Yükselen KovaKova Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 31, 2015by Zafer Ceyhun71

Kova burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Yine bir Ağustos, yine önemli bir dönem, belki bir dönüm noktası. Kova burcu için her Ağustos önemlidir, 2015 Ağustos da öyle olacaktır. Ağustos 2015’i diğerlerinden farklı kılan bazı astroloji olayları var, kısaca bahsedeyim: Birincisi, ay boyunca Venüs gerilemesi etkin olacak! Venüs, hayatımızda 2 farklı alanda etkisini gösterir: maddi/finansal konular ve ilişkiler/evlililik. Gerileme sırasında her ikisinde de gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz, ki şimdiden bazı konular zihninizi veya gündeminizi meşgul ediyordur diye düşünüyorum. Ben ve yakınlarım gözle görülür biçimde etkileniyoruz. Diğer yandan, Ağustos 2015 iyi haberler de getirecek. En önemlisi Jüpiter’in burç değiştiriyor olması. Bu sayede Jüpiter’in etkilediği yeni bir şanslı alan olacak, yazının sonunda bahsedeceğim. Ayrıca, Hazirandan bu yana olumsuz etkilerini hissettiğimiz Satürn gerilemesi de sona eriyor. 2 Ağustos’tan itibaren daha rahat bir atmosfer başlayacaktır. Son zamanlarda hepimizi zorluyor. Kova burcuna göre Ağustos yorumuna geçmeden önce, meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetleyeyim:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Hadi başlayalım.

Kova Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Yazının başında belirttiğim gibi, Ağustos ayının asli konusu, ay boyunca etkin olan Venüs gerilemesi! Güzelliklerin gezegeni Venüs’ün seyrini değiştirmesi, hepimizi bir şekilde etkiliyor. Ülke gündeminden de anlaşılıyor zaten. Ne zaman ki Venüs gerilemesi başladı, diplomatik ilişkilerde hareketlilik de başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar gözden geçiriliyor, bazıları iptal ediliyor vs. Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince kavga gürültü artıyor, savaş sesleri yükseliyor, tarihe bakıldığında farklı olmadığı görülüyor. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri Şimdi kova burcu Ağustos 2015′ gündeminin önemli kısımlarını anlamaya çalışalım.

Satürn gerilemesi bitiyor, kova burcu nasıl etkilenecek?

Satürn gerilemesi öyle bir etkidir, “hemen bir şeyler yapmalıyım” gibi düşünceler oluşturur ama doğrusu ne yapacağımızı da bilemeyiz, bilsek de yapmakta zorlanırız, yetersiz kalırız. Elbette bu durum baskı oluşturur. İşin güzel yanı, gerileme sona erdiğinde çözüm bulmak kolaylaşır. Satürn gerilemesi 2 Ağustos itibarı ile sona erecek, yani bu önemli gezegen ileri gitmeye başlayacak. Hepimiz için son derece iyi bir haber. Peki kova burcu için ne anlama geliyor? Son aylarda yaşadığınız şu konularda rahatlama olacak:
 1. kariyerinizle ilgili meselelerde oluşan baskı azalacak
 2. imajınızı ve itibarınızı zedeleyen meselelere çözüm yolu açılacak
 3. evlilik yolundaysanız, karşılaştığınız zorluklar azalacak
 4. kendinizi başarısız/yetersiz hissetmenize neden olan bir konu varsa, doğru adımları atmak için artık hazır olduğunuzu fark edeceksiniz
Bu saydıklarımız 2013-2014 yıllarında da hissetmiştiniz, şimdi benzer olaylar/hisler yaşıyorsunuz. Neyse ki Ağustos’un ilk haftasından itibaren rahatlama başlayacak, Eylül ortasından itibaren tamamen yok olacak. Öte yandan şöyle de bir durum var. Satürn her zaman negatif bir gündem oluşturmaz. Belki de bu saydığım alanlarda (kariyer, başarı, evlilik hazırlığı gibi ) pozitif bir gündeminiz var. Bu durumda Ağustos ayını iyi kullanın çünkü Eylül ortasında Satürn yay burcuna geçecek, bu nedenle bu konularla ilgilenme eğiliminiz azalacak. Ağustos bu yönüyle değerli bir zaman dilimi. Ancak unutmayın! Bu dönem yeni fikirler peşinde gitmek için doğru değil çünkü önce Venüs sonra Merkür gerilemesi yaşayacağız. Doğru olan eski/mevcut gündemi sürdürmek, yeni bir gündemin peşinde gitmek değil!

