Alternatif 1: İş ve gelir Eğer çalışma yaşındaysanız işiniz, hayatınızın önemli bir konusu çünkü siz kendi ayakları üzerine durmak, para kazanmak için çalışmak zorundasınız. Güneş tutulması işinizle ilgili bir konuda değişim getiriyor. İşiniz yoksa bulma fırsatı, varsa bir değişiklik ihtimali belirebilir. Çalışmaya, para kazanmaya bakış açınızda bir değişiklik olabilir, işiniz eksisi kadar keyif vermeyebilir, tam tersine sevmeye başlayabilirsiniz. Kısaca konu işiniz, bir değişiklik ihtimali var. 10-11 Mayıs tarihlerine dikkat, mümkünse o tarihlere bir iş görüşmesi denk getirmeyin.

Alternatif 2: Gayrımenkul veya Menkul 

Bir yatırım yapmak, ev-arsa-işyeri-araba almak için girişimde bulunma ihtimaliniz doğabilir. Zaten varsa, onlardan biri hakkında yeni bir durum ortaya çıkabilir. Bu nedenle kredi ihtiyacı doğabilir. 10-11 Mayıs tarihleri sıkıntılı tarihler, her ne yapıyorsanız zor olacak.

Alternatif 3: Kendinize Güveniniz – Saygınız

Güneş tutulması ile birlikte, kendinizi değersiz hissetmenize neden olacak bir şey yaşayabilirsiniz. Kendini hayatınızın kontrolü elinizde değilmiş gibi hissetmenize neden olabilecek bir gelişme yaşayabilirsiniz. Özellikle terazi burcu olanların, varsa eşi/sevgilisi ilgili bir konuda kendini değersiz hissetmesine neden olabilecek şeyler yaşanabilir. 10-11 Mayıs tarihi, gerilimin yüksek olabileceği bir zaman, çatışmalara dikkat.

Alternatif 4: Güç Çatışması 

Bir konuda daha fazla güç elde etmek için çatışma içine girebileceğiniz bir dönem. Örneğin, işinizde önemli bir pozisyonu size vermeyebilirler, aksine sizi çok daha güçlü olabileceğiniz, daha çok kazanacağınız bir konuma getirebilirler. Konu her ne olursa olsun, daha fazla güç elde etmek gündeminizde olabilir.
]]>