Koç burcu, Mars’tan nasıl etkilenecek? Mars gerilemesinin sona ermesi, koç burcu için ne anlama geliyor, bu yazıda bu soruların cevabını vereceğim.

Mars, Mart ayından bu yana girdiği gerilmesini 20 Mayıs’ta tamamladı ve 2014 Temmuz ayının sonuna kadar terazi burcunda normal seyrine devam edecek. Sizi şöyle etkilecek:
Mars, koç burcunun yönetici gezegenidir, bu nedenle mars gerilemesi en çok sizi etkiler. Hayatınızın yönünü, önceliklerinizi, kendinizi ifade etme tarzınızı, karakterinizi, hayatınızdaki insanları, kısaca hayatınızı değerlendirmek için içe dönersiniz. Eşiniz/sevgiliniz varsa, ona karşı her zamankinden daha güçsüz hissedersiniz. İsteklerinizi doğrudan söylemekte zorlanırsınız, ilişkinizi gözden geçirmeye ihtiyaç duyarsınız. Umarım bu dönemi umarım verimli geçirmişsinizdir çünkü bitti.
Artık, eşinize/sevgilinize karşı normalden daha agresif olacağınız bir dönemdesiniz, ayrıca tüm ilişkilerinizde daha hassas olacaksınız. Zaten meşhur olan ego’nuzu korumak için sertlikten kaçmayacaksınız. Bu dönem, sizin için ılımlı olma dönemi değil.
Eşiniz veya sevgiliniz yoksa, mars gerilemesi sırasında kendinizi sorgulamış olduğunuzu düşünüyorum. Kendinizde hata aramış olabilirsiniz, muhtemelen kendinize sert eleştiriler yönelttiniz. Yaptıklarınız ve yapmadıklarınız için kendinize kızdınız, çünkü marsın kızgın enerjisi içe-dönüktü. Mars’ın bugün normal seyrine dönmesiyle birlikte, harika bir fırsatınız var. Eğer hoşlandığınız biri varsa ve bir sebepten ilişki yaşamaya başlayamadıysanız, muhtaç olduğunuz kudret, mars tarafından damarlarınıza enjekte edildi, temmuz ayı sonuna kadar kullanın. Bu dönemde, adım atılması gerekiyorsa atacak, kendinizi güçlü hissedecek ve gerekli enerjiyi bulacaksınız.
Hatırlatma: Mars ile venüs karşıt konumda ve bu durum en çok sizi ilgilendiriyor. Konu ne olursa olsun, tartışmaktan, kendinize alan açmak için insanları sağa sola itmekten kaçınmayacağınız bir dönem. Ben uyarmış olayım, kızgınlığınızın nedeni insanların tavırları değil, siz sadece kızgınsınız, tv izlerken bile…
]]>