31 Temmuz Dolunay

Ağustos 2015 önemli, belki de bir dönüm noktası dedim, sebebi de Dolunay’dı çünkü Dolunay sizin burcunuzda yaşanacak. Her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumsuz bir etkileşim olmayacağı için, gündeminizin de olumsuz sonuçlanmayacağını varsayabiliriz. Kova burcu Ağustos Dolunay gündemindeki olasılıklar şunlar:
 1. sağlığınızla veya görüntünüzle ilişkili gündeminiz varsa sonuçlanacak
 2. bir süredir başarmak için çok çabaladığınız konu sonuçlanacak
 3. hayatınızın seyrini değiştirecek önemli gelişme netleşecek
 4. çalıştığınız/yaşadığınız yer, eşiniz/sevgiliniz, aileniz gibi ana konulardan birinde beklediğiniz haberi alacaksınız veya karar vermeniz gerekecek
Bir hatırlatma yapayım: Dolunay ve Yeniay Venüs gerilemesine denk geliyor. Bu nedenle bazılarımız için finansal konular bazılarımız içinse ilişkimizdeki gelişmeler öne çıkacaktır. Dolunay gündeminizin bu konular çerçevesinde gelişeceğini tahmin ediyorum. Dolunay gündeminiz 4-5 Ağustos gibi sonuçlanacak.

14 Ağustos Yeniay

Yeniay, karşıt burcunuz olan aslanda gerçekleşiyor. 9 Ağustos’tan itibaren Mars da tüm enerjisiyle aslan burcunda olacak. Eşiniz/sevgilinizle aranızda veya onu ilgilendiren ve sizi de etkileyecek önemli gelişmeler gündeme gelecektir. Mars enerjisi nedeniyle eşinize/sevgilinize karşı sinirli olma ihtimaliniz olduğunu da hatırlatayım. Zaten Venüs de geriliyor, iki kere dikkat. Diğer yandan, Mars etkisiyle o da size karşı agresif ve tahammülsüz olabilir, Mars’ın böyle bir yanı da vardır ilginç şekilde. İşin güzel yanı, Mars enerjisi doğru kullanıldığında, aradaki sorunları çözmek için gereken enerjiyi de verir, cesur ve atak hissettirir. Elinizden geldiğince bu şekilde kullanmaya çalışın, bilinçli bir tercih yapın. Tabi öyle kolay bir şey de değil bu söylediğim ama olsun, aklınızda bu söylediklerim kalsın. Yeniay gündeminize dair bazı olasılıklar:
 1. eşiniz/sevgilinizle ilişkinizde yeni dönem bir başlayabilir
 2. onun hayatında önemli bir gelişme yaşanabilir
 3. birlikte önemli bir karar alabilirsiniz
 4. eski sevgilinizle yeniden görüşmek isteyebilirsiniz, o sizle temasa geçebilir
Kısaca ana konu, başta aşk hayatınız olmak üzere tüm ilişkiniz olacak, yani iş yerindeki arkadaşlarınızla aranızda yeni bir gündem de olabilir, yeni bir çalışma arkadaşı işe alınabilir vs. Bu tarz şeyler görece önemsiz olduğu için vurgulamıyorum. Venüs gerilemesi yazım da Yeniay boyunca atacağınız/atmak isteyeceğiniz adımlarda önemli bir rehber olarak bir kenarda durmalı diye düşünüyorum. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Kova Burcuna Yeni Etkileri

