Yükselen KovaYükselen Kova Ekim 2019 Yorumu – Koç Dolunay

Ekim 13, 2019by Ümran Efe0

14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özle etkilerine,

  • Eşinizle beraber ortak bir iş yapma kararı alabilir, veya maddi kaynaklarınızın ortak kullanımı / paylaşımı gibi bir durum söz konusuysa ,bu yönde yeni kararlar alırsınız.
  • Eşiniz yada partnerinizle aranızda cinsel çekimin yüksek olduğu günler.yalnız bir Kovaysanız sosyal çevrenizden,ya da yurt dışı bağlantılı bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz.
  • Evinizde konfor alanınızda yenilik yapmak isteyeceksiniz.Enerjiniz oldukça yüksek tadilat, tamirat gibi işleri halledebilir bunun için gereken malzeme ,elemanları temin edersiniz.
  • Evden çalışabileceğiniz bir iş için gerekli ilk adımları da bu dolunayda atabilirsiniz.
  • 12 evden Pluton içsel olarak sizi tetikliyor .almanız gereken bazı kararları bu Dolunay tetikleyecek,artık harekete geçeceksiniz.Kendi yaşam hedeflerinizi bulma ve iyileştirme yönünde çabalarınız olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin