1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Yeniay haritanızın ilişkiler alanını etkileyebilir. Eşiniz / sevgilinizle ilişkinizin pozitif etkileneceğini söyleyebiliriz. Cinsellik de yüksek düzeyde yaşanmak istenebilir, libido yükselir.

Eğer ki siz/eşiniz hamileyse, yeniayı takip eden günlerde doğum gerçekleşebilir. Ayrıca Çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz.

Bir ilişkiniz yoksa, yeni bir tanışma gerçekleşebilir. Yeniay zamanında karşınıza çıkan, dikkatinizi çeken, sizi etkilemeyi başaran birisinin bir gün sevgiliniz olması yüksek ihtimal..

Yukarıdaki ihtimaller sizin için uzaksa, bu durumda eşinizin / sevgilinizin hayatında bazı önemli gelişmeler yaşanacaktır. İşiyle ilgili yeni bir durum ortaya çıkabilir, ruh halini pozitif değiştiren bir şey olabilir.

Diğer yandan yapılacak bir çok iş olabilir. Çocuklarınızla ya da sevdiklerinizle ilgili yeni sorumluluklar oluşabilir, halledilmesi gereken yeni konular ortaya çıkabilir. Bunları yapmak için gerekli motivasyonu kendinizde bulacaksınız. Zamanın enerjisi sizi destekliyor olacak.

Eğer çocuğunuz ile işiniz arasında bir bağlantı varsa, örneğin izniniz bittiği için artık çocuğunuzla bizzat ilgilenemeyecekseniz, yeni şartlara uyum sağlamak için çözümler bulmanız gerekecek. Örneğin çocuğunuza bir bakıcıyla çalışacağınız ya da aile büyüklerinin sürece müdahil olacağı bir dönem başlar.