Jüpiter Ağustos ayında başak burcuna geçecek. Yolunu gözlediğimiz Jüpiter etkisi 1 yıl sürecek, bol bol zamanımız var. Jüpiter geçişi 11 Ağustos’ta olacak, yeni dönemim başlangıcı, bir dönüm noktası diyebiliriz. Peki ne gibi etkiler getiriyor? Olasılıkları birkaç başlıkta anlatayım, ilerleyen günlerde Jüpiter etkileri hakkında detaylı yazılar yazacağım:
 1. çok hafifleyeceksiniz, hem finansal rahatlama hem de manevi huzur
 2. kendinizi enerjik ve rahat hissedeceksiniz
 3. finansal anlamda atılımlar yapmak isterseniz işiniz rast gidecek
 4. işe girmek veya iş değiştirmek isteyenler şanslı olacak
 5. gelirinizin artması için fırsatlar çıkacak
 6. daha iyi bir konuma yükselmek için imkan bulacaksınız
 7. kolayca destek bulacaksınız, insanlar sizin kazanmanızı isteyecek
 8. her türlü ilişki (evlilik, arkadaşlık, ortaklık) sizin lehinize ilerleyecek
 9. cinsel hayatınız renklenecek ve canlanacak
Bana “Jüpiter hayatın boyunca tek bir alanda olacak, hangisi olsun istiyorsunuz, seçim senin” deseler işte bu alanı seçerdim 🙂 Bir zamanlar yaşadığım için iyi biliyorum, hayatımın en rahat ve mutlu yıllarından biriydi diyebilirim. Size de çok iyi gelecektir. En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

71 comments

 • emine

  Temmuz 31, 2015 at 6:58 am

  sabaha kadar bekledim :)) haberler güzel gibi size güveniyorum :)) düğün nişan olursa yazarım :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:26 pm

   bekliyorum güzel haberleri öyleyse Emine hanım 🙂

  • emine

   Ağustos 5, 2015 at 2:50 am

   ceyhun bey 28 0cak 1973 doğumluyum özel bir durumum var açıklayamıyorum; geçen sene mayısyan beri birlikteyiz bu sene bana evlilik zamanı verebilirmisiniz teşekkür ederim

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:36 pm

   Emine hanım merhaba,
   Evlilik zamanı verin demişsiniz, kendimi Kadıköy Belediyesi Evlendirme Daire Başkanı gibi hissettim 🙂
   Sorunuzu benim açımdan net ve anlaşılır hale getirmeniz lazım..

 • Eda

  Temmuz 31, 2015 at 11:48 am

  A a, Ahh nasıl heyecanlandım, nasıl mutluyum, Maşallah. Haberler çok güzel, Allah’tan hayırlısını dilerim. Artık ağustos bitene kadar 3987 kez okurum. Bir sürpriz olsa da, başka yazılar da yazılsa. Sevgiler Ceyhun bey ellerinize, emeğinize sağlık.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:32 pm

   Eda hanım teşekkürler 🙂 🙂 yazacağım ilk fırsatta inşallah.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Semra

  Temmuz 31, 2015 at 1:25 pm

  Ellerinize sağlık harfiyen cuk olmuş her bir kelime bayıldım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:34 pm

   siz de sağ olun Semra hanım 🙂

 • manwe

  Temmuz 31, 2015 at 1:46 pm

  Merak ediyorum acaba aylık yorumlarda güneş burcumuzla birlikte yükselen burcumuzu da okumamız yararlı mıdır Zafer Bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:35 pm

   ben yerinizde olsam okurdum 🙂 özellikle Dolunay-Yeniay bölümlerini…

 • İlknur

  Temmuz 31, 2015 at 2:03 pm

  Harikasınız.
  Dün gece baktım yorum yoktu.Bugünü iple çektim desem yeri 🙂
  Yorumlar analizler harika.
  Başarılar,takipteyim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:35 pm

   tşkler İlknur hanım 🙂 🙂

 • sevgi

  Temmuz 31, 2015 at 2:56 pm

  ceyhunnn beyyy basaklar sona kaldi iple cekiyoruzzz ☺️

  Reply

 • Elif

  Temmuz 31, 2015 at 10:59 pm

  Benim Burcum terazi yükselenim kova. Kova burcundaki dolunay etkileri benim icinde etkisi olur mu sizde. Yani yükselenim icin de Gecerli midir ? Emeginize icin tessekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:15 pm

