesinlikle heyecan verici olacaktır.

Dış görünüşünüze ilgili bir gündem var mı? Örneğin estetik bazı dokunuşlardan geçebilir yeni bir saç tasarımı uygulayabilir veya giyim kuşamınızda yenilikler yapabilirsiniz; güzellik konuları gündemde.

Fitness, zumba, tenis, yüzme gibi sosyal ortamlardan oluşan bir spora başlayabilir kendinizi oldukça dinç enerjik hissedersiniz .

Yeni bir beslenme şekli diyet ya da rejime başlayabilirsiniz uygun bir zaman dilimi.

Eğer çocuk sahibi olmak bir gündeminizdeyse bu ay gelişmeler olacaktır. Mesela hamilelik varsa doğum gerçekleşecek gibi görünüyor ya da çocuk sahibi olmaya net olarak karar verebilirsiniz.