   Elif hanım evet diyebiliriz 🙂
   Yeniay ve Dolunay etkileri “çoğu zaman” şöyle yaşanıyor: burcunuzdaki dolunay gündemi, yükselendeki dolunay gündemiyle ilişkili olarak sonuçlanıyor, gibi..
   en güzeli olur inşallah 🙂
   Ceyhun

 • esin dalğar

  Temmuz 31, 2015 at 11:12 pm

  Ayyyy harika herşey düzelecek gibi görünüyor dertler bitti diyebilir miyiz Ceyhun Bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:30 pm

   Esin hanım astrolojiyi ve dolayısıyla Güneş Sistemini anlayıncaya kadar, “dertlerin bitebileceğine” az da olsa inanıyordum..
   şimdi eminim ki dertler hep olacak ama onlara rağmen mutlu olacağımız, hayatın tadını doyasıya alacağımız dönemler olacak 🙂
   sizinki o dönem işte 🙂

 • prle

  Temmuz 31, 2015 at 11:26 pm

  Ceyhun Bey, yaziniz icin tesekkürler, siz bu yaziyi yayinlayana kadar tabi ki ben önceki yazilarinizi bilmem kac kere okumustum ve acikcasi Agustos yazi serileri Aslan ile basladiginda yine gün asiri sitenize bakar olmustum.Devami yüklendi mi acaba diye Gecen aya göre daha olumlu gözüküyor. Özellikle yine siraladiginiz 31 Temmuz dolunay maddeleri yine benim yasadigim durumla örtüsür durumda. Hayatimin akisini ve itibarimi tamamen etkileyen bir hastalik yüzünden 23 Haziran tarihinden beri sikinti duymaktayim. Tedavim sürmekte ama alternatif hastaligi hizla iyilestirebilecek bir alternatif tedavi arastirdim ve onun pesinde kovalamaktayim. Umarim dolunay gündemi olumlu haberlerle sonuclanir.Jupiterin etkilerine simdiden cok sevindim:)
  Saglicakla kalin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:37 pm

   Merhaba Prle, öncelikle ilginiz için çok tşk ederim 🙂
   size acil şifalar dilerim, Dolunayda bir çözüm/tedavi planı çıkacaktır, bu Dolunay güzel bir Dolunay..
   sevgiler, Ceyhun

  • Prle

   Ağustos 7, 2015 at 4:06 pm

   Ceyhun Bey merhaba, yine dediğiniz gibi oldu, 1-2-3. Madde için çeşitli çözümlere ulaştım. En önemlisi 5 yıldır çözülemeyen rahatsız ligin alternatif tedaviyle sağlığım iyileşme dönemine girdi. Çok olumlu oldu. Çok teşekkür ederim.:)iyiki varsınız 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:40 pm

   harika haber, tamamen iyi olacağınız günü de bekliyorum 🙂

 • duygu

  Temmuz 31, 2015 at 11:41 pm

  Kpss ataması bekliyorum ama çok kritik inşallah kontenjan verirler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:54 pm

   sonuçtan beni de haberdar eder misiniz Duygu hanım?
   doğum tarihinize göre değerlendirmek istiyorum sizce de uygunsa.

 • gül

  Temmuz 31, 2015 at 11:58 pm

  Çok uzun zaman oldu güzel şeyler yaşamayalı. Türkiye nin gündemine bakınca insan pek mutlu olamıyor ama yine de kişisel olarak tamda ihtiyacım olan gelişmeler yolda gibi görünüyor. İnşallah gerçekleşir ve bende rahat bir nefes alır mutluluğun nasıl bir şey olduğunu hatırlarım 🙂 Teşekkürler elinize emeğinize sağlık 🙂

  Reply

 • aquaris27

  Ağustos 1, 2015 at 12:08 am

  Ağzınıza sağlık ne güzel yazmışsınız çok sevindirik oldum Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:58 pm

   siz de sağ olun, inşallah fazlasıyla yaşarsınız bunları, asıl mutluluk o zaman gelecek 🙂

 • carpediem

  Ağustos 1, 2015 at 12:50 am

  bizlere böyle bilimsel neden-sonuç ilişkilerini de belirterek bilgi vermeniz şahane..19 şubat 14:45 doğumlu biri kova mıdır?balık mı?bu sorumu cevaplarsanız çok sevinirim..teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:09 pm

   doğum yılı ve yerini de söyler misiniz?

  • carpediem

   Ağustos 3, 2015 at 3:33 pm

   19.02.1984 hakkari merkez saat:14:45
   cevaba yönelik ayırdığınız zaman için çok teşekkürler:)

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 3:13 pm

   yeniden merhaba,
   öyle bir saat ki 🙂 14:00 öncesi kova, sonrası balık..yükselen de bu saat aralığında yengeç.
   eğer 14:45 doğum saati doğruysa, kontrollü ve güç odaklı biri olmalı..

 • niranihal

  Ağustos 1, 2015 at 2:42 am

  Zafr Bey bildiğim bütün astrologları geride bırakarak sizi tek geçiyorum. Sadece Bir haftadır yazılarınızı okuyorum Konuşmak gibi yazıyorsunuz bunları iltifat zanetme olasılığınızı düşünerek kısa kesiyorum söylenecek çok tebrik olmasına rağmen 🙂 İki yıldır 2012 ve öncesine göre ölü gibiyim kendim nira nerde bulamıyor sürekli başarısızlık bari şeyler yşıyorum .Zafer Bey çok önemli bir sorum olacak lütfen yanıtlarsanız kesinlik kazanacağı için mutlu olucam basit bi soru ama emin olamadım yükselen burcum mu bulamıyorum yani teredit yaşıyorum terazi mi akrep mi 24 Ocak 1980 kocaeli izmit saat 00:30 şimdiden teşşekürler ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:29 pm

   Nihal hanım merhaba,
   ilginiz için tşk ederim, her zaman beklerim 🙂
   yükselen burcunuz terazi, tereddütsüz.
   belki bir gün gerekir, bonus olarak söyleyeyim: ay burcunuz koç, merkür kova, venüs balık ve mars da başak.
   sevgiler, Ceyhun

 • Hatice

  Ağustos 1, 2015 at 10:58 am

  Ceyhun bey daha oncede yazmistim sevgilim yay ben kova bayramin ikinci gunu ayrilmistik ama bu yaziyi okuyunca dedim ki vatdir bi bildigi galiba geri donecek ins doner yine yanilmadi diye yazarim bende iyiki varsiniz bu arada kucak dolusu sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:40 pm

   bekliyorum 🙂

 • Arzu

  Ağustos 1, 2015 at 6:27 pm

  Bal mı yediniz?Ağzınızdan bal damlıyor yeminle nasıl iyi geldi bu güzel yorum anlatamam.Benim yükselenim Kova Güneşim Aslan,ilginçtir yükselen burcum daha bir etkili sanki.Neyse bu yorum bana uzun zaman yeter.Kaleminize sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:09 pm

   siz de sağ olun Arzu hanım,
   sırada bunları yaşamanız var, o çok daha güzel olur 🙂

 • tırtıl

  Ağustos 1, 2015 at 7:50 pm

  Sanırım gerileyen Venüs hepsinden baskın çıkacak.
  2 senedir görmediğim eski sevgilim ”pat” diye çıktı karşıma.
  Biz kötü ayrılmıştık.Nerden çıktı bu sıcaklık?:D

  Reply

  • Hatice

   Ağustos 1, 2015 at 8:46 pm

   Siz ayrilali cok mu olmjstu ben ayin 19 da ayrildim ama bnmde barisma olur mu tirtil 🙂

  • tırtıl

   Ağustos 1, 2015 at 10:05 pm

   Evet nerdeyse 2,5 sene oldu biz ayrılalı ve hiç denk gelmemiştik.
   ”Selamlaşmam,asla yüzüne bakmam!” diyen ben sanki onca zaman yaşanmamış gibiydim.Şu Venüs gerçekten ilginç bir gezegen.Bence Aslan burcunda gerileyen Venüs bir şekilde çıkaracaktır onu karşınıza.:)Aslan bizim karşıt burcumuz.Yani sevdiceğimiz.:)

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:11 pm

   hadi hayırlısı 🙂
   güzel haberler bekliyoruz sizden öyleyse, hem Venüs gerilemesinin etkilerini daha iyi anlamamızı sağlamış olursunuz, katkınız büyük olur 🙂

 • Hatice

  Ağustos 2, 2015 at 11:32 am

  Tirtil onun burcu yay benimkii kova aslan burcu eski sevgilin miydi

  Reply

  • tırtıl

   Ağustos 2, 2015 at 1:39 pm

   Hayır ben kova o balık burcu.
   Demeye çalıştığım Aslan burcu bizim(yani Kova burçlarının) ilişkiler alanımızı temsil eden burç.Ordaki hareketlilik bizi etkiler demeye çalışıyorum.

  • Hatice

   Ağustos 2, 2015 at 2:03 pm

   Vala arama beni dedi sinirlendi bisuru laf saydik birbirimize o yuzden aramam yani okudum o bana veya ben ona iletisim kurcakmisim bakalim hayirlisi deneyemem cesaretim yok

 • Alper

  Ağustos 2, 2015 at 10:07 pm

  ceyhun can Bişey merak ediyorum astrolojide hangi gezegenin hangi burç da olduğundan ziyade aldığı açılarmı önemli örneğin Merkür ikizler burcunda özelliklerini tam sergilerken kötü açılar almışsa Çok da işe yaramıyorum veya çok güzel açılar alan yengeç de bulunan Merkür Başak veya ikizlerdeki merkürden dahamı yararlıdır veya aynı şekilde yay da kötü açılar almış Jüpiter dense Başak burcunda iyi açılar almış bir Jüpiter dahamı faydalıdır yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum saygılarımla

  Reply

 • yasemen engin

  Ağustos 2, 2015 at 11:05 pm

  Dilinize, kaleminize saglik…Yorum yapmadan gecemedim.Isinizi ne kadar ciddiye almissiniz ve inanin ekranin diger tarafina o kadar iyi geciyor ki. Anlatim biciminizden az sonra adimizla hitap edicekmissiniz izlenimini veriyorsunuz.Yolunuzda sizin de her sey aydinlik olsun…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:37 pm

   Çok tşk ederim Yasemen hanım 🙂
   aydınlık ve az engelli yollardan geçin hep…
   engel hep oluyor,değil mi? 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • deniz

  Ağustos 2, 2015 at 11:21 pm

  mrb benim burcum akrep yukselen oglak ay burcum aslan bu ay ve 2016 yorumlari bana soylermisiniz tesekkurler…

  Reply

 • Hatice

  Ağustos 3, 2015 at 7:20 pm

  Ceyhun bey baska sitelerde boyle ilgi gormedim inanin astrologlar hep yazip gecio cvp bile veemiyorlar ancak ayin kacina kaar bana doner ben anlamadim birde bnm is hayatim kotu hep 10.02.1986 fgmluyum sabah 7.30 siralarinda dgmusum inxeleyebilirmisniz tsk simdiden

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:55 pm

   Hatice hanım merhaba, evet Burcuna Göre diğer sitelere hiçbir yönüyle benzemez, farkını zamanla çok daha iyi anlayıp çok seveceğinize eminim 🙂
   sorularınıza gelince, henüz Burcuna Göre’de kişisel analizlere başlamadım, Ekim gibi inşallah..
   ne zaman döner sorusunun cevabını da astroloji veremez, geleceği görüyor olsam şimdi kendime ülke satın alacak kadar param olurdu 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Hatice

   Ağustos 4, 2015 at 9:12 pm

   Tsk ler bu arada ceyhun bey ilginiz için kişisel analizlerdedir rsrz

  • Hatice

   Ağustos 5, 2015 at 2:17 pm

   Ceyhun bey abi dost arkadaş daha ne deyim ben aradım konuştuk valla şöyle ii gibi ben aradım onu dayanamadım saolun inş diğer gelişmeleri de yazarım barışma söz konusu olabilir heran

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:12 pm

   harika haber 🙂 ben de nefesimi tuttum bekliyorum

 • kova kadını

  Ağustos 4, 2015 at 11:33 am

  Yaaaşşaassınnnn
  Sonunda!
  Temmuz ayı beni bitirmiş idi endişe endişe korku korku neyseki korkulan olmadı 🙂 Beklediğimden sakin geçti
  Ağustos ayı her yerde çok kötü geçecek derken siz çok umut verici yazmışssınız memnun oldum. Ah günlerdir bu yazınızı bekliyordum.
  Siz de kovasınız sanırım.
  Yaşasın kova olmak!
  Rehber gibisiniz yazdıklarınızı not aldım ve hemen harekete başladım çok sağ olun.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:15 pm

   Merhaba “kova kadını”,
   en güzelini dilerim 🙂
   her burcun hissettiklerini hissedebildiğim için olsa gerek, herkes kendi burcundan olduğumu düşünüyor, bu çok iyi bir şey 🙂

 • cornus

  Ağustos 4, 2015 at 4:34 pm

  13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
  15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
  29 Ağustos Dolunay
  bu konuları atladınız galiba 🙂
  Özellikle dolunayı çok merak ediyorum ben.
  Kova burcuyum ve çok etkileniyorum olumsuz açılarından özellikle
  Sizi yazılarınız bu konuda bana hep iyi geliyor gözlem gücünüze güveniyorum
  bu konularda bir şey diyebilir misiniz?

  Reply

 • Eda

  Ağustos 4, 2015 at 5:07 pm

  Ceyhun bey, merhaba. Rica etsem Başak-Jüpiter geçişi bundan önce hangi yıl gerçekleşmişti söyler misiniz? Geriye dönüp neler olduğuna bakmalıyım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:39 pm

   12 yıl önce Eda hanım, Eylül 2003 ve takip eden 1 yıl.

 • Şeyda

  Ağustos 5, 2015 at 2:25 am

  Merhaba Ceyhun Bey,klasik olarak yorumlarınıza bayıldığımı söylemeden geçemicem.Bir kova burcu olarak benim bu şansızlıklarımın ne zaman geçip biteceğini merak ediyorum doğrusu hayır güzel olmak şansılığıda pesinden neden getiriyor anlamıyorum doğrusu.Özellikle eğitimde aksaklık yasıyorum ciddi derecede şansızlık.Ne olacak benim bu halim…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:33 pm

   Şeyda hanım merhaba,
   ne oldu mesela eğitim hayatınızda ve ne zaman oldu, biraz daha detay lazım 🙂

 • Şeyda

  Ağustos 5, 2015 at 5:48 pm

  Yaklasık 15 gün önce şanssızlık yaşadım ve yaklasık 15 gün sonra 2.bi şans verilecek gökyüzü bu ay eğitimden yana desteklermi beni yoksa hayallerim yıkıldımı tamamen.28 ocak doğumlu şanssız bir kova insanıyım aşk sosyal eğitim aile her türlü ilişkiler olumsuz ilerliyor aile düzeldi gerçi de hep böylemi gidecek şans yüzüme gülmeyecek mi 1 kerecik bile..Hangi gezegenin uğursuzluğunu yaşıyorum

  Reply

 • Bahar

  Ağustos 6, 2015 at 12:18 am

  Merhaba Ceyhun bey yazılarınızı büyük bir merakla ve hevesle okuyorum gerçekten ışık tutuyorsunuz hayatımıza öncelikle çok teşekkürler benim mayıs ayında aniden hiç birşey açıklama yapmadan bitirdiğim bir ilişkim vardı aylardır aklımda kova burcuyum yükselenim aslan acaba bu aralar geri dönüş için iyi bir zaman mı kafam çok karışık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:42 pm

   Bahar hanım merhaba,
   aslında tam zamanı diyebiliriz, Venüs gerilemesi devam ettiği sürece geri dönüş mümkün.
   Venüs gerilemesi yazımı da okuyun mutlaka.
   sevgiler, Ceyhun

 • Cehya

  Ağustos 6, 2015 at 1:18 am

  Ne kadar icten severek yaziyorsunuz helal olsun tebrik ediyorum sizi =)
  Basarinin sirrinin işini severek yapmak oldugunu hep dusunmusumdur sizde buna en iyi orneklerden birisiniz bence..okurken 40 yıllık arkadasimla dertlesiyor gibi hissediyorum..o kadar cok soru var ki kafamda keske ceyhun beyle soyle karsilikli otursak da bi soru bombardimanina tutsam diyorum eminim bir cok kisi ayni seyi dusunuyordur=) neyse ki ekimden itibaren kisisel analizlere baslayacaginizi okudum da bir nebze icime su serpildi =)
  Ekime kadar dayanamayacagim cok acil aydinlatilmasi gereken bir gundemim var cevaplarsaniz cok mutlu olurum..10 yildir ozel sektordeyim resmen tirmalayarak icinde bulundugum sektorde gelebilecegim en guzel yere geldim diyebilirim cok calistim didindim fakat son 2 yildir bazi seyler tersine donmeye basladi haksizlik ve adaletsizliklere karsi susamayan bir yapim oldugi icin 1 yil once isimi gucumu bir kalemde sildim ve kendimi eve kapatip ders calisip devlete girmeye karar verdim mayista acilan sinavi kazandim ve simdi 20 agustosta mulakatim olacak eger olursa yepyeni bir is yeni bir sehir yeni baslangiclar olacak benim icin siz nasil degerlendiriyorsunuz 20 agustos surecini agustosun sonunda aciklanacak sonuclar sizce nasil olur yada olur mu..hayirlisi olur insallah..bu arada dogum tarihim 12 subat 1983 10.30 kocaeli bildigim kadariyla yukselenim terazi..simdiden cok ama cok tesekkur ediyorum =)enerjiniz hic bir zaman sonmesin insallah=)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:51 pm

   Merhaba Cehya, öncelikle tşk ederim güzel yorumlarınız için 🙂
   sınavınızın Jüpiter’in yeni konumu başladıktan sonra gerçekleşecek olması ve iş hayatınıza da olumlu etkiler getirecek olmasını bir kenara not edelim öncelikle..
   diğer taraftan Ağustos sonundaki Dolunayın da iş hayatınızla ilgili olacağını da bir kenara yazalım ve Dolunaya bakalım. Jüpiter kavuşumu ve Neptün karşıtlığı var Dolunayda.
   Jüpiter malum, konuşmaya gerek yok. Neptün de gelirinizi ve iş hayatınızı temsil eden balıkta, karşıtlığı bir şeyler ifade ediyor olsa gerek 🙂
   Her ne kadar Neptün hakkında net bir şekilde olumlu konuşmak mümkün olmasa da, genel trende bakınca, şansınız yüksek görünüyor 🙂
   sonuçtan beni de haberdar edin mutlaka.
   sevgiler, Ceyhun

  • Cehya

   Ağustos 6, 2015 at 11:22 pm

   Cok tesekkur ediyorum ağziniza sağlik=)

 • Hatice

  Ağustos 6, 2015 at 9:11 am

  Ceyhun bey gece whatsap tan konuştuk bakalım gerisi gelecekti inş gelir saolun yorumunuz birebir tuttu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:53 pm

   sonu da güzel olur inşallah.
   en güzelini dilerim 🙂

 • Şeyda

  Ağustos 6, 2015 at 11:09 pm

  Ceyhun bey,unutuldum galiba:(

  Reply

 • bahar

  Ağustos 6, 2015 at 11:12 pm

  Çok teşekkürler Ceyhun sitenizin başarılarının devamını dilerim

  Reply

  • bahar

   Ağustos 6, 2015 at 11:34 pm

   Yeniay ve 29 ağustos dolunayı ile ilgili yazılarınız da olacak mı bilmek isterim Ceyhun bey,sevgiyle kalın ☺

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:42 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin